Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 129, 130, 131  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 50 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 33 ]
50/50
6%
 6%  [ 24 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 61 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 231 ]
hääli kokku : 399

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.02.2023 10:24:55 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
2 aastat tagasi ei kõlvanud GeForce Now küll isegi kassi saba alla. Sai natuke katsetatud, aga tunne oli nagu vaataks youtube videot (kvaliteedilt) ja lag andis tunda. Võibolla tõesti on asi suure hüppe edasi teinud, aga selle teenuse puhul mängib suurt rolli, kus sina asud, mis ühendus sul on, ja, kus NV serverid asuvad. Xbox Cloud Gamingut olen samuti proovinud ja kogemus oli veel hullem kui GF Now puhul. Lisaks pole teenus Eestis toetatud (nagu ka põhimõtteliselt kõik teised teenused konsoolidel - aastal 2023 on konsoolid endiselt kusagil aastas 2006 oma regioonipoliitikaga) ja tuli sahker-mahker teha, et asi üldse jooksma saada.


Ma proovisin sügisel ja see oli muljetavaldavalt hea.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2023 12:16:12 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Kuidas sulle meeldib maksta 15 EUR mängude eest, mis tulid välja 2001-2005? icon_biggrin.gif

No hüva, ega PC peal ka neid päris tasuta ei saa.

Ei meeldiks. Ei maksaks. Ei peagi maksma, kuna vanu mänge ei pea otse konsooli tootja online poest ostma. Näiteks vanad Gears of War 2/3/4 ostsin eelmine aasta mõne euro eest AKS-ist.


Kuidas sulle meeldib maksta 20 EUR mängude eest, mis tulid välja 2003-2005? icon_biggrin.gif

https://store.steampowered.com/app/2620/Call_of_Duty/
https://store.steampowered.com/app/2630/Call_of_Duty_2/

https://store.steampowered.com/app/115300/Call_of_Duty_Modern_Warfare_3/ 2011 ja 40 eur
https://store.steampowered.com/app/202970/Call_of_Duty_Black_Ops_II/ 2012 ja 60 eur icon_lol.gif


Jah, ma tean, neid saab mujalt soodsamalt, kuid lihtsalt soovisin näidata, et absurdseid näiteid võib ka arvutimängude kohta tuua.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 24.02.2023 13:10:14 vasta tsitaadiga

Aeron, https://www.pcmag.com/reviews/lexar-nm620 läks veidi kaevamist, aga see peaks olema see SSD.. üldjoontes annab tunda, et saab vasakult ja paremalt peksa kõigelt, sh OSi laadimine ja mängud. See hinnavahe on lihtsalt nii väike, et täna ei ole otstarbekas võtta sealt SSD-de odavletist.
Teine asi mis ei ole täna väga otstarbekas, on 500sed kettad, kuna need on reeglina ka aeglasemad kui 1TB-sed.

Geforce now viimane test minul on 2020 aasta veebruaris ja siis ei olnud see vähemalt telia 100/100 neti otsas realistlik lahendus, isegi Total Wari mängides ei olnud kogemus väga hea, võrreldev oleks tol ajal olev Playstation Now, mis ka ei olnud minu hinnangul reaalselt Eestis kasutatav.

Aga...

Kuna ma soetasin hiljuti Nvidia Shield TV pro, siis võtan mingi päev selle täitsa ette ja annan tagasisidet kui mugav on.


Kuigi üldiselt ma ütleks, et nende striiming teenuste suurim häda ei pruugigi olla nii väga tehniline lahendus vaid see, et turg on muutunud. Inimesed tahavad Netflixi või Spotify kogemused, sa maksad oma 15 eurot kuus ära ja saad vastu rootsi laua. Geforce Now ja ka Google Stadia mõjusid pisut nagu Micro(Macro?)transactionid, et sa maksad esimese hooga selle eest, et Sa saad võrku ja siis taod juurde, et reaalselt midagi sealt võrgust kasutada.




SKG, Olen üritanud päriselt osta vanemaid CoDe PC peal, aga selliste hindadega, unustage ära icon_biggrin.gif Paari CoDi hinnaga ma ilmselt saaks kuskilt PS3 koos 20 mänguga
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2023 14:59:12 vasta tsitaadiga

a miks GeForce Now-l on Epic library sync not supported?

ubi ja steami syncis kenasti ära ja 90% mängudest saaks sellega ära mängida mis mulle huvi pakuvad, seega täiesti adekvaatne teenus minu jaoks gpu asemel


Aeron, plusspunktid proovimise eest thumbs_up.gif läheb juba paremaks, aga sellist kraami ikkagi veel endale ei ostaks, it-võõrale inimelese soovitamisest rääkimata. pärast külapeal jutt lahti, et see soovitab mingit jampsi icon_smile.gif
Galadoriga on see värk, et neil kuvatavas hinnas post sees, seega kui komplekt kokku ja panna ja ilusti küsida, siis mõnikümmend euri alla saada ei tohiks küll probleem olla. Olen viimase aasta jooksul Galadorist omajagu asju võtnud ja nende kiirus ja kommunikatsioon on 5+.

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2023 15:17:04 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Teine asi mis ei ole täna väga otstarbekas, on 500sed kettad, kuna need on reeglina ka aeglasemad kui 1TB-sed.

Kui sinna 512GB SSD-le Windows ja appid panna, siis mangudele suurt ei jaa.
Mul on juba praegu Xboxil 800GB peaaegu tais ja mul pole seal eriti palju mange ja tasub tehele panna, mitmed mangud on vanad, mis DVD-le mahtusid. Seega uusi mange mahuks vast 6-7 ainult. Kui konsooli uksi kasutada, pole vaga hull, kuid kui mangijaid on rohkem ja mangude osas eri maitsed, siis ruumist ei piisa.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2023 17:31:50 vasta tsitaadiga

Foxxx, mul vist enne läks pilt katki ja sa ei näinud, aga vahetasin SSD ära juba korralikuma vastu.
Ma olen selles mõttes nõus, et silmas pidades hinna vahet, ei olnud see ilmselt hea valik, aga Galadori otsing on NII HALB, et ma tõesti ei suutnud ja ma endiselt usun, et see real world performance vahe pareamate SSD-dega on ebaoluline. Selles videos mida enne näitasin võrreldi SATA SSD-d, mis teeb mingi 450 mb/sec nvme-ga ja mängudes ning OS-is oli ikkagi boot time väga sarnane.
Ka minu enda kogemus nii OS'i kui mängude puhul kinnitab seda, et tavaliselt SSD-lt kiirusega ~500/500 üleminek ca 10x kiiremate kiiruste peale ei anna mulle tuntavat võitu ei OS ega mängude tasemel. Sad but true. Kui ma selle upgradei kunagi tegin, siis ootasin retsi muutust, aga sain karbikese pettumust icon_razz.gif

Mina testisin möödnud aastal kevadel GFNi oma 100/100 või äärmisel juhul juba siis vb 300/300 optilise ühenduse taga ja ma olin positiivselt üllatunud. PSN töötas ka kenasti aga oli vähem ilus/snapy.

SKG, vahetasin küll SSD juba suurema vastu ära , aga ma arvan, et 500 saab tegelt hakkama kui kõiki asju korraga peale ei pane ja ka OSi kettaruumi kasutust saab oluliselt timmida.

Anyway, kas see uus konf, mis ma loodan, et on nüüd nähtav ka, sai parem?

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 24.02.2023 20:15:37 vasta tsitaadiga

Ma proovisin ka täna see Geforce Now free tieri kahe automänguga, Need For Speed Heat ja Wreckfest.

Positiivse poole pealt, lõpptulemus ei olnud pooltki nii halb kui 3 aastat tagasi, jah oli tuntavaid stuttereid, aga mitte midagi sellist mis päriselt häiriks.

Negatiivse poole pealt: See jada mis oli vaja läbida erinevatest launcheritest (EA play seal vahepeal arvas üldse vahepeal, et mäng juba käib) ja üldine toimetamine oli suht toores, kahjuks Wreckfestini ma ei jõudnudki, kuna vahepeal oli klaviatuur kohustuslik ja ma ei viitsinud seda lahti ühendada.

Üldjoontes ongi suurim kriitika, et kuna PC peal on see launcherite maania nii rets (Kas Steam Decki peal on see suur peavalu), aga ma arvan, et Geforce Now on jätkusuutlik, küll aga ma ei näe selle sihtgruppi üldse PC peal vaid just Android TV/Android Boxi peal, sest ma üldjoontes oli Shieldi peal seda suhteliselt mugav kasutada, lihtsalt siin on koht kus taaskord tööstuse killustatud viskab kaikaid kodarasse, Geforce Now võib ju olla ilusti kasutajasõbralik, aga kui launcherid mida see peab kasutama ei ole, siis kogukogemus saab tugeva löögi.


Aeron, Confi osas vist enne jah pilti ei näinud, üldjoontes hakkab looma, klaverit ja hiire osas usun, et on decent, Dellil on üldiselt väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega combod, HP on teine, kes on selle selgeks saanud.
Pulti ma pigem arvaks, et kõige lihtsam on lihtsalt võtta võrdne pult konsooliga, siis ei teki mingit vaidlus ka kumb siis nüüd parem on. (vahet pole kas see on nüüd Xboxiga kaasa antav või PS5) Amazoni ülevaated pigem on ikkagi sellised sellel Speedlinkil, et on nagu on pult ja ainult casual gaming, osadel on ka juba 100 tunniga ära kulunud.

Korpuse osas... alumine piir oleks ehk see: https://www.hinnavaatlus.ee/2130747/antec-go-new-gaming-nx200m-mini-tower/ Õhk käib läbi ja arvuti jahedana/vaiksena hoidmine on oluliselt reaalsem

SSD osas rohkem pretensioone ei ole, asjalik valik.

PSU osas mina endale ei soetakse seda, Chieftec kahjuks odavas otsa samuti toodab saasta, lisaks on see mudel ka Tier Listis "Avoid" kategooria all. PSU pealt kokku hoidmine PC peal on selles suhtes libe jää, et okei, PSU vahetab Sul tootja välja, aga ma sügavalt kahtlen, et kui see PSU midagi endaga kaasa võtab siis garantii korras ka ülejäänud komponendid kompenseeritakse.

Wifi lahendus on okei, vaatasid pisut emaplaatide valikut ja üldiselt seal ei ole odavas otsas ka kahjuks üle AC midagi pakkuda.


RAMi ma oleks KITina võtnud, aga ilmselt pole vahet.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2023 16:40:10 vasta tsitaadiga

Foxxx, puldi osas I guess, vahet pole eriti tbh. Sony DS4 stickid kulusid paarikümne tunniga ära. See rubber coating seal peal. Mütsid pähe ja elu läheb edasi.
Korpuse osas no ma tõesti ei usu ,et nii tagasihoidlike komponentide juures (337 max power draw kokku) on üldse midagi vaja , et seal T hoida. Ma arvan, et üks imev casefan ajaks asja ära, kui tõesti selle pärast mure on... Mitte et poleks parem, kui oleks paktud korpus (ja esteetilisem), aga ma ei arva, et see VAJALIK on.
No ma siis panin Linuse tierlistist mingi PSU ka , et süda oleks rahul. Väga niru valik seal poes...

Puldid ka tibakallimad kui mujal, aga noh...
12 € läheb OSi võrra otsa, nii et 720 €
See süsteem ei outperofrmi oluliselt eelmist iteratsiooni @ 665 € ,aga vb selle võrra on parem, et ehk on tiba töökindlam...

E:
The ASRock Challenger D graphics card offers an exceptionally good cooling design that will delight silent enthusiasts with its 0dB mode, which actually only allows the fans to spin when necessary.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2023 20:51:50 vasta tsitaadiga

Parim hind, mida näinud olen (Euroopas).
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 26.02.2023 23:01:03 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Parim hind, mida näinud olen (Euroopas).
Spoiler Spoiler Spoiler


Ja mida me selle infoga peale hakkame? Eesti kõige odavam PS5, plaadita versioon, on 550 euri, plaadiga on sott kallim.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2023 23:02:13 vasta tsitaadiga

No selle arutelu kontekstis võiks asju tegelikult vaadata vähemalt mõlemast kontekstis...
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2023 23:42:01 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SKG kirjutas:
Parim hind, mida näinud olen (Euroopas).
Spoiler Spoiler Spoiler


Ja mida me selle infoga peale hakkame? Eesti kõige odavam PS5, plaadita versioon, on 550 euri, plaadiga on sott kallim.

See on sinu teha, mida sa selle infoga teed või ei tee.
Olen jälginud nii XSX kui kui PS5 hinnakujunemist viimased aastad ja mind see huvitab, hinnavaatleja siiski icon_smile.gif
Samuti ei pea ju konsooli Eestist ostma kui tekib võimalus välismaalt soodsamalt osta.

Kuna siia on eelnevalt postitatud ka välismaa "PS5 killerite" hindu, siis miks ei sobi ka konsoolide välismaised hinnad.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11213392#11213392

USAs ka saadavus, koos mänguga $460
https://direct.playstation.com/en-us/consoles/console/playstation5-digital-edition-god-of-war-ragnarok-bundle.1000033246

Viimaste kuudega on PS5 saadavus oluliselt paranenud, loodetatavsti mõjutab see lõpuks ka Eesti hindu icon_idea.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 27.02.2023 01:42:31 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Scart kirjutas:
SKG kirjutas:
Parim hind, mida näinud olen (Euroopas).
Spoiler Spoiler Spoiler


Ja mida me selle infoga peale hakkame? Eesti kõige odavam PS5, plaadita versioon, on 550 euri, plaadiga on sott kallim.

See on sinu teha, mida sa selle infoga teed või ei tee.
Olen jälginud nii XSX kui kui PS5 hinnakujunemist viimased aastad ja mind see huvitab, hinnavaatleja siiski icon_smile.gif
Samuti ei pea ju konsooli Eestist ostma kui tekib võimalus välismaalt soodsamalt osta.

Kuna siia on eelnevalt postitatud ka välismaa "PS5 killerite" hindu, siis miks ei sobi ka konsoolide välismaised hinnad.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11213392#11213392

USAs ka saadavus, koos mänguga $460
https://direct.playstation.com/en-us/consoles/console/playstation5-digital-edition-god-of-war-ragnarok-bundle.1000033246

Viimaste kuudega on PS5 saadavus oluliselt paranenud, loodetatavsti mõjutab see lõpuks ka Eesti hindu icon_idea.gif


USA hindu võrrelda on täiesti mõttetu, sest seal pole VAT kui asi mõnes osariigis üldse kasutusel ja teistes on täiesti random number. Täpselt nagu 4090 on USA's reaalselt MSRP (1600) eest saadaval, Eesti odavaim on HV andmetel 1880 euri.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2023 02:14:14 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SKG kirjutas:
Scart kirjutas:
SKG kirjutas:
Parim hind, mida näinud olen (Euroopas).
Spoiler Spoiler Spoiler


Ja mida me selle infoga peale hakkame? Eesti kõige odavam PS5, plaadita versioon, on 550 euri, plaadiga on sott kallim.

See on sinu teha, mida sa selle infoga teed või ei tee.
Olen jälginud nii XSX kui kui PS5 hinnakujunemist viimased aastad ja mind see huvitab, hinnavaatleja siiski icon_smile.gif
Samuti ei pea ju konsooli Eestist ostma kui tekib võimalus välismaalt soodsamalt osta.

Kuna siia on eelnevalt postitatud ka välismaa "PS5 killerite" hindu, siis miks ei sobi ka konsoolide välismaised hinnad.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11213392#11213392

USAs ka saadavus, koos mänguga $460
https://direct.playstation.com/en-us/consoles/console/playstation5-digital-edition-god-of-war-ragnarok-bundle.1000033246

Viimaste kuudega on PS5 saadavus oluliselt paranenud, loodetatavsti mõjutab see lõpuks ka Eesti hindu icon_idea.gif


USA hindu võrrelda on täiesti mõttetu, sest seal pole VAT kui asi mõnes osariigis üldse kasutusel ja teistes on täiesti random number. Täpselt nagu 4090 on USA's reaalselt MSRP (1600) eest saadaval, Eesti odavaim on HV andmetel 1880 euri.

Mõtlesid Sales Tax ikka ilmselt? Ei ole mõttetu kui võrdluses olevatel arvutijuppidel samuti pole - võrdne seis.

Aeron-i toodud artikkel võrdles USA PS5 hinda USA PC juppide hindadega.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.02.2023 10:48:23 vasta tsitaadiga

Viimati kui ma Amazonis käisin, siis sai sealt osta ka Eestisse, kas midagi on vahepeal muutunud?
Eesti hind pea tingimata olema Eestis olevad asjad pooled pole nii või naa kohapeal olemas. Olen isegi GPU ostnud Casekingist ja hunnik muud elektroonikat Amazonist. Kätte saad kauba Amazonist sama kiirelt või isegi kiiremini kui Eesti epoest.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2023 12:50:23 vasta tsitaadiga

USA ja UK Amazonist pole kuigi tasuv Eestisse tellida, kuid EU omadest küll. Päris mitmed siin foorumiski tellisid oma konsoolid kuskilt Poolast või Saksamaalt, jäi silma.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2023 12:51:44 vasta tsitaadiga

Foxxx, ma olen kuulnud Amazoni garantii/return policy kohta ka head.
On keegi Eestis proovinud ka? Ma ise pole midagi kunagi tagastanud või garantiisse saatnud sinna.
Selle teema kontekstis ma arvan, et on sisuline arutelu, millel ei ole geograafilise piire ja on regioonispetsiifiline raua/mängude hinna alateema.
Vähemalt nii tundub mõistlik läheneda sellele teemale.

Amazoni osas ma ise ostan sealt stuffi regulaarselt, enamasti kasutan sellise site-i:
https://www.hagglezon.com/en/s/playstation%205

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2023 13:03:33 vasta tsitaadiga

Kui müüja on Amazon ise, siis prindid tagastuse sildi välja, kus postimaks on juba tasutud. Kui müüja on keegi teine, siis saadad enamasti oma kuludega. Refund võtab aega kuni 7 päeva.
Just saatsin vigase 18TB ketta USA-sse tagasi, sain juba refundi. Kõik okei.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2023 13:55:35 vasta tsitaadiga

ise pole pidanud Amazoni garantiiga tegelema, aga ühe sõbra näitel - Xbox One suri maha, saatis tagasi, saadeti kohe uus asemele, kogu protsess võttis natuke üle nädala.
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 28.02.2023 17:30:36 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
ise pole pidanud Amazoni garantiiga tegelema, aga ühe sõbra näitel - Xbox One suri maha, saatis tagasi, saadeti kohe uus asemele, kogu protsess võttis natuke üle nädala.

Ka enda tutvusringkonnas paar analoogset näidet - seni pole kuulnud (ja ise kogenud), et Amazon'i enda müüdavaga oleks probleeme tekkinud thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 28.02.2023 18:14:00 vasta tsitaadiga

Kõrvalmärkusena - lihtsalt pull näha, et Konsoolid vs PC on jälle teemade topis kui Võitlustanner avada icon_biggrin.gif

Meenutab nooruspõlve aastatel 2006-2009. icon_redface.gif

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2023 01:55:03 vasta tsitaadiga

Kuulge, aga for riils nüüd.
Teoreetiline mõtteharjutus - sa oleks üksikul saarel forever ja saad valida omale 1 gaming device.
Millise?

On an unrelated note:

Link


ma tema 160 usd komplekti ei leidnud, küll aga on tellitav:
260 € - ERYING i7 Kit Gaming PC Motherboard with embed CPU 11th Core 2.2Ghz( Refer to I7 11800H) + RAM 16GB 3200M + 512GB SSD NVMe M.2
225 € - SHELI 51RISC RX6600M 8GB Graphics Card GPU GDDR6 128-bit 14 Gbps 7nm new video card Support Desktop CPU placa de video RX6600
60 € - Toite ja kasti saab eestis ka võtta
22 € - Delli wireless hiir/klaver kombo
50 € - pult.

TOT: 617 €
Kui maksud tulevad ka, siis siis odavam ei tule, aga võimsam peaks olema (ssd väiksem)
Garantiisse ei tahaks sellega küll minna icon_smile.gif
Eesti komplekt võrdluseks:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ehk siis mõtteharjutusena tore, aga vist ei midagi enamat.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 01.03.2023 02:54:57, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 01.03.2023 02:33:37 vasta tsitaadiga

Aeron, üksikul saarel pole monofunktsionaalse mänguasjaga suurt midagi teha, mina võtaks igal juhul tööriistakohvri, ehk siis PC.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2023 20:01:01 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Kuulge, aga for riils nüüd.
Teoreetiline mõtteharjutus - sa oleks üksikul saarel forever ja saad valida omale 1 gaming device.
Millise?

O


xbox series x....casual gamer
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2023 04:43:49 vasta tsitaadiga

PS5 esmane töölepanek ja mängu alustamine võttis umbes 12 minutit.
Protsess oli väga lihtsaks tehtud. Sisselogimine olemasoleva kontoga QR koodi abil ja System Update pakkus ka kohe, kuid sai valida, et teeb hiljem taustal.

Kui eelnevalt PS kontot pole, konsool vaja WiFi-sse ühendada, aeglane nett jms, siis läheb muidugi oluliselt kauem.

Vaba ruumi mängudele 659GB.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 129, 130, 131  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.