Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 170, 171, 172 ... 330, 331, 332  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 11.08.2018 18:16:12 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Ja sinu poolt viidatud Telia teenuse soodustus. Kuskil ei olnud öeldud, et see on ainult uue liituja soodustus, vaid neid sooduseid pakuti nii telku ekraanil kui iseteeninduses vanale kliendile pidevalt ilma mingist 0-ist alustamata.
Nüüd tulla selles klienti süüdistama on sinu poolt haige.

indrpo kirjutas:
Parem kui keegi kedagi ei süüdista.
Mul pole lihtsalt sõnu sellise tegevuse kirjeldamiseks kui klient teadlikult alustab ja lõpetab mitu korda teenust, et saada uue liituja esimese kuu soodustust. See pole lihtsalt muudmoodi mõistetav, kui pettusena.
Tingimustes on vähemalt kirjas olnud, et tegeimist on uue liituja soodustusena ning samale aadressile ei peaks saama seda teist korda uuesti kasutada sama kliendi poolt. Seega süsteemi viga mida saab ära kasutada. Ma oletan, et Telia parandab selle vea.
Minu poolt case closed, kindlasti on erinevaid arvamusi.

Ma olen olnud aastaid jah klient. Seega ma ei ole uus liituja.
Ma kasutasin kunagi kiiremat internetti ja mingi aeg muutsin selle 100/100 pealt 10/10 peale. Ma võin seda teha, sest see on minu kui kliendi valik, et mis internetikiirust ma parasjagu vajan.
Kui süsteem pakub mulle, kui kliendile soodustust, et taaskord valida kiiremat internetti, kas siis ma olen pettur?
Hetkel muutsin 10/10 pealt 50/50 peale, sest oli sooduspakkumine, mis arve peal ei rakendunud.
Samas pakub nüüd 50/50 pealt minna 100/100 peale, arve suurus sama, mis 50/50 puhul, ehk 22.

Vahepeal tulevad ka sellised e-mailid. 12 juuni tuli näiteks selline. Läbi tv tellisin uue kiiruse 3 juulil.

Klient on seega pettur, et vajutas tellimisaknas "kinnita" ja sisestas parooli?

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 11.08.2018 18:22:41 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
RustyZ, loe oma postitust, vot sellepärast ongi kõne parem doh.gif


Selles osas kindlasti aga no mul ausõna ei olnud aega helistada ja seal toru otsas rippuda kui teadsin mida tahtsin.
See pole vabandus et ou miks ei helland. Neti kaudu liitumine on lihtsalt puudulik.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 11.08.2018 18:35:38 vasta tsitaadiga

Mirc, ei, viitasin sellele kui tehnilisele probleemile ja klient peab saama seda mis on lubatud, 1 kõne, ja arveldus viiakse vastavusse.
hetkel ma ei leia selle kampaania kehtivust seega ehk oli kampaania juunis kuid juulis enam mitte?
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 11.08.2018 18:44:08 vasta tsitaadiga

Ega see pole vist mingi kampaania.
Pigem lihtsalt selline pakkumine, et mina kui klient aina kiiremaid pakette võtaks. 10/10 - 50/50 - 100/100 jne.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2018 00:33:23 vasta tsitaadiga

Iseteeninduses vajutad numbri juures "Haldan lisateenuseid" ning ainus mis vastu saan:
VABANDAME!

Me ei leia otsitud lehekülge.
Palun kontrolli, kas sisestasid lehekülje aadressi õigesti.

Seda ka erinevate lepingutega. Aktiveeruks siis vähemalt välismaa mobiilse interneti lisamaht ära mis SMS-ga sai juurde tellitud juba pea tund tagasi.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 15.08.2018 08:54:52 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Iseteeninduses vajutad numbri juures "Haldan lisateenuseid" ning ainus mis vastu saan:
VABANDAME!

Me ei leia otsitud lehekülge.
Palun kontrolli, kas sisestasid lehekülje aadressi õigesti.

Seda ka erinevate lepingutega. Aktiveeruks siis vähemalt välismaa mobiilse interneti lisamaht ära mis SMS-ga sai juurde tellitud juba pea tund tagasi.


Öistel kellaaegadel võib tabada süsteemide hooldus või uuendusprotsessi, hetkel igatahes antud sait avaneb.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 16.08.2018 23:12:29 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Ega see pole vist mingi kampaania.
Pigem lihtsalt selline pakkumine, et mina kui klient aina kiiremaid pakette võtaks. 10/10 - 50/50 - 100/100 jne.

Polegi neid pakkumisi enam ammu märganud. Vanasti kõik rääkisid. Suurematel kiirustel nagu 300 ei pakuta midagi?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 19.08.2018 11:04:27 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
olafsand kirjutas:
Kas MinuTv keskonnas saaksite ka palun sarjade juurde hooaja ja episoodi numbri panna? icon_smile.gif
Hetkel sedasi on maru tüütu õiget osa leida (näiteks Wallander, hooaeg 3 ja episood 3?
Tänan! icon_smile.gif


Õigustatud ja asjakohane küsimus, mobiiliäpis samamoodi puudu, aja või näpuga järge.
armjan, shoot the sherlock.

Huvitav, kas miskit näpiti seal? Kui vajutada kuskil avalehel mingile seriaalile, siis on hooaeg ja episood kirjas.
Samas, kui video all on teised osad ja vajutad neile peale, siis ei ole kirjet juures, et mitmenda osaga tegu.

All on kirjas, et mis seriaalid võivad sulle meeldida.
Siis lähed hiirega peale ja näitab mugavalt, mis hooajaga ja mitmes episood. Nii võiks kõikide videodega see asi olla.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 20.08.2018 19:56:56 vasta tsitaadiga

Eih.

Olen netis pettunud ja liigutan ilmselt numbri tagasi Elisasse, peale 4 päeva kasutamist.

VoLTE tundub tore (kuigi suurt eelist ei märganud tavakõne ees) ja TwinSIM eSim kellas ka tore, aga jätan kella Teliasse ja kolin numbri tagasi Elisasse sest et nii Tallinna kesklinna lähistel kodus kui Tartu kesklinnas on internet kehva. Tartus allalaadimine okei aga üles 10-15 ja mõtlesin testi teha üldse ainult sellepärast, et aru saada miks ma pilve ja facebooki nii kaua videot üles laen. Kuna igapäevane teema pilte/videosid ja muud sisu üles/alla laadida siis paraku ei kannata.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 20.08.2018 20:05:47 vasta tsitaadiga

RustyZ, sul on mobiilne office kus liiguvad igapäevaselt suuremahulised failid?
tavakasutaja ilmselt facebooki laadides erinevust ei märka, või pole ma veel siis õiget kiirust näinud.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 20.08.2018 21:04:20 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
RustyZ, sul on mobiilne office kus liiguvad igapäevaselt suuremahulised failid?
tavakasutaja ilmselt facebooki laadides erinevust ei märka, või pole ma veel siis õiget kiirust näinud.


Jah ma liigun ringi ja mul on vaja pilve laadida enamasti pilte ja videosid. Videosid laadides just väga väga suur vahe. Hotspottides laen PPTsid ja need mul üldiselt 500-600mega sest sisaldavad ka videosid ja kõrge kvaliteediga fotosid. Väga kummsline oli veel see et Tartus sain üle 100 mega alla aga ainult 10 kanti üles. Sellepärast ma üldse kontrollima hakkasin sest videomaterjal laadis jõle kaua pilve.

FB-s märkab vahet kui videosid ja pilte üles laen küll. Ma ei kiunuks kui vahet poleks. Pole speedtestitaja ja numbrite üle vinguja.

Kella jätan Teliasse ja maksan siis väikse paketi eest eraldi. Kõned küll ei tule nii aga vähemalt teavitused olemas et vastamata kõne ja saan kellalt teise numbriga vajadusel tagasi helistada.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 28.08.2018 17:22:04 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Saada mail, las teevad arve korda.

Tegin seda. Saatsin kirja, info@telia.ee 'le.
Aitäh kirja eest! Vastame Teile esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 5. tööpäeva lõpuks.
3 päeva võttis aega, et vastata ja nüüd tuli selline vastus.
Edastasin Teie pöördumise seoses arve vaidlustusega meie kliendisuhete osakonda. Teile vastatakse esimesel võimalusel, hiljemalt kümne tööpäeva jooksul.

Ehk see aasta saab lahendatud. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

See tsitaat sai kirjutatud 10.08.18, aga mind unustati ära, ei kirjutanud keegi. Samas pean tunnistama, et endale ununes ka tegelikult ära.
Niih, nüüd peaks neile kirja saatma ja las teevad mulle miskit head pakkumist. Hingelise valu eest. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 29.08.2018 12:26:52 vasta tsitaadiga

Spotify Family pakett nüüd läbi Telia saadaval.
https://digitark.ee/hea-uudis-muusikasopradele-spotify-family-teenus-laienes-eestisse/
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 29.08.2018 14:46:47 vasta tsitaadiga

Ee? Perepakett oli ammu saadaval ju. Või mis pakett see on, et eriline kohe nii?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2018 15:02:45 vasta tsitaadiga

No nüüd tehti lihtinimesele kättesaadavaks asi. Oletame, et on Telias 4 liiged ühe arvega. Nüüd siis saad kõigile korraga Spotify võtta sama arve peale hinnaga 10,99€. Huvitav olekski teada kas naabrimehe saab ka nimekirja lisada kui talle tuleb näiteks koju tele2 arve.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2018 15:05:08 vasta tsitaadiga

Esiteks mugavam ja osaliselt ka muude kampaaniate tõttu. Spotify ise sul kampaaniaid ei tee, kui talt teenuse oled tellinud, aga edasimüüjad saavad seda teha. Kasvõi näiteks see tavaline Spotify teenus, mille mingi Telia paketiga sai 50% soodsama kuutasuga.
Family paketil on sama lugu:
tsitaat:
„Augusti lõpus algava kampaania korras pakume kõigile Mobiilse Elu klientidele, kes kasutavad vähemalt 10GB paketti, Spotify perepaketi teenust 50% soodsamalt. Meie andmetel ükski teine operaator täna Euroopas nii head pakkumist ei tee,“ lisas Melamed.

Eks neid kampaaniaid tuleb veel.
pois11 kirjutas:
No nüüd tehti lihtinimesele kättesaadavaks asi. Oletame, et on Telias 4 liiged ühe arvega. Nüüd siis saad kõigile korraga Spotify võtta sama arve peale hinnaga 10,99€. Huvitav olekski teada kas naabrimehe saab ka nimekirja lisada kui talle tuleb näiteks koju tele2 arve.

Jah, kasutajate-pereliikmete haldus käib endiselt läbi Spotify. Ainus, mis loeb, on see, et "perepea" on Telia Spotify's.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2018 15:36:43 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Esiteks mugavam ja osaliselt ka muude kampaaniate tõttu. Spotify ise sul kampaaniaid ei tee, kui talt teenuse oled tellinud, aga edasimüüjad saavad seda teha. Kasvõi näiteks see tavaline Spotify teenus, mille mingi Telia paketiga sai 50% soodsama kuutasuga.
Family paketil on sama lugu:
tsitaat:
„Augusti lõpus algava kampaania korras pakume kõigile Mobiilse Elu klientidele, kes kasutavad vähemalt 10GB paketti, Spotify perepaketi teenust 50% soodsamalt. Meie andmetel ükski teine operaator täna Euroopas nii head pakkumist ei tee,“ lisas Melamed.

Eks neid kampaaniaid tuleb veel.
pois11 kirjutas:
No nüüd tehti lihtinimesele kättesaadavaks asi. Oletame, et on Telias 4 liiged ühe arvega. Nüüd siis saad kõigile korraga Spotify võtta sama arve peale hinnaga 10,99€. Huvitav olekski teada kas naabrimehe saab ka nimekirja lisada kui talle tuleb näiteks koju tele2 arve.

Jah, kasutajate-pereliikmete haldus käib endiselt läbi Spotify. Ainus, mis loeb, on see, et "perepea" on Telia Spotify's.


See 50% soodus on tõenäoliselt tähtajaline?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2018 15:42:19 vasta tsitaadiga

Pole kirjas, aga mäletan, et vist kunagi oli tavaline Spotify Premium konto kah aastaks-kaheks 50% soodsam. Parem kui mitte midagi. Kui Family paketiga samamoodi teevad, siis on üpris soodne, lisaks mugavusele, võtta see pakett Telia poolelt. Kahe aasta möödudes võid mingi parema pakkumise võtta icon_biggrin.gif
Tutvusringkonnas mitmed inimesed võtsid selle Premiumi toona ja kasutavad siiamaani - üks arve ja krediitkaarti ei pea Spotify'ga siduma thumbs_up.gif
Kusjuures, Inglismaal (ja vast mujalgi) pakutakse veel Spotify'd õppuritele: https://www.spotify.com/uk/student/
Vaadatas Inglismaa hindu, siis üllatus-üllatus - eurodes meil märksa odavamad need paketid icon_eek.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2018 17:34:41 vasta tsitaadiga

Mina küll näen et on kirjas et soodustus kehtib 24 kuud.
5.50€ "pere" peale on alla 1€ kuus...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 29.08.2018 18:22:34 vasta tsitaadiga

Perepaketi pereliikmed peavad elama ühel aadressil, see on üks nõue ja aadressi küsitakse. Samas keegi ukse taha ei tule kui lapsed on juba nö mujal koolis ja elavad ka teises kohas.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 29.08.2018 21:00:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Spotify ise sul kampaaniaid ei tee, kui talt teenuse oled tellinud, aga edasimüüjad saavad seda teha. Kasvõi näiteks see tavaline Spotify teenus, mille mingi Telia paketiga sai 50% soodsama kuutasuga.


Telia on peale edasimüüja ka Spotify vähemusomanik, see lihtsustab asja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2018 23:36:16 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Perepaketi pereliikmed peavad elama ühel aadressil, see on üks nõue ja aadressi küsitakse. Samas keegi ukse taha ei tule kui lapsed on juba nö mujal koolis ja elavad ka teises kohas.

Kõik panevad sama aadressi ja indeksi ning probleemi pole.
Selliselt on mul juba mitu aastat ilma kobisemata Spotify Family pakett toiminud "kärgperega".
190318 kirjutas:
tsitaat:

Spotify ise sul kampaaniaid ei tee, kui talt teenuse oled tellinud, aga edasimüüjad saavad seda teha. Kasvõi näiteks see tavaline Spotify teenus, mille mingi Telia paketiga sai 50% soodsama kuutasuga.


Telia on peale edasimüüja ka Spotify vähemusomanik, see lihtsustab asja.

Niivõrd-kuivõrd. Tele2 ja paljud teised opekad pakuvad sama asja. Telia on loomulikult palju rohkem huvitatud kui teised, et kliente juurde tuleks ja Spotify'l hästi läheks.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 30.08.2018 11:46:40 vasta tsitaadiga

Mis see on normaalne, et 13.08 helistas mulle 123 ja pakkus uut digiboxi pulti(ühel veel vana), olin nõus ja lubasid pakiautomaati saata.
Siiani täielik vaikus, ei mingit smsi paki kohta ega miskit icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 30.08.2018 12:15:50 vasta tsitaadiga

Murra vaikus ja helista tagasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 06.09.2018 16:17:11 vasta tsitaadiga

Nüüd ka Telia tüütud müügimehed Kristiine keskusesse jõudnud, seni olen vaid Elisa omasid näinud. Polegi vist kunagi varem Telia omi kuskil näinud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 170, 171, 172 ... 330, 331, 332  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.