Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 129, 130, 131  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 50 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 33 ]
50/50
6%
 6%  [ 24 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 61 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 231 ]
hääli kokku : 399

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 13.08.2019 17:19:42 vasta tsitaadiga

ac ocyssey? division 2?
r6 siege prindib neile raha aga see vist ei ole konsoolidel popp.
kui anno 1800 single-handedly sellise nalja üksi ära teeb, siis on majandamis-strateegiamängud küll vähem nišš kui ma arvasin.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eerik7
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.08.2010




sõnum 13.08.2019 17:25:22 vasta tsitaadiga

Divison 2 oli vist ainukene suurem mäng, mis samal ajal kõigil platvormidel välja tuli, aga nii väikese mõjuga, et seda polnud isegi mainitud liidrite hulgas. Ehk siis jah, kui sul on vaikne veerand ja sul tuleb eksklusiivne suurem mäng ühel platvormil välja, siis pole vist eriti üllatus ju?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2019 17:43:17 vasta tsitaadiga

PC oma avatusega ikka marketing aspektist laseb rämedalt jalga järjekindlalt.
Kõige parem oli olukord, kus pea 90% (nii tundus vähemalt) PC müügist oli Steamis ja Steamspy töötas kenasti.
See annab väga selge 1 lihtsasti hallatava storefronti/kanali mille fokusseerida ning millel müüki trackida.

Täna on küll väga head uudised PC-le suuremas plaanis, sest on tekkinud mitu paistab, et üsna elujõulist digital outleti, aga see tähendab taaskord, et sul on palju kanaleid mida hallata, puudub kõikehõlmav läbipaistev statistika.
Plusspoole pealt muidugi on peamised storefrontid kõik üsnas uure kasutajate hulgaga, mis annab ehk mingis osas parema nähtavuse.... ning ehk konkurents ka jõuab sinna kunagi , kus industry standard ei ole enam 30% cut vaid äkki 20 või 15 isegi, mis teeks mängude reliisimise ka tiba odavamaks jälle.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 13.08.2019 19:25:31 vasta tsitaadiga

eerik7 kirjutas:
Divison 2 oli vist ainukene suurem mäng, mis samal ajal kõigil platvormidel välja tuli, aga nii väikese mõjuga, et seda polnud isegi mainitud liidrite hulgas. Ehk siis jah, kui sul on vaikne veerand ja sul tuleb eksklusiivne suurem mäng ühel platvormil välja, siis pole vist eriti üllatus ju?
Just sai öeldud, et isegi kui anno kõrvale jätta oli PC edukam kui konsool, ma tean et tänapäeval on inimestel attention span väike aga proovi end kokku võtta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 13.08.2019 20:10:18 vasta tsitaadiga

eerik7 kirjutas:
Divison 2 oli vist ainukene suurem mäng, mis samal ajal kõigil platvormidel välja tuli, aga nii väikese mõjuga, et seda polnud isegi mainitud liidrite hulgas. Ehk siis jah, kui sul on vaikne veerand ja sul tuleb eksklusiivne suurem mäng ühel platvormil välja, siis pole vist eriti üllatus ju?

vastupidi, ubisoft tõi selle aco ja r6 siege kõrval välja.
ubisoft press release kirjutas:
The Division®2: the industry’s biggest hitsince the beginning of the year

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eerik7
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.08.2010




sõnum 14.08.2019 09:57:38 vasta tsitaadiga

Ew, my bad siis. Kahtlsne veerand neil sel juhul.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2019 21:59:05 vasta tsitaadiga

Eluaeg olen olnud PC only gamer aga selle aasta Juuli esimesel poolel ostsin ka esimese konsooli - PS4 pro.

Mida kokkuvõtvalt öelda - PC igas mõttes parem aga jeebus kui head mängud jäävad mängimata kui playstationit ei oma. Esimese mänguna hankisin red dead redemption 2 - kohutav ikka see kangiga sihtimine aga mingi aim assist taoline asi õnneks peal. Lisaks on metsikud perf drop momendid. Kuid mäng ise on SUPER, pisidetailid on ikka uskumatud seal.
Marveli Spider-Man ja eriti Bloodborne on samuti väga väga head, Bloodborne on esimene soulsi mäng mida tõsiselt mänginud, see stoori ja challenge on ikka mõnusad.

Exclusived on saatanast ja mul on kahju et ka PC peal on see epic store katk levima hakanud aga mõned mängud on ikka nii head et boikoteerida neid ka ei taha.

Teleri tagant muidugi tagasi PC peale tulla ja shooter käima panna @ 160fps average siis böää küll on sujuv icon_lol.gif

Konsooli plussiks on kindlasti ka madal soetamiskulu (eeldusel et televiisor juba olemas). Paar aastat tagasi see veel ehk nii dramaatiline vahe poleks olnud aga videokaartide hinnad on viimasel ajal kerkinud nii mis et kole.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 19.08.2019 00:02:38 vasta tsitaadiga

Konsoolil kohati parem mängida osa mänge online'is kuna cheatimine on keerulisem või üldse võimatu. Ja ei ole vaja teatud mängudel PC peale kolida või portida, need pordid on enamasti tootjale kulukad või kahju tekitavad -> teevad viletsa pordi ja saavad soppa vastu vahtimist selle eest.

Konsoolil on omad mängud, mis seal toimivad ja PC'l omad. Teatud tootjad on konsooli peal ja teevad seda mida paremini oskavad. icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 19.08.2019 00:10:48 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Paar aastat tagasi see veel ehk nii dramaatiline vahe poleks olnud aga videokaartide hinnad on viimasel ajal kerkinud nii mis et kole.


Vastupidi ju. Paar aastat tagasi oli kaevandusbuum ja keskklassi kaardid maksid poes 500€
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2019 00:40:53 vasta tsitaadiga

Ei tea jah, ma hiljuti ehitasin 1080TI-ga komplekti 600 eur eest...
Not much it cant run. VR pole testinud.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2019 00:42:57 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
heretic666 kirjutas:
Paar aastat tagasi see veel ehk nii dramaatiline vahe poleks olnud aga videokaartide hinnad on viimasel ajal kerkinud nii mis et kole.


Vastupidi ju. Paar aastat tagasi oli kaevandusbuum ja keskklassi kaardid maksid poes 500€


See ununes ära jah.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 19.08.2019 01:08:16 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Ei tea jah, ma hiljuti ehitasin 1080TI-ga komplekti 600 eur eest...
Not much it cant run. VR pole testinud.
samas ps4ja sad 150ga, ehk maksad 4 korda vähem aga saad ainult 2 korda halvema pildi, vähem fpsi ja halvema kontrolleri. Kui mängimist väga tõsiselt ei võta siis ms ei näe, miks inimene peaks pcsse investeerima. Hiljuti kui mul sõber külas käis ja talle 240hz demosin, siis ta ei saanud vahest 60ga enne aru kui need kõrvuti olid,ning isegi siis ei arvanud ta, et see oma hinda väärt oleks. Kui su standardid on madalad siis on konsool absoluutselt parem ost, kui just kõik sõbrad pc peal pole.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 19.08.2019 06:09:37 vasta tsitaadiga

selle 4x eest saad sama fpsi juures 4x rohkem piksleid parematel pildiseadetel icon_smile.gif

tõsi, madalate standarditega on sellest savi aga sel juhul on rx570/rx580 või gtx1060 selle jõudlusklassi kaardid, mis annavad xb1x või ps4pro jõudlustaseme.
standard ps4 pro ja xb1 on jõudluse osas sealt veel poole madalamal. praeguste kaartide lõikes gtx1050 ja rx560 on umbes võrreldava jõudlusega.

ps4 ongi kahest konsoolist tänu eksklussividele paremas positsioonis.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.08.2019 15:53:36 vasta tsitaadiga

Mis te seda ajalugu ikka tuhnite, aasta pärast või nii peaks järgmine laar valmis saama, siis jälle kogu trall otsast peale icon_biggrin.gif

https://wccftech.com/playstation-5-reveal-february-2020/

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2019 21:36:59 vasta tsitaadiga

Mina nt ei võrdle PC-d konsooliga AINULT mängimise seisukohast.
PC-ga teen muid asju paratamatult ka ning tänapäeval päris ilma on raske.
Minul on see ka töötegemise vahend ka regulaarselt jpm.

... aga jah, mingi 300 eur vs 600 eur, aga mängude hind on oluliselt odavam + subsciptioneid ei ole jne...
Kui mõned eksklusiivid välja jätta + see kus su sõbrad on, siis ei näe põhjust konsooli poole vaadata..

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 20.08.2019 21:03:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:
PC-ga teen muid asju paratamatult ka ning tänapäeval päris ilma on raske.

Pigem just vastupidi, mida aeg edasi seda vähemaks jääb kodudest arvuteid ning kasvab perede osakaal, kellel on ainult tahvelarvutid/nutitelefonid. Mu ema töötab algklasside õpetajana, ning kui tal lastega arvutid jutuks tulid selgus, et pooltel pole kodus peale tableti ühtegi muud arvutit. Seega kui sa mõtled et tahaks need videomängud ära proovida, ning kodus hetkel arvutit pole, siis on sul 2 valikut:
A) Tood poest konsooli, ühendad telerile külge, lood PSN/Microsoft accounti ja saad kohe diivanilt mänge ostma hakata
B) Ostad arvuti, pead tegema toas ruumi et kuskile kirjutuslaud panna, siis poodi minnes ostad arvuti+monitori+hiire+kõlarid, arvutit käivitades lood microsofti konto, seejärel erinevate mängupoodide kontod.

Inimesele kes tahab 1-2 tundi nädalas mängida on arvuti soetamine ja sellega mängimine liiga suur hustle, ei usu et see mängude hind ka casual gamerit eriti mõjutab.

Isiklikult muidugi mingil juhul ei sooviks igapäevaselt konsoolil mängida, 144hz ja madal input lag ja hiir+klaviatuur on asjad ilma milleta gamingut ette ei kujutaks. Kuid isegi endal oli viimati kolides probleem, et kuidas mahutada väiksesse korterisse ära 2x gaming setupit.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2019 21:57:49 vasta tsitaadiga

Erm, ITX komlektid on letist võtta, windowsi konto on olemas kõigil kes kasutavad nt Skype-i ning +1 konto luua on tänapäeval juba üli pingevaba tegevus. Pane telekale külge nagu konsool ja kogu lugu.
Kas PSN või Steam konto teha on ka savi.
Pigem on asi inimeste ignorantsuses...

Saad oma tahvelarvutist ka mänge striimida. Palju õnne.

Mitte,et see kõik praktikas rakenduks, aga ainuke põhjus, miks see ei rakendu on ignorantsus ja konsoolide illusoorselt suurem lihtsus.
Selline tunne on, et kui tuleks mingi normaalne (loe imelihtne kasutada) lahednus selleks, et saaks 1 pc taga kasutada media mängimist teleka taga ning mängimist/dokumendi töötlust (loe: koolitööd), siis oleks see ilmselt vanematele no brainer ...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2019 22:14:23 vasta tsitaadiga

Konsoolid pole juba paar generatsiooni sellised kus "paned plaadi sisse, vajutad nuppu ja mängid" vaid evivad samuti opsys"i, mängudel pidevalt pätsid mitmegigased jne. Piltlikult öeldes on konsoolid läinud kehvade võimalustega arvutimoodi.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 21.08.2019 10:08:17 vasta tsitaadiga

Võiks isegi öelda, et kuna konsoolid kasutavadki täiesti off-the-shelf PC riistvara, siis pole seal ka võimalik enam näha mingeid tehnoloogilisi piiranguid avardavaid lahendusi või mänge. PS3 Cell oli viimane selline. Iga asi, mis on võimalik konsoolil, on PC peal võimalik mitu korda paremini ära teha.

Väga humoorikas oli möödunud nädalal lugeda selliseid artikleid: PlayStation 5 graphics specs leaked - and it could knock PC gaming off its perch

Eks ajakirjanikud peavad ka klikke koguma. PS5 GPU tuleb heal juhul samma auku kui launchi hetkeks juba 3 aastat vana GTX 1080 Ti. Raske on ette kujutada, kuidas see PC trooni kõigutada võiks.

_________________
WoT Stats Twitch Stream


viimati muutis erick 21.08.2019 11:43:35, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 21.08.2019 10:11:08 vasta tsitaadiga

ps5 gpu tuleb praeguse seisuga ilmselt seesama navi10, mida me 5700xt-s näeme. eeldada võib, et madalamal taktil ja võimalik, et madalamal kiirusel mäluga.
jätkub kahe viimase põlvkonna teema, kus konsooli gpu on pc-l launchi hetkel midrange - just seda navi10 peaks järgmine-ülejärgmine aasta olema.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 21.08.2019 10:34:17 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Erm, ITX komlektid on letist võtta, windowsi konto on olemas kõigil kes kasutavad nt Skype-i ning +1 konto luua on tänapäeval juba üli pingevaba tegevus. Pane telekale külge nagu konsool ja kogu lugu.
Kas PSN või Steam konto teha on ka savi.
Pigem on asi inimeste ignorantsuses...

Saad oma tahvelarvutist ka mänge striimida. Palju õnne.

Mitte,et see kõik praktikas rakenduks, aga ainuke põhjus, miks see ei rakendu on ignorantsus ja konsoolide illusoorselt suurem lihtsus.
Selline tunne on, et kui tuleks mingi normaalne (loe imelihtne kasutada) lahednus selleks, et saaks 1 pc taga kasutada media mängimist teleka taga ning mängimist/dokumendi töötlust (loe: koolitööd), siis oleks see ilmselt vanematele no brainer ...
chromecast + plex
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 21.08.2019 11:43:57 vasta tsitaadiga

londiste, väidetavalt 2GHz GPU. See peaks olema kiirem kui 5700XT.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2019 21:03:37 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Aeron kirjutas:
Erm, ITX komlektid on letist võtta, windowsi konto on olemas kõigil kes kasutavad nt Skype-i ning +1 konto luua on tänapäeval juba üli pingevaba tegevus. Pane telekale külge nagu konsool ja kogu lugu.
Kas PSN või Steam konto teha on ka savi.
Pigem on asi inimeste ignorantsuses...

Saad oma tahvelarvutist ka mänge striimida. Palju õnne.

Mitte,et see kõik praktikas rakenduks, aga ainuke põhjus, miks see ei rakendu on ignorantsus ja konsoolide illusoorselt suurem lihtsus.
Selline tunne on, et kui tuleks mingi normaalne (loe imelihtne kasutada) lahednus selleks, et saaks 1 pc taga kasutada media mängimist teleka taga ning mängimist/dokumendi töötlust (loe: koolitööd), siis oleks see ilmselt vanematele no brainer ...
chromecast + plex


OT:
1. plex on väga tore, aga mitte mainstream ready, seal on ikka vaja natuke prep-i teha
2. kas chromecast on nüüd paremaks saanud latentsi ja 4k osas? ca aasta tagasi oli veel suht meh.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 21.08.2019 22:43:45 vasta tsitaadiga

Aeron, chromecast ultra, näitab 4k küll, latentsist ei tea midagi. plex ei taha suurt midagi, näitad kaustad ette ja valmis.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2019 15:48:11 vasta tsitaadiga

Mulle Epicu pood ja corporatsioon enam vist eriti ei meeldi peale seda kui nad hiinlastega mestis on ja turgu suurte rahapakkidega loobivad, aga nende store selle tulemusena ikkagi kasvab ning sinna paratamatult tekivad mõned huvitavad asjad...
1. Mech Warrior 5
2. Control
3. Heavy Rain
4. Journey
5. Beyond two souls
6. Tetris Effect
7. PhoenixPoint
8. Detroit become human

...neid on veel.
Minu küsimus, et kas need mängud oleks leidnud tee pc peale ka ilma Epicuta või kas mõni neist tuleb sinna otseselt Epicu rahade tõttu ka. Nt Phoenix point on kickstarteri projet, mille puhul pidid backerid steam key saama. Seal ma ütleks, et Epic on pigem ebavajalik, samas Quantic Dreami stuff, kas oleks üldse juhtunud ilma? Ei tea. Keegi teine teab?
Kui Epic oma põhjatut rahakotti kasutaks, et PC peale tuua häid asju juurde, siis see oleks suht ok isegi. Kui ta aga kasutab seda, et niigi pc peale tulevaid asju paywalli taga hoida, et enda platvormile inimesi sundida, siis ma ei tahaks neile üldse oma raha anda...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 129, 130, 131  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.