Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 14.10.2023 12:10:44 vasta tsitaadiga

Kõigile die-hard-DayZ fännidele!

Pärast kolme aastat ja 3800+ tundi muretut mängimist olen sattunud BattlEye bännide nõiarattasse. Juba kolmas viimase pooleteise kuu jooksul.

Ok, teeme ühe asja selgeks: ma pole ei tsiitinud ega teinud midagi muud, mida võiks kuidagi pidada tsiitimiseks, pole eksploitinud, duupinud (v.a. kogemata restardi ajal inventorit sättima sattudes ja sedagi aastaid tagasi), pole lällanud ega kedagi ahistanud (v.a. suur hulk rüüstatud baase jmt mänguga paratamatult kaasnev tegevus) ja üleüldse andnud omalt poolt vähimatki põhjust. Ütleme nii, et isegi mõnel kibestunud mängijal poleks põhjust mind tsiitimises kahtlustatavana reportida kuna "olen niivõrd osav killer" sest ma üldiselt väldin PVP'd ning mängin väga vaiksetes servudes, tegutsedes pigem põrandaaluse metsavennana ja PVP's saan nagunii enamjaolt ise kuuli. Ahjaa, varem pole ka mujal tsiitinud, viimane "tsiitimine" oli 10 aastat tagasi kui Skyrimis koode toksisin, eksole icon_biggrin.gif

Esimene toimus sept alul. Kuupäevad kuskil kirjas aga pole meeles. Pelasin eelnevatel päevadel mingis vaikses servus kedagi kohtamata ning ühel õhtul töölt tulles ekraanil kiri:



Uurin ja puurin, mis fakk toimub ja üldiselt tundub, et asi täiesti nutune ja lootusetu. Apellatsiooni teen BE'e muidugi ära, seletades kõike, mis võiks teoreetiliseltki mingeid kahtlusi tekitada (näiteks kogesin viimastel bännieelsetel päevadel korduvalt BE kikke "Client notresponding" ning ping oli samuti kõrgevõitu (180-200 kandis aga sõber mängis samas servus täpselt samade näitajatega (kikke ta ei saanud) ja temal pole mingeid probleeme olnud). Vastust pole loomulikult saanud.

Suure fännina lõin käega, sest otsingud näitasid, et põhjusetud bännid on üsna tavalised. Inimesed nutavad veidi, teevad uue konto, ostavad uue mängu ja jätkavad. Tegin sama. Paar päeva hiljem olin uue nimega mängus tagasi. Enne muidugi reinstallisin igaks juhuks winnilise, et kaotada kõik viited vanale kontole ja kõik jäljed vanast BE kliendist oma arvutis.

Pelan siis edasi. Kõik muidu OK aga kipun ikka samu kikke saama. Kui esimesel korral ei pööranud sellele erilist tähelepanu, kuna ei osanud seda millegi halvaga seostada (no kikib korraks - poh, login tagasi ja jätkan), siis seekord olin igaks juhuks ettevaatlikum. Vahetasin ka servut madalamapingilise vastu. Viimased paar päeva pelasingi teises servus, kus ping 30-50 vahel.

13 või 14 päeva pärast uut installi panin arvuti hommikul käima ning - ta-ta! BÄNN! Sama kiri. kopp.gif

Nüüd veetsin juba arvestatava hulga aega koogeldades. Asi on täiesti üle mõistuse. Et nagu, oleks vaja teada, mis sellist jama põhjustab! Küsin siit, küsin sealt. Ei sittagi. Saan küll hulgaliselt teooriaid:

* Kõrge ping (pikaajaline ja/või fluktueeriv kõrgepinge võib tekitada mulje, et kasutad lag switchi ja BE tõmbab tuimalt koti pähe. Vastab ses osas tõele, et aasta eest hakkas BE tõesti pingi põhjal lahterdama ja bänne jagama)
* Keegi kitus (teoreetiline võimalus aga sel juhul ei anna bänni mitte BE vaid dev)
* Varem tsiitinud (nõup, nõup ja veelkord nõup)
* Keegi sama ruuteri tagant tsiitinud (rääkisin jõnglasega ja ta tunnistas, et aasta eest oli kuskil robloksis midagi proovinud aga ei õnnestunud ja pole hiljem üritanud. Minu arvutit kasutan samuti vaid mina).
* Keegi sama switchi vmt taga tsiitinud (kellelgi oli mingi teooria, et ISP tehnika ja BE debiilsuse tõttu võib sellises olukorras suurem hulk lähikonna kliente tsiiteriteks tembeldatud saada)
* Mobla hotspotis mängimine (pärast esimest bänni ma tõesti testisin, kas poleks sedasi parem aga oli hoopis tsipa sitem ja loobusin. Pealegi, üks sõber pelab juba aastaid hotspotis ning probleeme pole)
* Viirusetõrje võib BE'le liigse nuuskimise pärast koti pähe tõmmata, mistõttu BE kohe järeldab, et tsiidid (Leidsin kinnitust vaid sellele, et kuskil 2019 paiku võis Kaspersky nii käituda ja bännide ajal ma K'd ei kasutanud)
* Kõige tõenäolisem tundub aga just see BE kick. Tähendab, BE ei saa ühendust oma PCs oleva kliendiga ja usub, et mingi susser-vusser käib.

Proovisin isegi tsiiterite foorumitest abi otsida sest kes kurat ikka kõige paremini teab kui mitte tsiiterid ise. Lootsin, et mõni tsiidideveloper oskab nõu anda aga kõik, mis sain, oli pakkumine igast spooferite ostmiseks.

Hea küll, uurisin, mis ma uurisin aga kõige enam huvitas mind, et ega HWID bänn pole? Tähendab, miks kaks korda järjest? Kahjuks ei saanudki mingit selgust. Arvamusi vastakaid - ühed on kindlad, et HWID saab vaid rage-tsiitimisel, teised arvavad, et iga bänn on HWID. Esimene meigib senssi, sest bännitud mängijad teevad pidevalt omale lihtsalt uue konto ja lasevad edasi. Teine jällegi meigib senssi, sest sain ju kaks (tänasega aga isegi juba kolm) bänni järjest. Samas jällegi, kõik ilmselt HWID-bännijuhtumid, mida ma nägin, juhtusid mängu ajal või servusse logides/kohe logimise järel. Minu bännid on toimunud ajal, mil ma olen olnud arvutist eemal ning alati kaks nädalat pärast mängu ostmist.

No lühidalt, jäin arvamusele, et HWID ikkagi pole ja tegin uue winni-installi, uue stiimikonto uue meiliga jne. Mängugi ostsin (nagu ka eelmisel korral) erineva krediitkaardiga. Hakkasin mängima. Alul oli OK aga mõne tunni pärast hakkasid pihta samad vanad kikid. Nüüd olin juba väga hell ses küsimuses ning tegin jälle uue winni. Sedapuhku vahetasin isegi distrot ja panin Enterprise'i. Tundus, et toimis. Sain pelaga ligi kaks nädalat. Täpsemalt 13/14 päeva viimasest mängu ostmisest üle-eelmisel laupäeval. Kogu selle aja jooksul toimus vaid 2x kick. Kõik muu oli kaunis.

Täna hommikul (samuti laupäev) panen arbuti käima ja...

kopp.gif, kopp.gif, kopp.gif on ees.... okse.gif

Kallis rahvas! Mis kurat toimub?

Ok, ütleme, et bänn on HWID või kuidagi seotud IP-rangega vmt. Miks on selline kahenädalane "ooteperiood"? Lugesin ka mingist ghost bännist. Korduvalt käis sellega seoses läbi just kaks nädalat, mille jooksul oled justkui mustas nimekirjas vmt. Aga ma ei leidnud sellegi kohta mingit selget infot. Mulje jäi, nagu jälgitaks sind selle aja jooksul hoolsamalt või lubatakse mängida vaid monitoorimata serverites. Minu puhul ei meigi see aga väga senssi, sest kaks viimast bänni on tulnud täpselt kahe nädala möödumisel alates mängu ostmisest. No, ma pean silmas, et kui jälgitaks hoolsamalt ja leitaks midagi kahtlast, peaks bännitama ju kahtluse tekkimisel, mitte ei oodata sedasi 2 nädalat ja lubatud serverite osas pole samuti mingeid piiranguid.

Lühidalt, täiesti absurdne ja selgusetu lugu.

Pärast teist bänni kirjutasin ka Bohemiale. Seletasin kõik taustalood ära, raiskasin ropult aega ja mis oli vastus? Mingi kuradi bot-kiri stiilis, et kui BE tegi bänni ja apellatsioonist 72 tunni möödudes pole bänni maha võetud, oli kõik ilus ja kena ja igati õige. Peamine aga, et nendel pole bännidega mingit pistmist, nad ei tea sellest mitte kui midagi ja isegi kui tahaks, ei saa nad sinna midagi parata. Umbes nagu polekski Bohemia BattlEye'd palganud ja määranud kriteeriume jne. Täielik soust ju!

Kirjutasin seepeale pikemalt vastu. Loous oli, et äkki loeb kirju ka mingi tädiliides. Rõhutasingi just asja inimlikule aspektile, et hunnik ausaid mängijaid on täielikus limbos, kus nad ei tea oma bännimise põhjust ega ka seda, kas neil üldse on mingil moel võimalik mängimist jätkata, et igal pool, kuhu nad pöörduvad, on ees bot-müür, ei mingit võimalust suhelda päris-inimesega ega seletada, et probleeme lahendada saaks. Bla-bla-bla. Panin kirjale träkkeri kah külge. möödunud on kolm nädalat ja seda kirja pole isegi avatud.

Ma saan põmst aru, et BE jt ei tohi avaldada bännimiste põhjusi. See oleks tsiidiloojatele kuldaväärt info. Kuid tuleb välja, et on tohutu hulk inimesi, kes onj bännitud ilmselt ilma põhjuseta. Või on põhjus mingi arvutiprotsesside häire, mida oleks võimalik vältida, ennetada, fiksida kui vaid keegi jagaks mingeid vihjeid. A'la ära mängi kõrgepingeliustes servudes, väldi BE kliendi-kikke nii-ja-naamoodi (BE kodukal on isegi õpetus olemas aga ükski sealsetest soovitustest minu puhul ei toiminud). Võibolla kõige olulisem oleks teavitada inimesi mitte-tsiitimisega seonduvatest põhjustest, mis võivad asjaolude sital kokkulangemisel põhjustada bännimise. Et, kurat, mängijad teaks, millal tuleks ettevaatlik olla ja midagi ette võtta. Kõigile peaks juba ammu selge olema, et sellised põhjused on nagunii tsiiteritele juba ammu teada, neid pole mõtet ausate mängijate kaitse nimel varjata. Rääkigu avalikult ja selgelt. Ja üleüldse tundub, et see tsiiteritevastane sõda on ammu kaotatud. Ma ei tea, kas minu algne põhjus oli pingis või muus aga kui ma lugesin, et BE bännib juba eelmise aasta novembrist inimesi lihtsalt kõrge pingi pärast, läks mul küll silme eest mustaks. See on ju ilmselge märk, et nad teavad, et kõik on kaotatud. Neil ei jää enam midagi muud üle kui lajatada tuumapommiga igasse kohta, kus tuvastatakse vähimgi elumärk. Ilmselt on eesmärk näidata oma klientidele püsivalt kõrget bännimiste arvu, et mitte nälga jääda.

_________________

Kokkuvõtteks, olge igaks juhuks ettevaatlikud, asi võib käest ära minna.

Kui kellelgi on vähimatki infot, mis mind aidata võiks, palun jagada. Siia või privasse - kuidas omal mugavam tundub.

Tänan!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2023 10:37:51 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Veel üks lamp küsimus, kas DayZ-s kasutatakse Puukoristaja lauluhelisid?
https://www.loodusheli.ee/ET/loomaliigid/linnud/taxonid=316&speciesid=497 - esimene hääl kõlab sarnaselt, aga kuidagi kiirem kui DayZ-s olev.


Musträhn oli hoopis. Ei andnud rahu.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 05.11.2023 02:27:59 vasta tsitaadiga

vaata AnarchyHD To Catch A Cheater seal on on mitmeid kordi suudetud tuvastada et kodaniku kes on vahetanud kontot... VÄLJA EI VIITSI OTSIDA
Ehk siis uus arvuti või tead küll kuidas ja mida teha HWID musta nimekirja sattudes ! muide veel küsiks kas kasutad seda windoooosa hiire kursorit kese ekraani veel ? kui jah siis viimasel ajal olen märganud et RUST-i macrotajad on võetud pihtide vahele (põhjus miks ei mängi rusti)
ilmselt kasutatakse ka krediidi kaarti infot. väike võimalus et ip langeb kokku kellegagi kes on varasemalt petnud!

https://www.youtube.com/watch?v=W6oM_a7ndLg&list=PL_C5IiDU1RmpxitmDdExGKhMl8ZHZakm4&index=81

https://www.youtube.com/watch?v=O3fl6LJ63eA

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 08.11.2023 15:11:52 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
vaata AnarchyHD To Catch A Cheater seal on on mitmeid kordi suudetud tuvastada et kodaniku kes on vahetanud kontot... VÄLJA EI VIITSI OTSIDA


Jajaa, aga AHD puhul mängib rolli, et tegu on luust-lihast adminniga, kes käib ja vahib, mida keegi reaalselt teeb. BE teeb seda automaatselt kurat-üksi-teab-mille põhjal ja pärast kahte kuud koogeldamist tuleb välja, et erinevail andmeil 8-15% juhtudest ilma mingi pädeva põhjuseta. AHD ja BE meetodid on täiesti erinevad.

dohc-48v12 kirjutas:
Ehk siis uus arvuti või tead küll kuidas ja mida teha HWID musta nimekirja sattudes!


Lisaks, et HWID pole ilmselt asjasse seotud, sest selle põhjal, mida ma leidnud olen, laksab HWID bänn põmst koheselt. Mõnikord ka loetud tundide jooksul. Mina olen saanud mängida mõlemal korral kaks nädalat. Et siis täpselt 14 päeva. Mitte mingi siia-sinna vaid re-bänn käib mängu ostmisest (ja installimisest) 14 päeva hiljem, millalgi meie vööndi öösel. Mul mõlemal re-bännil ööl vastu laupäeva (esimene bänn oli ööl vastu esmaspäeva aga see pole ilmselt oluline).

Tähendab, mulle jääb mulje, et see 14 päeva on kuskil mingi database recheckimise tsükkel ja ma ei usu iial, et tegu on BE databasega sest vaaaeeevaalt nad laseks bännitutel enne uut bänni kaks nädalat teisi pelareid kottida. On vaid küsimus, et kas databaset tsekitakse iga kahe nädala tagant või tsekitakse iga uut mängukontot kahe nädala möödudes? Tähendab, et kui ma juhtuksin mängu installima valel reedel, kas ma oleks taas bännitud juba järgmiseks hommikuks või ülejärgmiseks reedeks? Küllap saab peagi teada...

Päälegi, kui ma tsiiterite foorumitest infi otsisin, sain teada, et HWID bänni pannakse üsna erandlikel juhtudel. Näiteks rage-cheatimise peale vmt. Kuna minu puhul polnud tegu mitte mingisuguse tsiitimisega (ma usun, et sa ka ise võid kinnitada, et ilmselt (ei saa ju iial päris kindel olla) ma siiski ei tsiidi), siis ka mingit rage-märget kuskile ei tekkinud. Muidugi, ma ei tea ju, mida see kuradi BE mu PC'st või kust iganes välja luges. Võibolla toimus tõesti sedavõrd massiivne anomaalia, et mind märgistati otsekohe HWID vääriliseks aga nagu juba öeldud: ma ei usu, et nad HWID puhul enne uut bänni kaks nädalat mängida lubaks. NO FUCKING WAY!

dohc-48v12 kirjutas:
muide veel küsiks kas kasutad seda windoooosa hiire kursorit kese ekraani veel? kui jah siis viimasel ajal olen märganud et RUST-i macrotajad on võetud pihtide vahele (põhjus miks ei mängi rusti) ilmselt kasutatakse ka krediidi kaarti infot. väike võimalus et ip langeb kokku kellegagi kes on varasemalt petnud!


Enne seda esimest ma muidugi kasutasin. See pole reeglite vastu. Võid ka BE oma kodukalt lugeda kinnitust, et "mitte keegi ei saa bänni overlayde eest". Noh, hui ma seda BEd enam usungi sest juba aasta aega jagavad nad bänne püsivalt liiga kõrge pingi eest ehkki Bohemia ise on kõrgema lävendi seadnud ning kõrge pingi pärast peaks pelar lihtsalt välja kikitama. Seega võivad nad tõesti olla juba ka overlayde kallale läinud ning lihtsalt unustanud oma lävendeid ümber kirjutada.

Pärast esimest bänni ma neid aga ei kasutanud, sest puudus vajadus. Sellest Buble lemmikust hoidsin igaks juhuks eemale ja see pandi lõpuks nagunii kinni. Selgitan ka kõrvalistele, et crosshairi keelamine on minu arust suht mõttetu. Öeldakse küll, et muudab nagu realistlikumaks aga hui muudabki kui laualt mingi eseme korjamiseks tuleb enne viis minutit hiirega ringi lehvitada kui esemele pihta saad. Võibolla oleks see reaalsem kui eesmärk on luua drunk-server sest päriselus saan ma vähemalt kaine peaga küll iga asja laualt sekundiga kätte. Väga-väga purjus peaga võib teinekord keerulisem olla.

Päälegi, Rustil pole BE kontrolli.

Hetkel on veel variant, et need kaks viimast korda, mil ma mängu tiba shady-way soetasin, on õnnetud juihtumid. Võib ka muidugi olla, et keegi minu linnas jäi vahele ning kuna IP esiosa sarnane, siis bänniti kõik ära. BE tundub sinnapoole kalduvat küll.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 14.11.2023 08:59:53 vasta tsitaadiga

AHD videos mitu korda kus ütleb et vend kes mängib on game ban-ed ja siis mingi leht kus on erinevad player ID-da mängjad kes peaksid (näiteks kahtlusalune olema) Üks võimalus miks veel bani saada on et mängid hackeriga kokku... või su enda abordijäänustest keegi hakkand hackima. üks oli mingi 14-15 aastane ja ostsid talle mängu enda krediitkaartiga ?! kas kasutasid sama telefooni NR -i kui uue konto tegid ? või VPN-i ?

hakka squad-i laskma, see rohkem sinule, saad enda õpitud realismi rakendada seal. sulle tuttavad relvasüsteemid ja kõik puha.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 14.11.2023 12:04:43 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
AHD videos mitu korda kus ütleb et vend kes mängib on game ban-ed ja siis mingi leht kus on erinevad player ID-da mängjad kes peaksid (näiteks kahtlusalune olema)


Jutt käib ilmselt admin tools'ist, mis jagab erinevates serverites bännitud kontode kohta andmeid teistesse serveritesse. Näiteks: said server bänni serveris X ning logid seejärel serverisse Y. Serveri Y omanik saab infot, et oled serveris X bännitud ja teeb omakorda otsuse, kas sind kas serveris Y bännida. Kuskilt lugesin, et see jõuab või võib jõuda ka BE andmebaasi aga ei jätnud täpsemalt meelde, sest ei omanud mingit kattuvust minu juhtumiga.

Pärast esimest bänni oli mul pikem keskustelu viimati mängitud servu adminniga (GamingWithJC kui mäletad, see Deerisle omanik, mille me laiaks lõime). Oli isegi üks juhtum paar päeva varem, mida ma Bublega kahtlustasin, et võis kellelgi harja punaseks ajada. Buble muukis nimelt minu eemalolekul ühe nelase koodluku lahti ja saatis mulle koodi. Kui sisse logisin, pidin minema vaatama, kas omanikud on midagi juurde toonud/ära viinud. Jooksin ukse juurde ja avasin ühe pauguga ukse. Liigutasin sees autot, sest sain valesti aru, et peaks selle ära ajama aga panin tagasi ja ukse taas lukku. Kui nüüd hiljem omanik märkama juhtus, et sees on käidud, võis tas tekkida kahtlus, et lukku on häkitud ning kaebas adminnile. Kui mäletad, siis need maa-aluse baasi printsessid kahtlustasid kogu aeg, et me nende lukke häkime sest neile ei mahtunud pähe, et keegi võiks neid niimoodi ridamisi lahti kerida. Adminil piisanuks vaid vaadata logist, et üks tüüp (mina) jalutab kuskilt eemalt luku juurde ja teeb selle ühe katsega lahti - ilmselgelt häkkis ja bänn peale! Mõtlesimegi siis, et äkki needsamad printsessid on samas servus ja uurisin adminnilt, et ega temal pole sellega mingit pistmist. Tema aga eitas. Palumise peale uuris isegi logidest, ega mu karakteriga mingeid muid anomaaliaid silma ei paistnud, mis võinuks bänni põhjustada. Ütles, et ainult ping oli ebaharilikult kõrge ja muid pretensioone pole. Tead, ma peaks talt uurima, ega ma äkki seal admin toolsis pahas nimekirjas pole.


dohc-48v12 kirjutas:
Üks võimalus miks veel bani saada on et mängid hackeriga kokku...


See tundub olevat legend, et kaasmängija seda põhjustada võib. Sellest küll räägitakse eri kohtades aga ma pole näinud ühtki raudpolt juhtumit, kus see ka tõsi võiks olla. Muidugi, ma ei välista selle võimalikkust üleüldiselt. Ütleme nii, et BE ametliku "legendi" kohaselt ei bännita kedagi paljalt selle eest, et ta kaaslane häkkis või et tema valduses oli näiteks häkkimise teel omandatud ese. Duupitud relv või misiganes. Aga ma kordan siinjuures ka varemöeldut, et EGA MA EI USALDA SEDA KURADI BE'd ENAM KARVAVÕRDKI!!! Sest täpselt samamoodi lõugavad nad ametlikult, et neilt on võimalik saada bänni üksnes häkisofti või muu häkkimise eest aga... no siin ma nüüd siis istun, bännitud ilma mingi kuradi põhjuseta! Pealegi on teada (ei mäleta, kas juba mainisin), et nad bännivad inimesi juba aasta aega pingi põhjal. Nii, et see võib tõesti tõsi olla.

Ainus probleem sellega on tõik, et viimased kaks nädalat enne bänni pelasin ma ainult Bublega, kes on üks viimastest, keda ma tsiitimises kahtlustaks. Pealegi peaks ka tema olema siis bännitud.


dohc-48v12 kirjutas:
või su enda abordijäänustest keegi hakkand hackima. üks oli mingi 14-15 aastane ja ostsid talle mängu enda krediitkaartiga ?!


Esiteks, see noorim sperm ostis mängu ise. Teiseks ei pela ta D'd juba enam kui aasta. Kolmandaks, selline Quilty By Association süsteem poleks eriti jätkusuutlik, sest on üsna kindel, et ühel hetkel bänniks see ahelreaktsioonina suure osa Stiimi kontosid. Kuskil on teatud kontod, mille kaudu on omavahel seotud märkimisväärne hulk kontosid je pealegi, selline muster oleks juba kuskil silma torganud ning arutluse all. Ei usu eriti selle võimalikkust. Aga mõistagi küsin.

Pigem usuks, et mu kohalik, ehk naise jõnglane on kuskil pätti teinud ning bänn jooksis mööda IPd. Aga ma olen ka temaga rääkinud ja tema sõnul olla ta mingit häkki aasta või poolteist varem proovinud kas robloxis vmt ning kiki saanud, misjärel enam ei riskinud rohkem proovida.


dohc-48v12 kirjutas:
kas kasutasid sama telefooni NR -i kui uue konto tegid ? või VPN-i ?


Ei, mis ajast ma Stiimis kontosid telefoninumbriga teen? Kasutasin lihtsalt mingit iidset varu-emaili. See oli küll guuglis mu põhikontoga seotud (backup) aga väheusutav, et BE mööda guuglikontosid roomab. See on tiba overkill ja ma kardan, et üsna ebaseaduslik security breach. Neil on lihtsam väänata HWID-bänn, millest on oluliselt keerulisem mööda pääseda.

Aga ära muretse! Ma mõtlesin sellele võimalusele juba ka ise, mistõttu tegin pärast teist bänni uue konto naise emailiga. Tähendab, väga pika ajalooga email, ei mingeid kahtlusi jmt. Mai mäleta, kas seda kah mainisin, et iga kord lasin uue winni masinale peale? Vaata, häkkerifoorumitest saab teada, et tüübid ei installi isegi uut winni vaid roogivad lihtsalt BE kliendi mingi spetsiaalse softiga välja (mingi uninstaller, mis oskab väga hästi registreid jmt puhastada, ilmselt midagi YamicSofti WinManageri taolist), teevad uue Stiimi konto uue meiliaadressiga ja lasevad edasi. Ei mingit probleemi! No mis pagana persekarv siis minul ometi toimub?

Kas TÕESTI on selline võimalus, et need kaks korda, mil ma ostsin mängu mitte kuigi ametlikult G2A'st on põhjustanud bännid? Krt, ma olen ka seda võimalust uurinud ja parim, mida ma leian, on et see on teoreetiliselt võimalik kuid ma ei leia ühtki konkreetset juhtumit päriselust, kus keegi kaebaks, et selliselt ostetud konto mänguga või mängu võti oleks bänni põhjustanud. Parandage mind kui ma eksin.

Aga mis puutub VPNi, siis see on mõttetu. Mäng ise nagunii VPNi kaudu pelada ei luba. Neil on kõik avalikud exit pointid block-listis. Pealegi olen näinud kaebusi, et BE kickib (VPN detected) inimesi isegi selle eest kui neil VPN klient masinas avatud on kuigi pole sisse lülitatud. Oh ja on isegi juhtumeid, kus inimesel pole VPNi olemaski. St mõte selles, et VPNiga pole ilmselt võimalik pelada. Seega pole mõtet seda kasutada ka regamiseks jmt. Ma ei tea muidugi, mis teema võiks olla täiesti isikliku VPN serveri puhul (et rendin servu ja sean sellega VPNi püsti).


dohc-48v12 kirjutas:
hakka squad-i laskma, see rohkem sinule, saad enda õpitud realismi rakendada seal. sulle tuttavad relvasüsteemid ja kõik puha.


Sorry, see tundub olevat mingi Arma taoline jalaväesimu, mida ma mäletatavasti CoD'ks nimetan ja vihkan. Minu suhe jalaväega jääb vaid bootcampis omandatu tasemele, edasine läks rohkem varjus tegutsemiseks (link) ja mingil määral S&D (link). Sellistes mängudes pole sellega midagi teha ning püss käes ringi jooksmine ja paugutamine mind lihtsalt ei huvita. Muidu oleks ma ka DayZ'd megaservudes mänginud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kauris
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2018




sõnum 05.01.2024 00:21:52 vasta tsitaadiga

Tere, paljud siin mängivad veel Dayzd ja rohkem pvp suunaga? Otsime Eestlastest mängijaid oma gruppi juurde. Hetkel mängime Dayz aftermath Livoniat. Kui kellelgi huvi siis võib ühendust võtta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sunnus01
HV vaatleja
Sunnus01

liitunud: 28.02.2012




sõnum 07.03.2024 14:28:54 vasta tsitaadiga

Kauris kirjutas:
Tere, paljud siin mängivad veel Dayzd ja rohkem pvp suunaga? Otsime Eestlastest mängijaid oma gruppi juurde. Hetkel mängime Dayz aftermath Livoniat. Kui kellelgi huvi siis võib ühendust võtta.


Tulge vaadake WeALLPlay Dayz

https://www.weallplay.eu/dayz

_________________
Minu eesti keel lonkab, aga ma lappin teda pidevalt.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.