|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
21.02.2015 22:11:38
Leht: eratelekanalid kaaluvad jälle vabalevist lahkumist |
|
|
Kanal 2 ja TV3 kaaluvad Eesti Päevalehe laupäevanumbrile LP teadaolevalt jälle vabalevist lahkumist.
LP-s ilmunud artikkel seob need kavad kiirlaenude telereklaami keelanud seadusega, mis neljapäeval riigikogus vastu võeti. Kuna tele-eetris ei tohi selle seaduse järgi kiirlaenufirmade, aga ka mõnede teiste nn tarbijakrediiditoodete reklaame enam näidata, kaotavad eratelekanalid eri hinnangutel umbes 10% oma reklaamituludest.
Loe edasi ERR Uudistest.
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahasrahla
HV kasutaja
liitunud: 19.06.2011
|
21.02.2015 23:22:44
|
|
|
See on siis juba teine kord: http://www.ohtuleht.ee/477167/erakanalid-voivad-suvel-vabalevist-lahkuda
Milles siis nüüd ikkagi probleem seisneb?
Kas televaataja hoiab kätt ees või on meeletult mures?
Milleks ähvardada?
Äkki nüüd ongi õige hetk kätte jõudnud ja on aeg tõestada oma kvaliteedi olemasolu ehk
raskuste püsimisel on/oli ammu juba aeg lahkuda areenilt.
Kohalikust kraamist: uudised on mannetud, sarjad on teismelistele,
filmid on pisut progresseerunud (ERR - Mandariinid) ja see on peaaegu ka kõik.
Meelelahutuses... no ei ole midagi sellist milleta elada ei suudaks.
Raamatute lugemine on peaaegu tasuta ja arendavam tegevus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
22.02.2015 00:15:08
|
|
|
Võiks üldse ära kaduda.
Hetkeseis on selline kus reklaamide vahele näidatakse väheke filme ja sarju ka.....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
22.02.2015 00:56:27
|
|
|
Head teed.
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
W!ngs
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010
|
22.02.2015 01:05:37
|
|
|
| Viimati, kui ma ühte neist kanalist vaatasin, kui parajasti Hobbit esilinastus, siis ma mäletan ainult reklaame sellest. Kui vanasti oli reklaame palju ja olid ülipikad, siis nüüdseks on asi naeruväärseks kujunenud. Kui Ajamasina funktsiooni ei eksisteeriks, siis ma ei omakski televisiooni teenust.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
22.02.2015 02:02:38
|
|
|
Suht poogen ausaltöelda. Pole välismaiseid asju sealt juba krt teab kaua vahtinud. Reklaamipauside ajal jõuab magama jääda.
Eestimaise kraami saab kh mujalt kätte endale sobival ajal.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
22.02.2015 08:23:41
|
|
|
| lamp kirjutas: |
| Head teed. |
+1
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
22.02.2015 08:43:36
|
|
|
| Tegelikult panevad levitajad sulle kuumaksule jälle mingi 10 senti otsa ning saad kõik need kanalid põhipaketis kätte. Nii et tarbija jaoks ei muutu sisuliselt midagi. Tõelist taset näeb siis, kui igaüks peaks endale need kanalid ise mingi summa eest tellima. Siis saavad kanalid ise ka aru, et on vaja ennast kokku võtta.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
22.02.2015 08:49:41
|
|
|
mul metsas ei ole mingeid levitajaid, peale mu enda..
Kõik ei ela korteris
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forgotten
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2004
|
22.02.2015 10:33:51
|
|
|
| Kas nad siis mitte veel viletsamalt reklaamiraha hakka saama, sest vaatajaid jääb vähemaks ning reklaami tellitakse vähem ja odavamalt ?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
22.02.2015 11:08:20
|
|
|
| Eks tahavad jälle kusagilt pappi juurde pigistada. Viimati suruti seadus läbi, et kaablioperaatorid vabalevikanalitele tasu maksaks. Pigem lugegu oma lepinguid ja kohustusi, kui nad vabalevis olema ei pea, pangu pood kinni, kui peavad, otsigu ise viise kuidas raha teha, mitte ärgu virisegu.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
22.02.2015 15:26:44
|
|
|
Kui ma pean mingi saast kanali eest maksma, siis ma oletan ka seda, et nende pealt ei tuleks reklaami pause.
Ma üli harva vaatan Eesti kanaleid ja siis ka vahetan kanalit kui reklaami paus tuleb ja selle pausi ajaga on mul juba torrent lahti ja tiritud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacRein
HV veteran

liitunud: 06.03.2006
|
22.02.2015 16:51:12
|
|
|
| PCman kirjutas: |
Võiks üldse ära kaduda.
Hetkeseis on selline kus reklaamide vahele näidatakse väheke filme ja sarju ka..... |
+1
_________________ Om Kriya Babaji Nama Aum |
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TALIBAN
HV kasutaja
liitunud: 23.05.2006
|
22.02.2015 22:45:58
|
|
|
| väändross kirjutas: |
| PCman kirjutas: |
Võiks üldse ära kaduda.
Hetkeseis on selline kus reklaamide vahele näidatakse väheke filme ja sarju ka..... |
+1 |
ja kui need filmid ja sarjad tulevad siis need on ka ajast ja arust. Kanalitootjad võiks endale väheke otsa vaadata ning mõelda kas meil on vaja nt kanal12, et vaadata 30-40 aastat vanu sarju nagu knight rider ja a-rühm. Nende pseudokanalite ülevalpidamine võtab juba tohutu raha. Ettepanek oleks pseudokanalid ära kaotada ja investeerida oma põhikanalisse. TV3 ja Kanal2 on juba 10 aastat olnud mannetud, harjumusest on need siiamaani kanalite nimekirja eesotsas, aga kui hommepäev võetaks need minult mingi paketimuutuse ettekäändel ära siis ausaltöelda taga ei nutaks ja ei vaevuks neid kanaleid enam tellimagi.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
22.02.2015 22:58:07
|
|
|
| TALIBAN kirjutas: |
| väändross kirjutas: |
| PCman kirjutas: |
Võiks üldse ära kaduda.
Hetkeseis on selline kus reklaamide vahele näidatakse väheke filme ja sarju ka..... |
+1 |
ja kui need filmid ja sarjad tulevad siis need on ka ajast ja arust. Kanalitootjad võiks endale väheke otsa vaadata ning mõelda kas meil on vaja nt kanal12, et vaadata 30-40 aastat vanu sarju nagu knight rider ja a-rühm. Nende pseudokanalite ülevalpidamine võtab juba tohutu raha. Ettepanek oleks pseudokanalid ära kaotada ja investeerida oma põhikanalisse. TV3 ja Kanal2 on juba 10 aastat olnud mannetud, harjumusest on need siiamaani kanalite nimekirja eesotsas, aga kui hommepäev võetaks need minult mingi paketimuutuse ettekäändel ära siis ausaltöelda taga ei nutaks ja ei vaevuks neid kanaleid enam tellimagi. |
Tegelikkus on sedasi, et need pseudokanalid toovad neile raha just sisse. Näidatakse oma knight ridereid ja a-rühma millele 100 aastaks õigused ostetud + muud jura mis võimalikult odavalt kätte saab + omasaadete kordusi hunnikus. Vahele aga müüakse reklaami massiivselt.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
22.02.2015 22:59:48
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
mul metsas ei ole mingeid levitajaid, peale mu enda..
Kõik ei ela korteris  |
On küll.
1) Levira - levitab maksumaksja raha eest ehk maksad kaudselt
2) Starman (Zuum) - maksad otse
Ise sa vaevalt ühtegi telekanalit levitad.
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
22.02.2015 23:41:25
|
|
|
No jahh, seda ma räägingi. Ise keerad antenni katusele ja vaatad, mida vabalevist antakse.
Zuum ei levi metsas.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
22.02.2015 23:49:49
|
|
|
Kui Jõgeva kandi metsas levib, siis levib Tartu kandi metsas ka. Mu elukoht on kaardi järgi täpselt leviala piiril, Tartumaa on tervenisti igalt poolt kaetud. Korralik antenn peab olema.
Kui TV3 ja Kanal2 vabalevist lahkuvad, kas nad kolivad siis kehvema leviga muxi-i peale?
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
22.02.2015 23:51:03
|
|
|
antenn on maksimaalne, mis jaevõrgust saada võib.
Kui on vihmane, siis hakib isegi ETV.
Ma tean vast ikka ise paremini, mis mul levib ja mis mitte
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
23.02.2015 01:26:28
|
|
|
Heh, tehku mis tahavad, absull ei huvita.
Asjalikku ei paku nad juba ammu.
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
23.02.2015 02:27:32
|
|
|
Kanalid teevad lihtsalt põhjakoread jälle - kui enne kevadet kõht korisema hakkab, peab naabreid ähvardama hakkama. Mingu sitale.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
23.02.2015 10:02:44
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
antenn on maksimaalne, mis jaevõrgust saada võib.
Kui on vihmane, siis hakib isegi ETV.
Ma tean vast ikka ise paremini, mis mul levib ja mis mitte  |
Pane antenn kuuse otsa. Mul on, 40km teletornist ja otsenähtavus.
Aga jah Youtube + adblocker asendab täielikult tv kanaleid juba, seega mingu kuhu tahavad.
Mõned ETV saated võiks jääda.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rambler
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.01.2005
|
23.02.2015 14:39:22
|
|
|
| Mul on tunne, et ähvardamine ei ole mõistlik kui keegi võib su bluffi kutsuda. Meil on internet, ainult vanemaid inimesi huvitaks see. ajad ja formaat on muutunud. Hüvasti TV
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
23.02.2015 20:07:07
|
|
|
| Siis on nagu vanasti, ETV ja Kesktelevisioon.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Denke
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
24.02.2015 04:10:32
|
|
|
Oeh, see vabalevist lahkumine on vesi elioni, starmani jms. veskile. Mingi paar aastat tagasi üritas mingi müügitüdruk mulle pakette pähe määrida argumendiga, et kohe, kohe kaovad kanal2 ja TV3 vabalevist ära, ju ta arvas et ma mingi penskar.
_________________ a.k.a Ummikummi |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JT17
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2002
|
25.02.2015 10:12:14
|
|
|
Peale riiklike ETV ja ETV2 polegi ju muud vabalevisse vaja - saab ilmateate ja uudised.
Jääks ressurssi üle ja saaks need 2 lõpuks ometi FHD kvaliteedile üle viia.
Kanal 2, Kanal 11 ja Kanal 12, TV3, TV6 - enamuses saadetest on saast.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.02.2015 10:57:25
|
|
|
| JT17 kirjutas: |
Peale riiklike ETV ja ETV2 polegi ju muud vabalevisse vaja - saab ilmateate ja uudised.
Jääks ressurssi üle ja saaks need 2 lõpuks ometi FHD kvaliteedile üle viia.
Kanal 2, Kanal 11 ja Kanal 12, TV3, TV6 - enamuses saadetest on saast. |
arvad, et sagedus muudetakse ära?
ma eriti ei usu seda.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
25.02.2015 11:53:11
|
|
|
FHD on mingi obskuurne mõiste, mida telekatootjad kasutavad.
Aga etv'd lähevad nii või teisiti hd formaati.
pakuks huupi, et umbes käesoleva aasta sügisel.
| JT17 kirjutas: |
Peale riiklike ETV ja ETV2 polegi ju muud vabalevisse vaja - saab ilmateate ja uudised.
Jääks ressurssi üle ja saaks need 2 lõpuks ometi FHD kvaliteedile üle viia.
Kanal 2, Kanal 11 ja Kanal 12, TV3, TV6 - enamuses saadetest on saast. |
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JT17
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2002
|
25.02.2015 15:50:19
|
|
|
| Vabandan terminite kehva valiku pärast: FHD all mõtlesin ma Full HD ehk kujutise resolutsiooni 1920x1080
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
positaja24
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2015
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.02.2015 15:14:57
|
|
|
Eks mõeldi ka seda, et pikslid tulevad originaalis HD formaadis, mitte SD'lt suurendatuna.
Tegelikult vaatame ju kõik juba HD formaati kuid sisu on varem või hiljem ekraanile suurendatud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
26.02.2015 15:27:02
|
|
|
| Andke teada kui ETV läheb üle HD-le, siis on mõte oma kinekas välja vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
26.02.2015 15:46:39
|
|
|
Ammuilma läheb aga kohale ei jõua
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
26.02.2015 15:54:20
|
|
|
Viimane kord, kui puhtalt kogemata sattusin k2 või tv3 peale mingit kohalikku saasta nägema ja reklaame sinna vahele, siis oli efekt sisuliselt selline, et nahh meile viinapood, tv hävitab ajurakke vaata et kiireminigi kui alks
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.02.2015 18:26:07
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Eks mõeldi ka seda, et pikslid tulevad originaalis HD formaadis, mitte SD'lt suurendatuna.
Tegelikult vaatame ju kõik juba HD formaati kuid sisu on varem või hiljem ekraanile suurendatud. |
No selle ETV pildi kõrval, mida elion edastab, ongi DVB-T2s tegu HD pildiga.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.02.2015 20:18:01
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
Eks mõeldi ka seda, et pikslid tulevad originaalis HD formaadis, mitte SD'lt suurendatuna.
Tegelikult vaatame ju kõik juba HD formaati kuid sisu on varem või hiljem ekraanile suurendatud. |
No selle ETV pildi kõrval, mida elion edastab, ongi DVB-T2s tegu HD pildiga. |
Just, ja kui originaal hd pilti näed siis on kõik muu kräpp. Vaata et mõnda 4K klippi UHD teleril ei vaata, peale seda ei saa enam üldse magada.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.02.2015 20:34:51
|
|
|
indrekp, aga nii ju ongi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahasrahla
HV kasutaja
liitunud: 19.06.2011
|
26.02.2015 21:07:11
|
|
|
7 aastat vana Full HD televiisor.
5 aastat vana digilevi.
Aga kineskoop televiisor ikka ruulib
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
26.02.2015 21:15:15
|
|
|
| Sahasrahla kirjutas: |
kineskoop televiisor ikka ruulib  |
kuidas täpsemalt?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.02.2015 22:07:42
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
Eks mõeldi ka seda, et pikslid tulevad originaalis HD formaadis, mitte SD'lt suurendatuna.
Tegelikult vaatame ju kõik juba HD formaati kuid sisu on varem või hiljem ekraanile suurendatud. |
No selle ETV pildi kõrval, mida elion edastab, ongi DVB-T2s tegu HD pildiga. |
Just, ja kui originaal hd pilti näed siis on kõik muu kräpp. Vaata et mõnda 4K klippi UHD teleril ei vaata, peale seda ei saa enam üldse magada. |
Ei tasu erutuda. Magada ikka saab
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|