Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia piiramatu mahuga 4G Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 145, 146, 147  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.07.2016 22:51:03 vasta tsitaadiga

xheix1712, kilomeeter kaks on max ilma väliantennita. edasine sõltub juba maastikust, kui mast otse aknasse näha pole siis väliantenn aitab.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 24.07.2016 23:03:48 vasta tsitaadiga

Hiid, Tartumaal elan, ei ole linnas.

indrekp, oskate ideeliselt mõnda väliantenni soovitada ja kas näitajad on siis kehvemapoolsed?

Alati on olnud levi 3st 2 või 3 pulka, esimesed nädalad sain maxi kätte, no olen rahul 18-20 vahel nagu kirjas. Mingi hetk hakkas jupsima, vahetati isegi ruuter välja aga see ei aidanud. Tormisel ajal süüdistati masti, siis läks korda mõneks ajaks, aga peale seda on üsna ebastabiilne, kukkunud ka nii alla, et ainult teler ei suuda pilti isegi kuvada.

Ümbruskond on üsna lauge, maja ümber on muidugi suured puud kui see väga takistada saab. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 24.07.2016 23:10:45 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Hiid, Tartumaal elan, ei ole linnas.

arusaadav, aga kus? icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.07.2016 19:14:48 vasta tsitaadiga

Hiid, külla ei kutsu, aga Vara vald, masti lähistel.
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 25.07.2016 20:00:23 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Hiid, Tartumaal elan, ei ole linnas.

indrekp, oskate ideeliselt mõnda väliantenni soovitada ja kas näitajad on siis kehvemapoolsed?

Alati on olnud levi 3st 2 või 3 pulka, esimesed nädalad sain maxi kätte, no olen rahul 18-20 vahel nagu kirjas. Mingi hetk hakkas jupsima, vahetati isegi ruuter välja aga see ei aidanud. Tormisel ajal süüdistati masti, siis läks korda mõneks ajaks, aga peale seda on üsna ebastabiilne, kukkunud ka nii alla, et ainult teler ei suuda pilti isegi kuvada.

Ümbruskond on üsna lauge, maja ümber on muidugi suured puud kui see väga takistada saab. icon_rolleyes.gif


Selektiivaknad või plekk-katus. Kindel surm. Telekaantenn on püsti? Ma paneks LTE paneeli viimase toru külge kinni ja jätaks ruuteri pööningule.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 25.07.2016 20:06:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:
esimesed nädalad sain maxi kätte, no olen rahul 18-20 vahel nagu kirjas.


see on kõigil nii. Tavaliselt kestavad head kiirused paar nädalat, kuni kuu. Kui "prooviaeg" läbi saab, siis edasi on "business as usual".
Mul oli Diil'i sarnane 20/5 pakett ja kuigi seda 20't ma eriti ei näinud, oli ~10Mbps enamvähem koguaeg olemas, aga maht sai pidevalt täis. Võtsin siis kevadel selle piiramatu 4G ja esimene kuu oli lust ja lillepidu. Kõik töötas nagu peab, ning kiirused olid 24/7 olemas. Siis millalgi käis mingi klõps ja nüüd on õhtuti hädine 5Mps alla. Kui teleka ka veel mängima paned, siis on surfamisega suht kitsas. Asukoht on sama, ruuter on sama, arvuti on endine, jne, jne. Panin välisantenni - signaal küll paranes, aga midagi muud ei muutunud. Rääkisin tuttavaga, kes oli just võtnud ka Telia piiramatu 4G, minust 800m eemal ja mastile võibolla mõnisada m lähemal. Tal praegu veel kõik korras ja 20/5 nagu raudnael igal õhtul olemas, kuigi ruuter toas laual ilma välisantennita. Ega keegi seda ei tunnista, aga mul hakkab tekkima mulje, et Telia paneb "sissesöödetud" klientidele mõne aja pärast lihtsalt mingisuguse madalama prioriteedi vms. Viimasel ajal on juba harjumuseks saanud enne pikemat teleka vaatamist üks speedtest teha, et kas on üldse mõtet ennast vihastama hakata.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.07.2016 20:16:26 vasta tsitaadiga

eks ma anna olukorrast rindel kuu pärast teada, hetkel nagu kõik ok. Nädal möödas icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 25.07.2016 20:22:33 vasta tsitaadiga

netmaster, pole mõtet prioriteetidega mängida kui mastis ressurssi ju on :S milleks omale vajalikku klienti ärritada?
hetkeseisuga on kiirused sõltuvad tugijaama koormusest (täpsemalt vastava sageduse koormusest), leviparameetritest (täpsemalt mängivad need erinevate ilmastikuoludega juhul kui signaal või häired on piiripealsed) ning muidugi ka seadmetest, ruuter/antenn, mis tüüpi, mis häälestus jms.

esimese puhul valib tehnik kohapeal õige tugijaama ja õige sageduse ning teisel juhul paigaldab parima tulemuse saamiseks väliantenni. üsna vähestel on mast aknast ja kilomeetri kauguselt otse näha, seega väliantenn on ainus võimalus.
Muidu ei soovitaks aga Telia tehnikuga antenn ja selle tasuta paigaldus tundub sellisel juhul ainuõige. Kui selle vastu huvi puudub võib ise suvalisest eelmainitud odavportaalist selle antenni osta ja lihtsalt enamvähem õigesse suunda tulistada, sagedusi oskab teadjam ise ka katsetada, üks või teinevõi kolmas
Esimese lahenduse puhul on lihtsalt Telia täissupport olemas ja lokaliseeritakse arvutis koheselt kui seadmed Teliast pärit.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.07.2016 20:22:46 vasta tsitaadiga

Helistan teliasse, et tooge mulle antenn ja tehnik tuleb tasuta paigaldama?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 25.07.2016 20:23:59 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Helistan teliasse, et tooge mulle antenn ja tehnik tuleb tasuta paigaldama?

jah, tasuta antennipaigaldus kuulub antenni ostu või selle üüri juurde.
kui kronstein seinal või katusel puudub, siis see maksis vist vaid 10-15€
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.07.2016 20:29:49 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Helistan teliasse, et tooge mulle antenn ja tehnik tuleb tasuta paigaldama?

jah, tasuta antennipaigaldus kuulub antenni ostu või selle üüri juurde.
kui kronstein seinal või katusel puudub, siis see maksis vist vaid 10-15€

ZYXEL LTE3311 soovitatakse antenniks https://pood.elion.ee/productInfo/365/paneelantenn-rantelon-nelli-0727/NELLI-0727-50SMA-7M ... või mis antenni tehnik paigaldama hakkab?
Lingil olevale antennile pole küll kronsteini vaja icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 25.07.2016 20:32:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:
netmaster, pole mõtet prioriteetidega mängida kui mastis ressurssi ju on :S milleks omale vajalikku klienti ärritada?


mis paneb sind arvama, et "mastis ressurssi ju on"? Minumeelest seda seal just ei ole, sest kõik sümptomid viitavad sellele. Pealegi ma ei saa aru, mis imeloom see Telia tehnik on, kes signaalid justkui imeväel kuskilt välja pigistab. Ma vehkisin selle antenniga ja kõigi kolme sagedusega seal katusel pool päeva. Mida ei ole, seda ei ole. Ainukese levialas oleva (lähima ja ühtlasi ka kõrgeima) masti signaal läks umbes antennivõimenduse (14dB) jagu paremaks, millest ma järeldan, et antenn ilmselt töötab. Mis aga eriti paremaks ei läinud on õhtune nett.


viimati muutis netmaster 25.07.2016 20:37:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 25.07.2016 20:35:12 vasta tsitaadiga

Sama antenn jah, tal on kaasas üks plekiriba pillega saab ka kronsteinita otse seinale kinnitada kuid ainult siis kui maja ots või maja külg on otse masti suunas, nurga alla keeramiseks on vaja kronsteini.

netmaster, tehnik teab kas sinna masti on pandud mõni lisasagedus või mis seis mastiga on, seda on võimalik uurida, kuna antennipaigaldus telia antennile on 1x tasuta siis ei ole ka probleemi kui tehnik oma pilguga üle vaatab. Niisama ei saa kunagi teada kas sai kõik proovitud või mitte.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 25.07.2016 20:53:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:
netmaster, tehnik teab kas sinna masti on pandud mõni lisasagedus või mis seis mastiga on, seda on võimalik uurida, kuna antennipaigaldus telia antennile on 1x tasuta siis ei ole ka probleemi kui tehnik oma pilguga üle vaatab.


mul ei ole mitte Telia antenn, vaid 2x suurema võimendusega, 2x suuremate gabariitidega ja 3x lühemate kaablitega antenn. Lisasagedustest rääkides, siis ma võtsin ratta ja sõitsin sinna masti alla. Pole seal mingeid muid antenne ega kaableid, kui ainult 800Mhz omad ja sellele vastavad ka praktikas tehtud katsetused, mille tulemusel on 1800Mhz signaal praktiliselt olematu. Selle sageduse peale fikseerides ta aegajalt küll näitab signaaliks (RSRP) -108dBm, aga ühendust käima (IP aadressi) ei saa. 800Mhz peal on -78 kuni -82. Ilma välisantennita (kuid ruuter õues maja otsa küljes) oli umbes -95dBm. Toas oli pigem -100dBm.


viimati muutis netmaster 25.07.2016 21:01:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.07.2016 20:58:18 vasta tsitaadiga

no mul on hetkel -113dBm.......

Samas selle antenniga on ka selline värk, et pm saab seda vaid 2 poole suunata (saab panna 2 seina küljele). Katusele ei ole võimalik panna, kui just 20+m antennikaablit ei kasuta

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.07.2016 21:02:45 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
netmaster, pole mõtet prioriteetidega mängida kui mastis ressurssi ju on :S milleks omale vajalikku klienti ärritada?


Kui ressursi on, siis ei ole ju vahet kas prioriteedid on määratud või mitte. Prioriteedid tulevadki mängu siis ja ainult siis, kui kõigile piisavalt ei jätku.

Aga isiklikult ma seda prioriteetide juttu ka väga ei usu. Kes kahtlustab, võtku sama operaatori kaks sim kaarti ja võrrelgu, kas täpselt samas kohas, sama seadistusega ja samade seadmetega sõltub kiirus sim kaardist. Pakun et juhul kui üks sim kaart üle 20/5 kätte ei saa, ei õnnestu see ka teisega. Kui olukord rohkem võimaldab, siis mõistagi saab kodunetiga 20/5 ja näiteks mobiilse elu paketis oleva sim-ga nii palju kui torust tuleb, aga see on juba teine teema.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanzen
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2007




sõnum 25.07.2016 21:10:55 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Helistan teliasse, et tooge mulle antenn ja tehnik tuleb tasuta paigaldama?

jah, tasuta antennipaigaldus kuulub antenni ostu või selle üüri juurde.
kui kronstein seinal või katusel puudub, siis see maksis vist vaid 10-15€


ja kas see paigaldaja tuleb ka saarele? ning puurib augu seina, et antenni juhe õuest tuppa saada ja kinnitab selle 10-15eurose kronsteiniga masti suunas?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 25.07.2016 21:17:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Prioriteedid tulevadki mängu siis ja ainult siis, kui kõigile piisavalt ei jätku.


täpselt, ja see on kõige odavam ja lihtsam meetod kivist vett välja pigistades sama netti edasi müüa. Alguses on kõik rahul ja hiljem jääb ainult sellele loota, et inimesed on laisad ja kannatavad ära, või pole neil lihtsalt muud valikut. Nagu minulgi. Õnneks on tegemist suvekoduga ja ma ei ela siin 365p. aastas.

tsitaat:
Aga isiklikult ma seda prioriteetide juttu ka väga ei usu. Kes kahtlustab, võtku sama operaatori kaks sim kaarti ja võrrelgu, kas täpselt samas kohas, sama seadistusega ja samade seadmetega sõltub kiirus sim kaardist.


Jah, ma tegin selle katsetuse. Panin päevaks oma Diili 20/5 kaardi (samad kiirused, sama võrk, aga pole piiramatu 4G) samasse ruuterisse ja olukord oli kindlasti parem. See teooria vajaks muidugi pikemat testimist aga igapäev ei viitsi katusele ronima hakata.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 25.07.2016 21:21:09 vasta tsitaadiga

Lihtsalt öeldes, et mul ei ole ükski paigaldus veel tellimusest madalama kiirusega jäänud, 800 peal olen ülekoormust märganud aga siis on alati 1800 võimalik panna olnud ja kõik ok.
Samas ei ole ma ka õhtuti klientide juures käinud, seega teie jutt võib vabalt tõele vastata. Samas on ka siin võimalik Teliale teada anda, et kiirust ei tule, alati on võimalik midagi teha. Kui teada ei anna siis on võimalik ka kannatada ja siin nutta, et kõik on jama.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.07.2016 21:40:42 vasta tsitaadiga

täna õhtune kiiruserekord on siis 3.6 alla (pakett 20/5) thumbs_up.gif

Tehnikutele olen helistanud juba ma arvan 4-5 korda, alati uuritakse, kuid tulemust ei ole. Hetkel ootan uut vastust probleemile (2 nädala jooksul lubati vist vastus anda).

Poleks kahtlustki väliantenn panna kui ma saaks kindel olla et saan nüüd edasipidi üsna stabiilselt selle kiiruse kätte. icon_wink.gif
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.07.2016 21:59:53 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
täna õhtune kiiruserekord on siis 3.6 alla (pakett 20/5) thumbs_up.gif

Tehnikutele olen helistanud juba ma arvan 4-5 korda, alati uuritakse, kuid tulemust ei ole. Hetkel ootan uut vastust probleemile (2 nädala jooksul lubati vist vastus anda).

Poleks kahtlustki väliantenn panna kui ma saaks kindel olla et saan nüüd edasipidi üsna stabiilselt selle kiiruse kätte. icon_wink.gif


No aga pista see sim korra telefoni, roni katusele ja mõõda kas saad seal parema tulemuse. Selle põhjal saab oletada, kas välisantenn võib aidata kuigi korralik suundantenn on kahtlemata palju tõhusam kui lihtsalt telefon katusel.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 25.07.2016 23:57:20 vasta tsitaadiga

Niipalju, kui ma Vara valda tean, on seal stabiilsest internetist vara rääkida. Koosa, Kuusiku Varnja jpt.

Kohati kostab üle Peipsi Venemaa operaatorite LTE sisse mühinal, kui võrgu lukustust mitte sees hoida. xheix1712, su wifi ruuter võib vabalt ilma antenni ja sageduselukustamiseta aeg-ajalt õhtuti käia kaugemal olevat tugijaama külastamas.

Paslik oleks ühtlasi öelda, et käisin Nina külla installeerimas ühendust. Sonictesti ja Kerneli ühendusi katsetasin. Käiku läks Kernel, kuna raadiolingiga varustatud tugijaam olemas. LTE ei ulatunud. 3G signaal oli täiesti olemas.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 29.07.2016 22:04:50 vasta tsitaadiga

no nii, väikselt puhkusereisilt tagasi ja taas kasutamas kodust netti

RSSI -77, SINR 4
kui veel kell 20 oli DL 1.5, UL 3.2 RSSI -77, SINR 3
kell 21 oli DL 3.5, UL 4.0 RSSI -77, SINR 4
sagedus 1800
ootame/vaatame kui suvitajad linna, kaabli otsa tagasi kolivad ja lapsed kooli läevad - et mis siis saab?
ja mingit missioonikriitilist jama pole mõtet siin jälle seletama hakata, 20/5 on asi ikka kaugel
12.63 on juba söödav, 1.5 on ikka natuke vähe. ei aita ei restardid, antennid, v krt teab mis
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2016 02:04:38 vasta tsitaadiga

20/5 asi kaugel jah, aga sel ajal kui sa puhkusel olid, mis meeletud teenused sul netti kasutasid? tegelikult ju ei miskit erilist. järelikult pole vahet kas see on 20, 200, 2000, või lõpmatus, sa ei oleks iialgi rahul.
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 30.07.2016 05:30:37 vasta tsitaadiga

RCC, sinu mõttelaadist aru küll ei saa. Netti on ikka siis vaja kui ma seda kasutan. Mitte siis kui ma seda ei kasuta
V et liisin auto, ning kui kurdan autofirmale, et päeval masin ei taha eriti töötada, küsitakse, et miks öösel seda ei kasuta?
Kui reklaamitakse välja 20/5 ja tuleks 200/50 oleks ikkagi vägagi rahul. Kui tuleks 20/5 oleks vägagi rahul (sest nii on ju põmsti kokku lepitud)
Kui tuleb 1.5/3.5 ei ole rahul.
Saad näitest aru? icon_rolleyes.gif
Varahommikune vägagi rahul näide
Check out my Ookla Speedtest result. What's your speed? http://www.speedtest.net/my-result/a/2098808521
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia piiramatu mahuga 4G Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 145, 146, 147  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.