Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 330, 331, 332  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 22.01.2016 21:54:01 vasta tsitaadiga

Krt küll, see online.ee postkast ajab nüüd täielikult vanduma.
Kes see ajuhiiglane selle küll selliseks disainis? Arvutis on ikka täitsa pekkis seis seda kasutada.
Ei näe kirjade pealkirju, ei näe kirju endid, kõik on kuskile nukataha kadunud.
Siiberda nagu lollakas paane edasi-tagasi nihutada.

Muidu hüppas Elioni lehtedel tagasiside kastike iga 5 sekundi järel ääre tagant nähtavale.
Pange see kastike nüüd onlinesse ka hüppama. Ma kirjutaks sinna paraja tagasiside, mida teil vaja läheb.

Krt mul on küsimus. Kas seal Elionis-Telekomis-Telias ei osatagi ühtegi veebirakendust normaalselt teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 22.01.2016 22:02:52 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Krt küll, see online.ee postkast ajab nüüd täielikult vanduma.
Kes see ajuhiiglane selle küll selliseks disainis? Arvutis on ikka täitsa pekkis seis seda kasutada.
Ei näe kirjade pealkirju, ei näe kirju endid, kõik on kuskile nukataha kadunud.
Siiberda nagu lollakas paane edasi-tagasi nihutada.

Muidu hüppas Elioni lehtedel tagasiside kastike iga 5 sekundi järel ääre tagant nähtavale.
Pange see kastike nüüd onlinesse ka hüppama. Ma kirjutaks sinna paraja tagasiside, mida teil vaja läheb.

Krt mul on küsimus. Kas seal Elionis-Telekomis-Telias ei osatagi ühtegi asja normaalselt teha?



Telia Eesti AS on nüüdne ärinimi, tänan väga. Gmail/Yandex vms on alternatiivid. Juhul, kui olemasolev skin ei meeldi, siis on olemas Afterlogic Webmail Lite, millega saad Online.ee-s käia.

Puhtam, kuivem ja muretum tunne. Lisaks vabadus valida. icon_lol.gif

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 22.01.2016 22:34:55 vasta tsitaadiga

Huvitav, miks see teleka osa oma värve sellepärast pidi vahetama ja miks ei saa kasutaja ise värve vahetada. Minuarust see neoon roheline on eriti nõme ja just kaugemalt vaadates.
Kui teleka tagant veel päike ka paistab, sis ereduse tõttu ei näe lugeda mis seal neoon rohelise taustaga kastis on valgelt kirjutatud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.01.2016 22:59:01 vasta tsitaadiga

Õu. Tehke miskit selle klienditoe muusikaga. Karjub mingil hetkel 105dB kõrva. Mingil hetkel onväga vali heli kõrva karjumas. Ooteliinil juba 5-6 korda niimooodi lastakse ringiratast seda heliklippi.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 22.01.2016 22:59:15 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
seeru kirjutas:
Krt küll, see online.ee postkast ajab nüüd täielikult vanduma.
Kes see ajuhiiglane selle küll selliseks disainis? Arvutis on ikka täitsa pekkis seis seda kasutada.
Ei näe kirjade pealkirju, ei näe kirju endid, kõik on kuskile nukataha kadunud.
Siiberda nagu lollakas paane edasi-tagasi nihutada.

Muidu hüppas Elioni lehtedel tagasiside kastike iga 5 sekundi järel ääre tagant nähtavale.
Pange see kastike nüüd onlinesse ka hüppama. Ma kirjutaks sinna paraja tagasiside, mida teil vaja läheb.

Krt mul on küsimus. Kas seal Elionis-Telekomis-Telias ei osatagi ühtegi asja normaalselt teha?



Telia Eesti AS on nüüdne ärinimi, tänan väga. Gmail/Yandex vms on alternatiivid. Juhul, kui olemasolev skin ei meeldi, siis on olemas Afterlogic Webmail Lite, millega saad Online.ee-s käia.

Puhtam, kuivem ja muretum tunne. Lisaks vabadus valida. icon_lol.gif

No kas on raske teha sätetesse valikut, kus kasutaja saab ise valida postkastile kas arvutivaate või mingi stase mobiilivaate
Ja teiste Telia AS lehtedega sama asi.
Krt ma ei vahi neid lehti läbi tikutoosi. Krt segaseks lähte oma mobiili ekraanidele optomeeromisega?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 22.01.2016 23:19:30 vasta tsitaadiga

Teil on mingid sariprobleemid, jääb mulje. Põmst iga asi ongi probleem, isegi 123 ootemuusika mille saab vabalt kõrvast eemale asetada, kuniks vastatakse. Ma ei tea, et ükski värv oleks veel silmakahjustusi tekitanud, pigem on see pidev stress sellepärast, et mõistus ütleb, et see ja teine asi ei meeldi.

Aga see selleks, neid arvamusi võetakse kindlasti muudatuste tegemsel arvesse. Mulle tundub täna juba, et see roheline valikumenüü polegi nii hullusti enam teksti ära söönud, ei oska enam midagi arvata.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.01.2016 23:22:29 vasta tsitaadiga

indrekp, sa kuula seda saatemuusikat, saad aru. Tegelikult ka, see lihtsalt paneb südametegevusele põntsu, kui keegi korraga helivaljuse põhja keerab.
Mul ongi valjuka peal..muidu vaikne ja kui siis röögatab, nagu õudusfilmis peale pinevat vaikust. thumbs_down.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 22.01.2016 23:23:08 vasta tsitaadiga

indrekp, vaata ise nt 24" ekraani peal seda online.ee postkasti
Ja ütle kas see on normaalse välimusega ja mõnusalt hästi kasutatav, kui sul on seal iga päev vaja paarkümmend kirja läbi vaadata?
või kasvõi ühte kirja?
Ütle ausalt, kas on mugav?

Oleks täiesti piisanud sellest suhtlus.ee nime asendamisest ja rohkem mitte tõmmelda.


viimati muutis seeru 22.01.2016 23:26:17, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.01.2016 23:24:54 vasta tsitaadiga

Klientidel mured, juba üle 40 minuti ootel, sain oma Inteno kruvide otsast kätte ja tahaks teada, et mis edasi?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 22.01.2016 23:29:28 vasta tsitaadiga

jägaja, minumeelest on läbi aegade olnud telefonide ootemuusika samal tehnoloogial ja tugevusel, antd lugu on lihtsalt erinev selle poolest, et mingi hetk tuleb valjem osa.
Samas ka eelmine ja üleelmine versioon olid oma 16bit kompressiooniga kohutavad, samas laual ootel tksub, siis kuuleb kui keegi vaikselt vastab icon_smile.gif

seeru, ei erine sugugi teistest, mul on kõikvõimalikud postkastid olemas erinevate tegevuste jaoks. Ausalt. Outlook, gmail, exchange jms. Kasutatud ka vana hoti ja webmail.elioni jms. No pole kõige hullem, pole kõige parem.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 22.01.2016 23:45:53 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
seeru, ei erine sugugi teistest, mul on kõikvõimalikud postkastid olemas erinevate tegevuste jaoks. Ausalt. Outlook, gmail, exchange jms. Kasutatud ka vana hoti ja webmail.elioni jms. No pole kõige hullem, pole kõige parem.

Nojah. Su vastus on nagu ikka poliitkorrektne oma tööandja suhtes.

Aga ei näe välja nagu gmail ega ükski teine normaalne webmail.

Näeb välja parjalt piix teistega võrreldes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.01.2016 00:06:40 vasta tsitaadiga

Pailaps, 1.03.33 hetkel olnud ootel ja kell on 22.46
Proovime siis sinu väite vettpidavuse nüüd ära. Ootel telefonidele vastatakse ka peale kella 23.00.

Haa, niikui kell kukkus 23.00 võeti kõne korraga vastu icon_biggrin.gif
Ootamine algas 21.42.

Tegelikult proovisin õhtu jooksul mitmeid kordi helistada, kuid süsteem soovitas hiljem uuesti proovida ning katkestas kõne.
No ma siis proovisin. Aga järjekorrad on ikka meeltetud. Enda probleemi lahendamiseks kulus umbes 90 sekundit, ootamisele 79minutit 20 sekundit. icon_rolleyes.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 23.01.2016 00:35:50 vasta tsitaadiga

jägaja, kõlad nagu tahanteada kes testib kõikvõimalike sim kaartide speedteste. 123 on ka nüüd kõnekontrolli sattunud.
Samas aeg on teadagi mis, uus bränd, uued teenused, uued seadistused, loogiline, et järjekord on nädal.

Mis sul viga on parem?
Pane mulle ps ja ma tsekin kohe out...kui veel siin olen.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.01.2016 00:46:41 vasta tsitaadiga

indrekp, inteno restartimine on probleemiks.
Ja mingit telefoniliini ma ei testi, sinna helistatakse mure korral. Mine nüüd puhkama, ehk saad hommikul inimese murest aru.

Vaata, ma tahtsin sama murega paar nädalat tagasi löögile saada, ka siis ootasin üle tunni, lõpetasin kõne enne 23, ... polnud mingit uut bla-blaad tol hetkel

Aga kõik kogemused tuleb siia kirja panna, muidu keegi indrekp, ütleb, et pole ju suuri probleeme, see ainult sul, tal ja temakesel.. ja elu lill.
Ring a bell? Vist mitte. icon_neutral.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 23.01.2016 00:55:44 vasta tsitaadiga


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.01.2016 01:11:26 vasta tsitaadiga

rofl.gif duke Nukem 3D
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2016 01:13:01 vasta tsitaadiga

Selle streeni taha on enamvähem igas suuremas ettevõttes oma pealike ja süsteemidega tekste pandud ja esitletud. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 23.01.2016 01:38:22 vasta tsitaadiga

Hit-ler peab nalja tegema... Aga nähtud juba.

jägaja, ma kardan siiski, et reede õhtul see helpdesk su ruuteri restarti ära ei võta.
Mulle jääb lõpuks lihtsalt personaalne huvi, kuidas tekib ruuteri restart, miks keegi ei kutsu mind külla seda vaatama, elan vales maakonnas?
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2016 11:08:30 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jägaja, kõlad nagu tahanteada kes testib kõikvõimalike sim kaartide speedteste. 123 on ka nüüd kõnekontrolli sattunud.
Samas aeg on teadagi mis, uus bränd, uued teenused, uued seadistused, loogiline, et järjekord on nädal.

.
72 minutit ootejärjekorras ei ole kusagilt otsast normaalne icon_idea.gif
Ausalt öeldes peale seda nn liitumist on on see 123 ikka väga putsi läinud. Saan aru, et firma eesmärk on rohkem kasumit teenida, aga on asjad, mille pealt ei ole mõttekas kokku hoida icon_idea.gif

Midagi positiivset ka.....vaatasin 1 delfi videot ja enne seda reklaam nagu alati....sattus elioni/telia oma. Reklaam ise saast nagu enamus reklaame, aga muusika valik oli väga hea, mis põhimõtteliselt pani reklaami vaatama thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lohesell
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2004




sõnum 23.01.2016 11:27:04 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Huvitav, kas järgmine nimi on TeliaSonera Estonia, TeliaSonera Eesti või lihtsalt Telia.
http://www.teliasonera.com/et/about-us/markets-and-brands/estonia/

Tegelikult ongi nimi Telia ning juriidiline nimi Telia Eesti AS.

Mis võrgunime vahetusse puutub, siis meenub RLE ja QGSM-i nimevahetus. Nondel vahetus nimi Elisaks ja Tele2-ks ikka päris pikka aega. Vist mingi kaks aastat?
Mu enda teadmised ütlevad, et kui telefon SIM-kaardi infolt uut operaatorinime ei kuva (näiteks Diil kuvab nime SIM-ilt), siis uueneb nimi alles telefonide tarkvarauuendusega.
Tarkvarauuendusest on tolku alles siis, kui uues tarkvaras nimi on ära vahetatud.
See aga võtab päris kaua aega, et kõikide mobiiltelefonide tarkvaratootjad selle nime ära vahetavad.
Mul endal vahetus nimi juba 19-da õhtul 23:30 paiku. Teistel pole veel vahetunud.
Klienditeenindusest anti teada, et 600000 SIM-ile on veel uuendus saatmata ning seda tehakse lainetena.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 23.01.2016 11:42:21 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jägaja, minumeelest on läbi aegade olnud telefonide ootemuusika samal tehnoloogial ja tugevusel, antd lugu on lihtsalt erinev selle poolest, et mingi hetk tuleb valjem osa.
Samas ka eelmine ja üleelmine versioon olid oma 16bit kompressiooniga kohutavad, samas laual ootel tksub, siis kuuleb kui keegi vaikselt vastab icon_smile.gif

...
Järjekordselt kiidad taevani pahempidi keeratud loogikat icon_question.gif
NORMAALNE oleks tasane ootemuusika ja kui keegi vastab, siis valjult - tähelepanu äratavalt!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 23.01.2016 11:55:44 vasta tsitaadiga

Hea on see, et endine 12/1 on nüüd sama raha eest 20/5 ja kui 5€ juurde panna saab 40/10. (40/10 on ka 1 kuu 12/1 raha eest proovitav).
Kurb on sellest, et muudatus tuli 1 kuu enne seda kui ma uude kohta kolin icon_smile.gif 15 aastat on saadud "aeglase" neti otsas tiksuda.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2016 19:34:30 vasta tsitaadiga

Ma lisaks siia üsna sapisesse teemasse vähe kollast ka - seoses teenindusega.

Helistas mulle keegi rõõmsameelne tüdruk mõned päevad enne jõule ja pakkus uue, kiirema ja piiramatu variandi välja (enne tiksusin hädise 30Gb limiidi otsas) - selline asi meil nüüd, kas tahate - jah, kas pean ise midagi tegema - ei - ja 5 minuti pärast asi toimis juba uutel kiirustel ja limiidita.

Et räägime siis klienditeenindusest icon_smile.gif

@siiamaale muhelen kui meelde tuleb.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 25.01.2016 10:59:12 vasta tsitaadiga

Kuidas teil online.ee mobiiliversioon töötab? Mul on kole aeglane, avaneb aeglaselt ja iga kliki järel pean 5-6 sek ootama.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 25.01.2016 14:34:08 vasta tsitaadiga

Edge peal töötab jah natuke imelikult, SMS'e lugeda ei saa korralikult.
Proovisin ka Chromega emuleerida iPhone 6 - sama teema.
Ala 2% SMS'ist on näha ja ülejäänud peidus.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 330, 331, 332  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.