Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Escape From Tarkov märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2017 01:27:22 vasta tsitaadiga

Vulcanus, ma ei tea kes või mis sa oled ja puudub igasugune eelarvamus kuna pole iseig kunagi varem ei siin ega kuskil mujal näinud ega lugenud ühtegi sinu kommentaari ega arvamust, aga ütlen ausalt ja otse, et selline arvamusavaldus mille siin tegid on küll ikka päris nutuselt lapsik ja lühinägelik thumbs_down.gif See on pehmelt öeldud..

ära palun edaspidi pane samasse lausesse kokku neid kahte asja "mõtle ikka enne ka natuke" ja "definitsiooni järgi". Esiteks, kui sa ise enne ütlemist natuke mõelda suudaksid siis saaksid aru, et pay to WIN ja pay to gain some kind of small advantage ON erinevad asjad, ja üks ei võrdu kohe kindlasti mitte alati teisega. Ja teiseks, reaalses elus kedagi ei huvita mingisugused ülikitsa sisuga "definitsioonid". Ükskõik kui palju ja kui kõvasti sinusugused tegelased üritavad neid igale poole külge kleepida, ikka ei huvita. Saan aru, et viinamarjad on kindlasti hirmus hapud ja kõik muud jutud aga mingi loogilise mõtlemise ja asja analüüsi võime võiks ikka säilitada, isegi kui oled kuskil hirmsal kombel mingite rikaste jumbude käest suhkamit saanud.
Pealegi, kuipalju keegi sellesse täpselt usub või mitte, aga eks selle niinimetatud "pay to win" eest kahtlemata saab asja arendaja rohkem ressurssi peale, ja isegi kui suur osa sellest läheb lihtsalt otse kellegi sügavasse taskusse siis mingi määral on sellest ikkagi alati kasu ka parema toote valmis tegemiseks. Seega küsimus ei ole tegelikult selles, kas mingi asi on pay to win või ei ole üldse mitte, vaid küsimus on selles kui osavalt ja samas mängu mitte liigselt mõjutamata arendaja oma "pay" süsteemi on implementeerinud. Ja ma olen täiesti kindel, lugedes mängijate kommentaare siit, et selle mängu süsteem on pigem üks positiivsemaid näiteid.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ledzep
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2017




sõnum 06.12.2017 11:24:20 vasta tsitaadiga

statius h1 kirjutas:
Sai ka üks pingeline mäng tehtud üle pika aja, algul mõtlesin et lähen lihtsalt püstoliga nalja tegema aga lõpuks väljusin sellise varustusega:

Käed ka värisesid kui lõppu jõudsin icon_biggrin.gif


Väga hea, käed peavadki värisema. icon_biggrin.gif Hea mant!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vulc4nus
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2017 11:33:49 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
Vulcanus, ma ei tea kes või mis sa oled ja puudub igasugune eelarvamus kuna pole iseig kunagi varem ei siin ega kuskil mujal näinud ega lugenud ühtegi sinu kommentaari ega arvamust, aga ütlen ausalt ja otse, et selline arvamusavaldus mille siin tegid on küll ikka päris nutuselt lapsik ja lühinägelik thumbs_down.gif See on pehmelt öeldud..

ära palun edaspidi pane samasse lausesse kokku neid kahte asja "mõtle ikka enne ka natuke" ja "definitsiooni järgi". Esiteks, kui sa ise enne ütlemist natuke mõelda suudaksid siis saaksid aru, et pay to WIN ja pay to gain some kind of small advantage ON erinevad asjad, ja üks ei võrdu kohe kindlasti mitte alati teisega. Ja teiseks, reaalses elus kedagi ei huvita mingisugused ülikitsa sisuga "definitsioonid". Ükskõik kui palju ja kui kõvasti sinusugused tegelased üritavad neid igale poole külge kleepida, ikka ei huvita. Saan aru, et viinamarjad on kindlasti hirmus hapud ja kõik muud jutud aga mingi loogilise mõtlemise ja asja analüüsi võime võiks ikka säilitada, isegi kui oled kuskil hirmsal kombel mingite rikaste jumbude käest suhkamit saanud.
Pealegi, kuipalju keegi sellesse täpselt usub või mitte, aga eks selle niinimetatud "pay to win" eest kahtlemata saab asja arendaja rohkem ressurssi peale, ja isegi kui suur osa sellest läheb lihtsalt otse kellegi sügavasse taskusse siis mingi määral on sellest ikkagi alati kasu ka parema toote valmis tegemiseks. Seega küsimus ei ole tegelikult selles, kas mingi asi on pay to win või ei ole üldse mitte, vaid küsimus on selles kui osavalt ja samas mängu mitte liigselt mõjutamata arendaja oma "pay" süsteemi on implementeerinud. Ja ma olen täiesti kindel, lugedes mängijate kommentaare siit, et selle mängu süsteem on pigem üks positiivsemaid näiteid.


Igaühel oma arvamus, las olla. Makstes rohkem, saad mängusisese eelise, on "pay to win", on see siis paremad relvad või kiirem progress, ei näe vahet - on eelis.

Definitsioon on vajalik, et asjast/teemast/esemest vms saaks inimesed ühte moodi aru - muidu üks tõlgendab seda X ja teine Y.

Ei väida, et mäng on halb või hea, minu hinnang, et mäng sisaldab "pay to win" elementi, that's it.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2017 12:47:01 vasta tsitaadiga

Vulc4nus kirjutas:
Wiltz kirjutas:
Vulcanus, ma ei tea kes või mis sa oled ja puudub igasugune eelarvamus kuna pole iseig kunagi varem ei siin ega kuskil mujal näinud ega lugenud ühtegi sinu kommentaari ega arvamust, aga ütlen ausalt ja otse, et selline arvamusavaldus mille siin tegid on küll ikka päris nutuselt lapsik ja lühinägelik thumbs_down.gif See on pehmelt öeldud..

ära palun edaspidi pane samasse lausesse kokku neid kahte asja "mõtle ikka enne ka natuke" ja "definitsiooni järgi". Esiteks, kui sa ise enne ütlemist natuke mõelda suudaksid siis saaksid aru, et pay to WIN ja pay to gain some kind of small advantage ON erinevad asjad, ja üks ei võrdu kohe kindlasti mitte alati teisega. Ja teiseks, reaalses elus kedagi ei huvita mingisugused ülikitsa sisuga "definitsioonid". Ükskõik kui palju ja kui kõvasti sinusugused tegelased üritavad neid igale poole külge kleepida, ikka ei huvita. Saan aru, et viinamarjad on kindlasti hirmus hapud ja kõik muud jutud aga mingi loogilise mõtlemise ja asja analüüsi võime võiks ikka säilitada, isegi kui oled kuskil hirmsal kombel mingite rikaste jumbude käest suhkamit saanud.
Pealegi, kuipalju keegi sellesse täpselt usub või mitte, aga eks selle niinimetatud "pay to win" eest kahtlemata saab asja arendaja rohkem ressurssi peale, ja isegi kui suur osa sellest läheb lihtsalt otse kellegi sügavasse taskusse siis mingi määral on sellest ikkagi alati kasu ka parema toote valmis tegemiseks. Seega küsimus ei ole tegelikult selles, kas mingi asi on pay to win või ei ole üldse mitte, vaid küsimus on selles kui osavalt ja samas mängu mitte liigselt mõjutamata arendaja oma "pay" süsteemi on implementeerinud. Ja ma olen täiesti kindel, lugedes mängijate kommentaare siit, et selle mängu süsteem on pigem üks positiivsemaid näiteid.


Igaühel oma arvamus, las olla. Makstes rohkem, saad mängusisese eelise, on "pay to win", on see siis paremad relvad või kiirem progress, ei näe vahet - on eelis.

Definitsioon on vajalik, et asjast/teemast/esemest vms saaks inimesed ühte moodi aru - muidu üks tõlgendab seda X ja teine Y.

Ei väida, et mäng on halb või hea, minu hinnang, et mäng sisaldab "pay to win" elementi, that's it.



Mäng tundub mulle huvitav, tunduvalt suurema mõttega kui DayZ kuid see on minu isiklik arvamus. Kas "Pay to Win" staatus midagi sellest röövib? Minu jaoks mitte kuna see sõltub rohkem mängija oskusest ja sellest kas ta suvatseb kauem mängida, et samu asju kätte saada. Enda arvamuse langetasin Youtube avarustes ringi kolades ja "Rag to Riches" videosid vaadates.

Samas on tegemist "Pay to Win" mänguga. Vahet ei ole kas ja kuidas on need võimalik mängu seest kätte saada ning hiire kasutaja ei oma selles mitte mingisugust tähtsust kuna nad annavad eelise isikule kes soetab kallima mängu paketi sellest ka "Pay To Win" nimetus.
Kas või kuidas antud isik neid virtuaal "premium" esemeid kasutab ei oma tähtsust. Isegi kui ta neid ei kasuta on tal siiski eelis teiste ees kes neid ei oma.

Argument tootja vajadusest neid lisada, et mängu edasi ehitada/parandada ei võta ära "Pay To Win" staatust, seletab lihtsalt selle eksisteerimist ja juhul kui mängu looja on seda maininud siis tegemist on pigem vabandusega vähem maksvate isikute suunas. (Tegemist on minu arvamusega kuid kui fännid nõustuvad, et pigem on tegu "Pay to Prolonge/Pay to Gain Small Advantage" siis see on nõustumine "Pay to Win" situatsiooniga lihtsalt sõnastus ei ole meelepärane)
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n3mesis
HV kasutaja
n3mesis

liitunud: 24.03.2007




sõnum 06.12.2017 13:02:23 vasta tsitaadiga

Vahepeal kasutan võimalust ja spämmin eestlaste discordi icon_smile.gif
Kena kamp juba kogunenud ja paar õhtut on väga asjalikult saanud koos ringi kolada.

Tulge kampa: https://discord.gg/YQskVHS
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2017 20:01:31 vasta tsitaadiga

Vulc4nus kirjutas:
Wiltz kirjutas:
Vulcanus, ma ei tea kes või mis sa oled ja puudub igasugune eelarvamus kuna pole iseig kunagi varem ei siin ega kuskil mujal näinud ega lugenud ühtegi sinu kommentaari ega arvamust, aga ütlen ausalt ja otse, et selline arvamusavaldus mille siin tegid on küll ikka päris nutuselt lapsik ja lühinägelik thumbs_down.gif See on pehmelt öeldud..

ära palun edaspidi pane samasse lausesse kokku neid kahte asja "mõtle ikka enne ka natuke" ja "definitsiooni järgi". Esiteks, kui sa ise enne ütlemist natuke mõelda suudaksid siis saaksid aru, et pay to WIN ja pay to gain some kind of small advantage ON erinevad asjad, ja üks ei võrdu kohe kindlasti mitte alati teisega. Ja teiseks, reaalses elus kedagi ei huvita mingisugused ülikitsa sisuga "definitsioonid". Ükskõik kui palju ja kui kõvasti sinusugused tegelased üritavad neid igale poole külge kleepida, ikka ei huvita. Saan aru, et viinamarjad on kindlasti hirmus hapud ja kõik muud jutud aga mingi loogilise mõtlemise ja asja analüüsi võime võiks ikka säilitada, isegi kui oled kuskil hirmsal kombel mingite rikaste jumbude käest suhkamit saanud.
Pealegi, kuipalju keegi sellesse täpselt usub või mitte, aga eks selle niinimetatud "pay to win" eest kahtlemata saab asja arendaja rohkem ressurssi peale, ja isegi kui suur osa sellest läheb lihtsalt otse kellegi sügavasse taskusse siis mingi määral on sellest ikkagi alati kasu ka parema toote valmis tegemiseks. Seega küsimus ei ole tegelikult selles, kas mingi asi on pay to win või ei ole üldse mitte, vaid küsimus on selles kui osavalt ja samas mängu mitte liigselt mõjutamata arendaja oma "pay" süsteemi on implementeerinud. Ja ma olen täiesti kindel, lugedes mängijate kommentaare siit, et selle mängu süsteem on pigem üks positiivsemaid näiteid.


Igaühel oma arvamus, las olla. Makstes rohkem, saad mängusisese eelise, on "pay to win", on see siis paremad relvad või kiirem progress, ei näe vahet - on eelis.

Definitsioon on vajalik, et asjast/teemast/esemest vms saaks inimesed ühte moodi aru - muidu üks tõlgendab seda X ja teine Y.

Ei väida, et mäng on halb või hea, minu hinnang, et mäng sisaldab "pay to win" elementi, that's it.


Kuidas sa aru ei saa, et ei ole pay to win. Ainuke eelis on suurem hoiuruum baasis, mis ei määra mängu sees midagi.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vulc4nus
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2017 20:27:04 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
Vulc4nus kirjutas:
Wiltz kirjutas:
Vulcanus, ma ei tea kes või mis sa oled ja puudub igasugune eelarvamus kuna pole iseig kunagi varem ei siin ega kuskil mujal näinud ega lugenud ühtegi sinu kommentaari ega arvamust, aga ütlen ausalt ja otse, et selline arvamusavaldus mille siin tegid on küll ikka päris nutuselt lapsik ja lühinägelik thumbs_down.gif See on pehmelt öeldud..

ära palun edaspidi pane samasse lausesse kokku neid kahte asja "mõtle ikka enne ka natuke" ja "definitsiooni järgi". Esiteks, kui sa ise enne ütlemist natuke mõelda suudaksid siis saaksid aru, et pay to WIN ja pay to gain some kind of small advantage ON erinevad asjad, ja üks ei võrdu kohe kindlasti mitte alati teisega. Ja teiseks, reaalses elus kedagi ei huvita mingisugused ülikitsa sisuga "definitsioonid". Ükskõik kui palju ja kui kõvasti sinusugused tegelased üritavad neid igale poole külge kleepida, ikka ei huvita. Saan aru, et viinamarjad on kindlasti hirmus hapud ja kõik muud jutud aga mingi loogilise mõtlemise ja asja analüüsi võime võiks ikka säilitada, isegi kui oled kuskil hirmsal kombel mingite rikaste jumbude käest suhkamit saanud.
Pealegi, kuipalju keegi sellesse täpselt usub või mitte, aga eks selle niinimetatud "pay to win" eest kahtlemata saab asja arendaja rohkem ressurssi peale, ja isegi kui suur osa sellest läheb lihtsalt otse kellegi sügavasse taskusse siis mingi määral on sellest ikkagi alati kasu ka parema toote valmis tegemiseks. Seega küsimus ei ole tegelikult selles, kas mingi asi on pay to win või ei ole üldse mitte, vaid küsimus on selles kui osavalt ja samas mängu mitte liigselt mõjutamata arendaja oma "pay" süsteemi on implementeerinud. Ja ma olen täiesti kindel, lugedes mängijate kommentaare siit, et selle mängu süsteem on pigem üks positiivsemaid näiteid.


Igaühel oma arvamus, las olla. Makstes rohkem, saad mängusisese eelise, on "pay to win", on see siis paremad relvad või kiirem progress, ei näe vahet - on eelis.

Definitsioon on vajalik, et asjast/teemast/esemest vms saaks inimesed ühte moodi aru - muidu üks tõlgendab seda X ja teine Y.

Ei väida, et mäng on halb või hea, minu hinnang, et mäng sisaldab "pay to win" elementi, that's it.


Kuidas sa aru ei saa, et ei ole pay to win. Ainuke eelis on suurem hoiuruum baasis, mis ei määra mängu sees midagi.


Kas need on ainult hoiukohad?
1. 34.99€
Spoiler Spoiler Spoiler


2. 109.99€
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2017 20:54:27 vasta tsitaadiga

Vulc4nus kirjutas:
-RaiTz- kirjutas:
Vulc4nus kirjutas:
Wiltz kirjutas:
Vulcanus, ma ei tea kes või mis sa oled ja puudub igasugune eelarvamus kuna pole iseig kunagi varem ei siin ega kuskil mujal näinud ega lugenud ühtegi sinu kommentaari ega arvamust, aga ütlen ausalt ja otse, et selline arvamusavaldus mille siin tegid on küll ikka päris nutuselt lapsik ja lühinägelik thumbs_down.gif See on pehmelt öeldud..

ära palun edaspidi pane samasse lausesse kokku neid kahte asja "mõtle ikka enne ka natuke" ja "definitsiooni järgi". Esiteks, kui sa ise enne ütlemist natuke mõelda suudaksid siis saaksid aru, et pay to WIN ja pay to gain some kind of small advantage ON erinevad asjad, ja üks ei võrdu kohe kindlasti mitte alati teisega. Ja teiseks, reaalses elus kedagi ei huvita mingisugused ülikitsa sisuga "definitsioonid". Ükskõik kui palju ja kui kõvasti sinusugused tegelased üritavad neid igale poole külge kleepida, ikka ei huvita. Saan aru, et viinamarjad on kindlasti hirmus hapud ja kõik muud jutud aga mingi loogilise mõtlemise ja asja analüüsi võime võiks ikka säilitada, isegi kui oled kuskil hirmsal kombel mingite rikaste jumbude käest suhkamit saanud.
Pealegi, kuipalju keegi sellesse täpselt usub või mitte, aga eks selle niinimetatud "pay to win" eest kahtlemata saab asja arendaja rohkem ressurssi peale, ja isegi kui suur osa sellest läheb lihtsalt otse kellegi sügavasse taskusse siis mingi määral on sellest ikkagi alati kasu ka parema toote valmis tegemiseks. Seega küsimus ei ole tegelikult selles, kas mingi asi on pay to win või ei ole üldse mitte, vaid küsimus on selles kui osavalt ja samas mängu mitte liigselt mõjutamata arendaja oma "pay" süsteemi on implementeerinud. Ja ma olen täiesti kindel, lugedes mängijate kommentaare siit, et selle mängu süsteem on pigem üks positiivsemaid näiteid.


Igaühel oma arvamus, las olla. Makstes rohkem, saad mängusisese eelise, on "pay to win", on see siis paremad relvad või kiirem progress, ei näe vahet - on eelis.

Definitsioon on vajalik, et asjast/teemast/esemest vms saaks inimesed ühte moodi aru - muidu üks tõlgendab seda X ja teine Y.

Ei väida, et mäng on halb või hea, minu hinnang, et mäng sisaldab "pay to win" elementi, that's it.


Kuidas sa aru ei saa, et ei ole pay to win. Ainuke eelis on suurem hoiuruum baasis, mis ei määra mängu sees midagi.


Kas need on ainult hoiukohad?
1. 34.99€
Spoiler Spoiler Spoiler


2. 109.99€
Spoiler Spoiler Spoiler


Sa tead ka mis asjad need on? Eeldad, et kõik on ilgelt hea kraam, millega kõik maha notid, kuna sul on sitaks hea eelis tänu nendele?
Palun ära edaspidi võta sõna teemadel millel ei suuda pädevalt kaasa rääkida.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 06.12.2017 22:48:23 vasta tsitaadiga

Vulc4nus kirjutas:


Kas need on ainult hoiukohad?
1. 34.99€
Spoiler Spoiler Spoiler


2. 109.99€
Spoiler Spoiler Spoiler


Võid ju selle kallima paketi võtta. Noobina kaotad ilmselt nagunii kohe kõik mõnele püstolivennale ära ja oledki oma asjadest ilma. Pay-to-win oleks, siis kui sa saaks kohe sama geari raha eest kokku osta, aga ei saa.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vulc4nus
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2017 10:38:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sa tead ka mis asjad need on? Eeldad, et kõik on ilgelt hea kraam, millega kõik maha notid, kuna sul on sitaks hea eelis tänu nendele?
Palun ära edaspidi võta sõna teemadel millel ei suuda pädevalt kaasa rääkida.


Okei, ilmselgelt ei saa mina ju aru, et on mängusisest eelist ei ole sellega kaasas! Aitäh, et oma suurt tarkust jagasid!
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ledzep
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2017




sõnum 07.12.2017 11:34:10 vasta tsitaadiga

Lõpetame selle P2W teema ära ja arutame siin all pigem mängujuttu ja emotsioone, muljeid.

Lisaksin siia ka video, mis on tehtud vastuseks selle P2W Worth a Buy videole, seega on tasakaalus ja rohkem soppa keegi loopima ei pea, pole oluline kummast suunast.


Link

PS: Kotton on hea striimer, fun to watch ja korraliku kogemusega.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2017 11:55:38 vasta tsitaadiga

Lewis kirjutas:
Pay-to-win oleks, siis kui sa saaks kohe sama geari raha eest kokku osta, aga ei saa.


Mul hakkas antud lause tõttu pea valutama juhul kui mahti on palun seleta lahti.

Ma ei tea asjade maksumust kuid "Pay to Win" mõttes suurema paketi soetaja omandab rohkem raha mis võimaldab tal antud asju veel osta kuid kuna soodsama mängu ostja ei saa vajalikku summat siis "Pay to Win" situatsioon kaob ära tema võimetusest antud relvi osta?

ledzep kirjutas:
Lõpetame selle P2W teema ära ja arutame siin all pigem mängujuttu ja emotsioone, muljeid.

Lisaksin siia ka video, mis on tehtud vastuseks selle P2W Worth a Buy videole, seega on tasakaalus ja rohkem soppa keegi loopima ei pea, pole oluline kummast suunast.


Link

PS: Kotton on hea striimer, fun to watch ja korraliku kogemusega.


Tänan video eest! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2017 15:18:08 vasta tsitaadiga

Veel üks video sellel teemal thumbs_up.gif

Link


viimati muutis Timberg 07.12.2017 15:20:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IffikaS
Kreisi kasutaja
IffikaS

liitunud: 17.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2017 15:20:53 vasta tsitaadiga

Palun lõpetage see pay-to-win. Selle jaoks ei ole ka inglise keelses kogukonnas kokku lepitud ametliku definitsiooni.
Seniks esindab igaüks oma personaalset vaadet (siin kontekstis, kas suurem starter pack on pay2win või ole) ja nagu sellistes vaidlustes ikka, ei ole võitjaid ega kaotajaid vaid ohtralt tekitatud müra.

Mängust nii palju, et olen kahjuks või õnneks ca 3kuud eemal olnud ja tore on lugeda, et selle aja jooksul on kõva progress. Üritan leida aega, et uuesti mängida ja rooste maha pühkida.
Eriti hea meel on näha aktiivseid eesti tüüpe, kes viitsivad ka siin head mängu kommenteerida ja promoda. Olen ledzep'iga peaaegu üks ühele lainel selle pika kirjutisega.

Kohtume Tarkovis! (kui õnnestub, siis äkki saan discordis möliseda ka)

beer_yum.gif
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 07.12.2017 15:28:08 vasta tsitaadiga

Mängul olen silma peal hoidnud päris pikalt (treilerist alates), ja huvi täitsa olemas, aga lähemat tutvumist häirib World of Tanksi sõltuvus, mis sööb nädalas 20-40h aega ära... ja Tarkov tundub oleks täpselt sama hull icon_biggrin.gif Igatahes tänan neid, kes siia ülipõhjalikke reviewsid on kirjutanud, ka mul on kõrvaltvaatajana täitsa huvitav lugeda!

Pakun, et nagu paljudel teistelgi, sai huvi Tarkovi vastu alguse Stalkeri seeria shooteritega, kus siis samamoodi lootimine, inventory management, relvade upgrademine, enda ravitsemine jne tavapärasele shooterimehhaanikale kõvasti vürtsi ja põnevust juurde lisasid. Peale Stalkerite mängimist tundusid teised shooterid tõesti väga igavad ja sisutühjad.

ot:
Ilmselt mida mõeldakse on see, et erinevalt klassikalisest pay2win mängust ei saa Tarkovit mängida nii, et laod pleki lauda ja lähed Rambo varustusega alavarustatud veterane omama. Siin ju öeldakse, et kogenenumad lasevad su mingi odava relvaga ära niiet silm ka ei pilgu, ja oledki oma EURide eest ostetud kraamist ilma - ühe korra kaotad selle, siis enam tagasi seda ei saa.

Ehk siis oskusi endale ikka ei osta ja see kraam sind võitmatuks ei muuda, kui sa ei oska seda veel korralikult rakendadagi. Oled lihtsalt loot bag teiste mängijate jaoks.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IffikaS
Kreisi kasutaja
IffikaS

liitunud: 17.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2017 20:04:53 vasta tsitaadiga

OBT teadaanne:

tsitaat:
New Year Event in Escape from Tarkov
We announce the final stage of the technical preparations for the Open Beta Testing of Escape from Tarkov. Thuswise, starting December 28 and over a few weeks, we'll conduct load testing of game servers in order to adjust processing for a large number of new players at the start of the OBT in the beginning of 2018.
For this purpose, we have planned a New Year event, which will give free access to the game to a part of users who are registered on the official website of the project (www.escapefromtarkov.com/registration), but are not playing yet. 7-day access to the game will be granted to a part of the players, who will be picked randomly among the total number of subscribers, with bias for those who have been registered earlier.
Within a week after the event launch, the game will be available for purchase with a 25% discount, which is effective for all types of transactions (purchases, package upgrades and gifts).
Moreover, every user who has already purchased access to the game or bought the game during the 7 days of event, is guaranteed to receive additional game gear with ability to restore it within 6 months after each profile wipe, including manual one.
Along with that, players who have joined the testing before the launch of Closed Beta (July 28, 2017), will also receive:
- Two 7-day access keys and the opportunity to share them with friends during the week.
Players who have preordered the game prior to the Alpha Test (August 5, 2016), additionally receive:
- Promo code for the Standard Edition of the game
- and two 7-day access keys and the opportunity to share them with friends during the week.
Also, we announce that forthcoming updates, which will be released before the end of the year, will include the full version of the Shoreline map, new weapons and items, as well as new features such as the new spawn and extraction system, dynamic weapon size change, helmet customization system and improved headwear slots, redesigned system of weapon mastering, dogtags and other features, which will be explained in more detail in the near future.
In the early 2018, with launch of OBT, the game will be further expanded with advanced game mechanics, and some of the existing ones will be redesigned. Moreover, players shall expect further optimization of the graphics and network components, as well as the new Interchange location and additional game content.
At this point, users purchasing any game package get access to the Beta testing and can start playing immediately after purchase.
Learn more about the project testing plans and the estimated completion time frame, and purchase the game on the official website of the project https://www.escapefromtarkov.com/preorder-page.
By following our official Twitter, you will get the current announcements about in-game events and scheduled maintenance works https://twitter.com/bstategames.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ledzep
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2017




sõnum 07.12.2017 20:23:54 vasta tsitaadiga

IffikaS kirjutas:
OBT teadaanne:

tsitaat:
New Year Event in Escape from Tarkov
We announce the final stage of the technical preparations for the Open Beta Testing of Escape from Tarkov. Thuswise, starting December 28 and over a few weeks, we'll conduct load testing of game servers in order to adjust processing for a large number of new players at the start of the OBT in the beginning of 2018.
For this purpose, we have planned a New Year event, which will give free access to the game to a part of users who are registered on the official website of the project (www.escapefromtarkov.com/registration), but are not playing yet. 7-day access to the game will be granted to a part of the players, who will be picked randomly among the total number of subscribers, with bias for those who have been registered earlier.
Within a week after the event launch, the game will be available for purchase with a 25% discount, which is effective for all types of transactions (purchases, package upgrades and gifts).
Moreover, every user who has already purchased access to the game or bought the game during the 7 days of event, is guaranteed to receive additional game gear with ability to restore it within 6 months after each profile wipe, including manual one.
Along with that, players who have joined the testing before the launch of Closed Beta (July 28, 2017), will also receive:
- Two 7-day access keys and the opportunity to share them with friends during the week.
Players who have preordered the game prior to the Alpha Test (August 5, 2016), additionally receive:
- Promo code for the Standard Edition of the game
- and two 7-day access keys and the opportunity to share them with friends during the week.
Also, we announce that forthcoming updates, which will be released before the end of the year, will include the full version of the Shoreline map, new weapons and items, as well as new features such as the new spawn and extraction system, dynamic weapon size change, helmet customization system and improved headwear slots, redesigned system of weapon mastering, dogtags and other features, which will be explained in more detail in the near future.
In the early 2018, with launch of OBT, the game will be further expanded with advanced game mechanics, and some of the existing ones will be redesigned. Moreover, players shall expect further optimization of the graphics and network components, as well as the new Interchange location and additional game content.
At this point, users purchasing any game package get access to the Beta testing and can start playing immediately after purchase.
Learn more about the project testing plans and the estimated completion time frame, and purchase the game on the official website of the project https://www.escapefromtarkov.com/preorder-page.
By following our official Twitter, you will get the current announcements about in-game events and scheduled maintenance works https://twitter.com/bstategames.


Ülihea võimalus! Võtke ise osa ja kutsuge oma sõbrad ka!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2017 21:35:10 vasta tsitaadiga

Along with that, players who have joined the testing before the launch of Closed Beta (July 28, 2017), will also receive:
- Promo code for the Standard Edition of the game thumbs_up.gif
See on päris lahe

Nüüd kuluks mõni sõber ära, kes mängu mängib ja promo koodi ei taha icon_biggrin.gif icon_razz.gif

Tootjate poolt väga osav turundus.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 09.12.2017 17:04:42 vasta tsitaadiga

Kõige odavam ei ole vist ikka päris see.... Kui siis kõige kallim...
https://www.escapefromtarkov.com/preorder-page
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ol7s
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2012




sõnum 10.12.2017 00:53:25 vasta tsitaadiga

eestlastel mingit 30+ klanni pole tekkinud juba v
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ledzep
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2017




sõnum 10.12.2017 16:44:56 vasta tsitaadiga

ol7s kirjutas:
eestlastel mingit 30+ klanni pole tekkinud juba v

Hetkel pole nagu väga pointi. Koondame eestlasi Discordi küll, lingi leiad siit postituste alt.

Kui Hideout tuleb jms, siis on vb tõesti pull mingi ametlikum grupeering kokku panna.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006




sõnum 12.12.2017 16:37:14 vasta tsitaadiga


Link

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ledzep
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2017




sõnum 21.12.2017 17:06:08 vasta tsitaadiga

Veits patch note'sid järgmiseks updateks.
Wipe tuleb, samuti tulevad mängule päris head soodukad! Nüüd on küll õige hetke mäng soetada, kui veel kahtlesite!
https://www.reddit.com/r/EscapefromTarkov/comments/7l9k6x/preliminary_patch_notes_050/
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2017 02:33:43 vasta tsitaadiga

kus seal see soodukate/hindade jutt oli? lugesin nagu kõik läbi aga midagi selle kohta silma küll ei jäänud
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ledzep
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2017




sõnum 22.12.2017 15:08:31 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
kus seal see soodukate/hindade jutt oli? lugesin nagu kõik läbi aga midagi selle kohta silma küll ei jäänud


See on nende ametlikul veebilehel:
https://www.escapefromtarkov.com/news/id/90?lang=undefined

Tsitaat:
"Within a week after the event launch, the game will be available for purchase with a 25% discount, which is effective for all types of transactions (purchases, package upgrades and gifts)."

PS: Selgituseks, 'week after event launch' ei ole veel kindel tähtaeg, kuna hetkel pole kindel, millal see wipe/update/patch/event toimub, spekuleeritakse, et 28ndal detsembril.


Lisaks:
Lühike ja pull video sellest, kuidas nad käisid uusi relvi proovimas mängu tarbeks ning helisid salvestamas:
https://www.youtube.com/watch?v=9fvIXMJ039I
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Escape From Tarkov mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.