Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Windows 10 kiirinstalleerimisega kaasneb totaalkontroll märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 06.08.2015 16:37:52 vasta tsitaadiga

Ennast muidugi eriti ei kõiguta aga kui andmekaitse mätta otsast vaadata.
Nende andmete põhjal peaks Win10 olema keelatud igasugustes riigiasutustes ja muudes inimeste andmeid töötlevates asutustes.
EL-il oleks ilmselt aeg mingi oma OS välja arendada, spetsiaalselt riigi asutuste jaoks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 06.08.2015 16:38:04 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
Kas seda nii ei saaks lahendada, kui server, kuhu windows üritab "telemeetria" andmeid saata, kuidagi võrguseadmes nt ruuteris piirata. Et windows võib küll andmeid koguda, teele saata aga liiklus ära lõigata. Võrguasjus olen võhik, aga kuidagi peaks olema võimalik kindlaks teha, mida ja kuhu arvutist andmeid saadetakse.
Muidugi võib olla teema keerulisem, kus windows vajab uuenduste allalaadimiseks arvutist infot, ja kui seda infot ei saa, ei saa ka uuendusi ega midagi.

Enamusel ruuteritel on vastav valik olemas.
Siin on nimekiri serveritest.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 06.08.2015 16:55:33 vasta tsitaadiga

* Saada oma kontaktid ja kalender pilve kuna muidu ei toimuks cross-device personaliseeritud autocomplete (inimeste nimede, kalendrieventide peale jne)
* Sisuliselt "keylogger" vajalik selleks et hoida sõnaraamatud up-to-date ning parandada käekirja tuvastust.
* Advertising ID on miskit mis igas platvormis tänasel päeval olemas, vaata ka - iOS; Android
* Asukoha jagamine on sisuliselt selleks et Wifi põhine positsioneerimine võimalik oleks vajalik.
* SmartScreen sisuliselt ei erine oma olemuselt sellest mis on kasutusel Google Chromes või Mozilla Firefoxsis
* Page predictioniga sama lugu, Mozilla Firefox või Google Chrome võta üks ja viska teist
* Automaatselt avalike wifiga ühendamine ei tundu teab mis paha ideena arvestades, et enamus nagunii seda teeb.
* Oma kontaktidega wifi paroolide jagamine nii et nemad selle parooli ei tea ei tundu teab mis ohtlik. Rääkimata sellest, et sa saad valida mis paroole sa jagad ja mida mitte. Sinu vanad liitutud wifi võrgud ei ole automaatselt jagatud.
* Diagnostikatta ilmselt oleks Windows bugisem kui kunagi varem arvestades selle projekti suurust. Iga firma kes vähegi oma tootest hoolib kogub rohkem või vähem seda infot.

Arvestades klientide hulka siis on see infohulk meeletu ja selleks hetkeks kui see mõne andmeteadlase kätte jõuab on tegu juba anonümiseeritud andmetega

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 06.08.2015 17:02:18 vasta tsitaadiga

number kirjutas:
Sel juhul ära hoia sensitiivset infot arvutis.
Isegi FSB puhus tolmu maha vanadelt kirjutusmasinatelt. icon_cool.gif

Ei ole vahet kas ma hoian sensitiivset infot omas arvutis või vaatan sensitiivset infot läbi brauseri. Kui varem sai otspunktide vahel luua turvalise kanali, siis nüüd passib windows ühes kanali otsas peale ja saab koguda infot selle kohta mida läbi tunneli näha on.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 06.08.2015 17:15:37 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:

* Sisuliselt "keylogger" vajalik selleks et hoida sõnaraamatud up-to-date ning parandada käekirja tuvastust.

Androidi vaikimisi klahvistik teeb sama. SwiftKey'st parem ei hakka ráákimagi.

d3t kirjutas:

* Automaatselt avalike wifiga ühendamine ei tundu teab mis paha ideena arvestades, et enamus nagunii seda teeb.

Turvamata WiFi vórkudega úhendumine on vága paha móte.

d3t kirjutas:

* Oma kontaktidega wifi paroolide jagamine nii et nemad selle parooli ei tea ei tundu teab mis ohtlik. Rääkimata sellest, et sa saad valida mis paroole sa jagad ja mida mitte. Sinu vanad liitutud wifi võrgud ei ole automaatselt jagatud.

Microsofti peab lisama vóimaluse juba nimekirjas olev WiFI vórk eemaldada.
Hetkel on _optout ainuke viis seda teha.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 07.08.2015 11:43:10 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
d3t kirjutas:

* Automaatselt avalike wifiga ühendamine ei tundu teab mis paha ideena arvestades, et enamus nagunii seda teeb.

Turvamata WiFi vórkudega úhendumine on vága paha móte.

Enamus kohvikuid, resotorane, avaliku ruumi wifisid on turvamata. Ja isegi kui seal oleks parool peal, siis mis paksu vahet selllel oleks kui seda parooli kõik kohviku külastajad teavad?

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
s4nder
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2015 11:50:04 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Mina elan selle põhimõtte järgi, et niikaua kui mul midagi varjata pole siis ma ei põe sellepärast, et keegi mingit mõttetut infot minu kohta kogub.

Snowden ütles selle põhimõtte kohta hästi: "Väita, et mul on jälgimisest ükskõik, sest mul pole midagi varjata, on sama, mis väita, et mul on sõnavabadusest ükskõik, sest mul pole midagi öelda."
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 07.08.2015 11:50:08 vasta tsitaadiga

s4nder kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Mina elan selle põhimõtte järgi, et niikaua kui mul midagi varjata pole siis ma ei põe sellepärast, et keegi mingit mõttetut infot minu kohta kogub.

Snowden ütles selle põhimõtte kohta hästi: "Öelda, et mul on jälgimisest ükskõik, sest mul pole midagi varjata, on sama, mis öelda, et mul on sõnavabadusest ükskõik, sest mul pole midagi öelda."

Olgem ausad, kes tahab totaalprivaatsust istub nagunii Tailsi ja muu taoliste taga.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2015 12:32:54 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
pacho kirjutas:
d3t kirjutas:

* Automaatselt avalike wifiga ühendamine ei tundu teab mis paha ideena arvestades, et enamus nagunii seda teeb.

Turvamata WiFi vórkudega úhendumine on vága paha móte.

Enamus kohvikuid, resotorane, avaliku ruumi wifisid on turvamata. Ja isegi kui seal oleks parool peal, siis mis paksu vahet selllel oleks kui seda parooli kõik kohviku külastajad teavad?


Parooliga on omavaheline liiklus krüpteeritud ehk üks ei näe mida teine teeb. Seda isegi siis, kui parooli teatakse. Või on mul valesti meeles icon_wink.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2015 12:41:15 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
Parooliga on omavaheline liiklus krüpteeritud ehk üks ei näe mida teine teeb. Seda isegi siis, kui parooli teatakse. Või on mul valesti meeles icon_wink.gif


Eksid, kui ma tean parooli ja ühendun samasse võrku, võin ma juba vabalt kõike selles võrgus liikuvat sniffida... icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2015 13:26:34 vasta tsitaadiga

... olenemata, kuidas keegi personaalselt privaatsuse teemasse suhtub, pole privaatsus üldises plaanis kindlasti nii triviaalne teema, et sellest oleks normaalne üle libiseda loosungiga - "Get going fast" icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 07.08.2015 13:52:20 vasta tsitaadiga

Kahjuks leidub aladi õigustajaid, kes seda "normaalseks progressiks" peavad.
Enamus inimesi ei ole teadlikud erinevatest privaatsussätetest ja veelvähem ütlevad neile midagi terminid PGP, Tor või Tails.
Andmetöötlusega tegelevad ettevõtted on sellest vägagi teadlikud ja seetõttu laveeritakse alati aksepteerivatuse piiril nägemaks, kus maal kasutaja käe ette paneb.

Informatsioon on valuuta ja sellise kasutajabaasiga, nagu on seda Windows, omab see suurt väärtust. Kuna praegune Microsofti strateegia on saada Windows 10 võimalikult paljudesse masinatesse siis parim võimalus on seda enamusele tasuta jagada. Sellistel tasuta asjadel on aga oma (nähtamatu) hind.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksels
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2014




sõnum 08.08.2015 02:30:19 vasta tsitaadiga

Oeh, isegi kui kõik kinni keerata.. eisaa ju ikka kindel olla, et ei jälgita, saadeta infot microsiftile.. Imestan, et on niipalju inimesi, kelle arvates on see ok .. Minule see ei meeldi, kuigi ma ei tee arvutis mitte midagi keelatud, lihtsalt armastan privaatsust, pole kellegi asi mida ma teen või ei tee siin arvutis ja ammugi pole minu wifi parool jne kellegi asi..

Ja kõige hullem, et läbi nende asjade kasutamise, meeletu raha maksmise oleme me ise lubanud sellel kõigel sündida.. Liiga lihtne on inimesi panna tegema seda, mida soovid icon_biggrin.gif , kurb aga tõsi..
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2015 10:20:59 vasta tsitaadiga

Kuidas seda uuendusat siis tegema peaks? icon_rolleyes.gif
_________________
www.internetikaubamaja.ee - Müüa LIIVAKASTE ja PEENRAKASTE!
www.xdalys.lt -> üle 20 miljoni kasutatud varuosa!
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 336
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2015 10:29:57 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:
Kuidas seda uuendusat siis tegema peaks? icon_rolleyes.gif

Teema esimeses postituses olevalt pildilt näed.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2015 11:13:23 vasta tsitaadiga

Ma teen täna,provisioning package, mis selle mure teil ära lahendab...ühe hiireklikiga...ja riputan kuskile... icon_smile.gif

Kasutamine siis omal vastutusel...ja soovitavalt mitte domeeniga seotud töökoha masinates, võite kinga saada... icon_razz1.gif
Asi ise siis toimib vastavate policyte seadistamise ja enforcemise kaudu.

Source: customizations.xml
Spoiler Spoiler Spoiler


Package: http://etz.planet.ee/Provisioning/Windows10Privacy.zip

Ma ei võta mitte mingit vastutust, kui teie arvuti peaks selle tulemusena plahvatama, kass ära surema või kolmas maailmasõda algama... icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 08.08.2015 11:49:52 vasta tsitaadiga

aksels kirjutas:
Oeh, isegi kui kõik kinni keerata.. eisaa ju ikka kindel olla, et ei jälgita, saadeta infot microsiftile.. Imestan, et on niipalju inimesi, kelle arvates on see ok .. Minule see ei meeldi, kuigi ma ei tee arvutis mitte midagi keelatud, lihtsalt armastan privaatsust, pole kellegi asi mida ma teen või ei tee siin arvutis ja ammugi pole minu wifi parool jne kellegi asi..

Ja kõige hullem, et läbi nende asjade kasutamise, meeletu raha maksmise oleme ise lubanud sellel kõigel sündida.. Liiga lihtne on inimesi panna tegema seda, mida soovid icon_biggrin.gif , kurb aga tõsi..

100% garantiid pole milleski olemas, kui et surm on 100% kindel...icon_smile.gif Aga tõsiselt võttes, ma arvan, etisegi kui Privacy sätted maha keerata, siis pole absoluutselt mingit garantiid,et keegi kusagil midagi ei logi- on ju netiühendused enamasti ISP-ide hallatavad ja ESS käsib kõiki ühendusi logida...OK, ei logita küll mitte sisu, vaid seda, kus käisid. See, et google ja teised küpsiste kaudu masinaid träkivad, on teine teema. Eri kanaleid pidi on nagunii igal pool jälg maas. Kui tahad elada 95% privaatsuses, siis viska arvuti minema ja osta nuppudega GSM telefon. Ma saan aru, et siin on teemaks andmete n.ö masskogumine MS-le. Aga see on enamjaolt tehniline info. Ma ei usu näiteks, et MS saab oma selle data collector'i abil näiteks teada, mida veebipoes ostad, sel pole win10-ga mingit pistmist ju. Aga see, kui inimene oma kontaktid failid, meilid, pildid ja muu kama kusagile pilve salvestab ja siis andmete lekkimist kardab, on inimese enda probleem. Kokkuvõttes, kui tahad elada paranoias, siis on sul selleks alati olemas ka ilma win10-t kasutamata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2015 11:52:07 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
hentz kirjutas:
Kuidas seda uuendusat siis tegema peaks? icon_rolleyes.gif

Teema esimeses postituses olevalt pildilt näed.


Ma tänan!

_________________
www.internetikaubamaja.ee - Müüa LIIVAKASTE ja PEENRAKASTE!
www.xdalys.lt -> üle 20 miljoni kasutatud varuosa!
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 336
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2015 17:47:09 vasta tsitaadiga

ei kuulu küll siia teemasse,aga....8.1 läks ikka väga kiiresti ülesse võrreldes selle 10ga icon_sad.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 09.08.2015 17:03:28 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
Ennast muidugi eriti ei kõiguta aga kui andmekaitse mätta otsast vaadata.
Nende andmete põhjal peaks Win10 olema keelatud igasugustes riigiasutustes ja muudes inimeste andmeid töötlevates asutustes.
EL-il oleks ilmselt aeg mingi oma OS välja arendada, spetsiaalselt riigi asutuste jaoks.

Ma näen küll vastubitist suhtumist, Windows 10 oleks nagu tellimus töö nii Euroopa Liidu kui USA ametivõimude poolt, arvatavasti ka kogu ülejäänud riikide võimustruktuuride jaoks, asja juures on ainuke probleem, et kuidas info panna liikuma just nende riikide võimustruktuuride kätte kus riigi pinnal arvuti füüsiliselt asub ja kuidas vältida, et kõigepealt liigub info USA võimustruktuuride kätte ja alles sealt riiki kus arvuti reaalselt asub ...
Prantsusmaa kohus kiitis heaks inimõigusi ohustava Suure Venna nuhkimisseaduse

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 09.08.2015 18:49:51 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:
Ennast muidugi eriti ei kõiguta aga kui andmekaitse mätta otsast vaadata.
Nende andmete põhjal peaks Win10 olema keelatud igasugustes riigiasutustes ja muudes inimeste andmeid töötlevates asutustes.
EL-il oleks ilmselt aeg mingi oma OS välja arendada, spetsiaalselt riigi asutuste jaoks.

Ma näen küll vastubitist suhtumist, Windows 10 oleks nagu tellimus töö nii Euroopa Liidu kui USA ametivõimude poolt, arvatavasti ka kogu ülejäänud riikide võimustruktuuride jaoks, asja juures on ainuke probleem, et kuidas info panna liikuma just nende riikide võimustruktuuride kätte kus riigi pinnal arvuti füüsiliselt asub ja kuidas vältida, et kõigepealt liigub info USA võimustruktuuride kätte ja alles sealt riiki kus arvuti reaalselt asub ...
Prantsusmaa kohus kiitis heaks inimõigusi ohustava Suure Venna nuhkimisseaduse

Kui huvi on, siis võin ju kribada kokku moodsa aja off-the-grid lahenduse.

Alustuseks hangi mälupulk ja paigalda Tails: https://tails.boum.org/
Siis õpi Tailisga kaasa tulev soft selgeks ja naudi privaatsust*

* Kui kannatust jätkub

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 09.08.2015 19:01:37 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:

Prantsusmaa kohus kiitis heaks inimõigusi ohustava Suure Venna nuhkimisseaduse

Tuletaks meelde, et varasemalt polnud andmekogumine Prantsusmaal reguleeritud icon_exclaim.gif

d3t kirjutas:

Alustuseks hangi mälupulk ja paigalda Tails: https://tails.boum.org/
Siis õpi Tailisga kaasa tulev soft selgeks ja naudi privaatsust*

* Kui kannatust jätkub

Tails ei ole lahendus. See vórdub káte úles tóstmise ja allandmisega.
Ainuke lahendus on demokraatlik protsess jálitustegevuse lópetamiseks.

Ainuke asi mis sa Tailisi kasutamisega saavutad, on potentsiaalselt reisimisvóimalusi piiravasee nimekirja sattumine. Váidetavalt.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 09.08.2015 19:25:37 vasta tsitaadiga

pacho, ma tahaks seda nalja näha, kuidas ajal kui suurfirmadel on rohkem jälgimisvõimalusi kui luureasutustel seda jälgimise dzinni pudelisse tagasi pannakse. Inimestele meeldib kasutada tasuta asju, mille abiga kogutakse nende kohta infot, et neile paremini müüa stuffi. Kui inimesele pakkuda, et maksa 3€ ja unusta see, et keegi su kirju loeb siis pole need aga järsku piisavalt tähtsad.

Seega imho on tails mitte käed ülesse tõstmine ja alla andmine, vaid jalgadega hääletamine. Kapitalistlik lähenemine.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 09.08.2015 20:32:32 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:

Ainuke lahendus on demokraatlik protsess jálitustegevuse lópetamiseks.


järgmine küsimus on: millal see juhtub? ehk millal ületatakse ühiskonna taluvuslävi.

kas siis, kui praegune kahekümnendates olev FB-generatsioon j6uab vanusesse 40+, ehk oma karjääriredeli tippu ning luukered on hakanud päevavalgust nägema?

näiteks s6braliku vennasrahva riiklikud struktuurid hakkavad tulevaseid läänemaailma poliitikuid "m6jutama"?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 09.08.2015 20:55:59 vasta tsitaadiga

Ühiskonna taluvuslävi ületatakse siis, kui andmed lekivad massiliselt... Või kui luuakse inimõigusi piiravaid elektroonilise side seadusi a la' Põhja -Korea ja Hiina tsenseeritud net.

viimati muutis ab79 10.08.2015 20:45:08, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Windows 10 kiirinstalleerimisega kaasneb totaalkontroll mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.