Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 330, 331, 332  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.12.2018 11:18:38 vasta tsitaadiga

Reklaame saab edasi kerida, seega miks täpselt ja mõnikord ka probleemselt lõigata?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2018 11:24:40 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Reklaame saab edasi kerida, seega miks täpselt ja mõnikord ka probleemselt lõigata?


Elisa kasutajana ütleks, et see kerimine on ikka päris tüütu (ok, siiski üli-palju parem kui reklaami vaatamine).
Seega lõikamine oleks äge, kuid ainult juhul kui seda kvaliteetselt tehtaks, sisu maha lõigata ikka ei tohiks pigem siis jäägu paar sekundit reklaami sisse, mitte sisu välja.

Samas kõik on JOKK - tarbijale lubati, et reklaamid on välja lõigatud, keegi pole lubanud, et kõik sisu alles jääb...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.12.2018 11:55:44 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Samas kõik on JOKK - tarbijale lubati, et reklaamid on välja lõigatud, keegi pole lubanud, et kõik sisu alles jääb...

thumbs_up.gif

Kuna Elisa Binge kasutamine on tuttav siis on ka võrdlusmoment, mis tegelikult saakse ühe või teise juures paremini olla.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 13.12.2018 12:48:19 vasta tsitaadiga

millest telial need reklaamid välja on lõigatud? salvestamine, kordustv?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2018 12:57:46 vasta tsitaadiga

indrpo, Telia selle paypali sms jamaga tegeleb või mitte? icon_mad.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 13.12.2018 13:02:03 vasta tsitaadiga

Vaevalt.. tehnik lõikab reklaame välja. Teliast ju öeldi ka, et neil kõik korras ja pole nende mure.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 13.12.2018 13:57:05 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
indrpo, Telia selle paypali sms jamaga tegeleb või mitte? icon_mad.gif

Täpsusta, mul küll konto olemas aga aktiivselt ei kasuta.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2018 14:30:41 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
indrpo, Telia selle paypali sms jamaga tegeleb või mitte? icon_mad.gif

Täpsusta, mul küll konto olemas aga aktiivselt ei kasuta.

Ma ei saa sisse logida kontole, sest Two-factor authentication sms ei tule mu numbrile kohale.
Tele2 pole probleemi, elisal pole probleemi. Elionil numbritele ei tule sms kohale
Loe ja "imesta" https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10003753#10003753

Ainult telial probleem

Ma mingi ime läbi sain korraks sisse mingi päev. Aga see oli ka ainuke linnuke. Nüüd on kiri ees, et liiga palju olen üritanud, tule millalgi hiljem tagasi icon_confused.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 13.12.2018 14:41:59 vasta tsitaadiga

No see on küll omaette naljanumber kuidas Telia "lõikab" saateid. Väga paljud hakkavad pihta eelmisest saatest üldse. Pean sealt kerima pikalt edasi, et jõuda saateni mida mina tahtsin vaadata. Ja see pole mingi paari saate probleem vaid suurem osa on mul nii olnud. Hakkan ma jah sellepärast kuhugi Telia helistama. Minu jaoks oli selge, et see funktsionaalsis lihtsalt sakib suurel määral.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 13.12.2018 14:47:17 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
No see on küll omaette naljanumber kuidas Telia "lõikab" saateid. Väga paljud hakkavad pihta eelmisest saatest üldse. Pean sealt kerima pikalt edasi, et jõuda saateni mida mina tahtsin vaadata. Ja see pole mingi paari saate probleem vaid suurem osa on mul nii olnud. Hakkan ma jah sellepärast kuhugi Telia helistama. Minu jaoks oli selge, et see funktsionaalsis lihtsalt sakib suurel määral.
ja jätad nad niimoodi ülimalt soovitud kolmekordsete voolust ilma icon_cool.gif
ära unusta, et vaatamata rootsi omanikele paistab töökultuur ja filiaalisisene mõtteviis olema nõukaaegne icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.12.2018 15:00:32 vasta tsitaadiga

No asjad on TeliaTV KordusTVs ikka paremaks ka läinud, sest kunagi oli fail lõikamiskoha pealt lukus, nüüd sain sellest markerist tagasi kerida ja nägin selle puuduva alguse ka ära. Kas see oli anomaalia või on kunagist kasutajate tagasisidet kuulda võetud.
Samuti saab tagasi kerida ka suvalisi saateid saatekavas mingi x-arv minuteid, ehk ei pea enam otsima mingit X päeva saatekavast taga, et leida sellele eelnevat saadet, nagu kunagi pidi tegema.

Küll aga on ikka puudu võimalus näha viimasel nädalal linastunud sama seriaali saateid, pead ikka saatekavas ringi tuhlama nagu segane.
Elisa Binges on see asi igati mõistlikult lahenatud, Vaatad saatekavas FOX Life Castle lahti ja kuvatakse ka varasemad järgi vaatamist võimaldavad osad.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 13.12.2018 15:26:44 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
No see on küll omaette naljanumber kuidas Telia "lõikab" saateid. Väga paljud hakkavad pihta eelmisest saatest üldse. Pean sealt kerima pikalt edasi, et jõuda saateni mida mina tahtsin vaadata. Ja see pole mingi paari saate probleem vaid suurem osa on mul nii olnud. Hakkan ma jah sellepärast kuhugi Telia helistama. Minu jaoks oli selge, et see funktsionaalsis lihtsalt sakib suurel määral.


Kui Sa ei pöördu siis ei ole põhjust ega alust ka viriseda.

Teenusepakkujad võtavad arvesse reaalseid ja ametlikke kliendipöördumisi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.12.2018 15:31:57 vasta tsitaadiga

Inspiro, see on jutuks hea küll, eks ole sinna ka helistatud ja kui 40 minutit oma ajast oled ootel olnud siis saad vast teavitatud kah.
Kui aga neid asju tihti juhtub siis ei kipu sinna lõpuks enam helistama või kirjutama, kuna kliendil võib-olla oma ajaga midagi paremat ju ka teha, kui aga vigadest teavitada.
Testijad on ettevottel olemas ja nende asi on neid vigasid leida ja tagasisidet anda.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 13.12.2018 16:00:12 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Inspiro, see on jutuks hea küll, eks ole sinna ka helistatud ja kui 40 minutit oma ajast oled ootel olnud siis saad vast teavitatud kah.
Kui aga neid asju tihti juhtub siis ei kipu sinna lõpuks enam helistama või kirjutama, kuna kliendil võib-olla oma ajaga midagi paremat ju ka teha, kui aga vigadest teavitada.
Testijad on ettevottel olemas ja nende asi on neid vigasid leida ja tagasisidet anda.


Jutuks hea ja nii ongi. Kui mina ei viitsi oodata kõneootejärjekorras siis ma tellin endale tagasihelistamise või saadan e-maili mis võtab vähem kui 5 minutit minu elust.
Kui ei ole viitsimist siis tuleb enda tagumikku vaadata mitte viriseda teiste üle. Klient ei ole kuningas, vaid koostööpartner. Sujuv koostöö eeldab ka vigadest ja riketest teavitamist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 13.12.2018 17:06:01 vasta tsitaadiga

Tehniline tugi e-mailile vastab küll. Tõsi, mõnikord küll mitu kuud hiljem aga vastavad, põhjuseks oli suvine aeg ja puhkused. Aga asjaga tegeleti siiski väga süvitsi.
Oli üks seade mis saatis MMS sõnumeid häire korral. Tele2 ja Elisa võrgus töötas aga Telia omas mitte. Sai mitmeid katseid tehtud ja selgus, et mingi turva teema, et MMS saatmine pole kahepoolne või mis seal täpselt seletatud oli. Tehnikud veel imestasid, et kuidas Elisas ja Tele2 lubatakse vähem turvalisemalt MMS saata.
OK, asi lahenes nii, kirjutasin loo seadme tootjale mis väljastas uue tarkvara ja MMS hakkasid ka Telia võrgus liikuma.

Kardan, et paypal SMS sõnumitega lõhnab miskit sarnast... tele2 ja elisas toimib aga Telial endal suured tulemüürid ees.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 13.12.2018 17:11:10 vasta tsitaadiga

Usun, et siin ei aetud segamini Salvestamist (mida ei lõigata) ja KordusTvd (mida lõigatakse).
Kava järgi on tõesti saated nihkes ja siin ei aita muu kui tuleb vaadata eelnevat või järgnevat salvestust kui asi varem/hiljem algab/lõppeb.

KordusTV on suures plaanis ikka väga hästi lõigatud ja see pool sõna mis mõne! saate algusest puudu jääb, isiklikult ei morjenda, eesti sisu on nii ehk naa üks ja sama selge nagu prillikivi, suurim eelis on ikkagi see, et kerimisnuppu saate kestel puutuma ei pea.

ps. selle PayPal SMS teema edastasin veelkord Teliasse.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.12.2018 17:21:40 vasta tsitaadiga

Ma söandan arvata, et siinkirjutad on enamuses vigadest ka teavitanud 123 vahendusel. Aga tõesti, iga vea ilmingu puhul ei viitsi küll keegi teavitama hakata.
Tagasi helistamine ei tööta, kui on suur kõnede arv.
Ning isegi, kui pakutakse tagasi helistamist siis 2018 novembris see veel ei töötanud isikliku kogemuse põhjal.

Kui soovid veast teavitada, siis vahel on see liiga tülikas, et lõpuks jääb see tegemata. Ehk siis sellistest tõrgetest oleks mõistlik kribada mingisse reaalaja aknakesse kusagil kodukal, või minuTelia äpis, millede tulem jõuab juhtimiskeskusesse ka reaalajas, mitte tööpäeval 8-17.
Mingid protsessid on Telial ka automatiseeritud ja monitooritavad, nii et tarbija saab teate probleemist juba enne, kui ta sellest isegi teada saanuks. Telepildi vigadega on natuke keerulisem olukord.
Selline oleks-poleks olukord igatahes.

Ahjaa möödunud laupäeva hilisõhtul pidin vaatama järgi ETV+ pealt neljapäevaõhtuseid Twin Peaks osasid, kaks tükki järjest. Esimesel subtiitrid olid olemas, järgneval osal aga puudusid. Keda sa laupäeva õhtul teavitad ja vaadata tahaks ju selsamal hetkel, mitte looota, et äkki saavad uuel nädalal subtiitrid ka alla.

indrpo kirjutas:
Usun, et siin ei aetud segamini Salvestamist (mida ei lõigata) ja KordusTvd (mida lõigatakse).
Kava järgi on tõesti saated nihkes ja siin ei aita muu kui tuleb vaadata eelnevat või järgnevat salvestust kui asi varem/hiljem algab/lõppeb.


Mina enda arust mainisin mõlemat eraldi, kuid nagu lisasin, siis põhiline on see, et kui see apsakas ka juhtunud on, st kerimisnupuga saab kohe tagasi kerida need puuduvad sekundid ja mure murtud.
Lõppudega on paraku probleem, kui need on lõigatud valesti siis kordusTV peal neid edasi küll kerida ei saa. Kui on lõpp siis lõplik.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 13.12.2018 18:29:49 vasta tsitaadiga

No näiteks näosaade vms. kipub üle aja minema siis Korduses on see õigesti lõogatud.
plaaniti ka ekstra seda, et salvestusel millel ajad kavast üle lendavad, pannakse lõpuaeg pikem, et kasutaja ei peaks kavast järgmist saadet otsima hakkama. seda siis juhul kui kasutaja vaadab seda teisel nädalal.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 13.12.2018 20:45:59 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Ahjaa möödunud laupäeva hilisõhtul pidin vaatama järgi ETV+ pealt neljapäevaõhtuseid Twin Peaks osasid, kaks tükki järjest. Esimesel subtiitrid olid olemas, järgneval osal aga puudusid. Keda sa laupäeva õhtul teavitad ja vaadata tahaks ju selsamal hetkel, mitte looota, et äkki saavad uuel nädalal subtiitrid ka alla.

Põhapäeva esimesse tundi jäänud kordusel olid subtiitrid all. Vaatasin ise ka just siis järgi ja panin ka tähele neljapäevast puudust. See oli arvatavasti ikka ETV enda viga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 13.12.2018 21:03:33 vasta tsitaadiga

Mul aegajalt ikka juhtub, et subtiitreid pole all. Aitab korraks salvestustest väljumine, siis jälle kõik ok.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.12.2018 23:04:01 vasta tsitaadiga

No on jama. Telia on mingi käki diil.ee lehele kokkukeeranud. Ühegi brauseri ega autentimisvahendiga ligi ei saa. Neil ongi seal mingi jama, kuna juba lehele sisenedes on teavitus probleemidest ees.
tsitaat:
Kui sul esineb probleeme sisselogimisega, palun kontrolli, et sinu kasutatavas brauseris on lubatud esimese ja kolmanda osapoole küpsised. Juhised populaarsemates brauserites küpsiste lubamisest leiad siit.


Annab veateate, millesarnast olen ka telia lehel end autentides näinud. See oli kuu aega tagasi, kui Telia lehel probleeme oli ning tollal kohatud ja edastatud viga pole ilmselt veel suudetud tuvastada.
tsitaat:
AuthId JWT Signature not valid


Jep. Teliasse saab sisse logida aga Diil on igati häiritud.

Jõudsin otsaga Telia Digitarga portaali, nende turundusartiklite lõpus on ka viited, et Telia e-poes on see kaup saadaval, paraku digitargas esile kerkivad reklaamviited on nn. telefoni väljatuleku hetke hindadega, mitte hetkel e-poe hindadega. Naljakas nagu. Oleks see hinnainfo siis tekstis, saaks aru.
Näiteks: https://digitark.ee/samsung-galaxy-a8-parem-kui-kunagi-varem/

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2018 23:13:28 vasta tsitaadiga

Proovisin äsja, sain küll diil.ee ID-kaardiga sisselogitud icon_rolleyes.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.12.2018 23:47:02 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Proovisin äsja, sain küll diil.ee ID-kaardiga sisselogitud icon_rolleyes.gif


nope. Mul viskab ikka, et AuthId JWT Signature not valid
Võtsin lõpuks telefoni kätte ja sellega saan sisse logida. Arvuris aga diili iseteenindusse ei pääse. Proovin homme tööarvutist, et viitsi kodus leiutada, miks nii Edge, FF kui ka Chrome keelduvad ja seda veateadet kuvavad.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 13.12.2018 23:50:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2018 23:49:16 vasta tsitaadiga

jägaja, id-utiliit mis näitab?
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.12.2018 23:52:05 vasta tsitaadiga

ID pole käepärast. mID ja sID ei toimeta Diiliga. Jonnivad teised.
Hommikul tööarvutis proovin uuesti.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 330, 331, 332  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.