Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 330, 331, 332  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.10.2017 13:39:18 vasta tsitaadiga

silicoid kirjutas:
firemark kirjutas:
Ülihea teenus Telialt icon_biggrin.gif
https://digitark.ee/uus-lahendus-eestis-telli-uus-teler-otse-teleekraanilt/
et siis seni, kuni teleril pilt ees, ei ole suuremat vajadust uue järgi ning kui teler enam pilti ette ei võta siis ei saa ka uut ilma poodi või arvuti taha minemata ikka osta/telli icon_smile.gif


Ma ei ole ühtegi viimast telerit tellinud sellepärast, et vana pilti ette ei võta.
Tellisin emale, tellisin kööki, tellisin lapse tuppa, siis elutuppa uue jne. Loomulikult on kasutaja asi kas ta ostab selle poest, valib ja tellib netist või ostab sõbra vana teleri. TV ekraanil uue teleri ostmine on asi mida seni lihtsalt pole tehtud.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 06.10.2017 13:55:14 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
silicoid kirjutas:
firemark kirjutas:
Ülihea teenus Telialt icon_biggrin.gif
https://digitark.ee/uus-lahendus-eestis-telli-uus-teler-otse-teleekraanilt/
et siis seni, kuni teleril pilt ees, ei ole suuremat vajadust uue järgi ning kui teler enam pilti ette ei võta siis ei saa ka uut ilma poodi või arvuti taha minemata ikka osta/telli icon_smile.gif


Ma ei ole ühtegi viimast telerit tellinud sellepärast, et vana pilti ette ei võta.
Tellisin emale, tellisin kööki, tellisin lapse tuppa, siis elutuppa uue jne. Loomulikult on kasutaja asi kas ta ostab selle poest, valib ja tellib netist või ostab sõbra vana teleri. TV ekraanil uue teleri ostmine on asi mida seni lihtsalt pole tehtud.
ot:
legendi järgi Münchausen olevat iseennast oma juustest kinni haarates soost välja sikutanud icon_lol.gif
ehk vist pole kuigipalju firmasid kes ennast münchauseniteks soovivad tituleerida
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 06.10.2017 17:40:21 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
ot:
legendi järgi Münchausen olevat iseennast oma juustest kinni haarates soost välja sikutanud icon_lol.gif
ehk vist pole kuigipalju firmasid kes ennast münchauseniteks soovivad tituleerida

Veel natuke
ot:
Armastatud paruni teine sarnane vigur olla olnd kuu peale ronimine.
Kes parunihärra seiklustega end lähemalt kurssi tahab viia, või ehk mälu värskendada, siis üks võimalus:
https://arhiiv.err.ee/seeria/g-a-burger-vabaharra-von-munchhauseni-imeparased-reisid-ja-seiklused/lavastuslik/69
icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 07.10.2017 15:50:45 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
silicoid kirjutas:
firemark kirjutas:
Ülihea teenus Telialt icon_biggrin.gif
https://digitark.ee/uus-lahendus-eestis-telli-uus-teler-otse-teleekraanilt/
et siis seni, kuni teleril pilt ees, ei ole suuremat vajadust uue järgi ning kui teler enam pilti ette ei võta siis ei saa ka uut ilma poodi või arvuti taha minemata ikka osta/telli icon_smile.gif


Ma ei ole ühtegi viimast telerit tellinud sellepärast, et vana pilti ette ei võta.
Tellisin emale, tellisin kööki, tellisin lapse tuppa, siis elutuppa uue jne. Loomulikult on kasutaja asi kas ta ostab selle poest, valib ja tellib netist või ostab sõbra vana teleri. TV ekraanil uue teleri ostmine on asi mida seni lihtsalt pole tehtud.


jah aga imo on see mõttetu uuendus millele on arendajate aega ja mis kõige tähtsam - kliendi raha raisatud...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 07.10.2017 16:07:53 vasta tsitaadiga

RustyZ, ma ju ütlesin, et aega ja raha ei kulunud, väike link ja button mis edastab meili, pole mingi mega arendus. Puhtalt katse kas inimesed reageerivad menüüle ja kuidas.

See muide ei erine ilmselt ka minu arvamusest, et seda poleks vaja, vähemalt mitte kanalite ja kordustv vahele.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2017 16:30:40 vasta tsitaadiga

Aga näiteks võimalus meelespea lisamiseks konkreetsele osale, mitte tervele seriaalile, on ju ka vaid lihtsalt "väike button", mõni minut nokitsemist. Ometigi seda ei suudeta teha, kuigi see oleks vähemalt reaalselt kasutatav asi.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 07.10.2017 16:41:27 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Aga näiteks võimalus meelespea lisamiseks konkreetsele osale, mitte tervele seriaalile, on ju ka vaid lihtsalt "väike button", mõni minut nokitsemist. Ometigi seda ei suudeta teha, kuigi see oleks vähemalt reaalselt kasutatav asi.


Miks mitte kuid üldises plaanis on see enamikele ebameeldiv lisanupuke lisa salvestusse, lisa meelespea ja lisa meelespea osale.. menüüs. Suutmine nagu siin on moeks mainida, pole mitte kunagi probleemiks.
Kui tegemist on ühe saatega siis ongi meelespea ühel osal, kui on seriaaliga siis on see seotud saatekavas oleva saate ID numbriga ning kõik mis on sama id numbriga, saab salvestatud või meelde tuletatud.
Kui kava on korras ning erinevatel seriaali hooaegadel on erinev id, siis on kõik korras, kui kordussaated on eristatud erineva idga on ka kõik korras. Kui aga on kõigil sama id siis on puuks.

Menüü ise on hoolega läbi mõeldud ja kui tulla vastu iga üksiku kasutaja sooviga siis on seal pudru ja kapsad ning keegi pole rahul.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2017 17:04:23 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kui kava on korras...

Aga ei ole ju korras ja nagu mina aru olen saanud, siis ei saagi kunagi korda. Sellepärast olekski vaja võimalust, mis lubaks seda vigast asja siiski kasutada.

indrekp kirjutas:
Menüü ise on hoolega läbi mõeldud...

rofl.gif
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 07.10.2017 18:09:42 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
RustyZ, ma ju ütlesin, et aega ja raha ei kulunud, väike link ja button mis edastab meili, pole mingi mega arendus. Puhtalt katse kas inimesed reageerivad menüüle ja kuidas.

See muide ei erine ilmselt ka minu arvamusest, et seda poleks vaja, vähemalt mitte kanalite ja kordustv vahele.


kas sa kinnitad mulle 100%, et see oli "pisike arendus" mis võttis "paar minutit"?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.10.2017 20:00:25 vasta tsitaadiga

Eile korraks panin telia uue menüü tööle, õnneks teleri ostmist peale ei pressitud. Kuna kasutan haruharva seda uut menüüd viimasel ajal siis oma ebaloogilisusega ajab see juhtme täiesti sassi.
Ebaloogiline selles mõttes, et käib kõigele muudele tehnikaloogikatele, mis mul kodus kasutada, risti vastu. Kõik on kuradi testmoodi ja selle jamaga ei harju ära.
Muidugi, kui ainult toda teenust kasutaks, poleks harjumise osas hullu, kuid minu maailm ei keerle ainult tolle TTV ümber.

indrekp kirjutas:
A.S. kirjutas:
Aga näiteks võimalus meelespea lisamiseks konkreetsele osale, mitte tervele seriaalile, on ju ka vaid lihtsalt "väike button", mõni minut nokitsemist. Ometigi seda ei suudeta teha, kuigi see oleks vähemalt reaalselt kasutatav asi.


Miks mitte kuid üldises plaanis on see enamikele ebameeldiv lisanupuke lisa salvestusse, lisa meelespea ja lisa meelespea osale.. menüüs. Suutmine nagu siin on moeks mainida, pole mitte kunagi probleemiks.
Kui tegemist on ühe saatega siis ongi meelespea ühel osal, kui on seriaaliga siis on see seotud saatekavas oleva saate ID numbriga ning kõik mis on sama id numbriga, saab salvestatud või meelde tuletatud.
Kui kava on korras ning erinevatel seriaali hooaegadel on erinev id, siis on kõik korras, kui kordussaated on eristatud erineva idga on ka kõik korras. Kui aga on kõigil sama id siis on puuks.

Menüü ise on hoolega läbi mõeldud ja kui tulla vastu iga üksiku kasutaja sooviga siis on seal pudru ja kapsad ning keegi pole rahul.


Kava pole kunagi korras ja paraku ongi vist kõigil sadetel sama ID, ehk siis pole vahet ja kõik on puder ja kapsad.
Mulle see BingeTV järelvaatamise osa istub, vajutad nuppu ja ilma menüüdes surfamata tuleb lahti kõik saadaolev samade saadete loend, olgu ta siis kordus või mitte, saad kuupäevaliselt ja kellaajaliselt kiirelt valida sobiva saate.
Phineb eeldusel, et inimene ikka teab, et seriaali uus osa on alati eetris esmaspäeviti ja lotokolmapäeva saade on eetris kolmapeviti, mitte reedel, mis on juba kordus.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 07.10.2017 20:06:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 07.10.2017 20:01:57 vasta tsitaadiga

jägaja, pole küll teemasse aga millised menüüd on kapitaalsed erinevad point and click lahendusest?
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2017 20:08:48 vasta tsitaadiga

Kas jutt www.kava.ee kust info tuleb?

Seda lehte ilma adblokita kasutada on KRIMINAALNE!

Ja kui nad infot sealt võtavad, siis ma ei imesta, et pooled asjad ei funka

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.10.2017 20:09:02 vasta tsitaadiga

Alustame sellest, et OK nupuga ei avane kusagil menüü.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 07.10.2017 21:52:25 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Alustame sellest, et OK nupuga ei avane kusagil menüü.

Mida see OK siis selle asemel teha võiks kui lihtsalt pilt ees?
Ära hakka põiklema, tõenda oma sõnu mida sa enne kirjeldasid.
Kodi, samsa või lg tv, appletv või mis on parem?
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.10.2017 23:49:05 vasta tsitaadiga

Paremus ei puutu asjasse, igaühel oma eripära. Kuna tollel puldil nuppe väga palju pole siis ei saagi seal miskit normaalselt tekkida.
Binge TV loogika pole täiuslik, aga ka häiriv mitte ja täiesti kasutatav ja minu jaoks loogiline. Kaks saatekava reziimi võiks olla kellegi arvates mõttetu, samas, igaleühele midagi.
Kodi fänn väga pole, kuigi kasutasin seda paari päeva eest. Ma pigem täisvereliste meediamängijate kasutaja. (Popcorn Hour, HDI Dune jmt.)

Aga kui Binge välja jätte siis need ülejäänud ei seostu inimestele lineaartelevisiooni tarbimisega. Kuigi jah, Dune meediamängija jooksutab ka IPTVd (Telia vabakanaleid saab vaadata ja salvestada)

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 08.10.2017 08:13:06 vasta tsitaadiga

jägaja, nii siis taandume jälle sellele, et kellele ema kellele tütar. Binge ei ole halb aga minumeelest mingi standard boks ja pult millel olevad nupud teevad samu asju. Menüü loogika on keeruline ning selle poole kuu jooksul ei suutnud ma veel meelde jätta, millise menüü valiku all on kiirelt leitavad salvestused või kuidas neid kiirelt kavast vaadata. Need pisikesed popup nupud järelvaatamise käivitamiseks olid meediamaailmas vist üldse midagi uut.
Pikemalt ei lahka kuna pole see teema, avaldasin oma arvamuse ja kiirülevaate binge teemas ning mee jääme kõik oma isikliku arvamuse juurde, mis on ilus ja kasutajale mugav menüü ja pult.

Lootsin su vastusest leida mõnda revolutsioonilist menüü selgitust kuid vastasid lihtsalt sellega, et "ükskõik mis, on parem kui Telia TV"
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 08.10.2017 13:40:21 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
indrekp kirjutas:
RustyZ, ma ju ütlesin, et aega ja raha ei kulunud, väike link ja button mis edastab meili, pole mingi mega arendus. Puhtalt katse kas inimesed reageerivad menüüle ja kuidas.

See muide ei erine ilmselt ka minu arvamusest, et seda poleks vaja, vähemalt mitte kanalite ja kordustv vahele.


kas sa kinnitad mulle 100%, et see oli "pisike arendus" mis võttis "paar minutit"?

Minu teada mõeldi seda vähemalt mitu kuud välja, aga mida mina ka tean...
icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.10.2017 13:55:42 vasta tsitaadiga

indrekp, sa oled ilmselgelt nüristunud telia menüü scrollimisest, Binges on samuti valik, kas kerid menüüs tollele nupule ja vajutad OK, või vajutad saate peal lihtsalt play nuppu, ilma igasuguse menüüs surfamiseta. lihrne, eks ole ju?
Nii lihtne, et isegi ei tule sellise asja peale. See on oluline vahe, miks mõni lisanupp on boonuseks, mitte tülinaks.
Muidugi, timeshift on super asi ikka, millest telia puhul puudust tunda.

See sinu kirjeldatud stiil, vajutada saatel OK ja siis sealt scrollida play nupuni on lihhsalt Telia stiilis, kuid lisaks on alternatiiv neile, kellele sobib teist moodi asju hallata, ehk siis on võimalus kasutada puldil asetsevaid lisanuppe.
Ehk siis Binges on võimalik liikuda harjumuspärases TTV stiilis, noolte ja OK nupuga, või siis kasutada puldil olevaid muid nuppe, ehk saavutada ühe nupuvajutusega soovitud tulem.

Sa ikka ei testinud seda lahendust korralikult, mul läheb teine kuu, eks harjumiseks lähebki üks kuu aega, sõltub, kui telerilembene tarbija on ja palju ta pulti kasutab menüüde ja tehniliste lahenduste kasutamiseks.

Kui aga tahad saadet salvestama panna, vajuta ainult record nuppu, erinevalt menüüs surfamisest. Muidugi on võimalik ka menüüs surfates salvestama panna.
Kasutajal on valik.
---------------------------------------
Kurat. Mul tuli üleeilsest kasutamisest jälle Telia perverssne loogika meelde. Menüüs liigud kastikeseni, vaata, tolle kastikse kõrval on teine kastikene, vaatamiseks telli salvestamine.
Ja mis inimene asjast arvab? Loomulikult, et vaatamiseks tuleb tellida mingi lisateenus. icon_lol.gif
Lisaks veel raadio kasutamise ebaloogiline menüü
Ma räägin oma kogemusest, et kui kasutada mingit muud lineaartelevisiooni lahendust mitmed kuud järjest, nagu sel suvel ette tuli, siis ei ole taas TTV menüüd vaadates võimalik aru saada, kuidas ja kustotsast TTV menüüs mingid asjad lähenemist vajavad. kopp.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2017 14:09:22 vasta tsitaadiga

Milleks erutuda, keskmine mammi paneb teleka tööle, Kanal 2 kohe ees. Vajutab nool ülesse, on TV3 ees. Vajutab 2x nool alla ja saab oma Õnne 13 kätte.
Pakuks et mingi 80% Telia kasutajatest ongi sellised. Kõik. Rohkemat nad ei vajagi.

See kui siin foorumis 100 nägu rahul sellega pole ja foorumi väliselt veel mingi 1000 rahul pole ei muuda fakti et 200k vms neid Telia kliente on, seda poleks.
Enamusel on täiesti ükskõik, peaasi et enamvähem selge pilt ees on, heli arusaadav ja supakad loetavad.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.10.2017 14:16:20 vasta tsitaadiga

bladerunner, just nii ta ongi. Need sajad kanalid ja HD resod ning internetivõrgu arendused jätavad mammid ja kasvõi keskastme juhid vägagi külmaks. (teleteenust pole vaja alati mammidele taandada, elanikkond koosneb enamast, kui ainult pensionäridest, kellele TVs edastatav sisu pakub vaheldust)
Kui igapäevarütmis täpselt samu toimetusi ja liigutusi teha siis käib see lihtne keritav menüü küll.
Kes aga telerivaatamisest tahab rohkemat, kui eesti telekanalite jälgimine kindlatel kellaaegadel siis selleks see lahendus on liiga kasutajavaenulik.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 08.10.2017 14:33:09 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
... ja supakad loetavad.

Vot vot. See supakate asi hakkab käest ära mineme. Supakate fondi suurust hakatakse juba optimeerima nii, et vaadatavad on nad alates 70" ekraanidel.
(Nüüdsed History supakad näiteks)
Telia võiks nüüd natuke vähem selle peale mõelda, kuidas oma kola teleka menüü kaudu müüa ja hakata rohkem mõtlema sellele, kuidas klient saaks ise supakate suurus muutma hakata vastavalt oma vajadusele. See oleks tegelikult vajalik asi juba.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 08.10.2017 15:04:55 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et ikkagi tuleb vaadata suuremat pilti ja kui lugeda erinevate kasutajate arvamusi seoses TV teenustega siis loeb sealt keskmise arvamuse välja, mis on parem ja mis mitte, foorumis on kasutajad kenasti esindatud ja oma arvamust avaldanud.
Loomulikult on timeshift vinge asi ja veel mitmed asjad mis ma Binge puhul välja tõin aga mõlema teenuse puhul tuleb teha omad valikut sest neid kahte kokku panna ei saa.

Kuna ma niikuinii ise otse tv saateid ei jälgi, siis ongi see timeshift minu puhul sekundaarne. Kui ma ka otse vaataks, näiteks mõnda live saadet, siis pigem ma ei kasutaks seda peatamist.
Seega ma valin oma prioriteediks näiteks mõne muu asja nagu ilma reklaamideta järelvaatamine või mõnele nö. mittesobiv HD pilt.

Seega ei maksa mind süüdistada nagu ma eelistaksin lihtsalt üht teisele, ma leian head asjad mõlemas teenuses kuid otsustan ja valin selle järgi mida tarbida. Nii nagu teistelegi kasutajatele on oluline, endale mugav pult ja menüü, hea pilt, seadmed, hind, asukoht jnejne.
Erinevalt teistest ma ei vingu ka näiteks Binge kallal, et miks nad sellise puldi tegid ja tehku ikka sinna veel mute nupp või mida iganes. Nad tegid oma parima äranägemise järgi ja mina leidsin sealt need kasulikud asjad, ja kõik mis ei sobi, lihtsalt ei sobi, see aitab otsustada.

Aga see on Telia Eesti teema, võib TV teenustes edasi lobiseda.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 08.10.2017 21:06:21 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
bladerunner, just nii ta ongi. Need sajad kanalid ja HD resod ning internetivõrgu arendused jätavad mammid ja kasvõi keskastme juhid vägagi külmaks. (teleteenust pole vaja alati mammidele taandada, elanikkond koosneb enamast, kui ainult pensionäridest, kellele TVs edastatav sisu pakub vaheldust)
Kui igapäevarütmis täpselt samu toimetusi ja liigutusi teha siis käib see lihtne keritav menüü küll.
Kes aga telerivaatamisest tahab rohkemat, kui eesti telekanalite jälgimine kindlatel kellaaegadel siis selleks see lahendus on liiga kasutajavaenulik.

Paraku polegi Telia TV-st eriti midagi rohkemat vaadata. Ja ega Eestis midagi enamat ükski teine levitajagi paku.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.10.2017 21:42:14 vasta tsitaadiga

Vaadatav sisu on sügavalt individuaalne ja ka see on sateliittelevisiooni levikust alates praktikas tõestatult olnud selge, et sajad kanalid ei paku veel vaatajale sisu, mida too vaadata sooviks.
Vahel sirvid oma kolmekümmet kanalit ja tõded klassikaliselt, sittagi pole vaadata icon_biggrin.gif
Sama lugu on enda filmiarhiiviga, et tahaks midagi vaadata, kuid antud ajahetke jaoks pole ühtegi sobivat filmi või seriaali icon_lol.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 08.10.2017 21:51:59 vasta tsitaadiga

jägaja, no hakkab kohale jõudma. Nii ongi.
Live stream pole absoluutselt oluline, kui sa ei ela just kaasa F1 sõidule või mõnele korvpalli või jalgpalli matshile.
Need võlts laula mu laulu või näosaated saab vaadatud hiljem nädalasees ilma reklaamideta, sest need otse nagu nii pole ja sellega on kanalitootja juba ämbri teinud.

Kanalite nimekirja eksib kasutaja alles siis kui tekkis täielik igavuse hetk ja vaja leida kas discovery vms pakub hetkel midagi põnevat vaatamiseks.

Muidugi ei pretendeeri arvamus massidele vaid on isiklik arvamus. Samas tundub, et pole ainuke.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 330, 331, 332  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.