Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 189, 190, 191 ... 330, 331, 332  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 02.02.2019 15:22:21 vasta tsitaadiga

salusoft, Oled foorumis uus? Ok, vahet pole, kliendile peab asi selgelt pakutud olema.
Oletame, et külastad aeg ajalt oma TV tellimiskeskkonda või iseteenindust. Nii avastadki sooduspakkumise.
Vähemalt TV keskkonnas kuvatakse kenasti 100M neti korral, HD kanalid 3 kuud tasuta. 300 ja edasi neti korral HD kanalid tasuta jne.

Miks seda aktiivselt ei pakuta.. võib-olla ei ole mõistlik pakkuda HD kanaleid tasuta juurde kui klient neid ei vaata.
Muidu klient tellib, Telia maksab need ise kinni aga klient ei vaata ega tunneta ka väärtust.

Teenuste tingimustes on samas need pakkumised kirjas, seega kes otsustab tervikteenust tellima hakata, võib tingimused läbi vaadata ja otsustada kogu teenuse üle sellisel kujul.

Võib-olla ei tea sa ka seda, et 500Mbit/s ja 1Gbit/s neti puhul on ruuteri üür 0€
See rakendub automaatselt kui oled antud koosluse kasutaja.

Mis üllatustesse puutub, siis küll see üllatus kerge juhtuma on kui avastad näiteks 6 kuu pärast, et sinu aadressile on jõudnud v35b VDSL.
Otsustad siis liituda kõvasti odavama 100M netiga või isegi 200 netiga kui võimalik... peale üleminekut rakendub sulle HD kanalite kuutasu ja siis oh seda vihakõnet, miks keegi ei öelnud.
Seega rõhutan, jälgi tingimusi millele vastab HD kanalite soodukas. Kui muudad kiirust teleriekraanil või iseteeninduses, peaks kiiruse muutmisel kuvatama hoiatus, hd kanalitele hakkab edaspidi rakenduma kuutasu.

täpsemalt siin:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9799964#9799964
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.02.2019 15:30:31 vasta tsitaadiga

Ma vaatasin ka igaks juhuks iseteenindusse, et mis ma seal tellinud olen ja mida maksma pean. Mitte shittagi ma aru ei saanud, on mingid teenused, osad mingitel eritingimustel detsembris võetud, mul ka just need HD kanalid olid soodukaga tellitud.
Soodustus pidi 31. jaanuarini kehtima.
Ma muidugi ei lõpetanud, eks märtsi arvelt siis näeb, mis maksab.

Aga mitte sellest ei tahtnud kirjutada, tihti iseteeninduses ei käi, leidsin selt rägastikust sellise rea,
tsitaat:
Sellele aadressile oleme loomas rohkem võimalusi
Võrgu arendus valmib 30.04.2019
Internet kuni 100M/25M (VDSL2 ja Vectoring)


Ma väga otimistlik ei ole tegelikult, kuna tean, et jaam asub tegelikult 1000+ meetrit minust. Aga mine sa imet tea, sest kõik sõltub, kliendiliini pikkusest ja kvaliteedist.
Selleks muidugi ka uut ruterit vaja.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salusoft
HV vaatleja
salusoft

liitunud: 11.12.2002




sõnum 02.02.2019 15:56:19 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

Võib-olla ei tea sa ka seda, et 500Mbit/s ja 1Gbit/s neti puhul on ruuteri üür 0€


No sellisest kiirusest ma üldse ei unistagi:

Telia optika jookseb mu elutoa akna kõrvalt. Kas tõesti 5m optikat ja ühendamine maksab ~9000EUR?
tsitaat:

Mis üllatustesse puutub, siis küll see üllatus kerge juhtuma on kui avastad näiteks 6 kuu pärast, et sinu aadressile on jõudnud v35b VDSL.
Otsustad siis liituda kõvasti odavama 100M netiga või isegi 200 netiga kui võimalik... peale üleminekut rakendub sulle HD kanalite kuutasu ja siis oh seda vihakõnet, miks keegi ei öelnud.

28EUR -> 25EUR = kõvasti odavam? Olgu, see selleks.
Ehk mu loogika lonkab, aga mina olen asjast aru saanud nii, et see HD kanalite tasuta jagamine on nagu stiimuliks, et inimesed valiksid kiirema ja kallima netipaketi.
Kui ma nüüd liigun odavama 60mb vase pealt kallima 200mb vase peale ja selle peale mul see HD soodustus ära võetakse, siis mu meelest see pole eriti loogiline.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2019 16:27:36 vasta tsitaadiga

salusoft kirjutas:

Telia optika jookseb mu elutoa akna kõrvalt. Kas tõesti 5m optikat ja ühendamine maksab ~9000EUR?


Kui aknatagant jookseb 110kV kõrgepinge aga alajaam on mitme kilomeetri kaugusel, siis samamoodi ei saa sealt liinist tuppa elektrit otse vedada.

See 9000 on täiesti suvaline number, kui on ikka vaja ja ise asju natuke torkida võib selle numbri kohe julgelt 2 või isegi 3 ga jagada. Mitte et see enamusele summa vastuvõetavamaks teeks icon_smile.gif
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 02.02.2019 23:32:36 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Ma vaatasin ka igaks juhuks iseteenindusse, et mis ma seal tellinud olen ja mida maksma pean. Mitte shittagi ma aru ei saanud, on mingid teenused, osad mingitel eritingimustel detsembris võetud, mul ka just need HD kanalid olid soodukaga tellitud.
Soodustus pidi 31. jaanuarini kehtima.
Ma muidugi ei lõpetanud, eks märtsi arvelt siis näeb, mis maksab.

Aga mitte sellest ei tahtnud kirjutada, tihti iseteeninduses ei käi, leidsin selt rägastikust sellise rea,
tsitaat:
Sellele aadressile oleme loomas rohkem võimalusi
Võrgu arendus valmib 30.04.2019
Internet kuni 100M/25M (VDSL2 ja Vectoring)


Ma väga otimistlik ei ole tegelikult, kuna tean, et jaam asub tegelikult 1000+ meetrit minust. Aga mine sa imet tea, sest kõik sõltub, kliendiliini pikkusest ja kvaliteedist.
Selleks muidugi ka uut ruterit vaja.


1. kui lõpetad täna, saad arve 1 ja 2 kuupäeva eest.. mitte veebruari kuu eest.
2. võrguarendus valmib antud piirkonnas, edasine sõltub juba tõesti liinist. Sada sa ilmselt ei saa, küll aga saad soodsama raha eest tõenäoliselt 50M kätte kui liin OK. PS. ruuterit ei pea kuni 11 kiiruseni vahetama, vana inteno kärab küll.. Siiski on v35b toega ruuteril liiniparameetrid ja seega vigade välistamine kordades parem.
Näide juurde, minu üks 100M teenusega liinidest näitab DG200 ruuteriga 117 suurimat kiirust, mürad ja sumbuvused piiripealsed, DG400 Prime aga näitab suurimaks 170M ja mürad sumbuvused ideaalsed. Seade lihtsalt suhtleb kaablis jaama ja teiste seadmetega paremini.

salusoft kirjutas:
indrpo kirjutas:

Võib-olla ei tea sa ka seda, et 500Mbit/s ja 1Gbit/s neti puhul on ruuteri üür 0€


No sellisest kiirusest ma üldse ei unistagi:

Telia optika jookseb mu elutoa akna kõrvalt. Kas tõesti 5m optikat ja ühendamine maksab ~9000EUR?
tsitaat:

Mis üllatustesse puutub, siis küll see üllatus kerge juhtuma on kui avastad näiteks 6 kuu pärast, et sinu aadressile on jõudnud v35b VDSL.
Otsustad siis liituda kõvasti odavama 100M netiga või isegi 200 netiga kui võimalik... peale üleminekut rakendub sulle HD kanalite kuutasu ja siis oh seda vihakõnet, miks keegi ei öelnud.

28EUR -> 25EUR = kõvasti odavam? Olgu, see selleks.
Ehk mu loogika lonkab, aga mina olen asjast aru saanud nii, et see HD kanalite tasuta jagamine on nagu stiimuliks, et inimesed valiksid kiirema ja kallima netipaketi.
Kui ma nüüd liigun odavama 60mb vase pealt kallima 200mb vase peale ja selle peale mul see HD soodustus ära võetakse, siis mu meelest see pole eriti loogiline.


0. Tänaseks on neid inimesi vist juba xxx korda rohkem kui varem, kelle optika kartuliaia kõrvalt läbi jookseb, vaadake kui palju on magistraale rajatud külade vahele. Miljonid on läinud jaamade, sõlmede ja mastide toitmiseks.
Magistraalid loodi eesmärgiga, et asulast kus on liitumispunkt jääb 1,5km elanikeni ehk hajaasustus majadeni.
kui arvestada, et 1km optikat on orienteeruvalt 10k koos projektide ja kaevamistega, siis tundub üsna reaalne summa.
ehk et... sa ilmselt elad siis ikkagi tavalises kükametsas.
1. 60=28 ja 100=25 teeb ikka pisut parema kalkulatsiooni, et viimane ON kõvasti soodsam icon_biggrin.gif
2. HD tasuta pakkumine tuli tehnoloogilise maksimumi pakkumisega kunagi kaasa. Palju on muutunud. on juba 500 ja 1Gbit (aga HD saab juba alates 300ga), on dsl peal ju ka ADSL max 12 millega ei saa seda. samas nüüd on kaks erinevat vdsl teenuse maxi sõltuvalt jaamapiirkonnast 60 ja 200.
Kui selgust luua siis VDSL v35b kiiruste hinnad ja tingimused vastavad üldiselt ka optikakiirustele. ehk et 100 kiirusega on HD kanalid 3 kuud tasuta, 200 kiirusega on HD kanalid tasuta. (kontrollisin järgi)
Ehk siin võib tekkida olukord kus kasutaja ei saagi MAX kiirust tarbida pika liini tõttu.. aga see on nagu oli ka enne, 60 oli ka jaama lähiringi teema, ehk siis klientuur jääb sama.
Sel aastal tuleb seda uut VDSLi veel rohkem kui eelmisel aastal seega näete neid märguandeid seal isenteeninduses ilmselt igasuguseid, mõni võib näha vaat et nii vaske kui optikat arendatakse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.02.2019 23:57:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:
indrpo kirjutas:
jägaja kirjutas:

tihti iseteeninduses ei käi, leidsin selt rägastikust sellise rea,
tsitaat:
Sellele aadressile oleme loomas rohkem võimalusi
Võrgu arendus valmib 30.04.2019
Internet kuni 100M/25M (VDSL2 ja Vectoring)


Ma väga otimistlik ei ole tegelikult, kuna tean, et jaam asub tegelikult 1000+ meetrit minust. Aga mine sa imet tea, sest kõik sõltub, kliendiliini pikkusest ja kvaliteedist.
Selleks muidugi ka uut ruterit vaja.



2. võrguarendus valmib antud piirkonnas, edasine sõltub juba tõesti liinist. Sada sa ilmselt ei saa, küll aga saad soodsama raha eest tõenäoliselt 50M kätte kui liin OK. PS. ruuterit ei pea kuni 11 kiiruseni vahetama, vana inteno kärab küll.. Siiski on v35b toega ruuteril liiniparameetrid ja seega vigade välistamine kordades parem.
Näide juurde, minu üks 100M teenusega liinidest näitab DG200 ruuteriga 117 suurimat kiirust, mürad ja sumbuvused piiripealsed, DG400 Prime aga näitab suurimaks 170M ja mürad sumbuvused ideaalsed. Seade lihtsalt suhtleb kaablis jaama ja teiste seadmetega paremini.



OK. Tänud selgitamast.
Eks siis näis, kui teavitus tuleb valmimisest ja uutest võimalustest. Ilmselt ikka tuleb teavitus.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 03.02.2019 00:09:25 vasta tsitaadiga

jägaja, teavitust kui elektroonset ei tule... mina teadsin muidugi millal uuendus tehakse, järgmine päev aktiviseerisin ise, ja sõbral jne. kuid üllatus oli see, et nädala jooksul hakati kõikidele küla klientidele helistama ja uut kiirust pakkuma icon_biggrin.gif
oletan, et see toimub nii üle eesti.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2019 01:03:15 vasta tsitaadiga

indrpo, tundub et täna trükkimis meeleolus thumbs_up.gif

Ma teda ei kaitse, aga enamus mis ta siin täna maininud on, on õige. Muud värki ei tea, pole vdsl kokku puutunud
tsitaat:
seda aktiivselt ei pakuta.. võib-olla ei ole mõistlik pakkuda HD kanaleid tasuta juurde kui klient neid ei vaata.


Ja see ka bs, kus te teate et kliendid ei vaata kui seda ei saa tarbida? Kana ja muna sündroom!

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salusoft
HV vaatleja
salusoft

liitunud: 11.12.2002




sõnum 03.02.2019 12:04:32 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

ehk et... sa ilmselt elad siis ikkagi tavalises kükametsas.

Tavalisest kükametsast 2 minutiga Tartu kaubamajja ikka ei jaluta. Optika veeti juba paar aastat tagasi otse mu akna alt mööda, lähim kaev,
kus mehed vedamas käisid, on 2 meetri kaugusel mu toaseinast.
Mitmel naabermajal juba optika sees, eks lihtsalt tuleb oodata, millal paigaldushinnad kukuvad.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 03.02.2019 15:07:29 vasta tsitaadiga

salusoft kirjutas:
indrpo kirjutas:

ehk et... sa ilmselt elad siis ikkagi tavalises kükametsas.

Tavalisest kükametsast 2 minutiga Tartu kaubamajja ikka ei jaluta. Optika veeti juba paar aastat tagasi otse mu akna alt mööda, lähim kaev,
kus mehed vedamas käisid, on 2 meetri kaugusel mu toaseinast.
Mitmel naabermajal juba optika sees, eks lihtsalt tuleb oodata, millal paigaldushinnad kukuvad.


Siis on küsimus kas rikas naaber või oli tal toru majas.
Kui sul on toru majas, siis maksab võibolla ainult 300€
Kui sul pole siis leia lihtsalt odavaim ehitaja kes sulle projekti kirjutab, paberid hangib, töö teostab sest ega ilmselt Tartu tänavatel maja seinte ääres niisama majja sisse ei saa.
Ei pea uskuma, et 1 hind on alati parim või üldse õige ja täpne hind.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salusoft
HV vaatleja
salusoft

liitunud: 11.12.2002




sõnum 03.02.2019 16:22:50 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

Kui sul pole siis leia lihtsalt odavaim ehitaja kes sulle projekti kirjutab, paberid hangib, töö teostab sest ega ilmselt Tartu tänavatel maja seinte ääres niisama majja sisse ei saa.
Ei pea uskuma, et 1 hind on alati parim või üldse õige ja täpne hind.

Vot seda mai teadki, et keegi teine võib kah selle töö ära teha, arvasin, et puhta Telia monopol.
Tänud info eest! Hakkan uurima, kes selle asjaga Tartus tegeleda võiks. Kui kellelgil on miskit soovitada, andke teada.


viimati muutis salusoft 03.02.2019 16:35:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 03.02.2019 16:33:43 vasta tsitaadiga

salusoft, Nõmmel teeb Connecto näiteks valguse töid.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.02.2019 15:35:53 vasta tsitaadiga

https://www.telia.ee/uudised/telia-testib-oma-susteemide-valmisolekut

tsitaat:
9. veebruari öösel (reede vastu laupäeva) teostab Telia oma võrgus talitluspidevuse teste, mille tõttu esineb erinevate teenuste töös häireid.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 07.02.2019 18:55:11 vasta tsitaadiga

Nädalavahetusel on väga hea mõte oma süsteeme testida, mis sest, et öösel.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2019 23:47:03 vasta tsitaadiga

Tööandja pani mobiilsele elule isikukoodi külge ja varem sisse logides näitas tööandja nime ja siis enda töönumbri kohta infot.
Praegu sisse logides enam ei näita.
Midagi ringi tehtud?

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 08.02.2019 08:23:14 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Tööandja pani mobiilsele elule isikukoodi külge ja varem sisse logides näitas tööandja nime ja siis enda töönumbri kohta infot.
Praegu sisse logides enam ei näita.
Midagi ringi tehtud?


Nii peaks just näitama hakkama. eraisikuna tööandja numbri enne ei näegi kui isikukoodi küljes pole.
Logi Minu Telia äppi, seal ka numbrit näha pole? Seal on samas mingi sidumisvõimalus olemas, numbrite all lisa end numbri kasutajaks.

ja peale seda peaksid siis Telia1 pakkumist ka kasutada saama.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2019 11:40:16 vasta tsitaadiga

Ma siiamaani sellega olengi telia1 kasutanud, eile arvet makstes panin tähele. Peab uurima asja, muidu üllatus varsti et soodustused enam ei kehti.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2019 12:18:53 vasta tsitaadiga

Mul oli ka varem töönumber lisaks isiklikule numbrile näha. Alates sellest kui see GDPR tuli enam pole. Võib-olla olen kusagile allkirja jätnud andmata, et seda enam näha pole.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2019 12:46:11 vasta tsitaadiga

Iseteeninduses on kuskil ka hästi ära peidetud võimalus number enda isikuga siduda.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 11.02.2019 09:13:24 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
See Melu ongi mõttetu, ma ei tea kedagi kes seda kasutaks icon_biggrin.gif


Mina. Pole üldse paha.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ketas
HV vaatleja

liitunud: 03.09.2005




sõnum 12.02.2019 03:12:56 vasta tsitaadiga

kas see telia1 on igavene pakkumine ja soodustuse saab ka mitme koduühenduse korral? saa nüüd siis aru, lehe peal on mingi ajapiirang, a esindus ükskord hõiskas et muidugi saab mitu kodupaketti sinna panna... on üldse mõtet selle pärast mingeid ühendusi teisele omanikule anda selle ühispakkumise pärast?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 12.02.2019 08:19:13 vasta tsitaadiga

ketas kirjutas:
kas see telia1 on igavene pakkumine ja soodustuse saab ka mitme koduühenduse korral? saa nüüd siis aru, lehe peal on mingi ajapiirang, a esindus ükskord hõiskas et muidugi saab mitu kodupaketti sinna panna... on üldse mõtet selle pärast mingeid ühendusi teisele omanikule anda selle ühispakkumise pärast?


Telia1 kehtib ühe isiku nimel olevale ühele kolmikule, Telia mobiil, kodune Internet ja TV.
Teist komplekti samale kliendile ametlikult ei pakuta, seega “maakodu” komplekt on ilmselt siis mõistlik elukaaslase nimel hoida.

Hetkel pakkumise lõppu ei paista.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ketas
HV vaatleja

liitunud: 03.09.2005




sõnum 12.02.2019 09:00:00 vasta tsitaadiga

seega kui just ei taha erinevaid teenuseid jaotama hakata inimeste vahel siis pole sel mingit mõtet
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2019 10:14:03 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
salusoft, Oled foorumis uus? Ok, vahet pole, kliendile peab asi selgelt pakutud olema.
Oletame, et külastad aeg ajalt oma TV tellimiskeskkonda või iseteenindust. Nii avastadki sooduspakkumise.
Vähemalt TV keskkonnas kuvatakse kenasti 100M neti korral, HD kanalid 3 kuud tasuta. 300 ja edasi neti korral HD kanalid tasuta jne.

Miks seda aktiivselt ei pakuta.. võib-olla ei ole mõistlik pakkuda HD kanaleid tasuta juurde kui klient neid ei vaata.
Muidu klient tellib, Telia maksab need ise kinni aga klient ei vaata ega tunneta ka väärtust.

Teenuste tingimustes on samas need pakkumised kirjas, seega kes otsustab tervikteenust tellima hakata, võib tingimused läbi vaadata ja otsustada kogu teenuse üle sellisel kujul.

Võib-olla ei tea sa ka seda, et 500Mbit/s ja 1Gbit/s neti puhul on ruuteri üür 0€
See rakendub automaatselt kui oled antud koosluse kasutaja.

Mis üllatustesse puutub, siis küll see üllatus kerge juhtuma on kui avastad näiteks 6 kuu pärast, et sinu aadressile on jõudnud v35b VDSL.
Otsustad siis liituda kõvasti odavama 100M netiga või isegi 200 netiga kui võimalik... peale üleminekut rakendub sulle HD kanalite kuutasu ja siis oh seda vihakõnet, miks keegi ei öelnud.
Seega rõhutan, jälgi tingimusi millele vastab HD kanalite soodukas. Kui muudad kiirust teleriekraanil või iseteeninduses, peaks kiiruse muutmisel kuvatama hoiatus, hd kanalitele hakkab edaspidi rakenduma kuutasu.

täpsemalt siin:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9799964#9799964

Uurisin minagi selle v35b VDSL kohta - helistati Teliast tagasi ja öeldi, et saab küll. Kas aktiveerime ära. Mulle sobis. Sain 100M kiiruse. Sellega aga läksid HD kanalid tasuliseks. Kui ma poleks mõni päev hiljem iseteenindusest seda juhtunud nägema olekski see tasulisena edasi tiksunud. Oleks olnud elementaarne ka HD kanali teenus peatada või helistamise ajal mainida, et lähevad tasuliseks. Aga ei.....
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 12.02.2019 21:07:34 vasta tsitaadiga

ketas kirjutas:
kas see telia1 on igavene pakkumine ja soodustuse saab ka mitme koduühenduse korral? saa nüüd siis aru, lehe peal on mingi ajapiirang, a esindus ükskord hõiskas et muidugi saab mitu kodupaketti sinna panna... on üldse mõtet selle pärast mingeid ühendusi teisele omanikule anda selle ühispakkumise pärast?


Telia1 kehtib ühe isiku nimel olevale ühele kolmikule, Telia mobiil, kodune Internet ja TV.
Teist komplekti samale kliendile ametlikult ei pakuta, seega “maakodu” komplekt on ilmselt siis mõistlik elukaaslase nimel hoida.

Hetkel pakkumise lõppu ei paista.

edit: täpsustan enda antud infot. Selgub siiski, et üks klient võib kasutada ka mitut Telia1 pakkumist kui tal on näiteks Telia mobiilne internet olemas ning on mitmel aadressil koduinternetid ja TVd.

Osiris, Jah, eks info andmine on igas kohas oluline kuid teenindaja ei saagi eeldada, et sa vaatad mõnda teenust vaid sellepärast et see ei maksa midagi.
Kui sa oled HD kanalid juba reaalselt vaatamiseks tellinud, on sul tingimused teada, mis alustel need maksavad ja millal ei maksa. Oleks piisanud sul ju ka ainult sellest, et oma teleri ekraanil kiirus nõks madalamaks keerata ja HD kanalid oleks maksma hakanud. Igas keskkonnas ei pruugi teavitust sellele olla. Nii nagu ka teistpidi, tellid kiireima võimaliku teenuse ja siis ei kuvata ka alati võimalikke soodustusi mida võib olla veebis pakkumiste all mitmeid.

Ehk, et teenindaja täidab ainult sinu tellimust, lisaküsimused võtab ta kindlasti vastu ja teavitab nagu kord ja kohus.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 189, 190, 191 ... 330, 331, 332  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.