Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 181, 182, 183 ... 330, 331, 332  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 11.12.2018 09:17:26 vasta tsitaadiga

jägaja 123 valik 3 lahendab su mure ja uuendab digiboksi tarkvara ühe klikiga, ära karda helistada oma sideoperaatorile. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.12.2018 10:04:42 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
jägaja 123 valik 3 lahendab su mure ja uuendab digiboksi tarkvara ühe klikiga, ära karda helistada oma sideoperaatorile. icon_cool.gif


Tõsi, kuid novembris helistasin sinna mõnelgi korral, ja kuna ootejärjekorrad olid pikad ja tagasihelistamist jäingi ootama siis läks paraku kaks päeva, et uue VIP5305 probleemidega, mis ka keeldus käivitumast, abi saada. Pakun, et seal 123 tehnikutel on hetkel töised ajad, eks minuga sarnaseid hädalisi ole teisigi, kui kasvõi siinset foorumit lugeda.
Õnneks laupäevasel
päeval oli vähem helistajaid. Ma arvan, et see helistamine tuleb ette võtta, kui MENU nupuga firmwaret ei saa kustutatud ja uuendamist ei alustata. Aga selleks peab mul aega tekkima kodus olles.

KillFrenzy kirjutas:
jägaja, kes su halast aru saab. Kuskil pole sa kirjutanud mis boks sul on, mis pult sul on. Paned "tagasi" jutumärkidesse, kes seda teab mida sellega silmas pead.
14a foorumi kasutaja ja ei oska õigesse teemase ka postida icon_neutral.gif

Vajuta siis MENU käivitamise hetkel ja kustuta ära fw boksist.


No anna halastust.
Kas mul võib olla Arris, VIP1113 sellise teatega?
Kas mul võib olla Arris VIP 5305 sellise teatega?
Ilmselt mitte, kuna neile ei ole mulle teadaolevalt kunagi vana menüüd pakutudki. On ju nii icon_rolleyes.gif

Kas tegu võib olla Amino 110 digiboksiga, mis sellist teadet kuvab? Ilmselt ta midagi kuvab, paraku ei saa seda uuendada uuele nutiTV tarkvarale ja seega sellist teadet sinna ei kuvata (aga mine sa Teliat tea icon_cool.gif )

Mis järgi jääb?

Ilmselt Motorola VIP1103 või VIP1903, millede erinevused seisnevad põhiliselt sisendite-väljundite erinevuses.

Kui ma nüüd kirjutan, et kuvatakse selline veateade, ning Telia juhendatud "tagasi" (Või S2 puldil HOLD/PAUSE nupp) ei alusta mingeid toiminguid, siis millest ma küll võiksin rääkida?

Et tahan Arris5305 peale vana menüüd lasta? doh.gif

PS. Jutumärkidesse pandud "tagasi" on täpselt selline nupp, nagu juurdelisatud pildil ehk Telia poolt ekraanile kuvatavas juhendis kirjeldatud "tagasi" nupp icon_cool.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005




sõnum 11.12.2018 10:15:05 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Tuli ära
tsitaat:
Hea klient! Sulgesime tänasest Teie Telia TV vana menüü. Et jätkata Telia TV vaatamist uue menüüga, järgige varasemalt saadetud juhiseid.
Lisaks saate abi lähimast Telia esindusest vòi telefonil 123.

Huvitav, milliseid varasemaid juhiseid ma järgima peaks? Pole tulnud ei vanu, uusi ega varasemalt mingeid juhiseid.


No mis sellisest pildist arvata, ma võin selle "tagasi" nupu läbi puldi kasvõi pressida, ei muutu midagi icon_rolleyes.gif
KUi mina veel googeldades sellest probleemist üle saaksin vast, siis paljud kliendid ummistaksid usinasti 123 selle peale


Tee uuele puldile enne reset ja siis hakkab tööle, ma eeldan et sa juba varem proovisid uut menüüd millalgi, aga loobused selle kasutamisest, nagu mul oli.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2018 11:36:07 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Ilmselt, ilmselt, ilmselt anna halastust


Öelnud kohe et sul on lihtsalt jonnimise tuju, iga soovituse või lisainfo küsimuse peale hakkab plärtsuma lihtsalt.
Valeses suunas kahjuks, ela oma pahameelt telia suunas välja, kui tunned et sulle on liiga tehtud.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.12.2018 12:39:52 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Tee uuele puldile enne reset ja siis hakkab tööle, ma eeldan et sa juba varem proovisid uut menüüd millalgi, aga loobused selle kasutamisest, nagu mul oli.

Kusjuures sai ka puldi resetti proovitud. Too motorola on aga alati vana menüüd omanud (uut pole see ka proovimise eesmärgil näinud), ma seda põhiliselt kasutasingi teenuse tarbimiseks.
Eks õhtul proovin vaadata, mis sellega saab.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 11.12.2018 16:46:24 vasta tsitaadiga

Liitun ka Elisa elamusega aasta lõpus.
Kahjuks Telia ei jätnud mulle mingit valikut. Interneti kuumakse soodustus saab läbi ja seda nad ei pikenda. Pakuti mingit mõttetut asja nüüd a la paar kuud tasuta salvestamist ja seadmete üüri soodukaga. Ja seda siis pikalt aastaid olnud kliendile, kes on isegi soetanud muudki kraami nende e-poest. Noh ju siis klient on nende jaoks poogen ja käibe saab mujalt tagasi icon_smile.gif

Minu jaoks ei ole suurt vahet kelle TV ma kasutan (nagunii käib tv juhtimine mul läbi teleka puldi ning heli ressiiver) ja kas kiirus on 150 või 200. Kusjuures Telia 1 200mbit kiirus ei anna ka eelist võttes täishinda arvesse.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 11.12.2018 17:34:19 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Liitun ka Elisa elamusega aasta lõpus.
Kahjuks Telia ei jätnud mulle mingit valikut. Interneti kuumakse soodustus saab läbi ja seda nad ei pikenda. Pakuti mingit mõttetut asja nüüd a la paar kuud tasuta salvestamist ja seadmete üüri soodukaga. Ja seda siis pikalt aastaid olnud kliendile, kes on isegi soetanud muudki kraami nende e-poest. Noh ju siis klient on nende jaoks poogen ja käibe saab mujalt tagasi icon_smile.gif
Minu jaoks ei ole suurt vahet kelle TV ma kasutan (nagunii käib tv juhtimine mul läbi teleka puldi ning heli ressiiver) ja kas kiirus on 150 või 200. Kusjuures Telia 1 200mbit kiirus ei anna ka eelist võttes täishinda arvesse.


Lause algust lugedes arvasin, et loengi Elisa teemat.

Lugesid sa kõik numbrid kokku, palju sul üleminekul soodsam tuleb. Paigaldus Coax kaablitele jms.
Selles mõttes kirjutad, et Telia ei jätnud valikut, kuid sul siiski ju on valik icon_wink.gif

Telias on mingid korduvad soodustused olemasolevatele klientidele, küll on kuu kiiremat netti olemasoleva hinnaga, siis kuu erinevaid teenuseid tasuta prooviks jms.
Püsiv soodustus on Telia1 kliendile. Kiiremate nettide omanikud saavad tasuta HD kanaleid, ruuteri üüri jms.
Ei oskagi kohe öelda, kui suur peaks üks soodukas olema pikaajalisele kliendile.

Ehk siis kui uue plaani teoks teed, kirjuta Elisa teemasse, palju liitumine maksis, kuidas läks ja palju soodustusi said ning mis hiljem kuumakse ja teenuste valik olema hakkab. Toimimisest samuti.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 11.12.2018 17:51:55 vasta tsitaadiga

Üldiselt kui vahepeal oli tõesti vanadest klientidest Telial kama 3, siis viimased aastad on nendest rohkem hoolima hakatud.
Kasvõi telia1, hd kanalite ja 0 rendi näol.
Kogu kuumaksu summast annab see suht suure "kopika" soodustust.
Telia1 9€
HD kanalaid 7€
Ruuter 4.99€

Ses suhtes pole selle kohapealt kurta midagi.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.12.2018 18:19:45 vasta tsitaadiga

Ehh, tänane päev oli eilsest targem. icon_biggrin.gif

Tulin koju, ja vana S2 puldiga vajutasin HOLD/Pause nuppu ning ootasin. Ei muhvigi.
Seejärel eile lähtestatud S4 puldi "tagasi" nupp ja ennäe imet, viskas uue ekraanikuva ette, et palun oodake, uuendatakse. Nüüd pilt ees, maks 5 minutit vist läks selle protsessi peale, kui süsteem uue menüü tellimise juba ära tunneb. thumbs_up.gif

Ainult pilt oli esialgu hirmus kole ja sakiline. No muidugi, 1080i videoreziim kasutusel. Kust arhiivist see küll leiti icon_wink.gif
Huvitav, et eelistaHDd pidin ka veel valima, alles seejärel HDMI valikutes muutus 1080 interlaced progressiveks ümber.

Ju ma siis ei pidanudki eile telerit vaatama, et uuendamine ei käivitunud icon_cool.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2018 19:53:51 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Üldiselt kui vahepeal oli tõesti vanadest klientidest Telial kama 3, siis viimased aastad on nendest rohkem hoolima hakatud.
Kasvõi telia1, hd kanalite ja 0 rendi näol.
Kogu kuumaksu summast annab see suht suure "kopika" soodustust.
Telia1 9€
HD kanalaid 7€
Ruuter 4.99€

Ses suhtes pole selle kohapealt kurta midagi.


Viimase Telia1 pakkumisega ei tule midagi kaasa enam (VA. 2 filmilaenutust kuus, mis ei ole mingi pakkumine).
Ainult see päris esimene Telia1 pakkumine oli mõistlik, järgmised on järjest nõrgemaks nuditud.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 11.12.2018 20:21:55 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Zonerman kirjutas:
Liitun ka Elisa elamusega aasta lõpus.
Kahjuks Telia ei jätnud mulle mingit valikut. Interneti kuumakse soodustus saab läbi ja seda nad ei pikenda. Pakuti mingit mõttetut asja nüüd a la paar kuud tasuta salvestamist ja seadmete üüri soodukaga. Ja seda siis pikalt aastaid olnud kliendile, kes on isegi soetanud muudki kraami nende e-poest. Noh ju siis klient on nende jaoks poogen ja käibe saab mujalt tagasi icon_smile.gif
Minu jaoks ei ole suurt vahet kelle TV ma kasutan (nagunii käib tv juhtimine mul läbi teleka puldi ning heli ressiiver) ja kas kiirus on 150 või 200. Kusjuures Telia 1 200mbit kiirus ei anna ka eelist võttes täishinda arvesse.


Lause algust lugedes arvasin, et loengi Elisa teemat.

Lugesid sa kõik numbrid kokku, palju sul üleminekul soodsam tuleb. Paigaldus Coax kaablitele jms.
Selles mõttes kirjutad, et Telia ei jätnud valikut, kuid sul siiski ju on valik icon_wink.gif

Telias on mingid korduvad soodustused olemasolevatele klientidele, küll on kuu kiiremat netti olemasoleva hinnaga, siis kuu erinevaid teenuseid tasuta prooviks jms.
Püsiv soodustus on Telia1 kliendile. Kiiremate nettide omanikud saavad tasuta HD kanaleid, ruuteri üüri jms.
Ei oskagi kohe öelda, kui suur peaks üks soodukas olema pikaajalisele kliendile.

Ehk siis kui uue plaani teoks teed, kirjuta Elisa teemasse, palju liitumine maksis, kuidas läks ja palju soodustusi said ning mis hiljem kuumakse ja teenuste valik olema hakkab. Toimimisest samuti.


Mul on varem Elisa olnud juba samas kohas ja kõik on optilise peal. Naljaga pooleks vist isegi samad augud lähevad sidekapis kodus käiku kus enne oli box. Jah kalkuleerisin üle mitu korda Telia1 tuleb kallim kui ilma soodukateta Elisa lahendus. TV kanalite arv ka suht sama ainus vahe ongi 150/200 neti kiirus aga isegi kui ma võtaks 500 Elisalt, siis oleks vist 1€ kallim kui Telia1 täishinnnaga pakkumine.
Kusjuures mul oligi 200mbit, sest se tuli Telia1 pakkumise pealt, muidu oleks vabsee 100mbit olnud selle raha eest nüüd (soodukata hind 25.- ainult neti eest juba).

Telia1 püsivat soodustust ei paku ütles klienditeenindaja. Pakuvad mingit a la 1-2 kuud soodukat millegi pealt ja oligi kõik. Paar HD kanalit tasuta küll pole määrav eriti kui ma vaatan tv vähe ja rohkem Netflixi või enda filme.
MInd hämmastaski see, et praktiliselt mitte midagi nad ei paku vanale kliendile. Saad soodukat mingi ruuteri pealt veidi aga see ka nadised paar kuud ja siis 1 kuu lisaks tasuta salvestamist. No tõesti?
Liitumine ei lähe mulle midagi lisaks eraldi, sest ma olen korra prooviks klient olnud tasuta proovimise ajal. Lisaks on mul kuumakse ka ette teada, kuna avaldus on tehtud tehnikule. Selle paari kuu pärast mis Telia soodukat pakkus teeks Elisas sama hinna välja kuid peale seda peaks ikkagi rohkem maksma. Maksaks isegi kui oleks ka miskit tunduvalt rohkem püsikliendile boonusena.


jeesus188 kirjutas:
Üldiselt kui vahepeal oli tõesti vanadest klientidest Telial kama 3, siis viimased aastad on nendest rohkem hoolima hakatud.
Kasvõi telia1, hd kanalite ja 0 rendi näol.
Kogu kuumaksu summast annab see suht suure "kopika" soodustust.
Telia1 9€
HD kanalaid 7€
Ruuter 4.99€

Ses suhtes pole selle kohapealt kurta midagi.


Lisa sinna ka internet ikka sõltuvalt paketist, mis ongi suurem kuumakse osa. Mingi ruuteri või boxi pealt paar kuud soodustust on ikka väga lahja.


viimati muutis Zonerman 11.12.2018 20:25:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 11.12.2018 20:24:56 vasta tsitaadiga

sixkiller, 300/300 netiga saad hd kanalid kaasa. Sealt teed telia 1 ja kolid 500/500 peale.
Zonerman, kui 20€ on väike raha, siis milleks üldse mingit soodustus taga ajada icon_lol.gif icon_neutral.gif

Ilma soodustusta maksaks ma teliale 70€
Tee nüüd arvutus ise, mitu % alet saab icon_idea.gif

tsitaat:
Lisa sinna ka internet ikka sõltuvalt paketist, mis ongi suurem kuumakse osa. Mingi ruuteri või boxi pealt paar kuud soodustust on ikka väga lahja.

Mis suurem pakett, mis paar kuud soodustust?
Maksan 300/300 ühenduse hinda 500/500 ühenduse puhul. Ruuter on tasuta nii kaua kuni seda paketti kasutan

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 11.12.2018 20:30:34 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
sixkiller, 300/300 netiga saad hd kanalid kaasa. Sealt teed telia 1 ja kolid 500/500 peale.
Zonerman, kui 20€ on väike raha, siis milleks üldse mingit soodustus taga ajada icon_lol.gif icon_neutral.gif

Ilma soodustusta maksaks ma teliale 70€
Tee nüüd arvutus ise, mitu % alet saab icon_idea.gif

tsitaat:
Lisa sinna ka internet ikka sõltuvalt paketist, mis ongi suurem kuumakse osa. Mingi ruuteri või boxi pealt paar kuud soodustust on ikka väga lahja.

Mis suurem pakett, mis paar kuud soodustust?
Maksan 300/300 ühenduse hinda 500/500 ühenduse puhul. Ruuter on tasuta nii kaua kuni seda paketti kasutan


Mina ei manininud, et 20€ on väike raha. Aga sinu jutu point on selles, et võta 300mbit nett ja siis saad 500 maksad rohkem ning saad ka muid asju juurde tasuta. Kokkuvõttes pleki rohkem aga kui mul pole vaja kiiremat netti jne, siis ei saa essugi lisaks tasuta.
Ehk siis pole mõtet vaielda selle üle mida üks või teine pakett annab, vaid mina võrdlen enda praegust ja samaväärset teisest teenusepakkujalt. Loogiliselt peaks vana pakkumine olema soodsam aga kuna soodustus kaob ära, siis lihtsalt ei tule enam odavam vaid ikkagi kallim. See oligi mu point. Kui ma tahaks rohkem maksta, siis võiks juba 1gbit võtta jne aga see ei ole ju asja iva.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 11.12.2018 20:32:34 vasta tsitaadiga

Zonerman, sa ei maininud, mis erisooduka sa Elisast siis kätte said? või võtsidki tavahinnaga?
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 11.12.2018 20:56:22 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Zonerman, sa ei maininud, mis erisooduka sa Elisast siis kätte said? või võtsidki tavahinnaga?


Sellest ma räägingi, et mingit erisoodukat ka plnud Elisast. Võtsin Elisa lehe lahti ja panin oma soovid seal sisse, mis mul on Telia1'ga väga sarnane nii TV pakett, kui neti kiirus. Elisa tegi "alet" automaatselt kodukal kuskil 1€ aga kui tõsiselt võetav see on ei oska kommenteerida pole nende klient olnud enne (makstes kuumaksu). Telial vist oli mul paar tasuta noppe kanalit aga ma pole neid vist pea üldse vaadanud.
See tuli ikka omajagu odavam kui mul Telia1 oleks uuest aastast. Kuskil 6€ tuli isegi vahe iga kuu. Küll pakkus Telia tasuta 1 kuu lisaks salvestaust ja vist seadme rent oli ka paar kuud soodukaga. Kuid peale paari kuud oleks ikkagi tagasi seal kus ma oleks peale eelmise sooduka lõppu Teliast. Ehk siis Elisast ma mingit eri soodukat ei saanud. Selle elan ma üle, et on veits aeglasem nett kui hetkel on. Vahe on üsna väike.

Kui rääkida konkreetselt, siis kaob ära interneti soodukas 50% ning pool aastat oli tasuta seadmete rent (arris, ruuter). Asemele pakuti 1 kuu tasuta salvestamist ja paar kuud seadmete renti soodukaga. Puhas kalkulatsioon näitas, et koos uute soodukatega oleks Telia1 kallim kui Elisa täishinnaga uus pakkumine. Suurim vahe on neti kiirusel kuna tastuta noppekanalite arv on üsna tühine minu jaoks, et seda arvestada. Nagunii on erinevused sees teenusepakkujate TV nimekirjas, mida keegi mingis paketis näitab.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 11.12.2018 20:57:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga sinu jutu point on selles, et võta 300mbit nett ja siis saad 500 maksad rohkem ning saad ka muid asju juurde tasuta

Loe uuesti--->Ei maksa rohkem icon_idea.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2018 21:01:34 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Aga sinu jutu point on selles, et võta 300mbit nett ja siis saad 500 maksad rohkem ning saad ka muid asju juurde tasuta

Loe uuesti--->Ei maksa rohkem icon_idea.gif


no kui ma 50/50 pealt 300/300 läheksin.. siis maksaks 11.- rohkem...
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 11.12.2018 21:04:05 vasta tsitaadiga

tõsi, foorum on HinnaVaatlus aga teenisepakkumiste vaates võib olla oluline mitte ainult hind.
ma arvan, et klient peab lihtsalt proovima ja oma soovidele vastavalt katsetama, selge on see, et kui odavamalt saab sama asja, siis tasubki odavamalt võtta.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 11.12.2018 21:13:09 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Aga sinu jutu point on selles, et võta 300mbit nett ja siis saad 500 maksad rohkem ning saad ka muid asju juurde tasuta

Loe uuesti--->Ei maksa rohkem icon_idea.gif


Vb sõnastasin kehvasti. Mõte oligi, et ma pean võtma 300mbit neti, et saada see 500 ja tasuta muid asju kuid maksma ka suuremat kuumaksu selle pealt võrreldes 200 peal. Seda aga mul vaja pole, et saada poole gigast netti ja tasuta veel kanaleid juurde, mida ma nagunii harva vaatan. Mul on nagunii miinimum tv pakett, sest ma ei vahi enamus kanaleid üldse, enamasti eesti kanaleid.


indrpo see ongi kogu asja point. Oleks lihtsalt oodanud veidi asisemat pakkumist Telialt, et vana klienti alles hoida aga ju siis pole neil klientide puudust, et tehti mannetu pakkumine uuest aastast va kui ma ise vel rohkem ei ole nõus maksma, et boonuseid saada juurde...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2018 21:20:17 vasta tsitaadiga

Ma ei saa üldse aru, miks peaks Teliat kasutama, kui on majas võimalik ka Elisat kasutada.

nt
Elisa Elamus 10M/2M internet + põhipakett (29 kanalit) + kordusTV 7 päeva (kõik saated) = 20 EUR
Telia 10M/2M internet + põhipakett (27 kanalit) + kordusTV 7 päeva (ainult Eesti omatoodang) = 27 EUR

või nt

Elisa Elamus 50M/10M internet + põhipakett (29 kanalit) + kordusTV 7 päeva (kõik saated) = 25 EUR
Telia 40M/10M internet + põhipakett (27 kanalit) + kordusTV 7 päeva (ainult Eesti omatoodang) = 37 EUR
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 11.12.2018 21:30:32 vasta tsitaadiga

Mul näitab elisa hinnaks 48.97 icon_rolleyes.gif
Vähem kanaleid ei saa võtta, sest eurosporte tahaks hd (siis tuleks 45€)
Ja leppima peab 500/50 netiga.
Seadmeteni ma ei jõudnud, sest nende koduleht on hullem kui telia oma

Pm siis sama hind, 1€ samas võib suur raha olla, kuigi 500/500 vs 500/50 ei kannata võrrelda

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2018 21:42:35 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
kuigi 500/500 vs 500/50 ei kannata võrrelda


Miks ei anna? 99.5% kodukasutajatest on täiesti kama kas 50 üles või 500.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 11.12.2018 21:46:36 vasta tsitaadiga

No aga seda ma mainisingi, et sõltub paketist. Sinul on suuremad nõudmised TV kanalite osas. Minul jälle pole. Võiksin hea meelega kogu tv valikud kärpida ja jätta ainult Eesti põhikanalid aga kuna vabalevis enam osad pole, siis peab tv paketi võtma icon_smile.gif
Mina sain 150 kiirusega ja põhipakett kuskil 30€ ringis koos tillukese alega, sest seadmete rent on seal juba tasuta sees. Mulle pole neid eraldi mahuga saate salvestamisi ka vaja ehk kõik kellad viled maas mis vähegi võimalik need lisateenused.
Telia pakub 100->200 ja põhipaketiga koos seadmete rent kokku 36€. No minu jaoks ole ole see veidi kiirem nett argument. Kunagi proovisin ka Telia 300mbit ära ning enamus ajast ei kasuta selle võimalusi ära nagunii vaid hetkeliselt kui miskit filmi tõmbasin.
Üles laadimist pole ma reaalselt ära kasutanud, et mul oleks vaja asünkroonselt sama mis allalaadimisel.

See miks ma Teliat seni kasutasingi oligi hea diil vanale kliendile pool aastat ja aasta soodukat. Nüüd ime näppu.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 11.12.2018 21:46:48 vasta tsitaadiga

_marek, elisa elamuse majas on üldjuhul ka telia fiiber või kmi. eks muidugi on ka erandeid aga võrdlusesse panid just kallimad või aeglasemad vase hinnad.

faktina võib kindlasti väita, et Telia tuleb gramm kallim kõikidest teistest.
soodsam tuleb üldiselt suuremat ja sisulamat paketti kasutades kus soodused kaasa saab.
st Telia polegi pretendeerinud soodsaima operaatori kohale.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 11.12.2018 21:52:15 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
_marek, elisa elamuse majas on üldjuhul ka telia fiiber või kmi. eks muidugi on ka erandeid aga võrdlusesse panid just kallimad või aeglasemad vase hinnad.

faktina võib kindlasti väita, et Telia tuleb gramm kallim kõikidest teistest.
soodsam tuleb üldiselt suuremat ja sisulamat paketti kasutades kus soodused kaasa saab.
st Telia polegi pretendeerinud soodsaima operaatori kohale.


See on täitsa normaalne ja eanmus teavad, et Telia on veidi kallim operaator aga minu mõte miks ma sellest üldse kirjutasingi oligi see, et Telia koos nende soodukatega ei oleks ikkagi soodsam kui Elisa uue kliendi täislaks põhimõtteliselt. VOt see hämmastas. Ise eeldasin, et Telia suudab vanale kliendile ikka kuskil pikema aja peale midagi pakkuda soodsamalt, et ei tasuks uue operaatori poole vaadata.
Kõige naljakas osa oli klienditeenindaja vastus pärast vestlust, et neil kahju kui ma kaalun teist operaatorit? Et nagu wtf ma siis peaks leppima Teliaga...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 181, 182, 183 ... 330, 331, 332  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.