Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Samsungi nutitelefone saab tasuta kindlustada veeõnnetuste vastu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.07.2015 13:00:26 Samsungi nutitelefone saab tasuta kindlustada veeõnnetuste vastu vasta tsitaadiga


PRESSITEADE - Samsungi ja kindlustusettevõtte PZU koostöö tulemusena saavad Samsungi uusimate nutitelefonide Galaxy S6 ja S6 edge omanikud nüüdsest tasuta kindlustada oma seadme veeõnnetuste vastu.

„Suvel veedavad inimesed rohkem aega merel ja teiste veekogude läheduses ning harvad ei ole need korrad, kui hinnaline nutitelefon vette kukub. Nutitelefoni paranduskulud võivad sellisel juhul olla suured või vajab telefon üldse väljavahetamist. Seetõttu otsustasime oma klientidele vastu tulla ja luua kindlustuse, mis tagab neile sellisel juhul seadme parandamise. Kindlustus kehtib Samsung S6 ja S6 edge nutitelefonidele,“ rääkis Samsung Eesti tooteekspert Henry Tiitus.

Kõigile neile Samsungi S6 ja S6 edge telefonidele, millel on juba toimiv Screen Care ekraanikindlustus, laieneb 6. juulist ka kindlustus veeõnnetuste vastu. Pärast 6. juulit saavad Samsungi uusimate telefonide omanikud GALAXY apps rakendustepoest alla laadida ja aktiveerida uuenenud rakenduse Screen Care +, mis kindlustab seadme nii veeõnnetuste kui ekraani purunemise vastu. Kindlustus hakkab toimima 30 päeva jooksul pärast aktiveerimist.

Samsungi uusimate lipulaevade kindlustus Screen Care + kehtib 12 kuud ning antud kindlustusperioodi jooksul on võimalik telefoni parandada kuni kaks korda. Kindlustus laieneb ka väljaspool Eestit toimunud õnnetustele.

Samsung koostöös kindlustusettevõttega PZU tutvustas ekraanikindlustust Screen Care eelmise aasta oktoobris. Tänaseks kasutab seda 20 000 inimest. Ekraanikindlustus toimib Samsungi Galaxy seeria nutiseadmetel: Note 4, Galaxy Note Edge, Galaxy A7, Galaxy A5, Galaxy Alpha, Galaxy S5 ja Galaxy Tab S. Kindlustus Screen Care +, mis kaitseb ka veeõnnetuste vastu, toimib Samsungi uusimatel telefonidel S6 ja S6 edge.

Rohkem informatsiooni rakenduse Screen Care + kohta SIIN.

_________________
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 358
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Samsungi nutitelefone saab tasuta kindlustada veeõnnetuste vastu
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.