Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Kasulikud näpunäited »  Kindle Unlimited märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 24.10.2023 22:13:37 Kindle Unlimited vasta tsitaadiga

Tahtsin endale teha Amazonis Kindle Unlimited tellimust, kui sait raius vastu "this account is not eligible" ja palus customer service'iga ühendust võtta. Mõtlesin, et kas lasen tagasi helistada (seda nad teevad harilikult erakordselt ruttu), või chatin. Otsustasin viimase kasuks. Chatis suunati mind asjaga tegeleva spetsialisti juurde, kelle esimene küsimus oli, et kas ma olen USA-s. Kui ma teatasin, et Eestis, tuli välja, et Kindle Unlimited pole kahjuks veel paljudes riikides saadaval. Aga muretsema ei pea - pole tarvis muud, kui endale kontole ka üks USA aadress lisada. Võib olla kasvõi McDonalds! icon_biggrin.gif

Peale aadressi lisamist oli vennal veel oma kümme minutit sealpool toimetamist, mingil lingil pidin veel USA aadressi defaultiks panema ja voila - saingi subscriptioni tehtud. Hurraa. Oli veel valida, kas 30 päeva tasuta, või esimesed 2 kuud 5.30 eest - valisin viimase, sest see andis suurema võidu.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Kasulikud näpunäited »  Kindle Unlimited
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.