Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] Gran Turismo Sport märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
heix85
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005




sõnum 25.12.2017 21:07:43 vasta tsitaadiga

Mulle isiklikult meeldib neid radu/sektoreid sõita aja/medalite peale, kui terve rada kulla peale ära teha, saab lihtsalt mõne hea masina. Sealsetel masinatel sõiduomadused ka head.

Kui mingite tavamasinatega ei sõida, siis isegi ok dünaamika.


viimati muutis heix85 28.12.2017 19:31:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2017 02:23:15 vasta tsitaadiga

Sain mängu lõpuks nauditavaks icon_biggrin.gif Väike nutt ja hala Gran Turismo foorumis ja abi saabuski kohe. icon_biggrin.gif
Autol tuleb enne sõitu Brake balance (Front/Rear) ära muuta. Ise panen alati kõik Rear-i peale. Nüüd vähemalt masinad pidurdavad ja on fun sõita. icon_wink.gif Enam ei lähe 1km aega. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 29.12.2017 08:36:31 vasta tsitaadiga

See nüüd loogiliselt küll ei kõla.. mingi mängu bug, et selline asi pidurdamise paremaks teeb?
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 10.09.2002




sõnum 03.01.2018 17:46:05 vasta tsitaadiga

Mitte pidurdamist ei tee paremaks, vaid juhitavust. Kui auto on kurvides ülejuhitav, siis tuleb panna rohkem pidurit taha ja kui alajuhitav, siis rohkem ette.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keenius
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 04.01.2018 15:41:11 vasta tsitaadiga

Ma pole elus nii sitta auto mängu mänginud kui see GTS.
Selline tunne on seda mängides et, auto ei puutugi aluspinnaga kokku.(ei kiirenda, ei pidurda ei pööra jne) isegi siis kui kontrollid maas on.
Olen seda mängida andnud ka oma tuttavatele kes on minuga nõus et, see on mingi ebard asi kokku keeratud.
GTS peaks selle kirja kohe eemaldama nagu Real Driving simulator.
Täielik pettumus. Ostsin selle mängu veel Koos konsooliga (PS4 PRO)
Ise veel mõtlesin et miks puhata ja mängida kutid ei julgenud seda mängu kritiseerida.

Kahjuks puudub mul kogemus vanemate versioonidega.

Võiba-olla on on GRID 1-2 ja DIRT rally liiga hästi tehtud.
WRC7 ja DIRT 4 on ka väga hea juhitavusega.

Ps oman autot (Subaru Impreza) millega käin ka päris elus rada sõitmas seega tean kuidas auto võiks sõita.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2018 16:42:10 vasta tsitaadiga

Keenius kirjutas:
Ma pole elus nii sitta auto mängu mänginud kui see GTS.
Selline tunne on seda mängides et, auto ei puutugi aluspinnaga kokku.(ei kiirenda, ei pidurda ei pööra jne) isegi siis kui kontrollid maas on.
Olen seda mängida andnud ka oma tuttavatele kes on minuga nõus et, see on mingi ebard asi kokku keeratud.
GTS peaks selle kirja kohe eemaldama nagu Real Driving simulator.
Täielik pettumus. Ostsin selle mängu veel Koos konsooliga (PS4 PRO)
Ise veel mõtlesin et miks puhata ja mängida kutid ei julgenud seda mängu kritiseerida.

Kahjuks puudub mul kogemus vanemate versioonidega.

Võiba-olla on on GRID 1-2 ja DIRT rally liiga hästi tehtud.
WRC7 ja DIRT 4 on ka väga hea juhitavusega.

Ps oman autot (Subaru Impreza) millega käin ka päris elus rada sõitmas seega tean kuidas auto võiks sõita.


proovi project cars 2 minu arust täis sitt sõpradega ka proovisime... vihmaga on eriti ulme sõita nagu täiesti jääpeal suve rehvidega...
gran turismo on veel sõidetav aga no project cars 2 see on ikka midagi erilist...kuigi siin osad kiidavad ,et hea asi ja kõik nagu peab wtf...
nõustun sinuga ,et dirt 4 on konkreetselt hea feelinguga rooliga... auto teeb seda mida käsed ja mis nagu reaalselt toimuma peaks.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2018 09:54:17 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
Keenius kirjutas:
Ma pole elus nii sitta auto mängu mänginud kui see GTS.
Selline tunne on seda mängides et, auto ei puutugi aluspinnaga kokku.(ei kiirenda, ei pidurda ei pööra jne) isegi siis kui kontrollid maas on.
Olen seda mängida andnud ka oma tuttavatele kes on minuga nõus et, see on mingi ebard asi kokku keeratud.
GTS peaks selle kirja kohe eemaldama nagu Real Driving simulator.
Täielik pettumus. Ostsin selle mängu veel Koos konsooliga (PS4 PRO)
Ise veel mõtlesin et miks puhata ja mängida kutid ei julgenud seda mängu kritiseerida.

Kahjuks puudub mul kogemus vanemate versioonidega.

Võiba-olla on on GRID 1-2 ja DIRT rally liiga hästi tehtud.
WRC7 ja DIRT 4 on ka väga hea juhitavusega.

Ps oman autot (Subaru Impreza) millega käin ka päris elus rada sõitmas seega tean kuidas auto võiks sõita.


proovi project cars 2 minu arust täis sitt sõpradega ka proovisime... vihmaga on eriti ulme sõita nagu täiesti jääpeal suve rehvidega...
gran turismo on veel sõidetav aga no project cars 2 see on ikka midagi erilist...kuigi siin osad kiidavad ,et hea asi ja kõik nagu peab wtf...
nõustun sinuga ,et dirt 4 on konkreetselt hea feelinguga rooliga... auto teeb seda mida käsed ja mis nagu reaalselt toimuma peaks.
Cars 2 on jah suht sitt. Ma olen hetkel Cars 1 sees. Rooliga on ikka väga hea. GTS on jah mingi veider. Seda ma ei nimetaka isegi arcadeks. See on palju hullem kui arcade. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 05.01.2018 11:08:58 vasta tsitaadiga

Lewis Hamilton küll nii ei arva.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2018 11:13:39 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Lewis Hamilton küll nii ei arva.
Ei tea palju talle selle eest maksti. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 24.01.2018 08:52:16 vasta tsitaadiga

Minu jaoks on GT-seeria simud alates esimesest osast #1 olnud ning GTS ei valmistanud pettumust.
Logitech G25'ga on väga mõnus sõita ning autode juhitavus on GT6'ga võrreldes kenakese hüppe teinud.

Endiselt ei tunneta sõites raja tekstuuri ja äärekivisid nii hästi kui Assetto Corsas ning ka autode hääled veel selle tasemini ei küündi, kuid kõik on liikunud paremuse suunas thumbs_up.gif
Enne jõule lisandunud GT League tõi "vanad head" GT stiilis sõidud ka tagasi icon_cool.gif

EDIT: Selle nädala jooksul tuleb järjekordne update, mis toob vähemalt 10 uut autot.

EDIT2: PSN Raghza615, aHVid võivad lisada icon_smile.gif


viimati muutis Karr000 26.01.2018 09:11:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2018 10:09:56 vasta tsitaadiga

Kui keegi õhtuti MP-d sõidab siis võib lisada ChLoNiCaL-EST

Omadega äkki lõbusam. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Online

sõnum 25.01.2018 23:27:15 vasta tsitaadiga

https://blog.us.playstation.com/2018/01/25/gran-turismo-sport-patch-1-11-goes-live-jan-26-featuring-new-cars-tracks-gt-league-updates/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 01.03.2018 13:15:28 vasta tsitaadiga

https://www.gtplanet.net/gran-turismo-sport-1-13-update-now-available/

Järjekordne update thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 05.03.2018 11:12:43 vasta tsitaadiga

GT:S VRiga maastikul on tõsine katsumus 15 min ja süda läheb väga pahaks. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 26.03.2018 10:00:33 vasta tsitaadiga

Ma loodan, et tulevikus lisatakse VR tuge vähemalt niigi palju, et saab tavalisi Time Trial ja Custom Race sõite teha sellega - siis kaaluks isegi selle soetamist icon_smile.gif

Sel nädalal on taaskord update tulemas:
https://www.gtplanet.net/kazunori-yamauchi-teases-next-batch-of-gt-sport-cars-update-coming-next-week/

BMW E30 icon_cool.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2018 16:56:22 vasta tsitaadiga

https://www.gran-turismo.com/gb/gtsport/news/00_3268025
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2018 14:49:12 vasta tsitaadiga

kurat ma ei saa aru mis friigid onlies mängivad??? tavaliselt esimesed 5 venda on teistest 20-30 sekundit ees ebareaalne...
kõik muud sõidud on tehtud kullale ja arvasin ,et oskan ikka sõita... lähed siis online ja oled pidevalt mingi 7-10 ...
ja siis vaatad replayst et lasevad veel puldiga ka ebareaalne:S
selle mängu platinum trophy jääb küll ilmselt ära kuna onlines kõvasti võite vaja:(
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2018 17:53:58 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
kurat ma ei saa aru mis friigid onlies mängivad??? tavaliselt esimesed 5 venda on teistest 20-30 sekundit ees ebareaalne...
kõik muud sõidud on tehtud kullale ja arvasin ,et oskan ikka sõita... lähed siis online ja oled pidevalt mingi 7-10 ...
ja siis vaatad replayst et lasevad veel puldiga ka ebareaalne:S
selle mängu platinum trophy jääb küll ilmselt ära kuna onlines kõvasti võite vaja:(
Puldi vennad jah panevad ässa seal. Ma ei saa rooliga neile elusees vastu. icon_razz.gif Ise kah imestan, et kuidas nad jõuavad nii viimasel hetkel pidurdada jne. Maybe oleme liiga ettevaatlikud. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2018 18:14:24 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
siven kirjutas:
kurat ma ei saa aru mis friigid onlies mängivad??? tavaliselt esimesed 5 venda on teistest 20-30 sekundit ees ebareaalne...
kõik muud sõidud on tehtud kullale ja arvasin ,et oskan ikka sõita... lähed siis online ja oled pidevalt mingi 7-10 ...
ja siis vaatad replayst et lasevad veel puldiga ka ebareaalne:S
selle mängu platinum trophy jääb küll ilmselt ära kuna onlines kõvasti võite vaja:(
Puldi vennad jah panevad ässa seal. Ma ei saa rooliga neile elusees vastu. icon_razz.gif Ise kah imestan, et kuidas nad jõuavad nii viimasel hetkel pidurdada jne. Maybe oleme liiga ettevaatlikud. icon_razz.gif


no ütleks et ajuvaba ,et jõnksutades keerates jne saab olla kiirem kui rooliga sujuvalt lastes... tahavad ju simulatsioon olla ???
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 02.04.2018 07:29:28 vasta tsitaadiga

Mis Driver Rating sul on, et online raske? Kuni DR C on küll üldjuhul üsna aeglased või keskpärased sõitjad koos.
Minu soovitus oleks, et ära keskendu võidule, vaid puhtale sõidule ja mõne koha võrra tõusmisele. GT Sporti sõitja rating'u süsteem on selline, et satud enamasti kokku endaga võrdsete sõitjatega. Muidugi eksivad vahel sinna allapoole ära ka mõned väga kiired sõitjad, kelle DR on mingil põhjusel langenud.

See, kas sõidetakse puldi või rooliga, on enamasti ikka harjumustes - lihtsalt puldi kasutajaid on rohkem rooliga sõitjatest, seetõttu võib paista, et kõik kiired ajad on puldiga sõidetud.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2018 12:20:29 vasta tsitaadiga

Karr000 kirjutas:
Mis Driver Rating sul on, et online raske? Kuni DR C on küll üldjuhul üsna aeglased või keskpärased sõitjad koos.
Minu soovitus oleks, et ära keskendu võidule, vaid puhtale sõidule ja mõne koha võrra tõusmisele. GT Sporti sõitja rating'u süsteem on selline, et satud enamasti kokku endaga võrdsete sõitjatega. Muidugi eksivad vahel sinna allapoole ära ka mõned väga kiired sõitjad, kelle DR on mingil põhjusel langenud.

See, kas sõidetakse puldi või rooliga, on enamasti ikka harjumustes - lihtsalt puldi kasutajaid on rohkem rooliga sõitjatest, seetõttu võib paista, et kõik kiired ajad on puldiga sõidetud.


rating on D olen vähe sõitnud ja alati top 10 venda on A ja B ratinguga... ise hakkasin ka mõtlema ,et wtf et pidid nagu sama tasemega olema aga kahjuks ei ole...
need teised D ja C sõitjad on ikka täis noobid nendest lähed mööda nagu postidest.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 02.04.2018 12:32:15 vasta tsitaadiga

Ei saa nüüd täpselt aru - kas satud ise, olles D ratinguga, samas sõidus kokku A ja B sõitjatega? Või mõtled lihtsalt, et iga sõidu TOP10 ajad on A või B ratinguga sõitjate poolt tehtud? Ning kas räägid Lobby'st või Sport mode (daily) sõitudest?
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2018 17:08:18 vasta tsitaadiga

Karr000 kirjutas:
Ei saa nüüd täpselt aru - kas satud ise, olles D ratinguga, samas sõidus kokku A ja B sõitjatega? Või mõtled lihtsalt, et iga sõidu TOP10 ajad on A või B ratinguga sõitjate poolt tehtud? Ning kas räägid Lobby'st või Sport mode (daily) sõitudest?



SPORT MODE ise olen D ja koguaeg sõidan A ja B vendade vastu vähemalt 10 on sellised ja siis ülejäänud 6 C ja D segu.
ei näe isegi võimalust seal võita... 4ndaks 5daks veel saab.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 02.04.2018 20:53:36 vasta tsitaadiga

Puldiga ongi GTs alati kiirema aja saanud...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 02.04.2018 21:46:07 vasta tsitaadiga

Kummaline - tavaliselt pannakse ikka võrdse tasemega sõitjad kokku. Näiteks eile tegin One-Make daily race'i ja kõik 14 sõitjat olid DR B/SR S nagu mina hetkel.

Puldist rääkides sõidan mina rooliga tunduvalt kiiremini kui puldiga. Asi ei ole ka ümber harjumises, kuna olen nii GT5 kui GT6 suurel määral puldiga mänginud ning hiljem rooliga kõik parimad ajad üle sõitnud icon_smile.gif
Eks mõlemal on omad eelised ning kasu kummagi kasuks sõltub suuresti ka autost ning rajast.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] Gran Turismo Sport mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.