Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mõnuainete jms arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kanep võiks olla
illegaalne (täielikult keelatud)
27%
 27%  [ 49 ]
dekriminaliseeritud (lubatud omada, müük keelatud)
25%
 25%  [ 45 ]
legaalne (lubatud müüa ja omada)
46%
 46%  [ 83 ]
hääli kokku : 177

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005




sõnum 11.01.2015 11:39:07 Mõnuainete jms arutelu vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Nii, et sa oled arvamusel, et narkootikumid tuleks legaliseerida?

Btw ma rumalatele väidetele enam ei viitsi vastata. Kui ikka empaatiat ei jätku noh siis ma pean mõistma, et tegu on puudega.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 11.01.2015 11:41:10 vasta tsitaadiga

raul. kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Nii, et sa oled arvamusel, et narkootikumid tuleks legaliseerida?

Mis Lõuna-Ameerikasse puutub, oleks see osaliselt sujuv ja irooniline lahendus kartellivägivalla suhtes.

Ma ei saa mitte mainimata jätta:

Link


The sad part is that an old man who is almost 80 has to come and propose a youthful openness

go Scart!


viimati muutis Mario. 11.01.2015 12:05:14, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 11.01.2015 11:44:45 vasta tsitaadiga

raul. kirjutas:

Nii, et sa oled arvamusel, et narkootikumid tuleks legaliseerida?

Btw ma mingi rumalatele väidetele enam ei viitsi vastata. Kui ikka empaatiat ei jätku noh siis ma pean mõistma, et tegu on puudega.

Mina näiteks olen arvamusel, et narkootikumid tuleks legaliseerida, vähemalt lahjad. See kahju, mis tekib võitluses narkootikumide vastu, on palju suurem kui see mida narkootikumid põhjustavad. Kusjuures olin ma kunagi ka kategooriliselt igasuguste narkootikumide legaliseerimise vastu. Naroksõltlasi tuleks kohelda haigete inimeste, mitte kriminaalidena.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005




sõnum 11.01.2015 11:46:03 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
raul. kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Nii, et sa oled arvamusel, et narkootikumid tuleks legaliseerida?

Mis Lõuna-Ameerikasse puutub, oleks see sujuv ja irooniline lahendus kartelliprobleemidesse.
go Scart!


Teisisõnu USAs drugid legaalseks, kartelliprobleemi poleks ja viimaks oleks jänkid mõnusalt sumina all?

Jah ega pärast kanepi proovimist ei proovi keegi enam kangemat kraami. #maxnaiivsus

Lühidalt, 40,393 people died of drug- induced causes in 2010. See on siis USA, kus on narkootikumid illegaalsed. Võib aint oletada paljud sumisevad elu ja surma piiril. Muidugi köki-möki 320+ milli on veel neid.
http://www.whitehouse.gov/sites/default/files/ondcp/Fact_Sheets/consequences_of_illicit_drug_use_-_fact_sheet_april_2014.pdf
+ kõik muud drug related jamad.


viimati muutis raul. 11.01.2015 11:51:49, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 11.01.2015 11:47:41 vasta tsitaadiga

raul. kirjutas:
Mario. kirjutas:
raul. kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Nii, et sa oled arvamusel, et narkootikumid tuleks legaliseerida?

Mis Lõuna-Ameerikasse puutub, oleks see sujuv ja irooniline lahendus kartelliprobleemidesse.
go Scart!


Teisisõnu USAs drugid legaalseks, kartelliprobleemi poleks ja viimaks oleks jänkid mõnusalt sumina all?

Jah ega pärast kanepi proovimist ei proovi keegi enam kangemat kraami.

Nii naiivne ka ei tasu olla, aga vägivaldne repressiivsus ei saa ainukese lahendusena olla.
First step notheless. Aga me võime siin nurgas ju paaniliselt vigiseda ja sõna "progressiivsus" peale nagu siga hirmust kiunuda.


viimati muutis Mario. 11.01.2015 11:49:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 11.01.2015 11:50:20 vasta tsitaadiga

raul. kirjutas:
Mario. kirjutas:
raul. kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Nii, et sa oled arvamusel, et narkootikumid tuleks legaliseerida?

Mis Lõuna-Ameerikasse puutub, oleks see sujuv ja irooniline lahendus kartelliprobleemidesse.
go Scart!


Teisisõnu USAs drugid legaalseks, kartelliprobleemi poleks ja viimaks oleks jänkid mõnusalt sumina all?

Jänkid on mõnusa sumina all nii või teisiti. Vähemalt need, kes seda ise soovivad. Aga narkootikumidega seotud megakasumid kaoksid kohe. Eesti vabariigi "kuiva seaduse" poolset lobby tegid just piiritusekuningad. icon_smile.gif Aga põhiküsimus on ikkagi inimese vabas tahtes ja valikuvabadustes.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 11.01.2015 11:53:11 vasta tsitaadiga

raul. kirjutas:

Jah ega pärast kanepi proovimist ei proovi keegi enam kangemat kraami. #maxnaiivsus


You just slipped, my friend. Tuligi kvaliteethüperbool ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005




sõnum 11.01.2015 11:55:49 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
raul. kirjutas:

Jah ega pärast kanepi proovimist ei proovi keegi enam kangemat kraami. #maxnaiivsus


You just slipped, my friend. Tuligi kvaliteethüperbool ära thumbs_up.gif

Sarkasm on hüperbool? Või otsisid jälle midagi, soov lugemine? icon_biggrin.gif


viimati muutis raul. 11.01.2015 11:56:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 11.01.2015 11:56:33 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Narkoteema peab ka vist tegema...

Ikka thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 11.01.2015 11:57:07 vasta tsitaadiga

raul. kirjutas:
Scart kirjutas:
raul. kirjutas:

Jah ega pärast kanepi proovimist ei proovi keegi enam kangemat kraami. #maxnaiivsus


You just slipped, my friend. Tuligi kvaliteethüperbool ära thumbs_up.gif

Sarkasm on hüperbool?


Ma oskan ka seda mängu mängida - kõik nooruses siidrit proovinud on neljakümnendaks eluaastaks läbiussitanud maksaga alkohoolikud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005




sõnum 11.01.2015 11:59:20 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Seekord tuleb uskuda su absoluutset väidet. Tore, meil on paari päeva jooksul tekkinud ühine arusaam. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 11.01.2015 13:24:54 vasta tsitaadiga

raul. kirjutas:
Scart kirjutas:
raul. kirjutas:
Huvitav miks nad Lõuna-Ameerikas ei taha kultiveerida demokraatiat seal on samuti igast terrosid toimetamas?
Millal viimati mõni Ladina-Ameerika terrorist teadliku valikuna USA'd või Euroopat ründas, on sul meeles?
Miks on ehitanud USA Mehhiko piirile tara? Ciudad Juárez ei ütle ilmselt midagi aga terror USA uksepakul.

- lõuna-ameerikas on demokraatiat kultiveeritud küll ja mõningase eduga. praegu peaks seal toimuma vaikselt tagasi vajumine või kõikumine demokraatia edu osas.
- terroristid lõuna-ameerikas? praegu peaks usa terroristlike organisatsioonide listis olema paar kolumbia gruppi ja vist paar muud veel. nende väljaöeldud eesmärgid ja tegevus on siseriiklik ja nende vastu käib võitlus. eriti kolumbia puhul usa vahetu abiga.
- usa-mehhiko piirile ehitatud tara peamine käimapanev jõud on olnud (illegaalne) immigratsioon. euroopal on õnneks vahemeri, mis sa arvad, mis seal toimuks kui vahemere asemel oleks maa?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 11.01.2015 13:51:35 vasta tsitaadiga

hervor kirjutas:
Mõttetuks poriloopimiseks on läinud. Tundub, et nii Scart kui Raul on jõudnud emotsionaalselt seisundisse, kus kõige paremini väitlus ei taha õnnestuda


Väitlus ei õnnestugi, kui üks osapool ei ole suuteline üsna mitme lehe peale ära seletama, mis on tema agenda. Saateks üsna laest võetud umbluu stiilis "Ladina-Ameerika terroristid" ning stampterminid a öa "empaatia!"

Rasmus kirjutas:

Sry, aga su mõttekäikusid on alati väga raske jälgida selles mõttes, et ilge draamaatiline ülepaisutamine käib, kuid nüüd ei saanud ma üldse enam aru.


Come again? Ma tõin ju tavapärase alkoholi-foobia käes vaevlevate loogika, et siidrit joonust saab garanteeritult alkohoolik vastusena rauli kilkele, et kanepit teinu lõpetab oma elu süstla otsas krokodilli sisse süstides. Huvitaval kombel on USAs kui ühe suurima riigipoolse vastuseisuga regioonis hetkel tõeline kanepi-renessanss ning osariigid lubavad kohapealse võimu kontrolli all toota ning müüa kanepit, lüües täielikult jalad alt illegaalsel kanepiäril ning teenides osariigi kassadesse miljoneid dollareid päevas, mis kõik jääb nüüd lõunapoole riigipiiri minemata. Seega võib ju ühe väitleja kohaselt oodata õige pea täielikku kange narko plahvatust, kuna kanepit proovinu hakkab automaatselt kohe kangema järele janunema?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 11.01.2015 14:22:37 vasta tsitaadiga

raul. kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Nii, et sa oled arvamusel, et narkootikumid tuleks legaliseerida?

Btw ma rumalatele väidetele enam ei viitsi vastata. Kui ikka empaatiat ei jätku noh siis ma pean mõistma, et tegu on puudega.


Sellise "väitlusoskuse" peale ei jää mul muud üle kui arvata sama sinu kohta. Sa oled praktiliselt ainus inimene siin teemas, kes nii ülbelt ja demagoogiliselt end väljendada suudab ja endal jääb veel õigust ülegi.

_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002




sõnum 11.01.2015 15:26:47 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Come again? Ma tõin ju tavapärase alkoholi-foobia käes vaevlevate loogika, et siidrit joonust saab garanteeritult alkohoolik vastusena rauli kilkele, et kanepit teinu lõpetab oma elu süstla otsas krokodilli sisse süstides. Huvitaval kombel on USAs kui ühe suurima riigipoolse vastuseisuga regioonis hetkel tõeline kanepi-renessanss ning osariigid lubavad kohapealse võimu kontrolli all toota ning müüa kanepit, lüües täielikult jalad alt illegaalsel kanepiäril ning teenides osariigi kassadesse miljoneid dollareid päevas, mis kõik jääb nüüd lõunapoole riigipiiri minemata. Seega võib ju ühe väitleja kohaselt oodata õige pea täielikku kange narko plahvatust, kuna kanepit proovinu hakkab automaatselt kohe kangema järele janunema?


Paraku statistika ja teaduslikud uuringud sinu poolt väljendatud seisukohta ei toeta.

Ma ei üritagi väita, et alkohol ei oleks probleem. On küll. Olen sellega väga lähedalt kokku puutunud ja kaotanud selle probleemi tõttu lausa väga lähedase inimese. Tean, mida alkohol inimesega teeb.

Küll on aga nii statistiliselt kindlaks tehtud, et psühhoogilist sõltuvust tekitavad mõnuained on esimeseks trepiastmeks ja kahjuks väga paljud ei piirdu ainult üsna süütu kanepiga. Liigutakse edasi nii tablettide kui ka süstimise peale.

Tõenäoline põhjus on minu hinnangul see, et alkoholi mõju on märgatavalt tagasihoidlikum, kui narkootilistel ainetel ja seetõttu ei ole motivatsioon nii kõrge. Samuti on alkoholi liigtarbimise tagajärjed ka enamikule väga ebameeldivad taluda, kuid paljude narkootiliste ainete puhul on see kas vähene või puudub üldse.

On teaduslikult tõestatud, et ühelt poolt on kanep küll ohutu, aga teiselt poolt mõjutab ikkagi organismi juba üsna ruttu - seega päris süütu asjaga ikkagi tegemist ei ole.

Seega olen mina endiselt seisukohal, et selline legaliseerimine ei ole ok. Väga heaks näiteks on minu arust suitsetamine, kus kunagi tehti see viga, et organismi väga tõsiselt laastav mürk on legaliseeritud ja selle tarbimine on ülimassiliselt levinud. Tagajärjed on näha ja tagajärje hind on kahjuks samuti väga kõrge. Isiklik kogemus samuti olemas enda näol.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 11.01.2015 16:08:07 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Scart kirjutas:
Come again? Ma tõin ju tavapärase alkoholi-foobia käes vaevlevate loogika, et siidrit joonust saab garanteeritult alkohoolik vastusena rauli kilkele, et kanepit teinu lõpetab oma elu süstla otsas krokodilli sisse süstides. Huvitaval kombel on USAs kui ühe suurima riigipoolse vastuseisuga regioonis hetkel tõeline kanepi-renessanss ning osariigid lubavad kohapealse võimu kontrolli all toota ning müüa kanepit, lüües täielikult jalad alt illegaalsel kanepiäril ning teenides osariigi kassadesse miljoneid dollareid päevas, mis kõik jääb nüüd lõunapoole riigipiiri minemata. Seega võib ju ühe väitleja kohaselt oodata õige pea täielikku kange narko plahvatust, kuna kanepit proovinu hakkab automaatselt kohe kangema järele janunema?


Paraku statistika ja teaduslikud uuringud sinu poolt väljendatud seisukohta ei toeta.

Ma ei üritagi väita, et alkohol ei oleks probleem. On küll. Olen sellega väga lähedalt kokku puutunud ja kaotanud selle probleemi tõttu lausa väga lähedase inimese. Tean, mida alkohol inimesega teeb.

Küll on aga nii statistiliselt kindlaks tehtud, et psühhoogilist sõltuvust tekitavad mõnuained on esimeseks trepiastmeks ja kahjuks väga paljud ei piirdu ainult üsna süütu kanepiga. Liigutakse edasi nii tablettide kui ka süstimise peale.

Tõenäoline põhjus on minu hinnangul see, et alkoholi mõju on märgatavalt tagasihoidlikum, kui narkootilistel ainetel ja seetõttu ei ole motivatsioon nii kõrge. Samuti on alkoholi liigtarbimise tagajärjed ka enamikule väga ebameeldivad taluda, kuid paljude narkootiliste ainete puhul on see kas vähene või puudub üldse.

Alkoholi tagajärjed põhjustavad "pea parandamist", millest hiljem kujuneb välja joomatsüklite harjumus, mis kipub lõppema totaalse allakäigu ja surmaga. Alkoholi mõju on arstide hinnangul siiski äärmiselt tõsine. Ma viskaks selle "esimese trepiastme" statistikale pilgu peale. Äkki paned lingi?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2015 14:20:29 vasta tsitaadiga

raul. kirjutas:
Jah ega pärast kanepi proovimist ei proovi keegi enam kangemat kraami. #maxnaiivsus

ot:
Vaata suuremat pilti - sina ega keegi teine ei ytle mulle voi kellelegi kolmandale, mida keegi oma kehaga teeb.

Spoiler Spoiler Spoiler

Irooniline on see, et maailmas, kus loodus ehk kanep on illegaalne, on kordades ohtlikum - kange alkohol, vabalt saadaval. Sigaretid samuti.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2015 15:09:38 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
raul. kirjutas:
Jah ega pärast kanepi proovimist ei proovi keegi enam kangemat kraami. #maxnaiivsus

ot:
Vaata suuremat pilti - sina ega keegi teine ei ytle mulle voi kellelegi kolmandale, mida keegi oma kehaga teeb.

Spoiler Spoiler Spoiler

Irooniline on see, et maailmas, kus loodus ehk kanep on illegaalne, on kordades ohtlikum - kange alkohol, vabalt saadaval. Sigaretid samuti.


Eestlane läheks hulluks kui kanep vabalt saadaval oleks.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 12.01.2015 15:52:25 vasta tsitaadiga

Kõik kanepivihkajad kes siin on - paljud üldse on proovinud seda? Ma olen enam kui kindel, et kõik räägivad kohe enda kogemustest ja sellest millest külapealt on kuulnud. Minu küsimus oleks, et kas kohe peale tegemist tõmbas koka, hero juurde? 3 aastat pärast tegemist, kas siis hakkas isutama? Ma kardan, et 99% vastustest on ei icon_rolleyes.gif

Nii palju kui minul asjaga kokkupuudet on olnud, need asjad nii ei käi. Ja ma ei ütle seda mingite YT videote põhjal. See kes satub erinevatest mõnuainetest sõltuvusse, teeb seda niikuinii olenemata kättesaadavusest.

ufo56, Mille peale me täpselt siis hulluks läheks?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 12.01.2015 16:13:31 vasta tsitaadiga

Väikemees, kõik kes tahavad olla popid hakkaksid kanepitarbijaiks, sest ilma kanepita ei paistaks nad popid välja.
tagasi üles
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 12.01.2015 16:22:32 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
Väikemees, kõik kes tahavad olla popid hakkaksid kanepitarbijaiks, sest ilma kanepita ei paistaks nad popid välja.


Tahate teada saladust? Kõik, kes soovivad kanepit hetkel tarbida, seda juba teevad hoolimata sellest, kas see on illegaalne või mitte. Vahe on selles et hetkel läheb raha kuritegelikele grupeeringutele (ja seda oluliselt suuremas mahus kuna mustal turul on hind oluliselt kõrgem)

_________________
Võtke õuna!


viimati muutis circles 12.01.2015 16:23:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005




sõnum 12.01.2015 16:23:04 vasta tsitaadiga

olavsu1, mille poolest erineb see praegusest olukorrast?
Hetkel absoluutselt kõik kes tahavad, saavad selle kätte maksimaalselt kahe telefonikõnega.

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2015 16:25:19 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
Väikemees, kõik kes tahavad olla popid hakkaksid kanepitarbijaiks, sest ilma kanepita ei paistaks nad popid välja.
thumbs_up.gif .Kui kuulen kedagi põhjendamas kanepi positiivseid omadusi siis tuleb mulle silmi ette mees kes on ülekaaluline, pikkade juuste ja habemega. Ja kas on uuritud kanepi pikkaaegse kasutamise negatiivseid mõjusid. Alkoholi kohta teatakse kindlasti. Mihkel7
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2015 16:37:49 Mõnuainete jms arutelu vasta tsitaadiga

Isiklikud solvangud jätke kirjutamata!

Lisasin ka küsitluse, kas kanep võiks olla legaalne.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2015 17:27:24 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
Kui kuulen kedagi põhjendamas kanepi positiivseid omadusi siis tuleb mulle silmi ette mees kes on ülekaaluline, pikkade juuste ja habemega. Ja kas on uuritud kanepi pikkaaegse kasutamise negatiivseid mõjusid. Alkoholi kohta teatakse kindlasti. Mihkel7

Kanep olevat üks enim uuritud "asi" maailmas. See et siin (Eestis) sellest midagi ei teata ning kanep "surmapatt" on, ei tee seda olematuks. Ja taimel , mida teatakse/tarbitakse juba aastatuhandeid ja mis kuulutati illegaalseks alles eelmise sajandi 20-30tel, ei ole praktiliselt negatiivseid mõjusid. Kui võrrelda siis alkoga näiteks. Seda eriti suhtes ühiskonda/kaasinimestesse, ehk siis alkouimas põhjustatud kuriteod/negatiivne käitumine jmt.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mõnuainete jms arutelu mine lehele 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.