Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 50 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 32 ]
50/50
6%
 6%  [ 24 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 60 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 228 ]
hääli kokku : 394

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2019 20:11:19 vasta tsitaadiga

https://old.reddit.com/r/Piracy/comments/e6f0mi/ac_origins_denuvo_vs_no_denuvo_benchmark/

Hala Denuvo üle võib lõpuks prügikasti saata.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2019 10:06:19 vasta tsitaadiga

/s

Konsoolid teevad innovatsiooni, PS5-ga tulemas on selline uus ja võimas feature out of the box nagu solid state drives.
Shit is whack! Need on sellised kõvakettad, kus ei ole pöörlevaid osi, mis teevad laadimisajad väidetavalt välgukiiruseks (üle 100 km/s) ning muudavad mängimise kogemuse tundmatuseni.

PS5's lightning-fast load times will make gaming "unrecognisable" says Naughty Dog boss

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 06.12.2019 10:13:18 vasta tsitaadiga

/s jah aga mõte iseenesest on hea. mind küll jätkuvalt huvitab kuidas see tegelikult realiseeritud on. puhas ssd ei tundu usutav. 1tb ssd on ~100 raha, kiire ssd (mida nad väidavad kasutavat) on oluliselt rohkem. arvestades mängude suuruseid väiksemaga täna hakkama ei saa. tõenäolisem tundub ikkagi mingisugune hübriid- või cache lahendus.

ps5 (ja samamoodi järgmine xbox) ei saa niigi olema odavad. 8c zen(2?) chiplet, 40cu gpu... 8 tuumaline zen2 prose on 300+€, 40cu on 5700xt, mis maksab 400€. saan aru, et aastaga hinnad kukuvad ja tootjad teevad hulgisoodukaid aga hinnad ei ole paljutõotavad.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2019 14:13:55 vasta tsitaadiga

Ma arvaks ka et hübriidketas (täna ikka 1 TB ssd ja spndli vahe 3x), aga vb natuke rohkem rami.
Mingi paari GB suurune cacehe layer aitaks palju kaasa...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 13.12.2019 11:40:31 vasta tsitaadiga

"Microsoft kinnitas, et Xbox Series X on kõige võimsam Microsofti mängukonsool, mis eales loodud"

kurat... kõik mu raha oli selle peal, et tuleb veits nõrgem, kui nende eelmine konsool.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 13.12.2019 12:01:44 vasta tsitaadiga

kui välja jätta see ajalooline av riiulile mahtumise ja visuaalselt sobimise aspekt, siis see maci "trashcan" toru meenutav disain peaks tehniliselt jahutuse jaoks väga kasulik olema.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2019 12:12:41 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
"Microsoft kinnitas, et Xbox Series X on kõige võimsam Microsofti mängukonsool, mis eales loodud"
kurat... kõik mu raha oli selle peal, et tuleb veits nõrgem, kui nende eelmine konsool.


See on jah paras huumor. Videokaartde announcemendid on ka tihti sellised, et our new top end will be the fastest one ever icon_smile.gif

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.01.2020 12:16:57 vasta tsitaadiga

Veits värsket inffi uue Xboxi SSD kohta: https://wccftech.com/xbox-series-x-hardware-nvme-ssd/

Tundub, et kuigi paberil Gen4 PCIe NVME, siis praktikas on read 3,6GB/s ja write 2,2GB/s. Kontroller toetab kuni 2TB. Ise arvan, et kui neil on plaan kasutada nt 64GB või 128GB SSD'd vaid nt 4TB HDD cachena, siis see saab erakordne shitshow olema. Kui on plaan teha nt base unit 512GB või 1TB SSDga ja lisada 1-2 NVME slotti user upgradedeks, siis on normaalne.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 22.01.2020 12:34:28 vasta tsitaadiga

päris kindel, et konsool toetab lihtsalt pcie 4.0 nvme (ma usun, et ka sata kui microsoft seda softis/firmwares ei piiira) ketast. konkreetne mudel ja kontroller on vaid devkitis või konsooli praeguses iteratsioonis kasutusel. eelkõige selle pärast, et see phison on üks esimesi-lihtsamaid pcie 4.0 kontrollereid. mitut nvme slotti konsoolil ma ei usu. pigem 1 asemel 2 sata ketta kohta.

mahud on korralik küsimärk, samuti cache lahendus ja selle tulemused.

suvaline 1tb m2 nvme ssd on 100+ raha, konsooli hinna vaates peaks see olema päris arvestatav summa. seda enam, et mängud on täna suured ja 1tb ei ole just väga suur maht.
pakun reaalseks lahenduseks mingi 256/512gb ssd + 1/2tb hdd.

softi poole pealt on tegu konsoolidega. neil on vabalt võimalus pakkuda devidele mingi api cache jaoks. mingi mõistlik maht, mida saavad kasutada, ja vahendid selle haldamiseks. siis saab dev kriitilised assetid sinna saata ja ülejäänud teadaolevalt aeglasemalt kettalt striimida. annaks päris okei tulemuse.

edit:
seoses sealsamas lingitud looski mainitud võrdlus mälu kiirusega ja cachena kasutatava ssd juures tekkiva endurance küsimusega - äkki plaanivad nad sinna optane/xpoint ketta lõpuks sisse susata?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.01.2020 13:11:29 vasta tsitaadiga

londiste, võibolla tõesti on mingi variant, et mängu installi käigus pannakse kogu core kama (ca 32GB tänapäeval) koheselt SSD'le nagu pre-cache, aga ka siis võiks see SSD minimaalselt 512GB olla, sest OS pluss ülejäänud jurr võtab sealt kindlasti ca 120GB endale ja teoreetiliselt võiks üle 10 mängu olla permanentselt caches. No nii ehk isegi saaks tõesti. Samas hindadest rääkides, kui tuleb MS ja ütleb, et nii, 50 miljonit teie toodet palun, ja tehke hea hind 5a peale, siis arvutatakse ju välja avg price üle selle perioodi ja küsitakse seda. Rahaline miinus alguses ei loe eriti, kui hiljem saab dirt cheap asja eest küsida korralikku marginaaliga numbrit. Praegu 1TB kiiret SSDd on ehk 135 EUR, aga 2 aasta pärast on 70 EUR ja 4 aasta pärast 35 EUR. Suuremad hulgad konsoole müüakse nagunii elutsükli keskpaigast lõpuni, kus see jupp juba odavam.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 22.01.2020 14:03:33 vasta tsitaadiga

erick, tänase seisuga ei ole nand flashi drastilist hinnalangust ega nõudluse vähenemist kuskilt näha. ma ei usu, et microsoft väga odavalt kuskilt leiab. low margin high volume pakkumised töötavad hästi kui tootmisvõimsust on palju aga kõik nandi tootjad on praegu niigi või sees ja tegelevad toomisvõimsuse lisamisega.

ma ei usu kuidagi, et xboxi os võtab 120 giga. 32gb kettale saab windows 10 üsna okeilt installida ja konsooli os on palju kontrollitum (loe:mahult väiksem) üritus. pealegi ka sellest ei pea kõik ssd peale minema, et see kiirelt funktsioneeriks. piisab väiksemast kriitilisest osast. jah, ma tean, et xbox os on tegelikult hypervisor ja kaks eraldi os aga see ei muuda suures plaanis oluliselt pilti kuna hypervisor on väike ja ka game os peaks olema üsna minimaalne.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.01.2020 14:40:32 vasta tsitaadiga

No kui ajalooliselt vaadata londiste, PS4 Pro 1TB versiooni järgi on näha, et kui raw formatted capacity on 931GB, siis kasutajale antakse sellest 862GB, millest omakorda mitukümmend GB on aplikatsioonide all (pildil, mida nägin, 23GB). Seega puhas PS4 OS võtab ~70GB ja äpid ~20-30GB. Ja see on kõik eelmise põlvkonna värk, uuemad OSid vaevalt vähem võtma hakkavad.

Kiire google näitas, et PS3 OS peaks kusagil 28GB võtma. Seega on küllalt realistlik eeldada, et iga põlvkonnaga need nõuded mahule kasvavad ca 2x. Võimalik, et mingi hulk seda ruumi on reserveeritud backupidele või system updatede mahutamiseks, aga kokkuvõttes see ei muuda OSi jalajälge kettal.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 22.01.2020 15:18:47 vasta tsitaadiga

mind hakkab see asi juba huvitama.
- google ütleb, et xbox one kettal on lisaks suurele kasutaja data pardile 40gb, 12gb ja 7gb ning 41gb temp pardid. ma olen üsna kindel, et need on kõva varuga tehtud. xb1 offline system update fail on 5.3gb.
- ps4 sisemise ketta partide layout peaks selline olema: https://www.psdevwiki.com/ps4/Files_on_the_PS4#Partitions ja ps4 complete system software fail on 1gb.
xb1 faili nimi on juba offline update, ps4 complete peaks ka offlines updatetav (või uuele kettale installitav) olema ja mõlema tulemuseks on täisfunktsionaalne konsool.

kindlasti pakitakse mõlemad lahti, on overhead swap/temp jaoks, nii mõnigi süsteemne part või fail jne. äppide jaoks on (tundub, et süsteemipardil) tühi ruum ette nähtud. aga os ise on ikka üsna väike.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.01.2020 12:01:03 vasta tsitaadiga

No ma arvan, et sul on õigus, et OS ise on küllalt väike, aga ühel või teisel eesmärgil haarab ruumi päris korralikult kettal. See pole mingi Windowsi swap file kah seal, et saad ise väiksemaks konfida kui ruumi väheks hakkab jääma. Pead leppima.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 23.01.2020 12:04:21 vasta tsitaadiga

seda küll aga konsooli tootjal on võimalik need pardid ja swap täpselt sellise suurusega korraldada nagu nad ise tahavad. samuti on nende valiku- ja kontrollivõimalused päris suured.
mis os suurustesse puutub, siis tegelikult ei ole mingit head põhjust praegusest põlvkonnast suurema os jaoks.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2020 11:40:57 vasta tsitaadiga

Ei teagi kuhu seda panna, aga
tsitaat:
starting now, you can get a full refund up to 30 days after purchasing a product, even if you downloaded, launched, and played it.

-gog

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2020 14:06:05 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
Ei teagi kuhu seda panna, aga
tsitaat:
starting now, you can get a full refund up to 30 days after purchasing a product, even if you downloaded, launched, and played it.

-gog


https://www.altchar.com/game-news/gog-now-offers-full-refund-up-to-30-days-after-purchase-aCl8R7E7mcYv
Päris huvitav. Teoorias võiks seal iga mängu osta, läbi teha ja siis raha tagasi võtta ja isegi tsüklit korrata. Küll jah seal öeldakse, et jälgivad asjade käiku ja kui läheb väga ära kasutamiseks siis ei pruugi nii enam saada.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 392 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 339
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2020 11:33:41 vasta tsitaadiga

CDPR withceri puhul tegi kõva statementi, et loobus DRM-ist.
Hüpotees oli ,et kui me teeme piisavalt hea mängu, siis inimesed maksvad raha.

Nüüd võtavad nad selle sama hüpoteesi ning rakendavad seda e-poele.
"Kui meil on piisavalt hea epood, siis inimesed ei ekspluateeri seda, vaid austavad meid."

Mulle eriti meeldib see lüke, sest see seab suure surve publisheridele/developoeridele, et ärge tootke saasta, sest meie poes on return policy väga kasutaja sõbralik.
Ma väga loodan ,et see on edukas projekt neil ning loob turul positiivse pretsedendi.

Killhoven kirjutas:
Päris huvitav. Teoorias võiks seal iga mängu osta, läbi teha ja siis raha tagasi võtta ja isegi tsüklit korrata. Küll jah seal öeldakse, et jälgivad asjade käiku ja kui läheb väga ära kasutamiseks siis ei pruugi nii enam saada.

Jah, see on võimalik, aga katsume olla natuke empaatilisemad. Päeva lõpus annab hea mäng sulle reeglina 8+ H meelelahutust, võrdle seda nt Kino hinna või väljas söömisega ning peaks suht ok olema vahest maksta.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2020 15:55:47 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 16.03.2020 16:00:37 vasta tsitaadiga

microsoft (ja samas joones ilmselt ka sony) hakkavad see põlvkond taas konsoolide hinda subsideerima. krt, isegi 600 raha msrp peaks keskmiselt raske olema nende specidega.
või loodavad sellele, et enne aasta lõppu kõik odavneb ja tunduvalt?

see apu on 43% suurem kui 5700xt. 2080ti oleks 7nm peal vaid 25% suurem kui see kivi.
1tb flashi ei ole odav. ka odavaimad kettad alla 100 raha praegu suurt ei kuku. seal ei ole marginit palju.
mälu, bluray ja muu mudru saadakse kindlasti odavalt aga omajagu kulu tuleb ka sealt.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.03.2020 15:24:17 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
22.01.2020 12:16

Tundub, et kuigi paberil Gen4 PCIe NVME, siis praktikas on read 3,6GB/s ja write 2,2GB/s. Kontroller toetab kuni 2TB. Ise arvan, et kui neil on plaan kasutada nt 64GB või 128GB SSD'd vaid nt 4TB HDD cachena, siis see saab erakordne shitshow olema. Kui on plaan teha nt base unit 512GB või 1TB SSDga ja lisada 1-2 NVME slotti user upgradedeks, siis on normaalne.


Kuldsed sõnad, rsk icon_biggrin.gif Ikka midagi jagan: https://wccftech.com/xbox-series-x-specs/

tsitaat:
Internal Storage: 1TB Custom NVME SSD
Expandable Storage: 1TB Expansion Card (matches internal storage exactly)


Hea tunne kui saab hetkekski londistest targem olla icon_wink.gif

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
August12
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2017




sõnum 17.03.2020 19:08:07 vasta tsitaadiga

Mina ütleks, et see millega mängimist alustad sellele ka jääd icon_biggrin.gif Mina alustasin 2011 dets arvuti peal ja siiamaani olen sellepeal, PS4 on ka olemas aga selle peal mängin ainult neid exclusiveid mida arvuti peal ei ole. Muidu olen ikka PC teamist icon_biggrin.gif

Konsool on küll odavam, hetkel maksab Xbox One S ca 200euri ja saad Forza Horizon 4 mängida nolag, aga arvuti peal on rohkem võimalusi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.03.2020 20:18:12 vasta tsitaadiga

Nunnu kohe näha siin tublisid noori nublusid icon_biggrin.gif

Enamik siin alustas PC peal mängimist vist 1980ndatel-1990ndatel icon_wink.gif

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.03.2020 20:38:35 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Nunnu kohe näha siin tublisid noori nublusid icon_biggrin.gif

Enamik siin alustas PC peal mängimist vist 1980ndatel-1990ndatel icon_wink.gif
väike pedobear lööb välja v?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 17.03.2020 21:53:22 vasta tsitaadiga

muide, see gears5 xsx video, mida igal pool näidatakse ja öeldakse, et pc ultra ja edasi - bullshit. täpsemalt küll marketing. ma olen gears5 mänginud ja esimene asi, mis silma jääb, on puuduv ao või self-shadowing või misiganes selle nimi on, muru peal. iirc oli see jõudluse mõttes üsna kallis setting ka.
lähemalt vaadates tundub näiteks ka peegelduste reso väiksem. korralikult võrreldes leiaks kindlasti erinevaid seadeid veel.

edit:
https://youtu.be/7Fjn4GRw8qE?t=267
vs
https://youtu.be/tcoPLHxFoLM?t=1536

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.