Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Project CARS 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.07.2018 23:14:55 vasta tsitaadiga

Pahandus80 kirjutas:
libe kirjutas:
Pahandus80 kirjutas:
Kannatab sellisega sõita ka üldse?
https://www.1a.ee/tv_audio_video_konsoolid/mangukonsoolid_tarvikud/pc_aksessuaarid/esperanza_drift_steering_wheel_black
sellisega on sul rataste pööramisel ehk sujuvam liikumine
ülejäänud ootused või maha kanda icon_idea.gif


Ühesõnaga alla Logitechi siis pole mötet vaadata nagu aru saan. Ausalt öelda, ega ma manuaalselt suurt vist ei viitsiks käike lappama hakata. Automaat palju mugavam ju :p

Miniarust ei tule kõne allagi kahe pedaaliga komplekt. Igal autol paned ikka nagu originaalis ette nähtud, kas H shifter või rooli pedaalid jne.
Poolkõva tegevus kõikide autodega automaati või pedal shifterit lasta imo icon_biggrin.gif
Lisaks on antud roolil ainult 270 kraadi rotation mis on ilmselgelt liiga vähe, et 1:1 rooli keeramist saada.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.07.2018 23:19:00 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:

Lisaks on antud roolil ainult 270 kraadi rotation mis on ilmselgelt liiga vähe, et 1:1 rooli keeramist saada.
vot see oli mul küll pähkliks
salongivaates ei kippunud see graafiline pööramine ühtima rooliga ja max oli pigem mingi kitsas raadius

pcars 2 puhul synci saada oli ikka lootusetu

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 13.07.2018 23:47:13 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
-RaiTz- kirjutas:

Lisaks on antud roolil ainult 270 kraadi rotation mis on ilmselgelt liiga vähe, et 1:1 rooli keeramist saada.
vot see oli mul küll pähkliks
salongivaates ei kippunud see graafiline pööramine ühtima rooliga ja max oli pigem mingi kitsas raadius

pcars 2 puhul synci saada oli ikka lootusetu


Libe tänud, et mu xboxi rakenduses vastu võtsid, palju huvitavam kohe sõita kui keegi ees aega teeb ja siis proovid kinni teda püüda icon_razz1.gif
Praegu mõtlen, et oleks PC2 võtma ligi icon_biggrin.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2018 00:23:55 vasta tsitaadiga

Pahandus80 kirjutas:
Minu jaoks on tüütu näiteks kestvussõit. Lase 25 ringi ühte ja sama rada
gran turismot ps2 peal mängides sai endurance'it oma 200 ringi jagu tehtud ega tulnud foorumisse hädaldama tühja-tähja
_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 14.07.2018 00:31:13 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
Pahandus80 kirjutas:
Minu jaoks on tüütu näiteks kestvussõit. Lase 25 ringi ühte ja sama rada
gran turismot ps2 peal mängides sai endurance'it oma 200 ringi jagu tehtud ega tulnud foorumisse hädaldama tühja-tähja


Ei ma ei tulnud hädaldama. Minu pärast sa võid ju nädal aega pea peal ka seista kui sa soovid ega keegi ei keela, lihtsalt ma ei näe asjal mõtet, et miks nii pikaks asju ajada.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2018 00:40:27 vasta tsitaadiga

Pahandus80 kirjutas:
Early Access kirjutas:
Pahandus80 kirjutas:
Minu jaoks on tüütu näiteks kestvussõit. Lase 25 ringi ühte ja sama rada
gran turismot ps2 peal mängides sai endurance'it oma 200 ringi jagu tehtud ega tulnud foorumisse hädaldama tühja-tähja


Ei ma ei tulnud hädaldama. Minu pärast sa võid ju nädal aega pea peal ka seista kui sa soovid ega keegi ei keela, lihtsalt ma ei näe asjal mõtet, et miks nii pikaks asju ajada.


Sa võid rahulikult edasi liikuda! Nt kui osaled kuskil liigas siis sügad nädal aega ühe autoga ühte ringrada, et sajandikude võrra ringiaegu parandada, et võistluspäeval head sõitu teha. Järgmine nädal uus ringrada ja jälle otsast pihta, nii see autosport käib.
Sunday driverid võivadki Euro Truck "simulatorit" sügada.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2018 00:45:12 vasta tsitaadiga

Pahandus80 kirjutas:
Early Access kirjutas:
Pahandus80 kirjutas:
Minu jaoks on tüütu näiteks kestvussõit. Lase 25 ringi ühte ja sama rada
gran turismot ps2 peal mängides sai endurance'it oma 200 ringi jagu tehtud ega tulnud foorumisse hädaldama tühja-tähja


Ei ma ei tulnud hädaldama. Minu pärast sa võid ju nädal aega pea peal ka seista kui sa soovid ega keegi ei keela, lihtsalt ma ei näe asjal mõtet, et miks nii pikaks asju ajada.
no kui sa nii ütled, siis ma ei näe mõtet miks seda üldse mängid
_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 14.07.2018 01:23:10 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
Pahandus80 kirjutas:
Early Access kirjutas:
Pahandus80 kirjutas:
Minu jaoks on tüütu näiteks kestvussõit. Lase 25 ringi ühte ja sama rada
gran turismot ps2 peal mängides sai endurance'it oma 200 ringi jagu tehtud ega tulnud foorumisse hädaldama tühja-tähja


Ei ma ei tulnud hädaldama. Minu pärast sa võid ju nädal aega pea peal ka seista kui sa soovid ega keegi ei keela, lihtsalt ma ei näe asjal mõtet, et miks nii pikaks asju ajada.
no kui sa nii ütled, siis ma ei näe mõtet miks seda üldse mängid


10 ringi oleks täiesti paras, et saada kätte sõidust mõnu ja et tekiks ka põnevust natuke. Aga üldiselt on nii, et ühele üks ja teisele teine see vaidlemine ei vii kuhugi. Veel vähem ma viitsin hakata mingisugust klaviatuuri sõda siin pidama. Chill beer_yum.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2018 02:54:27 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
Lisaks on antud roolil ainult 270 kraadi rotation mis on ilmselgelt liiga vähe, et 1:1 rooli keeramist saada.

Kui rool on 1:1-le nagu päris autol siis on ikka suht sitt sõita ja läheb lamedaks rapsimiseks. Kui vaadata WRC-d või mõnd muud rallit siis üle veerandi seal rooli ei keeratagi. Kui keeratakse siis ikka väga järsus kurvis. Forza 7-s ma seadistasin oma G29 (900 kraadi) mingi 240 peale, et oleks talutav sõita.

Endurance sõidud polegi kõikide jaoks. Nende jaoks peab kõvasti tahtejõudu ja aega varuma. icon_biggrin.gif

Mingeid odavaid roole ma küll ei soovitaks osta. Ilmselgelt nende FFB jms tunnetus on ikka väga kehv pluss pedaalid on raudselt rõvedad.

Hetkel olen ikka veendunud, et Gran Turismo Sport on ikka siga hea rooliga. Alguses vajab harjumist, sest pidurdusmaa on päris pikk aga üldiselt on väga äge. Forza 7-s ei olegi tegelikult saanud korralikult FFB ja rooli paika, et oleks nauditav sõita. CARS1 on maybe sellepärast mõnusam kui CARS2, et seal on rooliga sõitmine ja tunnetus vähe lihtsam. Ka väiksed lapsed (näiteks 6 aastane, kes mul siin proovis) saavad jube edukalt hakkama.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 14.07.2018 09:55:49 vasta tsitaadiga

Ma sõidan GT3 liigas ja enamus sõidud on 1h kanti. Just hakkas uus hooaeg ja selles on kaks sõitu 1,5h, peale seda tundub ka 1h sõit lühike icon_smile.gif
Endurance liigas on sõidu pikkus 2,4h. Keegi siin nimetas 25 ringi kestvussõiduks? icon_biggrin.gif
Ja mõned segased teevad 24h sõite...

PC2 tuleb ju rool kalibreerida, kui seda õigesti teha siis liigub küll rool ekraanil olevaga üks ühele. Auto setup'is saab siis iga auto jaoks eraldi määrata kui palju ringe rooli lappama peab.

Kes siin mainis et PC2 FFB kehv on, siis proovi > http://forum.projectcarsgame.com/showthread.php?51628-Jack-Spade-Custom-FFB-Files
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2018 11:24:45 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
-RaiTz- kirjutas:
Lisaks on antud roolil ainult 270 kraadi rotation mis on ilmselgelt liiga vähe, et 1:1 rooli keeramist saada.

Kui rool on 1:1-le nagu päris autol siis on ikka suht sitt sõita ja läheb lamedaks rapsimiseks. Kui vaadata WRC-d või mõnd muud rallit siis üle veerandi seal rooli ei keeratagi. Kui keeratakse siis ikka väga järsus kurvis. Forza 7-s ma seadistasin oma G29 (900 kraadi) mingi 240 peale, et oleks talutav sõita.

Endurance sõidud polegi kõikide jaoks. Nende jaoks peab kõvasti tahtejõudu ja aega varuma. icon_biggrin.gif

Mingeid odavaid roole ma küll ei soovitaks osta. Ilmselgelt nende FFB jms tunnetus on ikka väga kehv pluss pedaalid on raudselt rõvedad.

Hetkel olen ikka veendunud, et Gran Turismo Sport on ikka siga hea rooliga. Alguses vajab harjumist, sest pidurdusmaa on päris pikk aga üldiselt on väga äge. Forza 7-s ei olegi tegelikult saanud korralikult FFB ja rooli paika, et oleks nauditav sõita. CARS1 on maybe sellepärast mõnusam kui CARS2, et seal on rooliga sõitmine ja tunnetus vähe lihtsam. Ka väiksed lapsed (näiteks 6 aastane, kes mul siin proovis) saavad jube edukalt hakkama.


Jah WRC mängudes keerataksegi rooli raadius 270-540 vastavalt harjumisele, muidu läheb rapsimiseks. Ringrajal võiks ikkagi 1:1-le rool olla.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2018 11:32:18 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
Jah WRC mängudes keerataksegi rooli raadius 270-540 vastavalt harjumisele, muidu läheb rapsimiseks. Ringrajal võiks ikkagi 1:1-le rool olla.
Vaatasin Youtubest mingit suvalist GT3 masina sõitu ja naljalt ikka üle veerandi ei keerata rooli. See oleks imelik kah kui peaks sõidu ajal kurvis roolile 2 tiiru peale keerama. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 14.07.2018 11:57:15 vasta tsitaadiga

Rool sätitakse ikka vastavalt rajale. Kõige järsemas kurvis käed risti ja valmis.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2018 12:05:07 vasta tsitaadiga

kuccu kirjutas:
Rool sätitakse ikka vastavalt rajale. Kõige järsemas kurvis käed risti ja valmis.


Kas siin on keegi nii fanatt, et seadistab rooli vastavalt autole ja rajale? icon_razz.gif

Käed lähevadki siis risti kui rool on seadistatud sinna 250+ kraadi juurde aga mitte 1:1-le päris autoga. Käed risti on roolil ju pool pööret.

Aga no muidugi keegi ei keela võimalusel seadistada 1:1-le. Ise olen proovinud ja ei meeldinud. icon_razz.gif

PS! Isegi SPA raja esimeses kurvis ei lähe mul käed risti. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 14.07.2018 12:08:32 vasta tsitaadiga

GT3 rool peaks 540 kraadi olema minu teada ja nii umbes on mul ka seadistatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 14.07.2018 12:17:22 vasta tsitaadiga

Väljendasin valesti vist. GT autodel peaks olema rooli keeramis raadius 550 kraadi +- midagi. Vormelitel vähem rallikatel võimalik et suurem.

Rooli ülekandega paned paika palju keerama peab, et kõige kitsam kurv välja tuleks (käed risti).

Nii olen mina asjast aru saanud ja sellise loogika järgi autod paika sättinud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 14.07.2018 13:14:24 vasta tsitaadiga

Mul on tegelikult see küsimus, et mängus annab koike näppida. Esipidurid tagupidurid ja sada muud asja veel mis pähe ei tule hetkel. Kas keegu teist neid seadeid ka puutunud on ?
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 16.07.2018 11:14:34 vasta tsitaadiga

Pahandus80 kirjutas:
Mul on tegelikult see küsimus, et mängus annab koike näppida. Esipidurid tagupidurid ja sada muud asja veel mis pähe ei tule hetkel. Kas keegu teist neid seadeid ka puutunud on ?

Jah, ikka. PC2-s on väga põhjalik setup olemas. Saad steering ratio-t muuta, pidurite balanssi. Lisaks rooli/pedaalide enda sättimised. Seadete muutmine muudab ka oluliselt auto käitumist ning tihti ongi seda vaja teha, et kiiret aega saada või mõni auto teatud rajal "sõidetavaks" muuta. Seadistamine nagu ikka on üsna, mitte küll sõna otseses mõttes keeruline protsess aga üks pideva katse-eksitus meetodiga proovimine ja pikk protsess, eriti kui sättida suurt ei oska. Selleks on päris palju õpetusi ja selgituse internetis ning muidugi tuleb palju ka kogemusega kätte. Nagu öeldakse siis seadistamine on väga tähtis aga kindlasti on väga tähtis ka osata sõita kiiresti. Ilma selleta seadistamine ka väga palju imet ei tee icon_smile.gif Harjutamine teeb meistriks!

Ise olen aastatega 540-570 kraadi peale rooliga jäänud, kuna enamus distsipliine mida endal meeldib sõita kasutavad just sellist sätet ka reaalelus.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 17.01.2019 13:56:41 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on multiplayer lobby'des romurallist kõrini, siis AOR GT3 season 12 algab varsti > https://apexonlineracing.com/community/threads/aor-gt3-s12-announcement.51148/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 03.06.2020 23:37:48 vasta tsitaadiga

https://wccftech.com/project-cars-3-gets-gorgeous-first-reveal-trailer-body-customization/ väga arcade tundub.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2020 06:44:07 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
https://wccftech.com/project-cars-3-gets-gorgeous-first-reveal-trailer-body-customization/ väga arcade tundub.
Arvestades kui halb oli PC2 siis äkki PC3 on väheke lõbusam. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 04.06.2020 10:15:07 vasta tsitaadiga

No PC2 oli parem kui PC1, ilmselt tuleb PC3 parem kui PC2 icon_biggrin.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2020 12:29:01 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
No PC2 oli parem kui PC1, ilmselt tuleb PC3 parem kui PC2 icon_biggrin.gif
Kust otsast PC2 parem oli? Kiirustatud jamps. Graafiline tagasiminek oli märgatav. Juhitavus ja füüsika halb. AI tegi romurallit. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2020 12:35:17 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
No PC2 oli parem kui PC1, ilmselt tuleb PC3 parem kui PC2 icon_biggrin.gif


peab siinkohal ütlema, et mulle meeldib 1 palju rohkem, just juhitavuse/füüsika poole pealt
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.06.2020 14:20:20 vasta tsitaadiga

Vaadates trailerit ja GameRiot videot siis PC3 tundub hoopis kaugenevat realistlikumast simust.

AMS2 üritab nagunii madness engine'st korralikumat sim toodet välja võluda siis ehk SMS otsustas teha PC3 hoopis laiemale publikule mõeldes.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Project CARS 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.