Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 68, 69, 70  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2019 16:58:06 vasta tsitaadiga

Sain ka hetk tagasi kõne sealt...neil mingi AHV´i list tekkinud? icon_eek.gif
Kusjuures see nr pole eraisiku nimel kuhu helistati

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2019 17:03:19 vasta tsitaadiga

Eks vist äriregistrist nad need numbrid saavadki. Mulle pole veel keegi investeerimist pakkunud. Aga minu puhul on 101% välistatud, et nad niikaugelegi jõuavad et seletada mida pakuvad, kuna vene keelt ma ei oska.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2019 17:33:53 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Eks vist äriregistrist nad need numbrid saavadki. Mulle pole veel keegi investeerimist pakkunud. Aga minu puhul on 101% välistatud, et nad niikaugelegi jõuavad et seletada mida pakuvad, kuna vene keelt ma ei oska.

Ma pole äriregistris. Seega minu numbrit nad sealt ei saanud. Võimalik, et helistavad numbreid lihtsalt läbi.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2019 17:36:52 vasta tsitaadiga

Ka võimalik. Minu number algab 569 ... võibolla pole robot veel selleni jõudnud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 15.08.2019 18:02:26 vasta tsitaadiga

Robot ei saa olla, sest ennem jõuti minul 53 ja 56 algusega numbrini, viimasena 52. Betamax, äkki aastaid tagasi oli see number äriregistris(kellelgi teisel)? Ma olen veendunud, et aluseks on just Äriregistri baas. Mul on ka selline nr, mis pole seal olnud(erakasutus) ja sinna ei pakuta eesti keeles vitamiine ega muud, samuti inglise/vene keeles investeerimist. Järelikult on alus ikkagi avalikustatud numbrid.
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 15.08.2019 18:35:45 vasta tsitaadiga

Heh, sain ka esmakordselt venelastelt kõne. Tea, kas paugutavad tõesti kogu numbrirange läbi?
Ei viitsinud pikalt nendega jahuda, seega ei tea, kas taheti head investeeringut või midagi muud pakkuda.

Number 699 1589
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2019 18:37:12 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:
Robot ei saa olla, sest ennem jõuti minul 53 ja 56 algusega numbrini, viimasena 52. Betamax, äkki aastaid tagasi oli see number äriregistris(kellelgi teisel)? Ma olen veendunud, et aluseks on just Äriregistri baas. Mul on ka selline nr, mis pole seal olnud(erakasutus) ja sinna ei pakuta eesti keeles vitamiine ega muud, samuti inglise/vene keeles investeerimist. Järelikult on alus ikkagi avalikustatud numbrid.

Ei ole. Ainus numbriomanik sellel alates Q-GSMi aegadest ja äriregistris seda pole kunagi olnud. Mul on üldse 55 algusega number.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 16.08.2019 20:11:18 vasta tsitaadiga

Lisaks on võimalik, et number rippus avalikult internetis(robot korjas) või tellisid midagi(Müügimeistrite baas). Andmebaasi korral oled saanud ka varem minu kirjutatud numbritelt kõnesid(nii Eesti kui välismaa) ehk see ei olnud esimene kord, kus "investeerimist" pakutakse. Otsi oma telefoni internetis. Ma leidsin, et keegi oli minu omad avaldanud lehel a la minuga sarnase nimega inimesed(justkui numbrite kataloog, alus oli sellel kindlasti äriregister).
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2019 21:11:09 vasta tsitaadiga

Minu oma pole netis ja telefonimüüjatelt pole samuti miskit ostnud.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2019 22:39:23 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Minu oma pole netis ja telefonimüüjatelt pole samuti miskit ostnud.

aga kõne vastu võtnud?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.08.2019 13:40:00 vasta tsitaadiga

johhaidii. Numbrid genereeritakse randomiga ja siis automaat helistab neile. Kui on kutsuv toon siis võtab inimene üle ja hakkab müüma. Mis kuradima liste või asju vaja on. Või nagu mõni siin mainis, et operaator on tema telefoninumbri kellelegi müünud. No milleks? Kui on olemas oluliselt lihtsam ja soodsam võimalus olemas ilma kellelegi midagi maksmata.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 17.08.2019 15:58:09 vasta tsitaadiga

Need välismaised "investeerimise" pakkumised ei ole genereeritud, vaid andmebaasi alusel. Täna tuli 6. kõne, mis on 15. augusti kõnega baasis sama algustähega, kuid number on algusega 53(varem 52). Tuleb arvestada võimalusega, et baasis võis ka number vigaseks muutuda. Näiteks on minu numbrile ostetud Tartusse bussipilet(inimene ei teadnud enda numbrit?).

Vene keeles investeerijate viimane number on laupäeval +3726026561 ( 6026561), mees asus enda väitel Brüsselis(Belgia) aga kahel korral jättis ütlemata kasvõi sõna(lause) prantsuse või saksa keeles. Tahtis pakkuda sama tehingut, mis juuli algul helistanud naine(Taanist), et saaksin partneriks. Nemad annavad info, mina ostku oma raha eest aktsiaid. Tulu pealt saavad nemad 18% endale(kõlab turu manipuleerimisena, et hinda üles ajada). Jutustasime 20+ minutit. Muidugi ei vastatud umbes 4 korda küsitud küsimust, miks ta ise sellega tulu ei teeni. Neil pidi olema lausa 70 analüütikut, kes jälgivad aktsiate muutumist. Ütles ka firma .org aadressi aga hääldus oli nii halb, et sattusin Arsenali jalgpalliklubi lehele(algus ais...).
Tema emakeel ei olnud vene keel, sest häälduses ei olnud teravust(kuulake PBK-d) ja kõne oli aeglane(nagu minul võõrkeel).

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 17.08.2019 18:17:40 vasta tsitaadiga

Mina ei usu et genereeritakse siis oleks 1 tulnud teisele numbrile 10 aastat ei mingit spämmi teine number on äriregistris sinna voolab igasugust pahna nii eestist kui väljamaalt eestilaadse numbriga on võimatu keelduda vastuvõtmisest. Sinna kuhu voolab pahna see number on üks esimesi gsm numberid eestis kui see hakkas massiliselt hoogu sisse saama.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 23.08.2019 10:34:51 vasta tsitaadiga

Mulle ka mingi Artjom Harjumaalt helistas ja kukkus mingist Horvaatia investeerimisest jahuma. Täna helistas number +37164415272, katkestasin ära.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2019 11:02:21 vasta tsitaadiga

Horvaatia on arenev turg. Kinnisvara rendid suvi otsa välja itaallastele ja elu lill thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TallMan
HV vaatleja

liitunud: 18.08.2014




sõnum 23.08.2019 12:34:28 vasta tsitaadiga

Mulle helistas sama number nagu ivokale, +37164415272. Vaatasin, et kahtlane number, ei võtnud vastu ja mõtlesin, et helistan tagasi kui HV-foorumis seda numbrit pole mainitud icon_biggrin.gif Aga number oli mainitud ja Artjomile Harjumaalt helistama ei hakka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 23.08.2019 18:02:45 vasta tsitaadiga

TallMan kirjutas:
Mulle helistas sama number nagu ivokale, +37164415272. Vaatasin, et kahtlane number, ei võtnud vastu ja mõtlesin, et helistan tagasi kui HV-foorumis seda numbrit pole mainitud icon_biggrin.gif Aga number oli mainitud ja Artjomile Harjumaalt helistama ei hakka icon_biggrin.gif

Seda loogikat ma hästi ei adu. Ega siis siinne foorumiteema ei ole ka nüüd miski täiuslik andmebaas, kus kõik õhumüüjad üles tähendatud on.
Meil Eestis operaatoritel ei ole seda kommet, et kõne vastuvõtmisel kohe raha kasseerima hakatakse. Küll võib see juhtuda, kui ise mingile tariifiga numbrile (tagasi)helistad.
Riigisiseste numbritega on vist see teema ka, et eritasulised on vaid 900-seeriad ja võivad olla ka lühinumbrid ja hoiatus enne raha rehkendamist on kohustuslik. Väljamaa numbritega on pilt palju kirjum ja õnne katsuda pole mõtet.
Minu isiklik käitumine on selline: Kui olen telefoni juures, võtan kõne vastu. Kui midagi ei sobi, saadan kuu peale või lihtsalt katkestan. Vahel saab ka helistaja kulul meelt lahutatud. Vastamata kõne puhul helistan tagasi vaid siis, kui number minu telefoni andmebaasis on, kõik ülejäänud jäävad tähelepanuta.
Simpel. icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2019 20:09:52 vasta tsitaadiga

ma vastan ainult nendele numbritele mis telefonis. ainsad erandjuhud on kui tean, et mõni kuller tulemas (kuigi ka nende numbrid üldjuhul olemas).
kellel minuga isiklikult asja pole (s.t mu nr pole), kuid hädasti vaja kontakti saada, leiab ka muud viisid. nagu näiteks suve algul kinnisvara maakler. ostis krundi, ihaldas ka naaber- ehk minu krunti. kinnistusraamatust kontakti ei saanud ja lähenes loominguliselt - küsis ostetud krundi omanikelt kõrvalkrundi omanike kohta, need suunasid emani ja siis läbi ema jõuti minuni, krundi omanikuni. ja peale esimest suhtlust läks tema telefoni nr kohe ka telefoni.
õnneks nüüd ka töökoht selline, et ühtki töökõnet ei tohiks oma telefonile tulla (ainsad kes helistada võiks, on ka telefonis).
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2019 22:50:16 vasta tsitaadiga

Hea pisike maailm. Nagu klaaskuul. Ema teeb pai ka kui kurjad tädid helistavad.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2019 23:22:51 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Hea pisike maailm. Nagu klaaskuul. Ema teeb pai ka kui kurjad tädid helistavad.

ja sind paitavad ööpäaevaringsed "abipalved" - ning neile vastamine aitab enda rasket lapsepõlve taluda.
Näe, ma oskan vastu ka panna, who'd of guessed...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TallMan
HV vaatleja

liitunud: 18.08.2014




sõnum 24.08.2019 11:18:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Meil Eestis operaatoritel ei ole seda kommet, et kõne vastuvõtmisel kohe raha kasseerima hakatakse


No aga tegemist oligi ju +371 ehk Läti numbriga. Pole nende oludega nii tuttav, et riskida.

tsitaat:

Ega siis siinne foorumiteema ei ole ka nüüd miski täiuslik andmebaas, kus kõik õhumüüjad üles tähendatud on.


Siiani on olnud endal 100% kattuvus. Kõik, kes mulle on helistanud, on ka siin foorumis üles tähendatud. Kuna mul on salajane number, siis ilmselt helistavad mingi numbrigeneraatoriga, mis valib huupi numbreid ja kui keegi vastab, siis inimene võtab üle. Kõnesid on ilmselt üüratu hulk ja alati saab keegi HV-foorumi tegelane ka pihta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 24.08.2019 11:23:17 vasta tsitaadiga

TallMan kirjutas:
tsitaat:

Meil Eestis operaatoritel ei ole seda kommet, et kõne vastuvõtmisel kohe raha kasseerima hakatakse


No aga tegemist oligi ju +371 ehk Läti numbriga. Pole nende oludega nii tuttav, et riskida.
Mida siin riskida on?

Milline operaator võimaldab kõne vastuvõtmise eest arve esitada? icon_eek.gif Mis need teiste riikide olud asjasse puutuvad?

Võta kasvõi Nigeeria spämmeri kõned vastu. Midagi sa ei maksa. Ainult spämmerile tekitad lisakulusid.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TallMan
HV vaatleja

liitunud: 18.08.2014




sõnum 25.08.2019 02:08:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mida siin riskida on?


Ikka on riskida. Mul on Soome Telia nr kasutuses ja viibin Soome mõistes välismaal. Välismaal kõnede vastuvõtmine võib vägagi palju maksta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2019 02:13:13 vasta tsitaadiga

Nii on. Ainult et välismaal vastu võetud kõnega ei saa raha huiar.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TallMan
HV vaatleja

liitunud: 18.08.2014




sõnum 25.08.2019 04:56:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nii on. Ainult et välismaal vastu võetud kõnega ei saa raha huiar.


Kui mõttetult peab mingi summa välja käima, siis lõppkokkuvõttes see ei lohuta kes selle raha saab. Kuna pole kõiki maakoode pähe õppinud, siis ei teadnud mis kood see +371 on. Kui keset kiiret tööpäeva tuleb kõne tundmatult numbrilt, siis ei suuda paari sekundiga süvaanalüüsi teha, et kas on on Läti, Rootsi või Norra maakood ja kas vastamine maksab miskit või mitte. Pole ka 100% kursis sellega kas sellele pakitile, mille Soome Teliast võtsin, on võimalik teha kõnesid vastaja kulul. Kunagi olid sellised kõned tavalised, kus kõne alguses operaator küsis, kas olete nõus vastu võtma kõne enda kulul. Kui seda küsitakse läti, rootsi või norra keeles, siis ei oskaks midagi kosta.

Lõppkokkuvõttes ei hakanud riskima ja ei võtnud kõne vastu, hiljem oli plaan HV-st üle kontrollida, et ega kellelegi teisele pole samalt numbrilt helistatud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 68, 69, 70  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.