Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Samsung Galaxy Xcover 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 28.08.2015 10:32:09 vasta tsitaadiga

fucs kirjutas:
GPS...

Jutt ei ole iseenesest vale aga nagu varem juba mainitud olen proovinud kahte erinevat Xcover3 ja kahte 2x odavamat Huaweid samaaegselt mitmes erinevas keskkonnas ja tee või tina Xcover täpsus ei lähe kuidagi üle 10-25m (tiksub nende vahel) Huawei käkid samas panevad rõõmsalt <5m selle täpsusega. Siin ei saa olla tegemist väliste määrajatega ja midagi on Xcoveril endal selle GPS raua/tarkvaraga mäda selles osas. Olen ka proovinud füüsilisi koordinaate kaardil telefoniga taga ajada ja need tulemused kinnitavad ka selle telefoni ebatäpsust. Geopeitus on siinkohal hea märksõna kus tihti isegi +/- paar meetrit võib tüütuks muutuda.

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fucs
HV vaatleja

liitunud: 03.09.2007




sõnum 28.08.2015 11:55:20 vasta tsitaadiga

woox2k kirjutas:

midagi on Xcoveril endal selle GPS raua/tarkvaraga mäda selles osas.


Hmm. No ikka peab mingi kiiks olema.
Ma siin juba sain enam-vähem selgeks enda jaoks, et lähen võtan selle X cover 3, aga kui tal tõesti selline jama selle positsioneerimisega on, siis hakkan kahtlema siin praegu.

Meil nende "rugged" või poolkõvade icon_cool.gif nutide pakkumisega üldse kuidagi kehva võitu. Ega pole erilist valikut, kui tahad veel ka nt eesti k. menüüga saada. Lettidel hakkas silma ainult Insmat Rock, CAT ja see samsunn X cover 3. Kusjuures muude näitajate poolest (peale posimise siis) on see samsunn nendest Insmat`idest ja CAT`idest üle (no viimasest CAT mudelist vbl ei ole, aga nt seal CAT S50 puhul on IMHO tegemist kõvasti ülehinnatud tootega, mis maksab ca 400 raha).

Kui see X cover 3 oleks Samsung Galaxy seeriale traditsioonilse GPS täpsusega, siis minu jaoks ideaalne asi sobiliku hinna-kvaliteedi suhtega (ja kui oleks veel 2 simi siis ma oleks üldse vait).

Ja nüüd ma hakkasin kahtlema icon_evil.gif


Edit:

Kas keegi leiab, millist "Navigation Chipset"-i see X cover 3 kasutab??

Erinevates testides tundub on Samsungil olnud parim tulemus Broadcom "BCM47511" (ja enam-vähem ka Sirf "SiRFstarIV") Chipset`iga.

_________________
Jälle mõistus otsas
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004




sõnum 28.08.2015 15:10:51 vasta tsitaadiga

Vastab tõele, et 10-st meetrist täpsemaks väga ei lähe, isegi mäe otsas.
Aga mul on tõesti nüüd mulje jäänud (võrreldes xcover2-ga), et GPSi kiip
ise tarbib märgatavalt vähem särtsu. Kasutan Waze-i ja tunnine sõit
võtab kõigest 15-20%, pigem oleneb ekraani heledusest.

Kui mul oleks valida täpsus vs tarbiminine, siis just valiksingi viimase.

Eks ma katsetan edasi seda tarbimist. Täpsuse puudumist väga ei märkagi.
Waze-il võib minna mõni lisasekund seoses sellega, kui nooleke liigub
eeldatavat marsruuti ja reaalsus on midagi muud. Mõni sekund ja korrigeerib.

_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku.
Ooteajad väiketööd nädala jooksul, päev+ tööd kuu jooksul.
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fucs
HV vaatleja

liitunud: 03.09.2007




sõnum 30.08.2015 19:07:35 vasta tsitaadiga

Nii.

Tegin siis ühe Xcover 3-ega GPS täpsusele kiirtesti/lihttesti ühele seisupunktile. Liikumistesti ei teinud.

Kasutatud koordinaatide fikseerimist/tasandamist jms võimaldavad aplikatsioonid:

1.GPS Status 5.3.111 Pro
2.GPS Status Test & Fix 3.1415
3.GPS Precision Free 2.1
4.GPS Precision Pro 3.0

Lisatest OruxMap 6.0.7 ja Maa-ameti aerofoto:
(Erinevuse mõõtmine tegeliku seisupunkti ja telefoni poolt pakutud asukoha vahel kasutades aluskaardiks Maa-ameti ortofotot.)

Tingimused: Mõõdistatud hoonete vahel (mõõdistuspunktist lõunas ja põhjas avatud maastik, läänes 8meetri kaugusel ja idas ~30meetri kaugusel 5 korruselised hooned (kõrgus 15m).

Kindelpunktile/mõõdistuspunktile määratud esmalt koordinaadid maamõõdu GPS seadmega (võimalik viga min 1 - max 10 cm).
Koordinaatide/asukoha võrdlus antud siis nutiseadme pakutava ja täpse GPS-iga saadud koordinaatide/asukoha vahel.

Kogu nutiseadmega mõõtmistest kestis ca 15 minutit.
Nähtaval 21 stelliiti, mõõtmisel kasutatud neist 15.
Pole õrna aimugi, mille järgi need äppid arvutavad PDOP/HDOP/VDOP ja kui tõsiselt nendesse üldse saab ühe laiatarbe nuti ja äpi puhul suhtuda (mina neid küll eriti ei usu, sest tunduvad kuidagi ebaloogiliselt head sellise klassiga julkara kohta), aga need olid selle aja jooksul pidevas kõikumises järgmiselt:

PDOP - 1,7 - 7,0 (Positional Dilution of Precision ehk asukohamääramise täpsuse vähenemine)
HDOP - 0,8 - 6,0 (Horizontal Dilution of Precision ehk koordinaatide täpsuse vähenemine horisontaalis)
VDOP - 1,3 - 9,8 (Vertical Dilution of Precision ehk koordinaatide täpsuse vähenemine vertikaalis)

Tulemus
Erinevate äppide poolt pakutud asukoha erinevused tegelikust asukohast:

1.GPS Status 5.3.111 Pro

äpp pakub positsioneerimise asukohaliseks üldveaks 10 - 15 m
tegelik viga X teljel 0,5m ; Y teljel 6,2m

2.GPS Status Test & Fix 3.1415

äpp pakub positsioneerimise asukohaliseks üldveaks 10 - 15 m
tegelik viga X teljel 0,2m ; Y teljel 7,1m

3.GPS Precision Free 2.1

äpp pakub positsioneerimise asukohaliseks üldveaks 15 - 25 m
tegelik viga X teljel 62,2m ; Y teljel 29,0m icon_exclaim.gif

4.GPS Precision Pro 3.0

äpp pakub positsioneerimise asukohaliseks üldveaks 15 - 20 m
tegelik viga X teljel 8,9m ; Y teljel 3,1m

Asukoht Maa-ameti ortofotol (OruxMap 6.0.7)

Äpp pakub asukohaks Y teljel 3,5-4,0 meetrit itta tegelikust asukohast.
X teljel on viga nii väike, et selle erinevust ei saanud mõõta (võib lugeda 0 kuni pool meetrit lõunasse)


Seda "testi" ei saa võtta mingi põhjapaneva ja "nii ongi" tegevusena, sest normaalse usutava tulemuse saamiseks, peaks seda kordama erinevates kohtades, erineval ajahetkel, erinevates tingimustes. Samas näitab antud test vähemalt minule ja vähemalt hetkel, et tulemus on üllatavalt hea ja Xcover 3 GPS täpsus ei erine eriti teiste nutiseadmete omast. Kõige rohkem antud testi puhul tundub mõjutas mulle esitatavat täpsust (mitte seadme enda täpsust!) hoopis kasutatav aplikatsioon ja üllatuslikult oli kõige suurem "ämbrisse panija" aplikatsioon, mida ma arvasin, et võiks olla nagu nendest kõige parem ja täpsem (GPS Precision Pro ja Free). Võrdselt head tulemused andsid aga tasuline GPS Status 5.3.111 Pro, ning ülla-ülla vabavaraline GPS Status Test & Fix 3.1415

P.S.
Äppide endi poolt pakutud veahinnangud ei kannatanud ühelgi juhul kriitikat, pakkudes kas liiga suurt, või siis liiga väikest viga võrreldes tegelikkusega.

Kui edaspidi aega saab, siis proovin veel erinevates kohtades seda asja ja ka liikumisel.

_________________
Jälle mõistus otsas
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.08.2015 19:22:55 vasta tsitaadiga

HDOP jne väärtused tulevad otse GPS kiibist NMEA lausete näol.
Mõistlikeim on otse NMEA infot välja lugeda selle asemel, et programmiga tulemust vaadata.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fucs
HV vaatleja

liitunud: 03.09.2007




sõnum 31.08.2015 14:30:06 vasta tsitaadiga

Jah.

Mind huvitas just see, et mida need äpid mulle default räägivad ja näitavad ja kui palju neid võib usaldada.
Ehk siis mina usaldan Orux-it ja Maa-ameti ortot (antud testimise kohas on ortofoto enda asukohaline täpsus väga hea ja kaovad ära igasugused võimalikud vead põhjusel, et aluskaart on kusagile X-palju nihkes), kus viga tuli ca 4m., sest sealt on füüsiliselt näha, kui palju midagi puusse paneb või ei pane.

Polnud aega selle tegevusega pikalt jaurata.
Üks installitud app jäi üldse proovimata ja sellega tutvumata - GPS Benchmark, sest äikesepilv tuli ja kukkus tõsiselt sadama.


Edit 31.08.2015: Teine test täna hõredas lehtpuumetsas äpiga GPS Status 5.3.111 Pro

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Jälle mõistus otsas
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.09.2015 02:43:37 vasta tsitaadiga

Mul oli Xcover2 ja hetkel Xcover 3. Mõlemad suht sitad telefonid, 2 suurim viga oli jah mälupuudus (peale selle, et telefon polnud päriselt veekindel), uue suurim viga on tagumine kaas ja kasutu taskulamp icon_evil.gif
Mina ütleks et xcover2 kaanelukusti oli väga vajalik asi, sest xcover3 mul sealt kaas enam korralikult kinni ei ole ja ilmselt pole telefon enam ka veekindel (peale paari nädalat) icon_evil.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004




sõnum 10.09.2015 00:07:14 vasta tsitaadiga

Xcover 2-l on kindlasti mälupuudus, kuid 3-l on seda piisavalt. Tegemist pole mingi erilise mänguasjaga, kuhu peaks hunnik mänge installima muidugi.
Aga seoses lukustiga, see oli Xcover2-l lihtsalt "vinge värk". Mina seda ei kasutanud, kuna selle ülesanne oli ainult "mitte võimaldada kogemata küünega
lahti kangutada". Veekindlus ei sõltu sellest lukust, mis ainult ühel pool on. Aga mis teema sul selle kaanega on? Kas see on deformeerunud?
Või on üks mitmetest nagadest puruks?

Taskulamp on kasutu (seda ei saa sisse lülitada väljalülitatud ekraaniga).
Avastasin massiivse BUG-i. Kui "ok Google" detection on any screen sisse lülitada, siis lakkab mikrofoni töötamine, helistamine pole võimalik.
Ma ei oska midagi sellega peale hakata. See säte defaultis on sees ja tihti lülitub peale update sisse icon_evil.gif Mulle see funktsioon meeldib, kasutada ei saa.

_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku.
Ooteajad väiketööd nädala jooksul, päev+ tööd kuu jooksul.
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 10.09.2015 16:35:00 vasta tsitaadiga

Kas keegi seda telefoni veidi lammutada on ka üritanud ja teaks öelda kas kuularil/kõlaril on membraani peal veel mingisugune kaitsekile vms. mis takistaks vedeliku/tolmu otsest kokkupuudet nendega? Enamus tänapäevaste telefonide viga on lisakaitse puudumine ja igasugune peene rauapuru vms. jääb magneti mõjul otse membraanile kinni takistades selle liikumist ja asi ongi nahkas. Riidest filtrid jms. ei ole just erilised kaitsed ja sodi läheb nendest ikka kergelt läbi, füüsiline kate võiks ikka välismaailma ja membraani vahel olla (korralikult tehes jääb heli ikka ilusti läbi kostuma)

Kui midagi seal ei ole, siis peab vist kaaluma mingi teibi sinna ette panemist. Viimasel kahel nutikal juba kuularid tuksi läinud just selle probleemi pärast.

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004




sõnum 10.09.2015 17:52:25 vasta tsitaadiga

Mina puhastan tugeva magnetiga metallipuru ära, kõik muu tuleb suruõhuga.
_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku.
Ooteajad väiketööd nädala jooksul, päev+ tööd kuu jooksul.
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2015 15:55:16 vasta tsitaadiga

sai just soetatud ühe säästu xperia asenduseks. se sai rõdul kiiruskaamera äpiga hetkega signaali kätte. xcover pole peale 5 t minutit midagi leidnud.

niisis. ostsin just omale selle telefoni. vahtinud siia ja sinna ja lugenud ka seda teemaarendust siin, mõtlesin, et SE xperia e asemel võiks just see olla. Läksin EMTsse, et noh, vahin ja katsun kah. Tartu Eedeni esinduses kohapeal olemas ka. tundub viisakas, neiu siis hakkab mulle pakkuma, et võta emti järelmaksupeale mingi komplektiga, 17,30* + kõned. Letis oli 229€. siis pakkus, et võta elioni järelmaksu peale ja kui ma talle ütlesin ,et ma justkui saaks kohe välja ostes selle 180 ga (mida ma oleks pidanud nädala ootama) teatas ta, et "ohhoo, me saame ta teile 189€ eest müüa.

17,30 oleks olnud kaheks aastaks mingi "komplektihind" kuhu sisse oleks kuulnud ka tibiilne nutunett alates 1,5gb kuus. väike calc andis mulle kahe aasta peale kuluvaks summaks 415,2€..

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004




sõnum 21.09.2015 13:00:04 vasta tsitaadiga

See "paketimaania" on vana nali. Kes peas umbkaudselt arvutada ei oska võibki sattuda selle reha otsa.

Läksin eile xcover 3-ga ujulasse. Oli vee lähedal 5 minutit ja umbes 1 minut vee all (lastebassein, max 40cm, tegelikkuses 15cm sügavusel käes).
Täna eesmise kaamera klaasil on kondensaat. Tõmbasin siis suuga eesmise kaamera juurest ekraani vahelt
veidi õhku ja voilaa, kondensaat kadus nagu tina tuhka. Mis see ütleb? See ütleb, et õhk liigub ekraani servast läbi.
Niiske õhk tuli sealt servast välja (kuiv õhk võttis kondensaati kaasa), seega läks ka sealt sisse.

Mis teha, viia garantiisse? Katki ei ole läinud.

Muideks nüüd võin ka mainida, et Xcover2 viskas vee ekraani vahele (LCD ja LCD taustvalguse vahele). Ja ka seda, et ka Xcover1 viskas sealt vee sisse.
Kumbki telefon katki ei läinud. Xcover2 muidu sai merevett ja xcover1 sai magevett.

Ootasin tõesti, et xcover3-ga on see ekraani serv paremaks tehtud icon_rolleyes.gif
Ükski tagakaas pole muideks lekkinud. Aku poolt on alati kuiv.

_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku.
Ooteajad väiketööd nädala jooksul, päev+ tööd kuu jooksul.
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2015 18:47:47 vasta tsitaadiga

sonimi vastu see asjandus ilmselt ei saa. oleks sonimit tahtnud, oleks sõbralt garantiikorras uue emaplaadi saanud sonimi ära ostnud. et nii suur klots kaante vahelt vett peaks, peab seal sees olema oluliselt rohkem kruve. see vekindlus on nagu käekelladel et 30m sihverplaadil tähendab seda, et kätepesuks ära võtma ei pea.

nädalake kasutanud. paar asja mis võrreldes c1505 ga võrreldes kehvem tundub: http://www.gsmarena.com/sony_xperia_e-5149.php
sonyl on ühel desktopil "haldur" kust saad lülitada sisse-välja wifi, eredama taustvalguse, sinihamba, gps i.. xcover il peab mööda rakendusi ringi siblima.
sony gps on gps. ei ole mingit " täpset otsingut " kus proovitakse vaikimisi google mapsi, andmeside ning wifi kaudu midagi veel lisaks saada. st. kui mul on vaja kiiruskaamera äpp käima saada, registreeritakse gps i signaal kiirelt ära, xcoveril hakkab "asukohateenused" vilkuma ja kuniks sa pole seadetest öelnud, et ainult gps, otsitakse sind kõikjalt kust saab. seadmele meelde ei jää, et ma tahan asukohateenustes ainult gps i kasutada.
sonyl lükkasid mobiilse andmeside välja siis see oli väljas. cxover tahab "kombineerida", lülitasin selle välja aga ikka tahab ta mingi aja tagant, näiteks profiili vahetamisel mobiilset andmesidet üles tõsta kuigi tegelikult istub ta wifi võrgu küljes, kust saab kõik selle sama, mida ta üle mobiili tahtma hakkab.
sony ekraan ei läinud taskus lahti. xcoveril pidin peale seda kui taskust sõnumeid saadeti, igaks juhuks ka mustri joonistama.
aku on tal ikka kehvakene.. hädapärast poolteist päeva. xperia vedas kolm ära.
ma pole veel väga mõelnud kuidas mainitud probleeme lahendada, kas saab mdagi mingile desktopile kokku vedada või on veel mingid seaded, kust ma näiteks seda sama andmesideasja näppida saan.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lex
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 01.10.2015 01:46:50 pole häda midagi vasta tsitaadiga

Pole sel telefonil häda midagi. Selle raha eest saaks tõesti mingi hiina brändiga asja mis pealtnäha on paremate näitajatega. Aga eeldades, et tahad teda sihipäraselt kasutada (jahil, kalal, põllul, metsas) on hea telefon. Aku peab päeva lõdvalt vastu, öösel laed. GPS on täiesti harju keskmine, pole millegi poolest teistest kehvem, pigem vastupidi. Kaamera on üllatavalt hea, parem kui paljudel kallimatel telefonidel. Ja maitse asi, minu meelest näeb täitsa hea välja ka. Teema alguses toodud kriitika vastab tõele, välisvalguse andusrit pole, taskulambi jaoks pead kõigepealt luku maha võtma jne. Aga muidu mõnus telefon.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2015 09:20:09 vasta tsitaadiga

Lihtsalt rändom infoks, mõned head aastad tagasi sai vana Xperia S-iga lahendatud ühtedel geodeetide suvepäevadel tundmatu punkti koordinaatide leidmist ja kus sai käsitsi katkestatud peale "fixi" gps signaal ja mälu järgi 5+ mõõtmise tulemusena sai täpsuseks ühes suunas ligi 20cm ja teises suunas oli pisut üle poole meetri, mis on super tulemus arvestades et kahes küljes olid kõrged kuused 20 m kaugusel. Vertikaali suunas viga telefoniga ei kannata kommenteerida. Punkt oli samuti koordineeritud RTK mõõtmistega. Sellel telefonil oli ka vaid GPS mitte glonassi tugi, viimase toega telefonid peaksid teoorias parema tulemuse andma. Pole viimase telefoniga proovinud.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003




sõnum 02.10.2015 18:37:17 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
Lihtsalt rändom infoks, mõned head aastad tagasi sai vana Xperia S-iga lahendatud ühtedel geodeetide suvepäevadel tundmatu punkti koordinaatide leidmist ja kus sai käsitsi katkestatud peale "fixi" gps signaal ja mälu järgi 5+ mõõtmise tulemusena sai täpsuseks ühes suunas ligi 20cm ja teises suunas oli pisut üle poole meetri, mis on super tulemus arvestades et kahes küljes olid kõrged kuused 20 m kaugusel. Vertikaali suunas viga telefoniga ei kannata kommenteerida. Punkt oli samuti koordineeritud RTK mõõtmistega. Sellel telefonil oli ka vaid GPS mitte glonassi tugi, viimase toega telefonid peaksid teoorias parema tulemuse andma. Pole viimase telefoniga proovinud.

Siiski üks esimesi (mäletamist mööda) telefone GLONASS'iga, aga impressive ikkagi.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.10.2015 19:39:53 vasta tsitaadiga

Mirage, isegi eelmine põlvkond enne Xperia S'i (Xperia 2011 mudelid) omasid juba GLONASS tuge.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003




sõnum 06.10.2015 08:31:09 vasta tsitaadiga

Tõsijutt, isegi wikis kirjas. Arvatavasti jäi mulle see sellest meelde, et tol hetkel hakati seda eraldi mainima gsmarenas.
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2016 19:44:08 vasta tsitaadiga

keegi mingi ametlikuma otsa lollipopi ka peale on saanud oma aparaadile? restardid taskus jätkuvad. icon_neutral.gif
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 04.04.2016 17:19:12 vasta tsitaadiga

Kuna meie regiooni ei taha kuidagi see ametlik lollipop jõuda, siis surusin sellele suvalise regiooni oma peale. Kõik iseenesest toimib sh. eesti keel aga eriti ei soovitaks teistel uue versiooni peale minna. Aku vastupidavus tundub kehvem olevat ja üldine stabiilsus ka viletsam. Headest külgedest võib välja tuua, et kompassi jms. andurid toimivad nüüd kiirelt (varem vaevu 1 kord sekundis uuenes) ja taskulambi nupp toimib lukustusekraanil. Miinuseid on omajagu rohkem: GPS täpsus on sama vilets nagu varem, aku peab vähem, UI on küll sujuv aga raud tunduks nagu ikka jalgu jäävat, appide stabiilsus on ka kehvake.
Eks enamus mu probleeme võib olla seotud imeliku regiooni versiooniga või tehaseseadete taastamise tegemata jätmisega aga siiani on igatahes kogemus selline.

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.04.2016 09:07:02 vasta tsitaadiga

tuli uuendus ka meie regioonile ära. taskus on lamp juba korra põlema hakanud, muster on tehtud väiksemaks ja kui teavitused sees, jookseb see nii mustrile kui kõne haldamisele peale..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 26.04.2016 11:14:41 vasta tsitaadiga

Ise veel jätkuvalt Bulgaaria lollipopi peal ja vähemalt enamus probleemidest saigi võitu tehaseseadete taastamisega. Aku vastupidavus on ikka kehvapoolne ja taskulambi nupp on täiesti mõttetu nüüd. Väga tihti sai telefoni taskust välja õngitsedes kogemata power ja taskulambi nupp korraga alla vajutatud ja selle tõttu ka lamp kohe tööle hakkas. Valgel ajal alati ei märka ka kohe taskulampi ja nüüdseks olen selle nupu alt selle üldse maha võtnud. Suvaliste kohtade peal uimamist on ka kordades rohkem (eriti kõnedele vastamisel)

Selle telefoni tore asi on muidugi see, et peale mitmeid kordi märjaks saamist, kukkumist ja tolmuga kokkupuudet ei ole asi veel kuskilt lagunema hakanud. (klapiväljund tuleks kinni toppida enne vihma kätte minemist muidugi) Isegi kaamera klaas on veel kriimuvaba, mis loogika järgi oleks pidanud esimesena minema, kuna ekraanil kasutan ikka kilet.

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2016 22:35:56 vasta tsitaadiga

http://www.rde.ee/products/ee/388/41659/sort/1/filter/0_0_0_0/G389F-Galaxy-Xcover-3-2016-Silver-mobiiltelefon.html
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Little-b-P
HV vaatleja

liitunud: 28.12.2016




sõnum 28.12.2016 02:40:09 vasta tsitaadiga

-Tervitus samsung x cover 3 sõpradele uurisin ja puurisin nig sai netis kolades infot et x cover on tubli ja kindel asi.... ka vend kiidab
sai siis poes käidud ja õhtul kl 7 sisse lülitatud ning järgmine päev ca kl 14 peale esmast/teist taskust välja võtmist ja laual olles kukkus maha(ca kõrguselt 80-90 cm) ilmselt vibratsioonist tingitud liikumisega ja ekraani klaas hullem kui ämbliku võrk.......nii nagu poes räägiti ja netist uurides siis marssisin poodi tagasi et mis nüüd saab viidates

IP67 ja MIL-STD-810G sertifikaadid, vesi, niiskus, päike, sool, tolm sobib, peaasi et tagakaane tihend oleks enne sulgemist puhas. Võib ka kukkuda betoonile 1,2m

saadeti garantiise ,,,,kust tuli vastuseks
...............................

Tuvastatud mehhaaniline vigastus (displei ja klaas katki). Garantii maha võetud. Kõik ametlik info telefoni kohta on siin http://www.samsung.com/ee/consumer/mobile-devices/smartphones/others/SM-G388FDSA SEB. Telefon omandab ainult IP67 kaitse. Pakume tasulist tööd - displei mooduli vahetus. Tarkvara ülekirjutus. TSP kalibreerimine. Taastamine ja WRT test. Maksumus

........................siit siis küsimus.... uuesti otsima hakates siis leidsin küll ip 67 info aga milxxxxx ei leidnud
juriidiliselt oleks vaja ametliku omistadud serdi viidet ... või kas kellelgi on analoogse teemaga kokkupuuteid ja oskaks suunata ........

tahaks oma raha eest ikka pakutud ja kiidetud asja mitte marssida kohe remonti kuigi masinat selline müks ei tohiks segada

tänud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.12.2016 10:16:40 vasta tsitaadiga

http://www.samsung.com/at/discover/galaxy-xcover-3
icon_rolleyes.gif

Pressiteadetes on see igalpool sees.
Kui muud mitte, siis nõua raha tagasi, kuna esitas eksitavat reklaami.

Edit: http://www.samsung.com/de/consumer/mobile-devices/smartphones/others/SM-G388FDSADBT
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Samsung Galaxy Xcover 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.