Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] Bloodborne märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 15.05.2015 12:48:21 vasta tsitaadiga

Isegi Sony on üllatunud kui hästi Bloodborne müüb link
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 15.05.2015 15:05:52 vasta tsitaadiga

warsteine kirjutas:

Edit: Isegi Sony on üllatunud kui hästi Bloodborne müüb link


ma loodan, et nad järgneva mängu sellisena ei tee. Melee only viskab ikka päris kähku üle.
Soulsid aint maagina mängisingi. Natuke sai ka alt melee builde proovitud aga jamad. Eriti see kilbiga jändamine viskas üle. DkS1 Demon matchet/Zweihander olid ainukesed fun melee relvad tänu stunnile.

Siin pole ühtegi korralikku spämmitavad ranged attaki nii, et ma arvan et see mäng on k6ige raskem nendest neljast. Raskemad Bossud sarnanevad disaini poolest DkSst Magusega. Väga agressiivne ja leap aoe rünnakud koguaeg. Lisaks siin ei ole nagu ühtegi head varustust. Relvad/rüüd on k6ik väga n6rgad.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 16.05.2015 22:02:13 vasta tsitaadiga

486, eks ole maitse asi vast. Mulle näiteks Bloodborne võitlussüsteem meeldis lõpuks väga. Harjumine võttis veidi aega ainult.

Üldiselt nüüd teen väikese pausi BB-st, sain chalice dungeoni viimased bossid tapetud ja plaatinum trofee kätte. Mingi aeg kindlasti uuesti ja loodetavasti varsti tuleb DLC-d a'la Artorias of the Abyss oli DS1 puhul beer_yum.gif .
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 17.05.2015 14:44:08 vasta tsitaadiga

mõttetult raske mäng pidanuks alatest ng+ masohhistidele tegema, et normaalsed inimesed vähemalt esimese ringi teha saaksid.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 17.05.2015 19:19:47 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
mõttetult raske mäng pidanuks alatest ng+ masohhistidele tegema, et normaalsed inimesed vähemalt esimese ringi teha saaksid.


icon_lol.gif icon_lol.gif

Täiesti mängitav ja kerge on alguses. Lihtsalt peab ümber õppima kuna mängus on teissugune mehaanika kui seda oli eelnevates soul mängudes.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 18.05.2015 08:37:35 vasta tsitaadiga

See on individuaalne kui raske Bloodborne kellegi jaoks on. Selle eeldamine aga, et kui oskad Demon's Soulsi, Dark Soulsi ja Dark Souls 2 mängida, siis kindlasti peaksid oskama ka Bloodborne'i mängida, on vale. BB on Soulsi spirituaalne järglane, mis ei tähenda, et combat peaks üldse sarnane olema. Kes tõesti väga hätta satub - soovitan leveldada. Grindi kasvõi. Bloodborne's tõsiselt lisalevelid muudavad tegelase võimsamaks (kuna pea kõikide atribuutide arendamine lisab defense atribuudile juurde).
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 18.05.2015 09:07:10 vasta tsitaadiga

mäng on suht kerge kui kohaneda uuele süsteemile, mis ei ole midagi keerulist

Kui enne soulsi mänge harjunud mängima ilma kilbita ja põiklesid eemale kerge varustusega siis on bloodborneis suht kerge kohaneda.
Sisuliselt pead ära harjuma, et ei ole kilpi ja sellest järeldades peab põiklema vastaste eest ära ja õpppppppima omale sobiva relvaga combosid tegema.

+ mäng on titekakas tehtud kuna ei ole enam load raskust. ehk siis varustuse kandmine ei muuda sind "raskemaks" ja seetõttu on põiklemine igasugu varustusega ühtemoodi kiire ja kerge.
Soulsis sageli oli probleem kas olla raske tank või olematu kaitse varustusega kirp kes hüppab iga asja peale eest ära icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 18.05.2015 09:42:11 vasta tsitaadiga

angel, ma tean ühte inimest, kes reaalselt ei suuda Bloodborne'ga hakkama saada. Me veetsime niimoodi koos ca 4h - tema feilis ja mina vaatasin ning üritasin juhendada. Ta pole loll inimene, aga ma ei tea kas refleksid ei luba või on milleski muus asi. 4h ei ole muidugi väga pikk aeg ka, aga terve selle aja jooksul ta ei jõudnud isegi cleric beastini. Minu point on see, et tõesti on olemas inimesi, kes ei saa selle mänguga hakkama. Võimalik, et tõesti teosammul lõpuks ka läbiks BB, aga otsi sellist meelekindlust.

Lugedes nt metacriticus kasutajate negatiivseid ülevaateid, siis selgub, et taolisi inimesi võib veel olla. Sama tuleb välja ka neogafi vastavasisulistest teemadest.

Põhjus, miks equipment load eemaldati seisnebki ju selles, et hunter peab kiire olema. Kilbi eemaldamine tasakaalustati mobiilsusega. Poleks kuigi loogiline, et saad a'la Haveli turvise selga rebida ja siis "slow-stepid" eest ära. Sa oleksid pmst kaitsetu ja ainuke mott saaks olla jälle quick-steppimise saavutamine.

"Titekaks" just ei nimetaks BB raskust. Kas sul näiteks Headless Bloodletting Beast ja defiled chalice dungeoni Watchdog on tapetud? Üks lööb nagu veoauto ning teine teeb lisaks füüsilisele ka põletusvigastusi + su HP riba on 1/2 väiksem tavalisest. Kui on tapetud, siis küsiks mis levelil? Levelid annavad lihtsalt nii tohutult juurde ja teevad mängu lihtsamaks.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 18.05.2015 10:13:58 vasta tsitaadiga

Ma olen korduvalt jälginud ühte, kahte inimest kes ei saa gta, bloodborne, lbp etc mänguga hakkama... pms ühegiga ei saaks hästi hakkama kuna ei ole mängudega pea üldse kokku puutunud icon_razz.gif Ok mingi aja pärast juba hakkas asi toimuma ja oli näha rõõmu silmis, et näe välja tuleb. Ja siis juba edasi mängu läbitegemiseni.

järeldus: tehke kõik mängud ülimalt titekaks ja kõikidele tädidele ja onudele sobivaks.... Või äkki tuleks valida endale sobilikuma raskusastmega mäng?

näiteks laste mäng skyrim kus karu on sama tugev kui draakon icon_lol.gif


Bloodborne'is olen korduvalt bosside ja alam bosside ja tavaliste tegelaste poolt tappa saanud vaid ühe löögiga ja sedasi 30min järjest. Ei näe probleemi, ISE olin süüdi, et valisin vale taktika ja tormasin peale. Pole veel kordagi kohanud seal mängus olukorda kus mäng oleks cheatinud või odavaid trikke kasutanud.


Ma olin bloodborne'is tükk aega algus levelis kinni, grindisin, et natuke levelit ülesse saada. ÕPPISIN mängu mehaanikat tunduma, uusi relvi, taktikat. JÄLGISIN AI käitumist ehk siis kuidas ründab ja mida ta üldse teha suudab. Jälgisin maailma ülesehitust, kus kohast läbi saab ja kellega tuleb võidelda ja kellega MITTE. Pms võid enamus kohti läbi joosta ilma, et peaks vastastele tähelepanu osutama. Ehk siis kasutagem taktikat ja mõtlemist mitte ärge tormake ringi, et näe koll ja peab talle tohlakat andma. Lisaks saab kasutada võimalust inimesi appi kutsuda. Endale meeldib sageli koos mängda või siis veel parem teistele appi minna. Kuidagi "hubasem" on icon_biggrin.gif
Esimene bloodborne boss sai 1x läbi tehtud napilt ja higise puldiga... problem? hea boss oli ja pakkus päris asjaliku pinget koos meelelahutusega.

Demon Soulsi mängisin siis lugesin vahest kaasasolevat raamatut, et mõista mida item'id teevad, milline varustus mida teeb jne jne...


Neid lihtsaid mänge on piisavalt, valige endale sobilik kus võib ühte nuppu silmad kinni peksta suvalt ja siis tuleb achievement kohe ja saad kergelt kuni lõpuni.

Kui aga soov seda meistriteost mängida siis minupoolt soovitus:

Vali sobiv relv mille rünnakud on su mängustiiliga sobilikud. Kui ei tea veel mis sobib siis proovige erinevaid, leides see kõige sobilikum uuendage relv võimalikult kõrgele.
Jälgige vastaseid, igal vastasel on oma stamina ja combod mida nad teevad. Selle asemel, et pihta saada minge eemale ja laske tal ära rünnata. Siis kui ta rünnak lõppeb lennake peale. Vaadake palju dmg läheb ja eemalduge kohe ennem kui vastane reageerib.
ÄRA jookse vastaste sisse, tekib kohene ülekoormus ja saad tappa. Meelitage parem nad välja ja võtke nad ükshaaval ette.
Jälgi maailma ja selle ehitust. Vaata kus vastased paiknevad. Millega nad ründavad ja kes kusagil peidus võib olla.
Ära jooksmine on üks sagedane taktika souls mängudes, vähemalt mul. Parem on põgeneda oma väärtuslike punktidega kui hakata edasi raiuma ja lohakusest tappa saada.
Level up'iga ole hoolas. Erinevalt teistest action rpg'dest kus leveldamine on suht suva kuna mäng sellest väga katki ei lähe siis minuarust Souls mängudes on leveldamine väga oluline. Kui valesti leveldad võib asi suht mängimatuks muutuda. Levelda ainult neid punkte mida sul vaja. Näitkes valid ühe relva millel on str väga oluline siis oleks loogiline seda leveldada mitte miskit muud. Kui see soovitud leveli saavutab siis teisi aspekte uurima hakata mida miski teeb ja millist tulu toob.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 18.05.2015 10:18:02 vasta tsitaadiga

angel, enamjaolt olen sinuga nõus. Ma unustasin lisada, et sama inimene on Dark Souls 2 läbi teinud, seejuures ilma minu abita. Seepärast oligi müstiline minu jaoks kuidas ta BB-ga toime ei tule.

Teisest küljest saad sa tõesti nimetada mängu "titekaks" kui sa oled ka ise lugematuid kordi surma saanud? Jep see on kõik ka minu arvates fair game, surm kuulubki asja juurde. Samas lihtsaks vähemalt mina nii mõndki bossi ei pea. Eriti pärast chalice dungeoni variantidest Ebrietas'e, Headless Bloodletting Beasti, Defiled chalice watchdog'i ja Pthumeru Ihyll Pthumerian Descendantiga (see oli küll minu piix muidugi, kuna ei suutnud parrysid ajastada) kohtumist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 18.05.2015 10:30:35 vasta tsitaadiga

Mäng, nagu iga teine souls mäng, muutub suht kergeks pärast esmaseid bosse. Ja siis lähed uude kohta ja saad tappa... see ongi soulsi mäng. Ise olen tappa saanud enda vigade tõttu. Enamus mänge tänapäeval cheadib, et olla pikem ja nn "väljakutsuv". Ei paku sedasorti mängud lõbu, mängiks nagu haxxoritega võrgus. Täiesti sisutu ja masendavalt crap meelelahutus sellisel juhul. Souls mäng on üks väheseid kus ei ole ka põhjust pult vastu seina visata kuna ise oled süüdi kui tappa saad. Witcher seeria sarnane, isegi dark tasemega on täiesti mängitav ja nauditav. Ei mingit frustratsiooni.

Ei ole veel Bloodborne'i läbi teinud, teised asjad tulid ette aga lähiajal lõpetan. Seega võimalik, et varsti näengi midagi sellist mida võib nimetada cheatimiseks... Dark Souls 2 omas selliseid kohti ja siiani lõpetamata (draakonite vms kohas olid need suured vastased kes omasid lõpmatut staminat või vähemalt tundus kuna suure toikaga vehkis lõpmatuseni kui ette jäid). Mingi paar lõpukat teha ja viso aga ei kisu mängima. Demon Souls ja Dark Souls 1 olid aga ühed parimad action rpg mängud mida mänginud.


Dark Souls, Demon Souls sai kilbi taha peitu poetud sageli ja vibuga kaugelt vastaseid eemaldatud. Maagina oli veel kergem kohati. Bloodborne muutuis asjad ära. Sageli saab viriseda, et same old same old crap lastakse välja, nüüd natukenegi pandi sellele vanale retseptile maitseaineid peale ja kohe kisa lahti... icon_rolleyes.gif

See inimene kes DS2 sul läbi tegi võiks natuke maha istuda ja uut süsteemi tundma õppida ja kohaneda mitte 4h järjest peaga vastu seina joosta beer_yum.gif


Dungeonitega tegin mina "sohki". Ma leveldasin coopi kasutades tegelase kõrgele ja seni need esmased ja teised levelid sai nagu kuuma noaga läbi või lastud. Peaks uurima mida need kõrgemad tasemed pakuvad. Mäletan kui esmalt sinna läksin üldse siis sain mingi ühe bossiga 30min järjest tappa. Mingi 10x vist proovisin ja iga kord tegin vale sammu ja tõmbas sirbiga jälle maha icon_lol.gif

Kõige hullem on see kui inimene läheb mängus paanikasse ja kukub lahmima. Külma närvi peab hoidma ja kui elud on pea kadunud ei tasuks kohe healima kukkuda. Ise sain paar korda sedasi tappa, et valel ajal kukkusin jooma. beer_yum.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 18.05.2015 11:10:38 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:

+ mäng on titekakas tehtud kuna ei ole enam load raskust. ehk siis varustuse kandmine ei muuda sind "raskemaks" ja seetõttu on põiklemine igasugu varustusega ühtemoodi kiire ja kerge.


siin polegi varustust, rüüd on k6ik light armoriga. Greatsword on ka mini versioon nendest, mis Soulsides pakutakse. Ja tegelane pole ka eriti kiire. Need kolm viled Logarius, Gehrman ja Gascoigne, on k6ik palju kiiremad kui minu tegelane. Üks eriti häiriv asi selle seeria melee v6itluses on, et ei saa liikudes rünnata. See muudab v6itluse väga ebaausaks ja n6medaks. =Vilets gamedesign.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 18.05.2015 11:22:06 vasta tsitaadiga

hm liikudes ei saa rünnata? kas enne sai üldse? mäletaks, et enamasti kasutati dodge'i ja siis kohe püsti tõustes rõnnati. sama moodi nagu bloodborne'is. selles osas mingit erinevust ei näinud v.a see, et bloodborne on kenasti kiirema loomuga mäng. tegelane kah liigub nagu kohveiiniga ületoosis kirp. icon_rolleyes.gif

Relvade kombosid on kah rohkem. Varasemalt oli vaid 2 nuppu relvaga jaoks nüüd lausa 3 nuppu + püss. Väga võimaid kombosid annab teha juba selletõttu, et saab aktiivselt vahetada käes oleva relva olekut ning kombineerida seda koos püssiga.
Näitkes võitlus kus torni otsas pidi ühte mg'ga tüüpi kõrvaldama (kes mänginud teavad, kes ei siis ei spoili ehk eriti). Tüüp liikus üli kiirelt. Mitu korda sain tappa kuniks võtsin asja kätte ja läksin rahulikult peale. Mis tegin? Dodge'isin lihstalt ära ja tüüp hüppas ise torni otsast alla kuna üritas mind rünnata ja ma astusin lihtsalt eest ära. Selleks, et tema rünnakut natuke peatada lasin sobival hetkel talle püssist tina mille peale tüüp korraks tagasi tõmbus. AJASTUS on tähtis ja siis pms ongi kogu kergem vastaste laviin -> lase siis püssiga kui ründab, tüüp freezib ära ja viruta käega + relvaga.

Tekib tunne, et kirutakse sellepärast mängu, et tehti valed otsused, ei viitsitud mängu tundma õppida ja nüüd pühib mäng teiega põrandaid ja teil hala lahti.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|


viimati muutis angel 18.05.2015 11:23:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 18.05.2015 11:22:43 vasta tsitaadiga

angel, seda ma tahtsingi kuulda kas oled mängu läbi-lõhki läbi teinud icon_wink.gif . Vanilla mängus kokkuvõttes ühtki rasket bossi ei olegi, aga see võrdlusmoment tuleb just kõrgema taseme chalice dungeon bossidest. Ma usun, et sa saad veel kõvasti nalja seal mõnes dungeonis. Seda ebaausat efekti ei ole, mu teada pole ühelgi bossil lõpatut staminat, kõigi combod koosnevad kindlast löökide arvust ja ise varieerivad selle piires. Lihtsalt mõne bossi eluriba on nagu 10 marsi šokolaadi ja sina oled diabeetik.

486, on ikka varustust. Suur vahe on kas kannad neid alguse "riideid" või cainhurst armor set-i. Greatsworde pole mis mõttes? Stun efekti otsid? AOE-d? AOE jaoks on hunter's axe, stuni jaoks Kirkhammer ja Ludwig's Holy Blade. Arenda ikka +10ni ja on jõudu taga küll. Logarius on pooljumal seal, ta ju oskab ka maagiat pmst, aga tal ei ole ka lõputu stamina. Ta lihtsalt lööb tugevamalt kui sina. Cascoigne'i on kiire tõesti, aga ka üsna lihtsalt parry + ripostetav, kasvõi cheesi nende hauakividega ära. Gehrman on vast väike spoiler, aga tema on neist vaat, et lihtsaim. Ainult quick-step ja ta ei saa sulle pihta. Kasuta kiireid relvi.

Liikudes pole kunagi saanud rünnata, nüüd see tuleb lihtsalt rohkem ilmsiks kuna liikumine on niipalju kiirem. Mängu point ongi quick-step -> löök -> quick-step. Kasuta Old Hunter's Bone-i kui muidu aeglaseks jääb.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 18.05.2015 11:29:40 vasta tsitaadiga

warsteine:

ootan huviga. Tegin mingeid dungeone ja vist 2tk läbi tehtud või oli 3. Level oli 2 vist, ei mäleta enam aga kõvemat ei luba hetkel valida. Sain igasugu bosse kohata. Ei olnud midagi ületamatut. Leveldasin tegelast ja relva ülesse ja sai kenasti hakkama. Minuteda mõnda su listist isegi kohtasin ja ei olnud erilist muret. Alguses oli raske kui olematu varustuse ja leveliga peale lendasin aga ülla ülla -> Souls mängus ongi kohad kus alguses ligi ei pääse. Mitte nagu mõned teised mängud kus kõik on suht easy fest kus maailm leveldab koos sinuga mis = level up on mõttetu.

ei saa su kirumisest täpselt ainult aru, see et mõni seda mängu mängida ei tähenda, et keegi dev'idest peaks aega raiskama, et mäng ära lõhkuda easy mode'i tarvis. Ma arvan, et see kes mängus hakkama ei saa ei saa ka siis hakkama kui annad talle oma level ... ma ei tea 100 tegease kätte ja palud tal algusest peale mängima hakata selle tegelasega. Kogemused on eelnevates soul mängudes, et isegi kõrge leveliga teevad vastased sulle väga palju dmg'it ja suht kerge on kaotada. icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 18.05.2015 11:38:08 vasta tsitaadiga

angel, Chalice Dungeonid on ses mõttes veidi "odava" disainiga, et mitmeid bosse kohtabki mitu korda. Eriti alguse poole. Näiteks Blood-Starved Beasti kohtasin kokku mingi 3x vist icon_biggrin.gif, iga kord oli muidugi kohtumine raskem. Seetõttu ilmselt oled isegi kohtunud juba Pthumerian Descendanti, Watchdogs of the Old Lords-iga. Nad ongi esimesel kohtumisel väga kerged icon_wink.gif .
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 18.05.2015 11:38:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tegin mingeid dungeone ja vist 2tk läbi tehtud või oli 3. Level oli 2 vist, ei mäleta enam aga kõvemat ei luba hetkel valida.

Oleneb muidugi su tegelase lv'st, kuid IMO dungeon'id olid level4-ni kerged...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 18.05.2015 11:42:32 vasta tsitaadiga

tõesti ei mäleta hetkel mis level olen aga üle 40 minuteada on küll, kodus võib järgi vaadata. olen kohtunud tegelastega juba mitu korda ja aina raskemaks läks samas ei midagi ületamatut. mitu korda pidi mõnega üritama, mõnega mäletan läks suht napilt, et pms oli kumb ennem viimase hoobi annab langeb.

aga nagu eelnevates Soul mängudes siis ka selles: kui hakkama ei saa lähen tagasi. Uurin teisi kohtasid. Teen coop'i tuttavates kohtades ja leveldan ülesse ja vaatan varustuse üle. Ja siis analüüsin taktikat, et kas peab midagi muutma. Ja siis peale võidukalt icon_razz.gif

Dark Souls 2 jäi sellepärast toppama, et kadus kohati huvi. Kohati tundus mäng ebaaus ja selletõttu on need "nightmare" vms bossid tegemata. Level disain ei olnud seal ka tasemel Souls mängus nähtuga.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 18.05.2015 11:44:44 vasta tsitaadiga

beastbeats, Depth 4 on Defiled Chalice (Ailing Loran ka, aga see oli palju kergem). Imo see on üks raskemaid dungeoneid üldse. Võrreldavad viimastega.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 18.05.2015 11:49:38 vasta tsitaadiga

warsteine kirjutas:
beastbeats, Depth 4 on Defiled Chalice (Ailing Loran ka, aga see oli palju kergem). Imo see on üks raskemaid dungeoneid üldse. Võrreldavad viimastega.

Hea teada thumbs_up.gif
P.S üldiselt olen ma nendes dungeon'ides natuke pettunud - head/vajalikku kraami eriti ei ole ja tegelase leveldamiseks on kordades lihtsamaid/paremaid kohti.
Kuid iseenesest tore lisavalik...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 18.05.2015 11:54:27 vasta tsitaadiga

beastbeats, mina isiklikult olen dungeon layoutides pettunud. Kõigil on ühtne süsteem: 1) lähed sisse, vasakul või paremal on rituaali jaoks vajalike materjalidega lisatuba, 2) edasi minnes on ruum, mille ukse sa pead avama lülitiga, mis asub mujal, 3) käid otsid lülitit, 4) avades ukse on 50% kordadest veel lisaruum materjalidega ning otse minnes on boss. Nii iga jumala kord.

Head kraami muideks saab. Parimad bloodgemid on pärit just chalice dungeonitest. Nad on muidugi "cursed" variandid, ehk neil on ka negatiivne efekt. Samuti Root Chalice dungeonitest on võimalik leida pea kõigi relvade teisendeid "Uncanny" ja "Lost" variandid, mis erinevad tavavariantidest aint gem slottide poolest. Tundub triviaalne, aga just nii võib saada suurema base dmg.

Leveldamiseks muidugi jah tõesti chalice dungeonid parim valik ei ole icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 18.05.2015 11:58:39 vasta tsitaadiga

Bloodborne dungeon level disain ja layout on sama "vilets" ja "odav" nagu enamus AAA mängude tava level disain icon_lol.gif Ise olin kah natuke hämmingus, et näe -> same old things all over again uute vastastega. Aga vähemalt pea level disain on seni tasemel olnud mida näinud.

See dungeon värk tundub nagu bonus round olevat. Vabatahtlik ja valikuline koht grindida ja õppida võitlus süsteemi.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 18.05.2015 12:04:35 vasta tsitaadiga

angel, vanilla mängu level disainis ei pea lõpuni välja pettuma. See on kohati lausa hämmastav kui palju detailidele on tähelepanu pööratud. Tänapäeva mängumaastikul tõesti haruldane nähtus thumbs_up.gif .

Ses osas nõustun, et tundub nagu bonus content olevat, AGA ja see on väga suur aga, et nad lõppevad bossidega, mis on kordades raskemad kui vanilla mäng. Seejuures viimased 2 bossi on just lore osas väga olulised. Paneb tõsiselt pead kratsima, miks otsustati nad sinna paigutada.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 18.05.2015 12:14:42 vasta tsitaadiga

Taheti äkki main game raskusaste hoida teatud tasemel ja dungeon'id jätta neile kes soovivad midagi raskemat ja kohe?

igatahes seni mängitu põhjal ütleks, et supper mäng, parem kui DS2.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 18.05.2015 12:52:43 vasta tsitaadiga

Jah, minu jaoks on ilmselt järjestus selline: Demon's Souls > Bloodborne=Dark Souls 1 > Dark Souls 2. BB näol on vähemalt minu jaoks tegu tugeva GOTY kandidaadiga, mida võib-olla kõigutab vaid Witcher 3, aga eks seda näis beer_yum.gif .
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] Bloodborne mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.