Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 61, 62, 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2018 13:04:31 vasta tsitaadiga

Ehk siis võimalik, et USB kaudu doki külge ühendades see "taldrik" ei lae nii kiiresti kui seinakontaktist adapteriga?
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2018 13:43:19 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ehk siis võimalik, et USB kaudu doki külge ühendades see "taldrik" ei lae nii kiiresti kui seinakontaktist adapteriga?


Kui sa võrdled 'USB pordist toidetava kiiret juhtmevaba laadimist toetava alusega laadimist' vs 'seinakontaktist kiirlaadijaga toidetava kiiret juhtmevaba laadimist toetava alusega laadimisega' siis olen kindel, et on erinevus.
Ma ei tea kas on erinevust kui alus ei toeta kiiret juhtmevaba laadimist - kas siis on toiteallika osas vahet: USB port või kiirlaadija.

Võin kodus huvipärast proovida, kas USB 3.0 pordist suudab see juhtmeta laadija kiirlaadimist käima tõmmata, kuid 99% usun, et ei suuda.

Iseasi on, kas sa tahad, et laetaks kiiresti juhtmevabalt kui sul telefon kogu tööpäeva seal peal istub?
Kiire laadimine paneb tööle laadija ventika (vähemalt Samsungi originaali puhul mis mul on), mis teeb vaevukuuldavat häält (kes kui tundlik on selles suhtes ja heli tugevus võib ka mudeliti erineda).
Lisaks kiire laadimine ei mõju pikas perspektiivis hästi aku pidamisele - lükkab 100ni ära ja siis jääb sinna tiksuma. Ideaalis tuleks telefoni aku hoida 20 ja 80% vahel.

Samas kui sulle on oluline, et alusele visates saaks telefon võimalikult kiiresti juhtmeta täis siis tuleks kasutada seinas kiirlaadijat koos alusega mis toetab juhtmeta kiiret laadimist.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2018 13:50:30 vasta tsitaadiga

Kunagi, kui S7 välja tuli, siis mul oli testimiseks see komplekt. Ventika osa tean, aga ma ei testinud, kas arvuti kaudu see asjandus töötab.
Mõte on selles, et mul on pikendusjuhtmes kõik pesad täis. Teist pikendusjuhet lauale ega selle alla ei taha. Ja kõigele lisaks on tüütu seda juhet telefonile sisse-välja solgutada laadimise ajal, kui kõne tuleb või vaja ära käia.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2018 18:00:15 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kunagi, kui S7 välja tuli, siis mul oli testimiseks see komplekt. Ventika osa tean, aga ma ei testinud, kas arvuti kaudu see asjandus töötab.
Mõte on selles, et mul on pikendusjuhtmes kõik pesad täis. Teist pikendusjuhet lauale ega selle alla ei taha. Ja kõigele lisaks on tüütu seda juhet telefonile sisse-välja solgutada laadimise ajal, kui kõne tuleb või vaja ära käia.


Kui sul huvi on siis võin koju jõudes testida kas see NG-930 alus, läpaka USB 3.0 pordist S7 EDGE, laadima hakkab ja mis laadimisaega näitab vs kiirlaadija otsas juhtmeta kiirlaadimist tehes.

Kui siiski kiiret juhtmeta laadimist tahad siis pead uue suurema pikenduse hankima icon_biggrin.gif

EDIT:
Testimine läbiviidud, aku oli umbes 13-15% ning telefoni hinnangud järgmised:
Laadimisalus + kiirlaadija: 2h 26m
Laadimisalus + läpaka USB pesa: 4h 53min

Proovisin võrdluseks ka ilma laadimisaluseta ehk otse kaabliga:
Kiirlaadija: 1h 29min
USB pesa: 2h 36min
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 19.07.2018 20:25:24 vasta tsitaadiga

Kas esiklaasi vahetusega kaasneb ka factory reset?
Kui kaasneb siis ostan parem S8, igasugust ninni nänni on niipalju ühest telefonist teise tõsta.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2018 20:40:50 vasta tsitaadiga

... kui sa oled S7-ga (mitte Edge) harjunud, siis soovitaks enne proovida, kas üldse istub, S8 on ikka täiesti teine telefon kasutamiskogemuselt ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 19.07.2018 20:45:20 vasta tsitaadiga

Good point.
_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2018 01:07:46 vasta tsitaadiga

linni kirjutas:
Kas esiklaasi vahetusega kaasneb ka factory reset?
Kui kaasneb siis ostan parem S8, igasugust ninni nänni on niipalju ühest telefonist teise tõsta.

ma ei saa aru, tahad vahetada esiklaasi ehk ekraani klaasi ? miks see peaks factory reseti vajama
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2018 08:19:08 vasta tsitaadiga

Ei vajagi, aga ametlikus esinduses võib olla reegel, et kõik läbikäivad seadmed saavad uuenduse selga ja nullitud. Selleks tuleb valmis olla ja backup teha. Mati Moblaäri jms ilmselt nii ei tee.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 20.07.2018 08:26:07 vasta tsitaadiga

Ametlikes kohtades iga asja peale tehakse tühjaks. Vist oli mingi värk, et maksa juurde kui tühjaks ei taha et tehakse.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2018 09:17:54 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Betamax kirjutas:
Kunagi, kui S7 välja tuli, siis mul oli testimiseks see komplekt. Ventika osa tean, aga ma ei testinud, kas arvuti kaudu see asjandus töötab.
Mõte on selles, et mul on pikendusjuhtmes kõik pesad täis. Teist pikendusjuhet lauale ega selle alla ei taha. Ja kõigele lisaks on tüütu seda juhet telefonile sisse-välja solgutada laadimise ajal, kui kõne tuleb või vaja ära käia.


Kui sul huvi on siis võin koju jõudes testida kas see NG-930 alus, läpaka USB 3.0 pordist S7 EDGE, laadima hakkab ja mis laadimisaega näitab vs kiirlaadija otsas juhtmeta kiirlaadimist tehes.

Kui siiski kiiret juhtmeta laadimist tahad siis pead uue suurema pikenduse hankima icon_biggrin.gif

EDIT:
Testimine läbiviidud, aku oli umbes 13-15% ning telefoni hinnangud järgmised:
Laadimisalus + kiirlaadija: 2h 26m
Laadimisalus + läpaka USB pesa: 4h 53min

Proovisin võrdluseks ka ilma laadimisaluseta ehk otse kaabliga:
Kiirlaadija: 1h 29min
USB pesa: 2h 36min

Tänud. 4h 53 min on ikka päris pikk aeg. Eks siis jään vanakooli stiili juurde - adapteriga seinast icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2018 10:05:08 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ei vajagi, aga ametlikus esinduses võib olla reegel, et kõik läbikäivad seadmed saavad uuenduse selga ja nullitud. Selleks tuleb valmis olla ja backup teha. Mati Moblaäri jms ilmselt nii ei tee.

Ametlik esindus ega matimoobili äri jne ei vaheta esiklaasi vaid sellisel juhul ekraani.
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2018 13:18:33 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:

Tänud. 4h 53 min on ikka päris pikk aeg. Eks siis jään vanakooli stiili juurde - adapteriga seinast icon_biggrin.gif


Eks kõik sõltub kasutusmustrist.

Kui kasutad telefoni järjest pikkade sessioonidena või muul põhjusel on oluline saada kiirelt telefon täis (näiteks pikemalt lauatagant äraolemise järel) siis kindlasti USB + juhtmevaba ei sobi.

Samas kui veeta enamik päevast laua taga ja telefoni kasutamine on pigem harv siis selline madala vooluga pidev laadimine pole üldse halb variant ja aitab pikka 100% peal küpsetamist ära hoida.
Lisaks jääb võimalus, et kui on vaja mõnikord kiiremini laadida, võtta laadimisalus vahelt ära ning telefon otse USB pordist tuleva juhtme otsa panna.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2018 13:47:15 vasta tsitaadiga

Tean seda madala vooluga laadimise asja. Ma kodus laen nagunii vana Samsungi 1A laadijaga (võimalusel väljalülitatult) ja tööl on komplektis kaasa tulnud 2,5A kiirlaadija. Lihtsalt mõtlesin, et saan mugavamalt läbi selle taldrikuga, aga siis on mõttekam raha säästa ja adapteriga laadida.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2018 16:12:08 vasta tsitaadiga

Pigem siis juba püstine hoidik. Endal selline kasutuses ja taldrik läks kiirelt müüki. Ei pea sättima nii palju ja teavitused laua taga paremini silma all. Mul on mingi hiinakas, mis toetab Fast Charge'i ka, aga mul on sellel mingi Nokia 550mA laadija taga. Nunnult peenikese kablaga. Kuna tundide kaupa ninapidi telefonis ei passi, on asi praktiliselt alati täis. Autos ka niikuinii wireless laadijaga hoidik.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 21.07.2018 09:12:47 vasta tsitaadiga

Nagu aru saan, siis klaasi vahetus käib ikkagi koos ekraaniga? Vähemalt Mati mobiiliäri hinnakirjas sama hind klaasi ja ekraanivahetusel?
Ja factory reset seega vältimatu?
Või olen asjadest valesti aru saanud?

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2018 10:02:27 vasta tsitaadiga

linni, vältimatu kindlasti pole ja kui on normaalne koht, siis saab sel teemal ka kokku leppida ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2018 13:05:50 vasta tsitaadiga

linni kirjutas:
Nagu aru saan, siis klaasi vahetus käib ikkagi koos ekraaniga? Vähemalt Mati mobiiliäri hinnakirjas sama hind klaasi ja ekraanivahetusel?
Ja factory reset seega vältimatu?
Või olen asjadest valesti aru saanud?

ainult eraisikud vahetavad ainult klaasi,lisaks kaob sellisel juhul veekindlus
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004




sõnum 21.07.2018 14:09:55 vasta tsitaadiga

Kuna see on s 7 teema ja siin s7 klaasivahetamisest jutt juba oli siis küsimus laiemale ringile klaasiparandamise kohta.

Kas olete kuulnud või teate ise mingit liimi või liimitaolist vahendit millega mõrasid parandada nii et mõrade peale valada ja siis veidi oodata ja siis mitte sissevalgunud osa ära pühkida? Et lihtsalt fikseerida mõrad ja vältida nende laienemist.

(Klaasivahetamine on mõttetult kallis, mõrad ei ulatu ekraani pildiosale oluliselt ka esteetika ei huvita sest S7 on mul töövahend mitte ehteasi)

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.


viimati muutis tumbuser 21.07.2018 14:20:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2018 14:19:08 vasta tsitaadiga

tumbuser, kui esteet pole, siis pigem jäta niisama, sest isegi, kui mõra pikeneb, siis see on ainult mõra, sellest pole suurt midagi, kuid kui liimiga hakkad mökerdama, siis seda enam korda ei tee, kui nihu läheb ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004




sõnum 21.07.2018 14:21:52 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
tumbuser, kui esteet pole, siis pigem jäta niisama, sest isegi, kui mõra pikeneb, siis see on ainult mõra, sellest pole suurt midagi, kuid kui liimiga hakkad mökerdama, siis seda enam korda ei tee, kui nihu läheb ...


Hea mõte icon_smile.gif thumbs_up.gif

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2018 23:35:20 vasta tsitaadiga

Pane lihtsalt mingi kaitsekile või -klaas peale ja asi korras. Pole vähemalt probleemi, et niiskus ja mustus sealt praost ekraanini jõuavad. Lisaks hoiab kilde välja kukkumast, kui peaks hullemini katki minema.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2018 12:24:12 vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
Kuna see on s 7 teema ja siin s7 klaasivahetamisest jutt juba oli siis küsimus laiemale ringile klaasiparandamise kohta.

Kas olete kuulnud või teate ise mingit liimi või liimitaolist vahendit millega mõrasid parandada nii et mõrade peale valada ja siis veidi oodata ja siis mitte sissevalgunud osa ära pühkida? Et lihtsalt fikseerida mõrad ja vältida nende laienemist.

(Klaasivahetamine on mõttetult kallis, mõrad ei ulatu ekraani pildiosale oluliselt ka esteetika ei huvita sest S7 on mul töövahend mitte ehteasi)

65-75eur on s7 klaasivahetus, olenevalt klaasi värvusest
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004




sõnum 23.07.2018 13:35:01 vasta tsitaadiga

kammisin kõik ettevõtted läbi, selgus et samsung on teinud korra, et saab vahetada klaasi vaid koos displeyga, mis tähendab et kooritakse paljaks hinnad varieeruvad 150-250 ni. Kusjuures mõned ütlevad et vahetavad vaid juhul kui aku ka vahetatakse, et see olevat ka samsungi nõue. Ma jätan parem asjad nii, et kasutan niikaua kuni saab ja siis ostan uue. Võibolla kasutan autoklaasi paranduskomplekti, visuaalselt pragusid ei likvideeri, aga pind muutuvat siledaks ja ehk peab ka kauem siis vastu niikaua kuni S12 või 13 välja tuleb ja selle hind on odavamaks muutunud icon_smile.gif
_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 23.07.2018 14:22:28 vasta tsitaadiga

Mis telefonil üldse klaasi eraldi saad vahetada? Ilmselgelt keegi ei hakka eraldi vahetama, mõlemad kihid liimiga kinni.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S7 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 61, 62, 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.