Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S6 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67, 68  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Eix112
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.12.2017 21:09:20 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Odin-iga FF uuesti peale. Andmetest tõenäoliselt ilma.


Tänud nõuande eest. Tegin seda, kõik sujus hästi. Seni kuni telefoni ennast uuesti tööle bootima hakkas. Endiselt seisab "Samsung" logo ees ja kuhugi edasi ei lähe. Kas nüüd võib eeldada, et telefoniga on ühel pool? icon_sad.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arx009
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2017 14:08:14 vasta tsitaadiga

Panin ka selle 24MB uuenduse peale. Jube kaua mõtles ja vilgutas ülalkirjeldatud samsungi kirja - umbes veerand tundi kindlasti, kui lõpuks käima läks. Ehk siis need, kel kogu elu telefonis ja backuppi pole, siis vast ei maksa seda updatet igaks juhuks peale panna.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.12.2017 22:08:52 vasta tsitaadiga

panin ka pullipärast selle uuenduse peale, mingi 3-4 minutit istus samsungi logo peal ja siis toimis ilusti edasi icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 29.12.2017 09:58:12 vasta tsitaadiga

Mul oli uuendus ~15mb ja läks peale nagu iga teine.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2017 10:00:18 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Mul oli uuendus ~15mb ja läks peale nagu iga teine.

Edge?

Mul ka hommikul tuli, eks õhtul lasen peale. Ei hakka tööl jamama

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 29.12.2017 10:36:13 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
striker13 kirjutas:
Mul oli uuendus ~15mb ja läks peale nagu iga teine.

Edge?

Mul ka hommikul tuli, eks õhtul lasen peale. Ei hakka tööl jamama


Edge jah

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eix112
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2017 12:28:23 vasta tsitaadiga

Eix112 kirjutas:
Ehk keegi oskab aidata või lahendust pakkuda minu S6 Edge plussiga. Nimelt täna tuli teade, et telefon on alla laadinud tarkvarauuenduse, nõustusin ja panin "Uuenda kohe". Panin telefoni lauale ja askeldasin mujal ringi. 30 minuti pärast naastes, oli ees Samsungi logo, mis vilgub, nagu sisse lülitades ikka. Ning nii see oli samas seisundis ka 2h pärast. Võtsin siis telefoni käsile googeldasin ja juhiste järgi tegin alustuseks "Forced restardi", tulemus sama. Seejärel bootisin telefoni "recovery mode" ja tegin "wipe the cache partition". Tulemus endiselt sama. Ning siis võtsin ette viimase abinõu ja tegin sama teed mööda ka "wipe data/factory reset". Ning pannes "reboot system" jõudsin ikka sama kohta tagasi - Samsungi logo vilgub mustal taustal ja kõik. Nüüd mõistus otsas. Kas on kellelgi olnud sama mure ning on probleemile olemas ka lahendus? icon_rolleyes.gif


Update-in olukorda. Proovisin uuesti Odiniga taastada, esimesel katsel polnud tulemust. Tegin teise täpselt sama moodi ja telefon rebootis tagasi töökorda. Tänud, kes kaasa mõtlesid. beer_yum.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 22.01.2018 18:09:30 vasta tsitaadiga

Keegi akut on lastnud vahetada ja hinnaga kursis? Aku päris nadi, kui vahetus kallis on, tuleb oma töötelefon uuem A3 üldkasutusse võtta.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.01.2018 18:55:56 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Keegi akut on lastnud vahetada ja hinnaga kursis? Aku päris nadi, kui vahetus kallis on, tuleb oma töötelefon uuem A3 üldkasutusse võtta.
icon_lol.gif
https://www.mttc.ee/Samsung/Galaxy-S6-SM-G920.html

hiljuti vaatasin, oli 70€, nüüd aga 312€ icon_lol.gif
soome verkkokauppas müüdi 299'ga uut telefoni

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heiku
HV vaatleja

liitunud: 06.05.2010




sõnum 22.01.2018 21:40:29 vasta tsitaadiga

http://starcom.ee/varuosad-ja-komponendid/telefoni-varuosad/telefoni-akud/samsung-s6-aku.html
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 22.01.2018 22:14:31 vasta tsitaadiga

Tänud, võtan vast hoopis kümpa eest saksamaalt aku ja vahetan ise ära. youtube järgi pole just raketiteadus.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.01.2018 22:16:28 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Tänud, võtan vast hoopis kümpa eest saksamaalt aku ja vahetan ise ära. youtube järgi pole just raketiteadus.
krt mul ka aku jumala kutu, lõunaks on tavaliselt 50% vähese kasutuse juures
samas mul tagaklaas ka mõraline
pole veel uurinud, kui tõenäoline on, et see vaja ka välja vahetada - hetkel hoiab igatahes koos

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 22.01.2018 22:19:02 vasta tsitaadiga

Mul ka taga 2 mõra sees, a suht väikesed. Videot vaadates võib minna nii 50/50 selle mõraga. Igatahes see tagaklaas ka 10 euri umbes ebays uus.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.01.2018 22:48:05 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Mul ka taga 2 mõra sees, a suht väikesed. Videot vaadates võib minna nii 50/50 selle mõraga. Igatahes see tagaklaas ka 10 euri umbes ebays uus.
mul ikka korralikult mõras ja ilmselt mitte kukkumisest, vaid pigem taskus telefoniga vastu lauanurka vms tugevamalt kokku põrganud - see purunemine oli täiesti teadmatult tekkinud icon_rolleyes.gif

igatsen s4 plastist tagakaant, odav, kannatab juhtmevaba laadimist ja vastupidav, kergelt eemaldatav jne

ehk see innovatsioon ja disaid jõuab kunagi praktilisuse juurde tagasi

klaas ja metall ei tähenda materjaliteaduses mingit kvaliteeti ja kvaliteedi mõiste kui selline ei määratle hinna suhet kvaliteediga

inimestel on lihtsalt mingi loll arusaam, mis ilmselt pärineb ehetest

tootjad aga ilmselt hõõruvad käsi, kui varuosade ja remonditulude pealt pool tagasi teenitakse

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2018 11:37:46 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
lauri23 kirjutas:
Mul ka taga 2 mõra sees, a suht väikesed. Videot vaadates võib minna nii 50/50 selle mõraga. Igatahes see tagaklaas ka 10 euri umbes ebays uus.
mul ikka korralikult mõras ja ilmselt mitte kukkumisest, vaid pigem taskus telefoniga vastu lauanurka vms tugevamalt kokku põrganud - see purunemine oli täiesti teadmatult tekkinud icon_rolleyes.gif

igatsen s4 plastist tagakaant, odav, kannatab juhtmevaba laadimist ja vastupidav, kergelt eemaldatav jne

ehk see innovatsioon ja disaid jõuab kunagi praktilisuse juurde tagasi

klaas ja metall ei tähenda materjaliteaduses mingit kvaliteeti ja kvaliteedi mõiste kui selline ei määratle hinna suhet kvaliteediga

inimestel on lihtsalt mingi loll arusaam, mis ilmselt pärineb ehetest

tootjad aga ilmselt hõõruvad käsi, kui varuosade ja remonditulude pealt pool tagasi teenitakse

Juhtmevaba laadimine on ju ka s6-l täiesti olemas.
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.01.2018 14:09:24 vasta tsitaadiga

kakukeo, sult läks jutu point suure kaarega mööda icon_idea.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2018 15:07:25 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
kakukeo, sult läks jutu point suure kaarega mööda icon_idea.gif

Ei,miks ?
Sa väidad nagu klaastagusega telefonidel ei oleks seda juhtmevaba laadimist.
Maitse asi ma ütleks,mina jällegi ei igatse seda nn plastset ja odavat telefoni tunnet. galaxy s5 enda immitatsioon tagusega oli rõvedaim näide minumeelest.
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.01.2018 15:10:26 vasta tsitaadiga

kakukeo kirjutas:
libe kirjutas:
kakukeo, sult läks jutu point suure kaarega mööda icon_idea.gif

Ei,miks ?
Sa väidad nagu klaastagusega telefonidel ei oleks seda juhtmevaba laadimist.
Maitse asi ma ütleks,mina jällegi ei igatse seda nn plastset ja odavat telefoni tunnet. galaxy s5 enda immitatsioon tagusega oli rõvedaim näide minumeelest.
noo jumalauta

noo ei ole pointi pikemalt jutustama hakatagi

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 31.01.2018 21:18:19 vasta tsitaadiga

Minupoolt update, tellisin belgiast ebays aku+ tööriistad 10 euri eest. 5 päevaga oli kohal, vahetus võttis esimest korda ~30 minutit, üsna lihtne. Taga klaasil oli 2 mõra sees mis jooksid kaamera juurest raamini, peale vahetamist koledamaks ei läinud ning mõrasid juurde ei tulnud.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.01.2018 21:39:22 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Minupoolt update, tellisin belgiast ebays aku+ tööriistad 10 euri eest. 5 päevaga oli kohal, vahetus võttis esimest korda ~30 minutit, üsna lihtne. Taga klaasil oli 2 mõra sees mis jooksid kaamera juurest raamini, peale vahetamist koledamaks ei läinud ning mõrasid juurde ei tulnud.
link, mul on ka vaja pull ära teha ja tagaklaas on põhjast päris ämblik
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 31.01.2018 21:41:58 vasta tsitaadiga

Ise võtsin selle. https://www.ebay.com/itm/253258845876 Eks mõne päevaga näeb kaua aku kauem vastu peab.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Greenlight
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2002




sõnum 07.02.2018 22:26:35 vasta tsitaadiga

Kas on ideid pakkuda kuidas ma saaks musta ja pimeda ekraaniga S6 edge + ekraani mirrordada kuhugi? Ekraani puude töötab, kõnesi saan vastu võtta, USB debugging on ka sees. Oleks vaja aeg-ajalt telefoni seadeid ja menüüsid sättida. Kuna enne ekraani lõplikult pekki minekut ma keerasin screen always on peale siis mul taustavalgus põleb ja see imeb aku kiiresti tühjaks. Oleks vaja maha keerata... samuti oleks vaja maha võtta telefoni lukk. Kui aku tühjaks saab, siis ilmselt pekkis.. ma ju ei näe mis ekraanil toimub ja koodi ei saa sisestada. Kuna mul on nii esi kui ka tagaklaas mõningate mõradega ning raam on ka mõlkide ja mõradega siis remont läheb kallimaks rahaliselt kui asi väärt. Uut telefoni ka veel ei taha, sest pole midagi sellist uut ja huvitavat müügil.

Hetkel proovitud.
windows 8. Kies ja Sidesync ei leia telefoni üles. USB-porti ühendades arvuti telot ära ei tunne, piuks käib ja laadima hakkab. Device Managerisse telefon ei ilmu. (Samas üks teine android seade ilmub, kui see ühendada, seega probleem vast ikka konkreetses telefonis). MHL kaablit pole mõtet proovida, s6 ei toeta seda. Bluetoothiga olen telefoni ja arvutit varem paaritanud, faile saatnud edasi tagasi, kuid praegu miskipärast ei ühenda ära, kui panna paarituma.

Ligipääsu võimalused hetkel
USB - ei toimi miskipärast. Arvuti ei leia üles. Samas laadimine toimib. EDIT: Arvuti restart muutis asja. Telefoni näeb nüüd arvuti aga ligi ikka ei saa.
Wifi - Telefon on kodus olles koduses Wifi võrgus.
Bluetooth - läbi selle on ühenduses minu Gear S3 nutikellaga. Arvutiga miskipärast ei ühenda ära enam. Telefonisse faile saata ei õnnestu.
Google konto - selle kaudu saaksin ainult telefoni tühjaks teha ... ?

Mis võimalused on ? Ideid ? Muidu kuulen küll igalt poolt, et samsungi nii lihtne häkkida ja mendid saavad vabalt telefonidest kõik info kätte jms. jutud. Hetkel olekski vaja siis telefonile ligi saada kuidagi. Olen kuulnud ka mingit juttu sellisest sõnumist milles on mingi kood ja selle saatja saab sinu samsungi telefonile full accessi nii et sa ise ei teagi sellest midagi. Interneti avarustest google abil pole küll kahjuks miskit selle kohta leidnud.. xda -st ka mitte. Ei oska vist õigeid otsingusõnu kasutada ?

Käisin igast telefoniparandustes ideid küsimas. Nemad tahtsid ainult minu telefoni hirmsasti parandama hakata suure raha eest ja tahtsid andmeid kopeerida mulle väikse raha eest aga seda pole mulle vaja.

EDIT2: Üks idee on mul veel. Kui saaks kuidagi telefoni pildipanka ligi niimoodi, et ma saaks teha screenshotte, need ju salvestuvad kohe telefoni pildifoldrisse. Siis arvutist saaks vaadata enamvähem kus miski asub ja saaks vastavasse kohta vajutada.

_________________
Ehitus- ja remonditööd, lammutus, torud, elekter, vannitoad jms.


viimati muutis Greenlight 08.02.2018 02:15:59, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.02.2018 22:32:40 vasta tsitaadiga

et usbiga telefon arvutiga ühendada, siis s6 küsib alati, kas seda ikka lubad
kui selle kinnituse oled saanud anda, siis edasi võtab arvuti omaks


aga üldiselt on lihtsam kõige odavam hiina ekraani replacement tööriistadega otsida ja saad telefoni töökorda, pilt ilmselt nii hea ei ole, aga ma ei ole ka uurinud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005




sõnum 08.02.2018 01:45:34 vasta tsitaadiga

Võid proovida usb-> hdmi adapterit
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Greenlight
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2002




sõnum 08.02.2018 02:54:00 vasta tsitaadiga

tiitise kirjutas:
Võid proovida usb-> hdmi adapterit


Selle asja nimi on mhl kaabel ja seda s6 ei toeta ... vanad s2 jms toetasid .. uued telefonid ei.


või sa pidasid midagi muud silmas ?


Edit:

Nii Vysori kui ka MOBILeditiga saan telefoniga ühendust. MOBILedit tahab, et vajutaksin midagi seal telefonis vist confirmation vms. Ja Vysor tahab, et check your android phone and accept "Allow USB debugging" prompt. Aga ma ju ei näe kus see asub. Näpuga ekraani alumist poolt toksides seal midagi vibreerib küll aga mis.. ei tea..

_________________
Ehitus- ja remonditööd, lammutus, torud, elekter, vannitoad jms.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S6 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67, 68  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.