Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 330, 331, 332  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 06.11.2017 14:33:47 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
indrekp kirjutas:
Head sõbrad, parooli küsimine ja andmine ei ole seadusega keelatud. Veelgi enam, Telia esindus aitab kliendil lahendada probleemi millega klient oli lukustanud asendustelefoni, ja seda tasuta, mitte raha eest. Tingimus oli, et klient tagastab lahtilukustatud algseadetes telefoni, olgugi, et klient kinnitas seda, on telefon lukus. Tõsi, kliendi jutt tuleks seadme vastu võtmisel kohe üle kontrollida mitte hiljem nende jamadega tegeleda.

kui klient ei saa esindusse minna ega ka parooli anda, siis võib summa ära maksta ja mure nurgas. küsimus ei ole kohustus.
samas võiks lasta ka telefoni lahti teha ning siis lihtsalt peale tegevust parool ära muuta. tegemist on siiski usaldusväärse ettevõtte töötajatega.
Parooli küsimine plaintextis (telefon, email) EI OLE OKEI ükskõik mis stsenaariumi korral. Põhjused eelnevalt mainitud. Niigi saavad inimesed piisavalt scammitud, kui Telia seda praktikat laiendab, siis on veel rohkem inimesi ohus. Kust klient teab, kes telefoni taga on? Täna usaldab Telia inimest, homme usaldab scammerit. Ja siis on see juba Telia süü, mitte kliendi süü, Telia peaks targem olema.

Täiesti debiilne on seda praktikat kaitsta. Umbes sama debiilne kui seda üldse kasutada.
tee teema, et telia tehnik käskis pea küdevasse ahju pista ja kritiseeri seda, suure tõenäosusega tuleb indrekp tulihingeliselt sulle selgeks tegema, et just seda sa siiski pead tegema ja kui pööraselt õige käsk see oli (kuna tuli telialt) ja kui ta veel ekstra heas tujus on siis vast leiutab põhiseaduse paragrahvigi, mis seda toetavat icon_lol.gif icon_cool.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.11.2017 14:47:28 vasta tsitaadiga

jube OK on siduda võõras ajutine telefon oma Gmaili kontoga, millest me räägime.. ma poleks üldse aktiviseerinud oma isiklikku meiliaadressi sellise aparaadiga, mine tea mis seal sees on.
Las see mure jäägu asjaosaliste lahendada.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.11.2017 14:52:45 vasta tsitaadiga

Mks ei peaks OK olema, andmed ju kustutad telefonist ja kaheastmeline autentimine ei lase ka kustutamiseta sinna ligi.
Oma telefonis peaksin kõik resettima siis esimene asi on kohe kaheastmeline autentimise soov, ilmamilleta andmetele ligi ei lasta. Allas telefoni whitelisti panemisel ei küsita igakordselt autentimist, kuniks järgmise telefoni sisu kustutamise ja resettimiseni.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 06.11.2017 14:54:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 06.11.2017 14:52:59 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jube OK on siduda võõras ajutine telefon oma Gmaili kontoga, millest me räägime.. ma poleks üldse aktiviseerinud oma isiklikku meiliaadressi sellise aparaadiga, mine tea mis seal sees on.
Las see mure jäägu asjaosaliste lahendada.
Sa räägid mingit täielikku jama. Varsti hakkad vägistamisohvreid ka süüdistama, et mis nad kandsid selliseid riideid.

Tavainimene ei peagi seda teadma, see on Telia tegemata töö, et seda selgitatud ei ole. Sa elad mingis mullis, kus kõik teavad, mis täpselt telefoni OS-s toimib. Liiatigi kui see on üsna uus feature.

Ja jätkuvalt:

See ei ole mitte mingi adekvaatne vabandus parooli küsimiseks plaintextis, seal on probleem. Kõik muu on mingi huina-muina, mida sa keerutad küll siia, küll sinna. Ega probleem sellest ära ei kao.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.11.2017 15:02:50 vasta tsitaadiga

sakinaga, plaintext telefoni teel rääkides? samal ajal telefon resettida ja klient saab kohe parooli muuta.

Mis maailmas me elame kus kõik kardavad homosid ja vägistajaid, nettipettureid ja maksuametit. Kahel osapoolel on olukord vaja lahendada ja me lahkame siin mingit pseoudoprobleemi. Varsti on uudis, et Telia esinduse töötaja nõudis kliendilt gmaili parooli ja varastas tema andmed või midaiganes.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.11.2017 15:03:58 vasta tsitaadiga

Me elame sellises maailmas
http://publik.delfi.ee/news/inimesed/mida-veel-pipi-pikksuka-audioraamatut-kuulnud-ornahingeline-rootslane-tegi-neegrikuninga-tottu-politseisse-avalduse?id=80072360

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 06.11.2017 15:20:16 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
[b]

Mis maailmas me elame kus kõik kardavad homosid ja vägistajaid, nettipettureid ja maksuametit.


Vähemalt pole ükski neist mu Google passi küsinud icon_lol.gif

Ma jään endiselt oma arvamuse juurde, et selliste andmete küsimine ei ole ok. Uduta mida tahes.

edit: Sulle on see jah pseudoprobleem, mulle paraku mitte. Piisavalt tundlikke andmeid.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 06.11.2017 16:46:55 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
sakinaga, plaintext telefoni teel rääkides? samal ajal telefon resettida ja klient saab kohe parooli muuta.

Mis maailmas me elame kus kõik kardavad homosid ja vägistajaid, nettipettureid ja maksuametit. Kahel osapoolel on olukord vaja lahendada ja me lahkame siin mingit pseoudoprobleemi. Varsti on uudis, et Telia esinduse töötaja nõudis kliendilt gmaili parooli ja varastas tema andmed või midaiganes.
Telefoni teel küsid parooli ja 2-factori kah?

Mulle ei mahu pähe, kuidas sa siin probleemi ei näe. Kui USA suurim operaator nii teeks, siis oleks skandaali siiapoole Soome lahte ka kuulda.

Oma lastele sa ju ei õpeta, et täna ja homme võite tundmatu onuga kaasa minna, kui ta ütleb et ta mind tunneb.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 06.11.2017 16:59:53 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:

Oma lastele sa ju ei õpeta, et täna ja homme võite tundmatu onuga kaasa minna, kui ta ütleb et ta mind tunneb.


Kui on Telia töötaja, siis võib.

_________________
------


viimati muutis hans 06.11.2017 17:01:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 06.11.2017 17:00:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ou mis su pinn on icon_question.gif
icon_lol.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2017 17:14:43 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Mulle ei mahu pähe, kuidas sa siin probleemi ei näe. Kui USA suurim operaator nii teeks, siis oleks skandaali siiapoole Soome lahte ka kuulda.

USA suurim operaator esitaks lihtsalt arve ilma alternatiivi (antud juhul parooli küsides) pakkumata ja kõik.
Klient pani telefoni ju sisuliselt lukku... või sain ma millestki valesti aru? icon_confused.gif

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.11.2017 17:19:50 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
indrekp kirjutas:
[b]
Mis maailmas me elame kus kõik kardavad homosid ja vägistajaid, nettipettureid ja maksuametit.

Vähemalt pole ükski neist mu Google passi küsinud icon_lol.gif
Ma jään endiselt oma arvamuse juurde, et selliste andmete küsimine ei ole ok. Uduta mida tahes.
edit: Sulle on see jah pseudoprobleem, mulle paraku mitte. Piisavalt tundlikke andmeid.


Siis ongi sul õigus ja kohustus mitte oma parooli kellelegi anda, keegi pole öelnud, et ka sinu ja teiste vaade selles osas vale on.

Minul ei ole gmaili aadressiga seotud ühtegi muud tegevust kui vaid kunagise android telefoni sidumine.
Samuti ei ole mul praeguse icloud kontoga seotud muid tegevusi kui vaid telefon )ei meili, panka ega midagi)
Mul on ka msn.com konto Microsofti tegevuste jaoks
ning mul on olemas isiklik töömeil ja erameilikonto mis ei ole kumbki seotud otseselt mõne muu portaali või telefoniga.

Kui olen oma gmaili aadressiga sidunud mingi ajutise telefoni siis kokkuleppel teise osapoolega on kõik tegevused võimalikud nii, et see ei luba minu isikuandmete väärkasutust.

Mina saan aru, et ühel on õigus küsida ja teisel on õigus vastus anda vastavalt riskidele.
Seega mõistan muret, et USAs on asjad teisiti ja lubame olukorral settida. Kui aus olla, siis oleksin iga kell nõus maksma defekteerimistasu kui mul on gmaili kontol hulga privaatseid andmeid, seotud pangatehningud ja muud asjad.

Jõudis kohale, halleluuja, tänud selgitamast icon_smile.gif
Ma ka ei mõista, kuidas te ei mõista.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 06.11.2017 17:52:29 vasta tsitaadiga

Küsida ei tohiks, sest nii õpetatakse klientidele, et üle telefoni paroolide andmine on okei. Paljud ei tea sellest ja usaldavad Teliat. Tavainimene ei mõtle sellepeale, mis riske see endaga kaasa toob paraku. Ja Teliast on vastutustundetu seda ära kasutada.

Ma sinu asemel võtaks tuure juba sellepärast maha, et kõik millegipärast on sinuga vastupidisel arvamusel. Mõtle korra järgi, ehk oled eksiteel. Inimestel on Google kontoga seotud email, kalender, kontaktid, asukohaandmete ajalugu jne. Saad pihta? Nii omas mullis oled kinni, et üldse sealt välja ei vaata.

Saadan selle kõige peale õhtul Teliale päringu, et kas tõesti on see tavaline ja normaalne praktika, et inimestelt paroole küsitakse.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 06.11.2017 18:21:18 vasta tsitaadiga

A milles küss. Juhend : " https://www.theandroidportal.com/remove-device-google-account/ " Eemalda seade?
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 06.11.2017 18:40:10 vasta tsitaadiga

Loen seda teema arendust ja tuleb kerge kurbus peale ja kordan üle : Teliale ei tohi mitte ühtegi parooli anda, ei gmaili ega muid, ei remondiks ega muidu ka!! Vahet pole mida lepingus kirjas, seadustest telia üle pole. Huvitav, mida AKI inimesed sellest arvavad või RIA inimesed. Mina indreku asemel hoiaks eriti madalat profiili selle hella teema suhtes. Me iga päev kirjutame räägime turvalisusest internetis, et ei tohi igale poole klikkida, paroole ega andmeid sisestada suvalistesse kohtadesse, emaili linkidele tuleb suhtuda ettevaatlikkusega jne jne ja siis voila - teliale tuleb anda muretult isikliku maili paroolid mingile suvalisele tehnikule. way to go - laseme endale jalga endiselt.
rohkem siin ei targuta aga tundub, et turva koolitusi on ka teliale endale vaja hädasti.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TREMAN
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2005




sõnum 06.11.2017 19:18:36 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
A milles küss. Juhend : " https://www.theandroidportal.com/remove-device-google-account/ " Eemalda seade?


Ok, kas oled kindel et see probleemi lahendab? Õnneks Telia pakkus variandi et saadab seadme Tallinna esindusse kuhu läheksin kohapeale.

Telefoni teel ikka päris kahtlane sellist asja teha, kuidas ma saan 100% kindel olla et tegemist on Telia töötajaga mitte mõne pahatahtliku häkkeriga? Õnneks on mul kõne ka salvestatud..
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.11.2017 19:36:16 vasta tsitaadiga

See seadme kinnitamine google konto all ei tähenda veel, et saaksid ilma kasutaja logimissuvanditega kohe google kontole automaatselt ligi.
Need seadmed seal kontol on sinu kasutuses kunagi olnud seadmed, mis võivadki sinna vabalt jäädagi.
Olen mitmed seadmed edasi andnud, ilma sealt seadet eemaldamata ja ei mingeid probleeme.

Mul ikka kripeldab, et kui telefonile tehti täielik algsedete taastamine koos kõigi kasutajaandmete eemaldamisega siis mis pagana moodi saab üldse küsida eelnenult telefonis olnud kasutajakontode sisselogimise andmeid.
Ja leidsin sellise info
tsitaat:
As I mentioned earlier, If you've done the factory reset through the settings of the phone, you can add any new Google account and log in. However, if you've done the reset through boot loader, you will have to put in the same credentials which you've used to log in to the Google account on your phone for the first time.

Ehk siis pole kunagi sellise asjaga kokku puutunud, kuna algseadete lähtestamist teen telefoni menüüst.
Erisusi ja muid tehnilisi tõrkeid võib muidugi olla, mis siiski küsivad eelmise kasutaja andmeid, mis on turvaprotsess, tuntud eelkõige õuna seadmetelt, et keegi ei saaks su seadet tuuri panna ja seda lihtsalt enda omaks kuulutada peale tehaseseadete taastamist

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.11.2017 19:50:55 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
sakinaga, plaintext telefoni teel rääkides? samal ajal telefon resettida ja klient saab kohe parooli muuta.

Mis maailmas me elame kus kõik kardavad homosid ja vägistajaid, nettipettureid ja maksuametit. Kahel osapoolel on olukord vaja lahendada ja me lahkame siin mingit pseoudoprobleemi. Varsti on uudis, et Telia esinduse töötaja nõudis kliendilt gmaili parooli ja varastas tema andmed või midaiganes.

Elementaarne nõue oma paroole mitte kellegagi jagada on olnud arvutiajastu algusest saadik. See on olnud alati esimene turvareegel.
Ja see kehtis juba ammu enne, kui keegi kartis homosid ja vägistajaid, nettipettureid ja maksuametit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2017 20:18:57 vasta tsitaadiga

TREMAN kirjutas:
Pailaps kirjutas:
A milles küss. Juhend : " https://www.theandroidportal.com/remove-device-google-account/ " Eemalda seade?


Ok, kas oled kindel et see probleemi lahendab? Õnneks Telia pakkus variandi et saadab seadme Tallinna esindusse kuhu läheksin kohapeale.

Telefoni teel ikka päris kahtlane sellist asja teha, kuidas ma saan 100% kindel olla et tegemist on Telia töötajaga mitte mõne pahatahtliku häkkeriga? Õnneks on mul kõne ka salvestatud..


See variant ei toimi samsung accounti jaoks.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.11.2017 20:22:01 vasta tsitaadiga

Jah, nagu kirjutasin, tegu paistab olevat google turvasättega, mis istub telefonis endas ja ei lase niisama ilma vana omaniku konto kinnituseta uut kasutajat ligi.
Ilmselt aitaks selle vastu tarkvara üle kirjutamine ja võib-olla lausa koos telefoni rootimisega.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 06.11.2017 20:44:31 vasta tsitaadiga

https://findmymobile.samsung.com/

Logi sisse:

a) Wipe my device
b) Erase device
c) Remove from account
d ) Profit!

Ma olen oma samsaga nii teinud enne remonti viimist. Samsung Galaxy S8 mul. Reactivation lock peaks suht lihtsalt maha minema.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 06.11.2017 20:52:40 vasta tsitaadiga

keegi sellele kurikuulsale lepingule või tingimustele linkida oskab?
millisest telefonist ja lukust üldse jutt?

parooli küsimine on igal juhul sigadus kuubis. selle võiks isegi suure kella külge üritada panna.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TREMAN
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2005




sõnum 06.11.2017 22:22:25 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
keegi sellele kurikuulsale lepingule või tingimustele linkida oskab?
millisest telefonist ja lukust üldse jutt?

parooli küsimine on igal juhul sigadus kuubis. selle võiks isegi suure kella külge üritada panna.


Telefoniks oli Nexus 5X. Lepingut enam täpselt ei mäleta kuna asendustelefon sai tagasi antud juba 2,5 kuud tagasi. Minuarust oli seal punkt, et tagastades peab olema telefon algseadistatud, kuid ei osanud arvata, et uuemal Androidil selline lukk on leiutatud. Telia selle eest samuti ei hoiatanud ega täpsemaid juhiseid algseadistamiseks ei andnud.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.11.2017 22:24:41 vasta tsitaadiga

No kui juhiseid pole antud, kuidas midagi tuleb teha, siis polegi Telial midagi kobiseda.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindman
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2017 18:05:05 vasta tsitaadiga

Endise Telia esinduse töötajana võin öelda, et seda reactivation locki ikka jagub. Klient tuleb enda seadet hooldusest kätte andma, annab asendusseadme üle ja ütleb et tegi juba reseti ära ning kõik on tiptop. Miks ma ei peaks klienti usaldama? Tema ju mind usaldab. Profülaktika mõttes korraks lülitan sisse ja vaatan, et ekraan toimiks, ning lülitan uuesti seadme välja. Telefoni panen laadima ja pärast seda sahtlisse järgmist kasutajat ootama. Läheb nüüd 2 kuud mööda ja lõpuks on seda õnnetut asendustelefoni vaja. Lülitan sisse, aitan seadistada ja järsku avastan, et tahab eelmise kasutaja parooli.....pahandus. See parooli küsimine on küll mõru maiguga, aga kui kasutajal ei ole võimalik esindusse tulla, raha maksta ei taha ja just seda asendustelefoni on vaja...no mis sa teed. Kehvemal juhul jääbki sahtlisse tolmu koguma kuniks utiliseerimisele saadetakse. Eks see parooli küsimine ongi lõppude lõpuks nii viimane variant kui võimalik. Endalegi ebamugav seda küsida.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 330, 331, 332  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.