Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Microsoft Lumia telefonide üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pluto
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2002




sõnum 20.09.2017 14:17:31 vasta tsitaadiga

Esteix kirjutas:
Loobusin ka raske südamega peale 5a ja nelja nutikat Lumiast kuna ei saanud jagu ekraani heleduse reguleerimise bugist ja teist kahe sim toega Windows Phone ei leidnud icon_redface.gif . Jään ootama siis Surface Phone-i ja
ostsin elu esimese Androidi (Xiaomi Redmi 4X 32GB Dual SIM) esmamulje telefonist hea võrreldes näiteks abikaasa palju kallima isendiga kuid Android ise jääb igal juhul minu arvatses kasutajamugavuselt siiski WP-le alla.

3210, 5100, 5500, 5800, N8, Lumia 930, puhas Nokialane, viimane mohikaanlane, aga tunnen minagi, et 930 jääb elule jalgu, kuigi op süsteem on parim. Vähemalt oleks võimalik edasi minna Nokia nimelise telefoniga.. Ja üks põhjus, mis ma ikka ei taha 930-st loobuda on selle pommikindlus. Tööle ostetud A5 murenes ühe mitteekstreemse kukkumise järel kaks nädalat pärast ostu, oma Lumiat olen kukutanud korduvalt 3a jooksul erinevatelt kõrgustelt ning sellest annavad märku ainult sõjaarmid metallraamil, aga mitte klaasil. Kaitsekondoome ei kasuta.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 21.09.2017 00:07:41 vasta tsitaadiga

Esteix kirjutas:
Loobusin ka raske südamega peale 5a ja nelja nutikat Lumiast kuna ei saanud jagu ekraani heleduse reguleerimise bugist ja teist kahe sim toega Windows Phone ei leidnud icon_redface.gif . Jään ootama siis Surface Phone-i ja
ostsin elu esimese Androidi (Xiaomi Redmi 4X 32GB Dual SIM) esmamulje telefonist hea võrreldes näiteks abikaasa palju kallima isendiga kuid Android ise jääb igal juhul minu arvatses kasutajamugavuselt siiski WP-le alla.

Ma ei tea, mis telefoni sa täpselt kasutasid, aga endal on Lumia 950 dual sim.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2017 21:09:50 vasta tsitaadiga

Lumia 950, Fast Ring build 15252 - mobiil-ID rakendus väidab et PIN-PUK on valed. Päeval lasin PIN1 lukku kuigi raudpolt õige, õhtul nüüd 2 katset PUKiga ning ei võta seda kah vastu...
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 22.09.2017 11:11:17 vasta tsitaadiga

friik1, proovi paariks minutiks aku tagant ära võtta telefonil. Mul kunagi oli telefoni enda pin'ga jama. Väitis, et olin sisestanud vale pin'i. Peale teist katset eemaldasin aku ja õnneks peale seda läks kolmandal korral asi jonksu.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2017 13:18:59 vasta tsitaadiga

Võtsin kontorist ühe teise Lumia ja proovisin seal peal - PUK lukus. 2 korda veel võrdlesin enne kui sisestasin ja PUKid on kindlasti muutamata. Võibolla SIM andis tala...
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Esteix
HV kasutaja
Esteix

liitunud: 13.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2017 08:13:22 vasta tsitaadiga

Kopz kirjutas:
Esteix kirjutas:
Loobusin ka raske südamega peale 5a ja nelja nutikat Lumiast kuna ei saanud jagu ekraani heleduse reguleerimise bugist ja teist kahe sim toega Windows Phone ei leidnud icon_redface.gif . Jään ootama siis Surface Phone-i ja
ostsin elu esimese Androidi (Xiaomi Redmi 4X 32GB Dual SIM) esmamulje telefonist hea võrreldes näiteks abikaasa palju kallima isendiga kuid Android ise jääb igal juhul minu arvatses kasutajamugavuselt siiski WP-le alla.

Ma ei tea, mis telefoni sa täpselt kasutasid, aga endal on Lumia 950 dual sim.


Neid on kindlasti olemas, kuid kuskil müügis polnud, siingi oli teema suvel üleval kuni tühjalt arhiivi potsatas. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 01.08.2018 20:04:16 vasta tsitaadiga

Äratan vana teema ellu...
Nimetage mind imelikuks või misiganes, kuid pöördusin rohkem kui nädal tagasi siiski uuesti 930 Lumia usku. Põhjuseks tüdimus ühetaolisest Androidist igal pool ja igal sammul, tema pidevad uuendused, värskendused, oma elu elamine, google peremehelik olek igas asjas jne, lisaks ei saa üle ega ümber MS ilusast ja elavast taustast, väga heast kaamerast ja stabiliseerijaga videost. Seal peal olevad mulle vajalikud asjad töötavad samamoodi, ehk siis sõnumid, meilid, messenger, viber, whatsapp, ilmateade, navikaardid… ja rohkem ausalt öeldes ma ei kasutagi asju...

FB on peal, töötab seal ka, kuid ma ei kasuta seda telefonis, selleks on mul nii tööjuures kui kodus arvuti ja nett, Waze töötab ka vanast rasvast, navigeerib ja juhatab kohale kui vaja jne, seega hetkel ma ei näe selle teise sigrimigri kasutamist, kuidagi koormab koledalt. Win 10 ametlik 930-e sees on mis ta on, aga rahulikum temaga. Ma tean, et see on hapu op süsteem ja tuge seal enamus asjadele pole, kuid need mis on ja kasutan, need kõik töötavad icon_smile.gif. Kui peaks kätte tulema aeg, kus kraanid puhta Billi poolt kinni ja midagi enam ei tee, eks siis vaatab uuesti sahtlisse ja võtab " kaasaegsema " välja.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2018 22:39:50 vasta tsitaadiga

mark-lll, igatsen minagi oma Lumia 950-t. Pool aastat Androidi peal eland nüüd ja noh... on mis on.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 02.08.2018 12:47:15 vasta tsitaadiga

Sama siin, Lumia 940 peal tagasi.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.08.2018 18:53:56 vasta tsitaadiga

Pidin just eile, üle mitme kuu, Lumia 950-ne korraks sisse lülitama, et autos OBD lugejaga ühendus luua.
Mingil põhjusel Nokia androidikas seda teha ei suutnud.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 06.08.2018 19:29:24 vasta tsitaadiga

Muide... lihtsalt vihjeks, poes on sellel win 10-el Messenger beeta mingi. Vana messenger võtab ressurssi ja aeglaselt nagu avaneb, see teine on mingi light versioon ja töötab tipp-topp icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puhv2
HV kasutaja
Puhv2

liitunud: 27.10.2011




sõnum 06.10.2018 23:54:18 vasta tsitaadiga

nädala sees juhtus nii, et mobiilne internet kui selline kadus, aga kõnevõimalus jäi (950xl). operaatori klienditugi ei aidanud, neil polnud seeria telodega suurt kogemust, tegid mingi kaugreseti, palusid mul midagi välja-sisse lükata jne. sim-kaarti ja telefoni edasi-tagasi vahetades sai selgeks, et asi on telefonis, mitte sim-kaardis. kui kellelgi sarnane asi juhtub, siis soovitan recovery-tool-misiganes arvutisse installida ja "puhtalt lehelt" (vanast op-süsteemist) alustada, minul vähemalt õnnestus. kui kellelgi on sellest abi, siis on väga hea thumbs_up.gif ise jõudsin juba hakata otsima asendust aga hetkepakkumine võttis nõutuks. imestan, et järelturul palju 950 ja 950xl ei liigu. ühe natuke katkise soetasin hiljuti väikelapsele mängimiseks, samas on selge, et kui enda oma peaks otsad andma, siis on pepu majas.
_________________
mõned inimesed on nagu vihmapilved - kui nad ära kaovad, muutub päev kohe päikselisemaks
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008




sõnum 07.10.2018 09:51:48 vasta tsitaadiga

mul veel 950xl toimib, aga pikalt pole wifis olnud ja uuendanud..

mina lülin kogu aeg mob-datat sisse-välja, vaja netti lülin sisse, ei kasuta kohe välja. (2 vajutust)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 08.10.2018 09:11:39 vasta tsitaadiga

Puhv2 kirjutas:
nädala sees juhtus nii, et mobiilne internet kui selline kadus, aga kõnevõimalus jäi (950xl). operaatori klienditugi ei aidanud, neil polnud seeria telodega suurt kogemust, tegid mingi kaugreseti, palusid mul midagi välja-sisse lükata jne. sim-kaarti ja telefoni edasi-tagasi vahetades sai selgeks, et asi on telefonis, mitte sim-kaardis. kui kellelgi sarnane asi juhtub, siis soovitan recovery-tool-misiganes arvutisse installida ja "puhtalt lehelt" (vanast op-süsteemist) alustada, minul vähemalt õnnestus. kui kellelgi on sellest abi, siis on väga hea thumbs_up.gif ise jõudsin juba hakata otsima asendust aga hetkepakkumine võttis nõutuks. imestan, et järelturul palju 950 ja 950xl ei liigu. ühe natuke katkise soetasin hiljuti väikelapsele mängimiseks, samas on selge, et kui enda oma peaks otsad andma, siis on pepu majas.



Jätkuvalt...siiani kasutan 930-t ja ei anna alla icon_smile.gif muidugi jah, androidi aku peab oluliselt kauem vastu (Huawei P10 Lite), kuid ei sega... päeva peab ikka vastu kui ei näpi.

Samas vaadates aliexpressi, siis on seal 950 hinnad ikka krõbedad...nii uuele kui taastatud versioonile

https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20181007230822&SearchText=Nokia+950
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 08.10.2018 09:54:20 vasta tsitaadiga

mark-lll kirjutas:
Puhv2 kirjutas:
nädala sees juhtus nii, et mobiilne internet kui selline kadus, aga kõnevõimalus jäi (950xl). operaatori klienditugi ei aidanud, neil polnud seeria telodega suurt kogemust, tegid mingi kaugreseti, palusid mul midagi välja-sisse lükata jne. sim-kaarti ja telefoni edasi-tagasi vahetades sai selgeks, et asi on telefonis, mitte sim-kaardis. kui kellelgi sarnane asi juhtub, siis soovitan recovery-tool-misiganes arvutisse installida ja "puhtalt lehelt" (vanast op-süsteemist) alustada, minul vähemalt õnnestus. kui kellelgi on sellest abi, siis on väga hea thumbs_up.gif ise jõudsin juba hakata otsima asendust aga hetkepakkumine võttis nõutuks. imestan, et järelturul palju 950 ja 950xl ei liigu. ühe natuke katkise soetasin hiljuti väikelapsele mängimiseks, samas on selge, et kui enda oma peaks otsad andma, siis on pepu majas.



Jätkuvalt...siiani kasutan 930-t ja ei anna alla icon_smile.gif muidugi jah, androidi aku peab oluliselt kauem vastu (Huawei P10 Lite), kuid ei sega... päeva peab ikka vastu kui ei näpi.

Samas vaadates aliexpressi, siis on seal 950 hinnad ikka krõbedad...nii uuele kui taastatud versioonile

https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20181007230822&SearchText=Nokia+950
Lumiate akud peaksid kõik mitte näppimise korral vähemalt nädala vastu pidama ja kui mittevajalikud voolutarbijad väljas, siis kaks nädalat
mis su 930-l viga on? teeb vahetpidamata hot-spotti kellelegi?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
decade
HV vaatleja

liitunud: 01.02.2003




sõnum 08.10.2018 10:42:22 vasta tsitaadiga

Puhv2 kirjutas:
nädala sees juhtus nii, et mobiilne internet kui selline kadus, aga kõnevõimalus jäi (950xl). operaatori klienditugi ei aidanud, neil polnud seeria telodega suurt kogemust, tegid mingi kaugreseti, palusid mul midagi välja-sisse lükata jne. sim-kaarti ja telefoni edasi-tagasi vahetades sai selgeks, et asi on telefonis, mitte sim-kaardis. kui kellelgi sarnane asi juhtub, siis soovitan recovery-tool-misiganes arvutisse installida ja "puhtalt lehelt" (vanast op-süsteemist) alustada, minul vähemalt õnnestus. kui kellelgi on sellest abi, siis on väga hea thumbs_up.gif ise jõudsin juba hakata otsima asendust aga hetkepakkumine võttis nõutuks. imestan, et järelturul palju 950 ja 950xl ei liigu. ühe natuke katkise soetasin hiljuti väikelapsele mängimiseks, samas on selge, et kui enda oma peaks otsad andma, siis on pepu majas.


juhtus eelmine nädal sama asi. lumia 650 kadus mobiilne andmeside. aitas see kui panin korra simi andoridi sisse ja seal töötas. panin MSi tagasi ja töötas ka koheselt seal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 09.10.2018 20:20:19 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
mark-lll kirjutas:
Puhv2 kirjutas:
nädala sees juhtus nii, et mobiilne internet kui selline kadus, aga kõnevõimalus jäi (950xl). operaatori klienditugi ei aidanud, neil polnud seeria telodega suurt kogemust, tegid mingi kaugreseti, palusid mul midagi välja-sisse lükata jne. sim-kaarti ja telefoni edasi-tagasi vahetades sai selgeks, et asi on telefonis, mitte sim-kaardis. kui kellelgi sarnane asi juhtub, siis soovitan recovery-tool-misiganes arvutisse installida ja "puhtalt lehelt" (vanast op-süsteemist) alustada, minul vähemalt õnnestus. kui kellelgi on sellest abi, siis on väga hea thumbs_up.gif ise jõudsin juba hakata otsima asendust aga hetkepakkumine võttis nõutuks. imestan, et järelturul palju 950 ja 950xl ei liigu. ühe natuke katkise soetasin hiljuti väikelapsele mängimiseks, samas on selge, et kui enda oma peaks otsad andma, siis on pepu majas.



Jätkuvalt...siiani kasutan 930-t ja ei anna alla icon_smile.gif muidugi jah, androidi aku peab oluliselt kauem vastu (Huawei P10 Lite), kuid ei sega... päeva peab ikka vastu kui ei näpi.

Samas vaadates aliexpressi, siis on seal 950 hinnad ikka krõbedad...nii uuele kui taastatud versioonile

https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20181007230822&SearchText=Nokia+950
Lumiate akud peaksid kõik mitte näppimise korral vähemalt nädala vastu pidama ja kui mittevajalikud voolutarbijad väljas, siis kaks nädalat
mis su 930-l viga on? teeb vahetpidamata hot-spotti kellelegi?


Ei tee ta midagi hotspotti icon_smile.gif lihtsalt aku oli tal sünnist juba miski imelik 2420mah ja ega seda ei ole kauaks olnud juba algusest saadik. Asi on ju 4 aastat vana ka... taustal töötab ilmateade näiteks
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puhv2
HV kasutaja
Puhv2

liitunud: 27.10.2011




sõnum 09.10.2018 22:01:23 vasta tsitaadiga

Aamen! Minu jada on samuti sarnane, kuid lõpus komistasin ja pidin võtma MS-i Lumiad. Kukkumisi läbi aastate ja mudelite kümneid ja sadu, mitte ühtegi icon_exclaim.gif mõras mobiili, mitte ühtegi mittetoimivat mobiili ja kõik kärab. Minul oli ajalugu stiilis 3110, x6, n900, n9, 1020 ja 930 (mingist hetkest 2 telo korraga) ja nüüd paralleelselt 950 ja 950xl. võrreldes elukaaslase, õe ja kolleegidega olen kas hoolsam või kukuvad telod õnnelikumalt. järgmise aasta sügisest tuleb mõelda asendusele, aga eks näis.

PS. unustasin mainida, et kui kellelgi on suur soov töökorras ja viisaka väljanägemisega 950xl soodsalt loovutada heasse peresse, siis olen alati olemas. luban hoida ja hoolitseda kuni pensionipõlveni ja pisut hiljemgi.


pluto kirjutas:
Esteix kirjutas:
Loobusin ka raske südamega peale 5a ja nelja nutikat Lumiast kuna ei saanud jagu ekraani heleduse reguleerimise bugist ja teist kahe sim toega Windows Phone ei leidnud icon_redface.gif . Jään ootama siis Surface Phone-i ja
ostsin elu esimese Androidi (Xiaomi Redmi 4X 32GB Dual SIM) esmamulje telefonist hea võrreldes näiteks abikaasa palju kallima isendiga kuid Android ise jääb igal juhul minu arvatses kasutajamugavuselt siiski WP-le alla.

3210, 5100, 5500, 5800, N8, Lumia 930, puhas Nokialane, viimane mohikaanlane, aga tunnen minagi, et 930 jääb elule jalgu, kuigi op süsteem on parim. Vähemalt oleks võimalik edasi minna Nokia nimelise telefoniga.. Ja üks põhjus, mis ma ikka ei taha 930-st loobuda on selle pommikindlus. Tööle ostetud A5 murenes ühe mitteekstreemse kukkumise järel kaks nädalat pärast ostu, oma Lumiat olen kukutanud korduvalt 3a jooksul erinevatelt kõrgustelt ning sellest annavad märku ainult sõjaarmid metallraamil, aga mitte klaasil. Kaitsekondoome ei kasuta.

_________________
mõned inimesed on nagu vihmapilved - kui nad ära kaovad, muutub päev kohe päikselisemaks
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 10.10.2018 07:41:41 vasta tsitaadiga

mark-lll, see 2420 on ju tehase number ja sellega tehas on eri voolusäästu režiimis isegi 23 päeva (s.t. 3 nädalat) kestvust. Ilmateade ja ehk paar sama tagasihoidlikku taustavärki töös võiks siiski 2 nädalase vastupidavuse anda. Kui ei, siis on midagi voolu röövimas või telefon algusest peale praakeksemplar.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rein113
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2008




sõnum 10.10.2018 17:56:26 vasta tsitaadiga

Puhv2 kirjutas:
PS. unustasin mainida, et kui kellelgi on suur soov töökorras ja viisaka väljanägemisega 950xl soodsalt loovutada heasse peresse, siis olen alati olemas. luban hoida ja hoolitseda kuni pensionipõlveni ja pisut hiljemgi.

Küll harilik 950, aga lihtsalt mainin: https://www.luutar.ee/mobiiltelefonid-microsoft-lumia-950-est
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 18.10.2018 20:28:09 vasta tsitaadiga

Sain põhjuse teada, miks 930 akut sööb. Mul oli kogu aeg 4G peal ja kui messengeris natuke olla ja netis paari kolme asja vaadata läks telefon kohati tuliseks kätte ära... seda ka siis kui videot teha.
Sättisin katseks setingutest " ainult 3G", mida näen... akut on järgi lausa teise päeva õhtuni , kui väga ei näpi. Huvitaval kombel nüüd netis ja messengeris olles telefon ei kuumene käes, mis see põhjus on ma ei tea, asju avab samamoodi nagu 4G oleks...miskit vahet pole, mingi krdi anomaalia softis vbla?

Ja aku kasutuse sätetest veel, et rakenduste valikus on : " haldab windows " tekib küsimus, et mismoodi see win seda rakendust siis haldab, et aku peale ei hakka ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 19.10.2018 08:39:56 vasta tsitaadiga

kui ikka riistvarakomponent töötamiseks vajab voolu, siis ta seda ka peab saama kuni aku tühi ja ainus mida win teha saaks ongi vastava tarbija väljalülitamine, samas päris igat asja ta blokeerida ka ju ei tohi
kuumus viitab liiga suurele koormusvoolule, mille põhjuseid võib olla väga palju alates valest töörežiimist kuni näiteks vigase antennini, üle mille 4G töötab
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 19.10.2018 09:21:29 vasta tsitaadiga

Ok…. kuid olles nüüd ainult 3G režiimis, ei kuumene telefon üldse, isegi soojaks ei lähe enam käes ja akut peab ka normaalselt, samas vahet rakenduste avamises 4G ei näe...justkui ühtmoodi avavad icon_razz.gif ma ei tea mis seal on, aga jääb selle 3G peale ja las seal olla. Ma vana nokia mees NMT algusaegadest saadik ja ei jaksa kaasa minna nende uute mänguasjadega, mis oma elu elavad seal taskus google juhtimisel. Ja olgem ausad, ise kombineeritud asjadest WIN desktop telefonis on ikka kordades ilusam kui Androidil icon_smile.gif

viimati muutis mark-lll 19.10.2018 17:55:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 19.10.2018 16:02:25 vasta tsitaadiga

Desktopi ilu pärast telefoni hinnata...njah.
Kui tahad muretut Androidi, võta Pixel, muud on "tuunitud" eri tootjate poolt.
Kui rakendusi ja süsteemi uuendatakse, siis on see ok.
Veatult sorti pole olemas, sestap peabki uuendama kui vigu palgatakse. Kui uuendusi enam ei laekunud, tuleb hakata ringi vaatama.
Ütlesin ise veel 6...7 aastat tagasi, et ei osta eales nutikat, aga sain pea sotti asja kasulikkusest. Praegu kasutan juba 6-t nutikat ja ikka parimat, mida saada.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 19.10.2018 17:54:48 vasta tsitaadiga

Nohjah….kuidas kellelegi, parim või halvem icon_smile.gif mulle meeldib see liikuv taust näiteks rohkem. Android on peaaegu kõigil inimestel kahasse koos õunaga ja see on nii igapäevane... tüütab. Vaheldus peab olema ja Lumia ongi vahelduseks icon_smile.gif. Teine asi on see, et mul ei ole harjumust telefonis sees elada kogu aeg, ega juhtmeid kõrvas hoida muusika jaoks. Nett on kodu arvutis olemas, nett on tööjuures töökohal olemas ja sellest on küll ja enam, seepärast liikvel olles on telefonis kasutusel vaid messenger, meilid, Waze, ilmateade, sõnumid, kaardid, viber, whatsapp, ülejäänud on kõik teisejärgulised. Androidis toimivad ju samad asjad ja samamoodi saad rääkida temaga, aga ei meeldi mulle see google peremehetsemine seal oma rakendustega, seepärast on elu Lumias rahulikum. Eks igaüks hoiab taskus sellist aparaati mis talle meeldib ja selle vastu ei saa icon_razz.gif osadele on tähtis see kõige-kõige, teistele jälle meeldib vanakool icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Microsoft Lumia telefonide üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.