Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Google Play Music jõudis Eestisse märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2014 08:31:50 Google Play Music jõudis Eestisse vasta tsitaadiga

link :: ERR


Sellest nädalast pääseb Eestist ligi populaarsele muusikarakendusele Google Play Music, kus saab tasuta kuulata üle 25 miljoni muusikapala.

Google’i Baltikumi turundusjuhi Regimantas Urbanase sõnul on Google pidevalt oma teenuste valikut Eestis laiendanud. “Kui alates selle aasta algusest said meie kliendid Baltimaades Google Playst ainult mobiilirakendusi alla laadida, siis selle aasta juunis lisandusid filmid ja septembris juba raamatud. Nüüd pakume kuulamiseks ka muusikat,” rääkis Urbanas.

Loe edasi ..

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2014 09:56:03 vasta tsitaadiga

30 päeva piiramatult tasuta. Pärast seda tuleb ikkagi maksma hakata.
Kuna Spotify jõudis enne meie turule, siis kõigil teistel saab raske olema läbi lüüa.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2014 10:05:45 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kuna Spotify jõudis enne meie turule, siis kõigil teistel saab raske olema läbi lüüa.
Proovisin vahepeal Deezerit kuna Spotify prooviperiood sai otsa. Uskumatult halb, aeglane, kokkujooksev ja ebastabiilne junn oli, mõne päeva kannatasin aga siis lendas kiirelt välja ka. Spotify on ikka väga hästi töötav asi. Google proovimine jääb mul kahjuks ära kuna Paypali nad Eestis kahjuks ei toeta.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 06.11.2014 10:06:11 vasta tsitaadiga

Ja selle maksmisega veel nii, et kui korra juba sisestatud enda andmed, siis too automaatselt võtab 30 päeva möödudes raha maha.
Ja kui kaart on aegunud ning kunagi tulevikus lisad uue kaardi, siis võtab automaatselt sellelt uuelt kaardilt selle summa maha (kui vahepeal lepingut ära ei katkestanud).

Aga eks peab siis ära proovima, kui kvaliteetne ja kui hästi too ka ilma netiühenduseta töötab.
Mind ennast huvitab just intelligentne muusikasoovitus vastavalt playlist-ile ja/või kuulamisharjumusele.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.11.2014 10:10:01 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Kuna Spotify jõudis enne meie turule, siis kõigil teistel saab raske olema läbi lüüa.
Proovisin vahepeal Deezerit kuna Spotify prooviperiood sai otsa. Uskumatult halb, aeglane, kokkujooksev ja ebastabiilne junn oli, mõne päeva kannatasin aga siis lendas kiirelt välja ka. Spotify on ikka väga hästi töötav asi. Google proovimine jääb mul kahjuks ära kuna Paypali nad Eestis kahjuks ei toeta.
Alternatiiviks on ju Google Wallet, mida sa niigi kasutad juba Play Store'ist asjade ostmiseks?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2014 10:14:26 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Alternatiiviks on ju Google Wallet, mida sa niigi kasutad juba Play Store'ist asjade ostmiseks?
Esiteks ma pole midagi Play Storest kunagi ostnud. Aga see selleks.

https://support.google.com/googleplay/answer/4646425?hl=en - "You can add PayPal to Google Wallet to buy apps and digital content on Google Play"

aga

https://support.google.com/googleplay/answer/2651410#paypal - "PayPal can be used to buy apps and digital content on Google Play in the following countries: Australia, Austria, Belgium, Canada, Finland, France, Germany, Greece, Ireland, Italy, Netherlands, New Zealand, Portugal, Singapore, Spain, Sweden, United States, United Kingdom."

Eestit pole nimekirjas.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2014 10:18:24 vasta tsitaadiga

Mul hetkel trial jookseb, tundub huvitav, kuigi piiratum kui Spotify.
Erinevalt Deezerist on veebipõhine pleier täiesti kasutatav.
Oma musika saad ka tasuta pilve üles laadida ja igal pool kuulata.
Kuna olen Play Storest appe ostnud mitu aastat siis on krediitkaart Walletis ammu küljes, juhuks kui peaks tekkima tahtmine peale trialit edasi kasutada.

_________________
twitter: @meelisv
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2014 10:26:08 vasta tsitaadiga

Google eelis on oma musa üles laadimine hiljem kuulamiseks ja väga hea androidi kooslus. Olen olnud Spotify klient juba terve aasta ja nüüd läen Google peale. Iseenst oli see mul juba miski aeg tagasi kasutusel (US IP-ga sai), aga siis sai ainult oma musa kuulata.
Androidi peal toimib väga hästi, samas aga iPadi versiooni veel pole (on iPhone oma)...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 06.11.2014 10:49:59 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Mul hetkel trial jookseb, tundub huvitav, kuigi piiratum kui Spotify.
Erinevalt Deezerist on veebipõhine pleier täiesti kasutatav.
Oma musika saad ka tasuta pilve üles laadida ja igal pool kuulata.
Kuna olen Play Storest appe ostnud mitu aastat siis on krediitkaart Walletis ammu küljes, juhuks kui peaks tekkima tahtmine peale trialit edasi kasutada.
Palun selgita, kuidas piiratum.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2014 11:16:13 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Palun selgita, kuidas piiratum.

1. Ei ole erilist tuge rauatootjate poolt erinevalt Spotifyst/Spotify Connectist.
2. On saadaval vähematel platvormidel - iOSi app on ainult telefonidele, iPadi appi pole, Windows Phone tuge pole üldse, nagu ka teiste Google toodete puhul.
3. Senise lühikese kasutamise järel on jäänud mulje et haruldasema muusika valik on väiksem kui Spotifyl, samas on muidugi võimalik et asju mida mina ei kuula on Play Musicus rohkem kui Spotifyas - ei ostke öelda.
4. Puudub sisse ehitatud Last.fm-i tugi. Enamuse inimeste jaoks ei tähenda see midagi, minu jaoks on oluline.
5. Kuigi Google brauseri põhine liides on väga hea, meeldib mulle "päris" desktop rakendus rohkem.

Eeliseid on muidugi ka:
Oma muusika saad tasuta pilve laadida.
Integreeritud pood, kust saad soovi korral albumi osta kui ei soovi kuutasulist teenust kasutada.

_________________
twitter: @meelisv
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2014 11:44:26 vasta tsitaadiga

eem a kui see tasuta trial läbi saab kas siis ei saa yldse enam kasutada ? või jääb nagu spotify et laseb reklaame vahele vms ?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 06.11.2014 11:48:03 vasta tsitaadiga

Spotify saab ka ilma trialita (tasuta) kasutada, Google Play Music All Access ei saa tasuta kasutada.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2014 11:49:59 vasta tsitaadiga

seda ma silmas pidasingi
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2014 13:07:59 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Google Play Music All Access ei saa tasuta kasutada.

Varem kui olin mitte eesti ip pealt ära registreerinud, siis sain tasuta kasutada - kuid see tähendas ainult oma üles laetud muusika kuulamist...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2014 13:13:58 vasta tsitaadiga

a kui ma laen yles oma muusikat mis on flac formaadis , kas ta siis säilitab ka selle v kukub ymber konvertima?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 06.11.2014 13:54:00 vasta tsitaadiga

Kui laen oma muusikat üles siis saan ainult mina kuulata aga kas seal sellist funktsiooni ei ole et saan oma kogu ka jagada teiste kasutajatega et ka nemad saaks minu laaditud muusikat kuulata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2014 13:56:13 vasta tsitaadiga

Flac konverditakse/matchitakse 320Kbps MP3-ks.
aixi kirjutas:
Varem kui olin mitte eesti ip pealt ära registreerinud, siis sain tasuta kasutada - kuid see tähendas ainult oma üles laetud muusika kuulamist...

Oma muusika pilve laadimine ja All Access on erinevad asjad. oma muusikat saad ka praegu tasuta üles laadida ja kuulata.

_________________
twitter: @meelisv
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 06.11.2014 18:17:16 vasta tsitaadiga

Ok aga ei saa hästi aru on seal siis nagu kahekordne süsteem et seal pilves on need lood mis kasutajad ise üles laadivad ja need mida google music ise pakub mis on kättesaadavad siis kuumaksuga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 06.11.2014 18:20:59 vasta tsitaadiga

Mõtle sellest niimoodi.
Üks on Google Play Music All Access, kus on suur lugude andmebaas ja teine on kasutaja lugude pilvemajutus.

Pilvemajutus on vist tasuta (vähemalt minu väheste lugude puhul), aga Music All Access tasuline.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2014 18:29:58 vasta tsitaadiga

Oma muusikat saad tasuta üles laadida kuni 20 000 lugu. (Ilmselt enamusel inimestel ei ole nii suurt muusikakogu).
Tasulises teenuses olevate luguda arv peaks olema kuskil 25 miljoni kandis. (Praktiliselt kõigil sellistel teenustel jääb see number 20 ja 30 miljoni vahele).
Tasulise teenuse mõte pakkuda avõimalust on avastada uut muusikat, kuulata suuremat valikut kui klassikaliste vahendite abil inimesed kuulaks.

_________________
twitter: @meelisv
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A5DK
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2005




sõnum 06.11.2014 18:47:07 vasta tsitaadiga

Mul miskipärast ei lase Mastercardiga All Accessi eest maksta. Põhjuseks teatab "Unsupported payment method". Samas selle sama kaardiga ostan ma kogu aeg Play Store'st mänge. Testisin ka just(ostsin mingi app'i).
Eks ma saada google'le kirja.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 06.11.2014 20:43:21 vasta tsitaadiga

Kas All Accessiga saab ka teiste kasutajate üleslaaditud muusikat kuulata peale Google enda 25 miljoni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2014 22:03:08 vasta tsitaadiga

Ei
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A5DK
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2005




sõnum 06.11.2014 22:40:05 vasta tsitaadiga

A5DK kirjutas:
Mul miskipärast ei lase Mastercardiga All Accessi eest maksta. Põhjuseks teatab "Unsupported payment method". Samas selle sama kaardiga ostan ma kogu aeg Play Store'st mänge. Testisin ka just(ostsin mingi app'i).
Eks ma saada google'le kirja.

Sain teada milles viga: kuna ma kasutan Soome Sonera paketti seoses oma tööga siis Google'le ilmselt ei meeldinud, et sellega kaasnes Soome IP.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 07.11.2014 00:12:07 vasta tsitaadiga

Kuid selline funktsioon et näitab ära lisatud muusikapalad. Täpsemalt siis kui mingit artisti lugu või plaati andmebaasis ei ole aga mina märgin selle niiöelda ootele ja kui striimimisteenus selle oma listi lisab siis näitab minul kohe ära. Hea oleks selles mõttes siis teed ühekordse otsingu muidu peaks mingi aja takka kogu aeg copy paste search tegema. Või on mõnel teisel striimteenusel selline asi olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Google Play Music jõudis Eestisse mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.