Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Seadusega pahuksis »  Petis Linnar Mäe ehk "hallhunt" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: m.hv.ee :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Herald
HV Guru
Herald

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2014 23:33 Petis Linnar Mäe ehk "hallhunt" vasta tsitaadiga

Täielik petis! Rääkis ilusa loo kokku, et tal on vigane telefon pakkuda (mul oli selliselt telefonilt ühte juppi vaja) ning kandsin raha ette. Ei vastanud kirjadele ja telefonile ning nüüd saatis kirja, et kannab raha tagasi mulle 5. detsembril ehk 3 nädala pärast. Sellise pätiga ärge asju kunagi ajage! Hetkel päris hiline tund, aga homme ootan Linnari tagasisidet ja proovin parima lahenduse leida.
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

sõnum 17.11.2014 23:37 vasta tsitaadiga

Ta juba ise enda kohta teema teinud, lootis vist pääseda halvast kuulsusest sellega https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=627249
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
Herald
HV Guru
Herald

sõnum 17.11.2014 23:43 vasta tsitaadiga

Heh, tavaline petis. Kui teada, et asjad hapud, siis pole vaja olematut asja müüa.
hallhunt
Piiratud kasutaja
hallhunt

sõnum 18.11.2014 01:28 vasta tsitaadiga

Vikatt, aga kuhu jäävad detailid,kui alustasid SP teemat?
jutt summast:10€ müdav objekt:sony xperia v MIks pole tehing edukalt lõppenud? Nagu me PS teel pikalt suhtlesime,et isik kes minu kätte tõi telefoni müügiks,vüõttis selle eseme millegi pärast tagasi.Ja ma ei saa Sinule ju saata olematut kaupa,mis enam pole minu valduses.Või kuidas? icon_smile.gif Me suhtlesime sinuga peris pikalt sel teemal ja nagu kõigile lubanud ja ka siin teises teemas avalikult välja öelnud millal lahendan poolikud diilid ja muud probleemid.
Kulla mees,petis on inimene kes probleemide tekkimisel peidab end nende täitmise eest ja lubatud ajal ei too progressi asja lahendamisse. Kas Sa saad öelda et ma ei klaari asja ära? Ei saa....
MIna SInust saan aru väga hästi,ja sul õigus olla tige,aga ei tasu ka lolliks minna ,kui sa pole andnud inimesele võimalust sitt ära klaarida....Millal see juhtub? ma olen seda öelnud...
Ja antud tekkinud olukorda ma ei õigusta kuidagi,see polegi normaalne selline olukord!
JA et sa ei ütleks et ma ei suhtle sinuga 3 nädalat,siis ütlen ära,et Sinuga nagu kõigi teistega võtan kindlasti ühendust kui on tekkinud vahendid Sinuga asi klaarida.Enne ju vist pole mõtet jaurata sellel teemal kui ei ole mingit edusammu asja lahendamisel?Ma arvan ka nii...
vabandan tekkinud probleemi pärast,ennast ei õigusta.Teavitan Sind probleemide lahendumiset....

ja kõikidele professionaali omavatele isikutele kes armastavad asjasse mittepuutumatut möla ajada,ja mitte lugeda asjade kulgu:
OLGE HEAD,HOIAME TEEMA PUHTA JA SELGE JA OMA RUMALAD KOMMENTAARID JÄTAME ENDALE.MA OLEN SAMASUGUNE NAGU TEIE,ST AJUVIGASTUSEGA,nagu üks kasutaja diagnoosis...ikka samasugune nagu teiegi vigastus on

Aga jaksu teile ja õigete lahendusteni......

Herald
HV Guru
Herald

sõnum 18.11.2014 08:53 vasta tsitaadiga

Mina arvan, et ärge hoidke teemat puhtana, rääkige oma kogemustest Linnariga. See, et sina võtad minu raha, kulutad ära ja paned enda peas paika mingi kuupäeva, millal selle tagasi maksad, on lihtsalt ebanormaalne. Mina panen paika kuupäeva 18.11.2014 ja tahan täna õhtuks raha. Muidugi luuletad sa mingi iba nüüd kokku ja räägid mingist sitast, mida sa klaarid.

Hetkel oleme privaatsõnumis sinna jõudnud, et ütles end Jõhvis olevat ja pakkus hp ipaq 214 kompensatsiooniks. Kuna Jõhvi on asja ka, siis vaatame, mis saama hakkab icon_smile.gif

hallhunt
Piiratud kasutaja
hallhunt

sõnum 18.11.2014 16:45 vasta tsitaadiga

Vikatt, Sind siis ootan neljapäev-reede külla,nagu smsi teel suhtlesime....ja nagu mainisin et hella mitu korda kuni vastan.ütlesin ka miks...
Firetiger
HV kasutaja
Firetiger

sõnum 19.11.2014 08:38 vasta tsitaadiga

Taaskord ei suuda imestada, kui odavalt enda nimi täis tehakse. Piisab kui googles Linnar Mäe otsida ja ilmub kohe esimsel lehel see teema välja - ülevaade koostööpartneritele või tööandjale.
Piiratud kasutaja peaks kindlasti lisatud olema, vähemasti seni kuni probleemid lahendatud. Hetkel üles kerkinud probleeme ei eita isegi teemakangelane ja vbl aitaks see kasvõi ühe heauskse "laenuandja" eemal hoida.

Tanel
HV Guru
Tanel

Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 19.11.2014 08:54 vasta tsitaadiga

Piiratud kasutaja staatus läks peale.
Nii ikka ei saa, et võtad suvalistelt kasutajatelt tasuta kiirlaenu.

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ummiq
HV kasutaja
ummiq

sõnum 19.11.2014 09:02 vasta tsitaadiga

Varasemalt eeskujulik kodanik olnud. Siin tundub olevat mingi taust, mida me ei tea. Kurb, kuidas internet kiirkorras inimese maine rikub. Isegi paaril korral kaubadiilidega arusaamatustesse sattunud ja negatiivse saanud, aa siis muidugi oli teema rahaväline. Raha aga ajab inimesed tülli.

Karm koht see internet.

Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
Firetiger
HV kasutaja
Firetiger

sõnum 19.11.2014 09:09 vasta tsitaadiga

ummiq kirjutas:
Kurb, kuidas internet kiirkorras inimese maine rikub.

Julgen jääda eriarvamusele- Internet ei riku kellegi mainet, vaid ikka inimene ise. Kes tausta chekki teevad saavad selle teema kenasti läbi lugeda ja siis omad järeldused teha, kas tegemist pisikelmiga või lihtsalt arusaamatusega.

hallhunt
Piiratud kasutaja
hallhunt

sõnum 19.11.2014 19:11 vasta tsitaadiga

homme siis see neljapäev,vaatame kas siis õnnestub neljap-reede vikatt´ga kohtuda...
Muuseas,mainiks ka ära ühe kurja kommentaari,mida endateada mitte hoida ie saa...
Kas ma ainus kes märkab et TEGELIKULT on see SP teema koostatud EBAKORREKTSELT vikatt´i poolt? icon_smile.gif Pole avapostis kirjas ei summat,millest jutt,ostetavat/müüdavat eset,puudu ka meievaheline eelnev suhtlus,ja kuupäevad millal oli ülekanne,millal pidi tulema kaup ja muud sellised asjasse puutuvad faktid....AINUS mis kinnitab antudasja,et ON tekkinud võlgnevus,on see et ma kinnitasin et selline asi tõesti aset leidnud et tekkinud arusaamatus. Samahästi oleks võinud öelda,et vikatt tarbinud midagi ja näeb luulusid...või midagi sellist.
Tanel, et kui nüüd tiba norida ja urgitseda Su kallal siis tegelikult sul puudus piisavalt andmeid piiratud kasutaja andmiseks. Jah ma ise võtsin arusamaatuse omaks,et sellne asi on juhtunud.
Lihtsalt mul oma ajaga muudki teha kui siin paska ajada ja eitada arusaamatusi....aga aitab mölast!
Loodab et homme või reedel saab vikatiga asjad ühelepoole....

ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

sõnum 19.11.2014 20:31 vasta tsitaadiga

hallhunt, Speek, sina vä?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
hallhunt
Piiratud kasutaja
hallhunt

sõnum 19.11.2014 20:41 vasta tsitaadiga

ThedEviL, speek on kunagi tunnistanud et mingi jama on olnud ja saadud temaga ülikiiresti kokkuleppele? ma nagu ei mäletaks....
Tanel
HV Guru
Tanel

sõnum 20.11.2014 05:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tegelikult sul puudus piisavalt andmeid piiratud kasutaja andmiseks

ei, andmed olid olemas ja staatuse andmine täiesti põhjendatud.
Kui mina oleksin see võlausaldaja ja tegemist oleks suurema summaga, pöörduksin kohe politseisse.
Täna õnne, et mõnelt kandilt laenu ei võtnud. Igatahes, lahenda see probleem ära ja kui kellelgi su vastu enam nõudeid pole (kirjalik kinnitus siinses teemas), läheb staatus maha.

tagasi üles
Herald
HV Guru
Herald

sõnum 20.11.2014 08:39 vasta tsitaadiga

Lisan siis siia ka, et minu Jõhvi visiit jääb ära ning ekstra sellepärast ei hakka sinna sõitma ka. Pakkusin Linnarile välja, et pangu kompenseeriv ese mulle Smartpostiga.
hallhunt
Piiratud kasutaja
hallhunt

sõnum 20.11.2014 13:41 vasta tsitaadiga

Vikatt, lugesin jah just PS.Hoian Sind kursis smartpostiga.Kahju Sa tulla ei saa,oleks saanud kiiremini lahendada probleemi...Aga annan teada siis kui postis.et üritab ikka siin lähipäevadel asjaga ühelepoole saada....
Herald
HV Guru
Herald

sõnum 20.11.2014 14:43 vasta tsitaadiga

hallhunt kirjutas:
Vikatt, lugesin jah just PS.Hoian Sind kursis smartpostiga.Kahju Sa tulla ei saa,oleks saanud kiiremini lahendada probleemi...Aga annan teada siis kui postis.et üritab ikka siin lähipäevadel asjaga ühelepoole saada....

Võiks see nädal posti saada ja!

hallhunt
Piiratud kasutaja
hallhunt

sõnum 20.11.2014 19:54 vasta tsitaadiga

Vikatt, täna,20.11.2014, panen asja posti,,aga Omnivaga,mitte smartpost,kuna Omniva võimaldab mulle ka nettuse vahendusel maksmist,mis minu puhul oluline...leian Sulle kaubamajale lähima omniva automaadi ka...
smsiga saadan ka paki jälgimiskoodi.pakki läheb,mis kokkulepitud....

Herald
HV Guru
Herald

sõnum 20.11.2014 20:33 vasta tsitaadiga

Sobib!
Ollaz
HV veteran
Ollaz

sõnum 21.11.2014 11:50 vasta tsitaadiga

Teises teemas oli probleem, et netimakseid teha ei saa, sest kõik on sularahas. Miski ei klapi.
jeesus188
kodustatud
jeesus188

sõnum 21.11.2014 13:42 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Teises teemas oli probleem, et netimakseid teha ei saa, sest kõik on sularahas. Miski ei klapi.
kui arvel üle 4€ pole, siis ei saagi ju võlga ülekandega tasuda
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
hallhunt
Piiratud kasutaja
hallhunt

sõnum 21.11.2014 20:42 vasta tsitaadiga

pakikoodi järgi asi igatahes vaikselt rühib vikati suunas...homme tal ilmselt käes ka.ja ärge lootke et pakikoodi siia annan:D See ainult vikati ja minuvaheline asi:)
jeesus188, vot just,Ollaz oli just hea näide HV nn menetlustöötajatest kes omaarust mõtlevad.....ja teiseks...Äkki ma küsisin kelleltki pakiraha näiteks 5€ ülekandega?
Ah, Ollaz, ???? See ei klapigi,et ma küsisin lihtsalt raha et saaks selle asja vikatiga klaariks.teine asi veel ei klapi-Sulle ei sobi mõtlemine:)
Vikatt, pakikoodi järgi peaks see asi juba kullerpunktis siin olema,et öösel hakkab liikuma tartu poole ja a la 9.10 hommikul peaks Sul olema sms sees...igatahes minul nii olnud et juba üsna hommikul pakk olemas thumbs_up.gif

Ollaz
HV veteran
Ollaz

sõnum 22.11.2014 10:31 vasta tsitaadiga

hallhunt, nojah, eks minu positiivsete kommentaaride juures ma tõesti seda bisnessit ei jaga, erinevalt teist. Miks sa siis teiste võlgade klaariks ei küsi tuttavatelt ülekandega vastavat raha ja maksa neile tagasi tol kuupäeval nagu lubasid? Võõrastega sellise nalja tegemine on puhas petmine ju. Aga noh, eks kelmidel jääb alati õigust ülegi.
hallhunt
Piiratud kasutaja
hallhunt

sõnum 22.11.2014 10:51 vasta tsitaadiga

koodi järgi on pakk kohal ja sms sisselendand vikatile...nüüd ootame millal ta järgi läheb ja ülevaatab asja thumbs_up.gif
sweezy
HV kasutaja

sõnum 24.11.2014 21:50 vasta tsitaadiga

Täna juba 24 beer_yum.gif Vikatt oled paki kätte saanud ?
Kui ja, siis kas vidin toimib?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Seadusega pahuksis »  Petis Linnar Mäe ehk "hallhunt" mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.