Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Seasonic M12II “Bronze” 520W probleem märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2015 11:13:25 Seasonic M12II “Bronze” 520W probleem vasta tsitaadiga

Tere,

Sai hiljuti juurde pandud uus HDD, lisaks praegusele SSD ja teisele HDD-le. Nüüd olen märganud, et arvutis tuleb körge tooniga pinin, kui HDD on ühendatud. HDD sai garantii korras isegi välja vahetatud, sest arvasin, et viga oli selles, aga tundub, et hoopis toiteplokis, sest pinin tuleb ainult siis kui on 2 HDD-d ja SSD taga, mitte ainult 1 HDD ja SSD. Kas keegi oskab öelda, milles viga vöib olla ? Seasonicu garantii kehtib, aga selle jaoks tuleb saata PSU vist välismaale, kui ma olen öigesti aru saanud.

või on hoopis probleem emaplaadis, kas keegi oskab soovitada midagi ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Seasonic M12II “Bronze” 520W probleem
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.