Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Canon esitleb uut telefoto objektiivi EF 100–400 mm f/4,5–5,6L IS II USM märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2014 19:55:19 Canon esitleb uut telefoto objektiivi EF 100–400 mm f/4,5–5,6L IS II USM vasta tsitaadiga


PRESSITEADE - Canon tutvustas täna oma L-sarja uut suumobjektiivi– EF 100–400 mm f/4,5–5,6L IS II USM , mis on mõeldud spordi- ja loodusfotograafidele. Populaarse mudeli EF 100–400 mm f/4,5–5,6L IS USM järeltulijana on uuel mudelil hulgaliselt uuendusi, mis täiustavad pildikvaliteeti ja kasutusmugavust.

EF 100–400 mm f/4,5–5,6L IS II USM jäädvustab nii kaugel kui ka lähedal asuvaid objekte 100–400 mm fookuskaugusega. Objektiivi täielikult ümberkujundatud optiline struktuur hõlmab nüüd täiustatud 4-astmelist optilist pildistabilisaatorit kaameravärina mõju vähendamiseks, kolme IS-režiimi kõige levinumate võtteolukordade jaoks, ning Canoni ringjat ultrahelimootorit, mis tagab kiire ja hääletu automaatteravustamise.

Objektiivi 21-elemendilises struktuuris on kasutusel nii Super UD kui ka fluoriid-läätseelemendid ning EF-objektiivisarjas esmakordselt ka Canoni uus ASC-vääristus (Air Sphere Coating). Uus täiustatud peegeldumisvastane vääristus koosneb imetillukestest suletud õhu nanoosakestest, mis moodustavad eriti madala peegeldusväärtusega kihi, et aidata vältida varikujutisi ja halosid.

Canoni fotograafidelt saadud tagasiside põhjal täiustatud
objektiivil on mitu uut disainilahendust, aga ka traditsiooniline keeramisega suumimehhanism, nagu ka teistel EF-suumobjektiividel. Uus suumimehhanism võimaldab reguleerida suumi pööret spetsiaalse suumi puutereguleerimise rõngaga, mis pakub sujuvat ja kiiret suumimist, aga ka võimalust lukustada suum soovitud fookuskaugusel, et vältida pildikompositsiooni muutumist suumi tahtmatu puudutamise tõttu.

Tipptasemel telefoto-suumobjektiivi kohta hämmastavalt kompaktse ja kerge
EF 100–400 mm f/4,5–5,6L IS II USM vajalikud funktsioonid asuvad otse sõrmede all. Objektiivi statiivikrae on seadmesse integreeritud, et pakkuda sujuvamat ja ühtlasemat pööramist; samas saab statiivijala vajaduse korral eemaldada, vähendades sellega objektiivi üldmõõtmeid. Uus spetsiaalne objektiivivarjuk ET-83D võimaldab tänu uuele juurdepääsuavale ilma varjukit eemaldamata polariseerivaid filtreid pöörata.

Objektiiv jätkab L-sarjale omase DNA ja vastupidava konstruktsiooni traditsiooni. Sellele objektiivile võib loota ka keerulistemates keskkondades, kuna selle tolmu- ja veekindel konstruktsioon pakub kasutajatele vajalikku vastupidavust. Eesmise ja tagumise läätseelemendi fluorivääristus lisab veelgi vastupidavust, vähendades mustuse läätsepinnale kinnitumist ja seetõttu ebakvaliteetsete tulemuste saavutamise võimalust.

EF 100–400 mm f/4,5–5,6L IS II USMi põhiomadused:
• Mitmekülgne ja portatiivne supertelefoto-suumobjektiiv
• Hea pildikvaliteet kogu kaadri ulatuses
• Kaameravärina mõju vähendamine tänu 4-astmelisele pildistabilisaatorile
• Suumi juhtimistunnetuse kohandamine
• Kiire ja peaaegu hääletu teravustamine
• Tolmu- ja veekindlus


Canon Europe
Canon Europe on regionaalne müügi- ja turundusettevõte, mis esindab 116 riigis tegutsevat kontserni Canon Inc. Ettevõte annab tööd enam kui 11 000 inimesele Euroopas, Lähis-Idas ja Aafrikas. Canoni tooteportfelli kuuluvad digitaalseid kompakt- ja peegelkaamerad, televisioonis kasutatavad objektiivid, kaasaskantavad röntgeniaparaadid, mitmefunktsioonilised ja professionaalsed printerid ning nendega seotud teenused. Canon investeerib suures mahus uurimis- ja arendustöösse, et tagada oma klientidele alati kõige paremad ja uuenduslikumad tooted ja teenused. Alustades harrastusfotograafidest ja lõpetades suurte trükiettevõtetega võimaldab Canon kõigil oma klientidel teoks teha nende enda kirge piltide vastu. Lisateavet Canon Europe’i kohta leiate aadressilt www.canon-europe.com

_________________
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV valuutakalkulaator


viimati muutis Tanel 12.11.2014 04:49:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 358
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004




sõnum 11.11.2014 22:10:07 vasta tsitaadiga

$2199 ehk siis siinkandis vähemalt 2,5k€? Varjuk ja statiivirõngas hinna sees.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Canon esitleb uut telefoto objektiivi EF 100–400 mm f/4,5–5,6L IS II USM
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.