Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Sony Xperia Z3 Tablet Compact probleem kaameraga (AR fun) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
poroloon
HV kasutaja
poroloon

liitunud: 25.07.2010




sõnum 05.01.2015 13:56:32 Sony Xperia Z3 Tablet Compact probleem kaameraga (AR fun) vasta tsitaadiga

Kaamera rezhiimide hulgas on mingi "AR fun" asjandus, mis ajab närvi. Kõigepealt kulus mul aega, et googeldada välja, mis see üldse on. Peale selle ei saa seda kasutada, sest ta ütleb alati "You're moving your camera too fast. Try again." Ja sealjuures pole vahet, kas ma kaamerat üldse liigutan või hoian täiesti liikumatult paigal. Ikka sama teade tuleb ette täpselt ühtmoodi.
See pole mingi eluliselt tähtis funktsioon, aga mind ajab närvi, kui mingi tehase poolt ette nähtud asi ei tööta ja on seega mõttetu ruumiraiskaja. Samas oleks ka hea, kui selle üldse eemaldada saaksin, kuna ta ei toimi.
Kellelgi ehk on mingeid ideid? icon_idea.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007




sõnum 06.01.2015 15:00:03 vasta tsitaadiga

mis ruumi sa juurde mõtled saada kui selle kustutamine õnnestuks?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 07.01.2015 20:28:02 vasta tsitaadiga

Igalpool ei töötagi see.......pildi taust peab normaalne olema. Pane aknast välja või mine õue ja proovi siis.
Toas vägahästi dinosaurusid ringi ei saa ajama panna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 07.01.2015 20:39:11 Re: Sony Xperia Z3 Tablet Compact probleem kaameraga (AR fun) vasta tsitaadiga

poroloon kirjutas:
Kaamera rezhiimide hulgas on mingi "AR fun" asjandus, mis ajab närvi. Kõigepealt kulus mul aega, et googeldada välja, mis see üldse on. Peale selle ei saa seda kasutada, sest ta ütleb alati "You're moving your camera too fast. Try again." Ja sealjuures pole vahet, kas ma kaamerat üldse liigutan või hoian täiesti liikumatult paigal. Ikka sama teade tuleb ette täpselt ühtmoodi.
See pole mingi eluliselt tähtis funktsioon, aga mind ajab närvi, kui mingi tehase poolt ette nähtud asi ei tööta ja on seega mõttetu ruumiraiskaja. Samas oleks ka hea, kui selle üldse eemaldada saaksin, kuna ta ei toimi.
Kellelgi ehk on mingeid ideid? icon_idea.gif


no see on üks mõttetu lastele mõeldud asi. Tekitab nö virtuaalse reaalsuse, saad mingeid dinosauruseid ja liblikaid jms ruumi kuvada. Või siis kellelegi mütsi pähe või prille ette vms. Ja siis soovikorral ka pildina salvesta. Mul plika esimesel päeval korra proovis ja edasi pole kedagi kottinud.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Sony Xperia Z3 Tablet Compact probleem kaameraga (AR fun)
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.