Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 242, 243, 244  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ja kuidas mõjutab teie ostuotsuseid 1.juulist lõppev käibemaksuvabastus alla 22€ kaupadele?
Tellin vähem.
75%
 75%  [ 657 ]
Tellin rohkem.
6%
 6%  [ 57 ]
Ei lase end sellest häirida.
13%
 13%  [ 115 ]
Tellin endiselt neid kaupu, mida Eesti müüjad ei paku.
5%
 5%  [ 47 ]
hääli kokku : 876

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2018 23:18:04 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Terane mälukaart 36$ icon_eek.gif It cant be real.. Keegi julge ja rikas proovib ehk ära? icon_biggrin.gif
https://www.gearbest.com/action-cameras/pp_009607327473.html?wid=1433363#goodsDetail


siit saad veel odavamalt, 10$:
https://www.wish.com/c/new-1024gb-huawei-original-micro-sd-card-class10-tf-card-high-speed-memory-card-5b8f9dcf72c2216c5ceb453b?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2018 00:28:29 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Terane mälukaart 36$ icon_eek.gif It cant be real.. Keegi julge ja rikas proovib ehk ära? icon_biggrin.gif
https://www.gearbest.com/action-cameras/pp_009607327473.html?wid=1433363#goodsDetail


siit saad veel odavamalt, 10$:
https://www.wish.com/c/new-1024gb-huawei-original-micro-sd-card-class10-tf-card-high-speed-memory-card-5b8f9dcf72c2216c5ceb453b?

No see on ju eriti aus sait rofl.gif https://www.wish.com/search/xs809s/product/5bb6d450e1adce2d0595d862?&source=search (hind enne vs hind nüüd)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2018 08:46:56 vasta tsitaadiga

seda wish.commi kasutavad soomlased väga palju, olen ise ka sealt miskit ostnud, aga see kaart...jah...ei oska kommenteerida.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2018 15:04:40 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Terane mälukaart 36$ icon_eek.gif It cant be real.. Keegi julge ja rikas proovib ehk ära? icon_biggrin.gif
https://www.gearbest.com/action-cameras/pp_009607327473.html?wid=1433363#goodsDetail

Julgus on aga vajadus puudub. Oleks mul auto videoregistraator või valvekaamera, siis oleks asi täitsa omal kohal, aga mul pole neid esemeid kahjuks. icon_sad.gif


Julge hundi rind on haavleid täis.
https://www.trustedreviews.com/news/integral-memory-new-512gb-microsd-card-3381378
Ühesõnaga esiteks pole terast micro sd-d veel olemaski.
Kes proovida tahab võib selle muidugi tellida. Olen suht kindel, et kui see kaart arvutisse panna, siis näitabki, et on terane ja andmeid saab sinna ka kirjutada. Aga enne kui vaimustusest kiljuma hakata tuleb proovida see kaart triiki andmeid täis kirjutada. Huvitavad asjad hakkavad tõenäoliselt juba mõne kuni mõnekümne giga peale juhtuma. Lühidalt see kaart lihtsalt valetab OS-le oma suuruse kohta ja kui sinna "liiva palju" andmeid kirjutada, siis hakkab andmeid üle kirjutama. Terast hiinakat pole muidugi testinud, aga neid kopikate eest müüdavaid 32/64gb kaarte olen proovinud ja reaalselt olid need mõne gigased.
Eelnev on siis lihtsalt hoiatuseks, et sellist vuhvlit ostes oled ilma nii rahast kui andmetest. Tagasiside võib ju positiivne olla kuna juhul kui sinna vaid paar faili kopeerida kaart ju töötabki ja kui suurema hulga andmetega enam ei tööta, siis esialgu hakatakse viga mujalt otsima
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2018 17:11:49 vasta tsitaadiga

Mälukaarti võite testida näiteks antud programmiga: H2testw
Mingiaeg harrastasin ka odavate aga suurte mahtude kaartide tellimisega. Kolm korda järjest sattusin liba kaartide otsa. Avasin iga kord Case ja laadisin H2testw programmiga tehtud testid ülesse ja kogu raha kanti tagasi. Naljakas on veel see, et mõnelt müüjalt oldi tellitud sadu kui mitte tuhandeid kaarte. Jääb arusaamatuks, et kas tõesti nii suur hulk inimesi on rumalad ja ei testi hiinas saadud kaarte. Kõik saavad kaardi kätte ja panevad positiivse tagasisideme.
Hiinast muidugi saab ka korralikke ja soodamaid (mitte odavaid) isendeid.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2018 17:31:00 vasta tsitaadiga

pois11, no täpselt see efekt ju ongi mis kirjutasin. Pistavad selle kaardi arvuti külge, fotokasse telefoni vms. Suurust näitab sellist nagu lubatud, proovivad natuke andmeid ka salvestada ja kõik nagu töötab. Lähebki positiivne tagasiside ja probleemid ilmnevad alles hiljem, aga siis ei saa ju enam tagasisidet muuta. Mõni võibolla ei saagi aru, et talle libakaart müüdi kuna juhul kui andmed riknevad, kahtlustavad et seade ise läks lolliks või siis mingit ühilduvuse probleemi.
Üldiselt on esimene indikaator hind. Kui see on kahtlaselt madal, siis pigem mitte osta, aga see muidugi ei tähenda, et keegi kalli raha eest <piix> ei võiks müüa.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 18.11.2018 19:10:33 vasta tsitaadiga

Ostsin 64 gb Kingstoni "originaali", kiirused jms kõik ok, ka maht, aga "SD Insight" näitab et fake ...
Ebay võlud, samas ei viitsinud dispute ja asju korraldada, kuna kaart toimib nagu peaks ...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2018 14:37:15 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Ostsin 64 gb Kingstoni "originaali", kiirused jms kõik ok, ka maht, aga "SD Insight" näitab et fake ...
Ebay võlud, samas ei viitsinud dispute ja asju korraldada, kuna kaart toimib nagu peaks ...

Kirjutab kõik täis ja loeb sama info maha ka?

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2018 14:58:19 vasta tsitaadiga

Fake ei tähenda ilmtingimata seda, et kaart oma suuruse kohta OS-le valetab ehk vabalt võib ka töötada. Aga enne kasutama hakkamist tuleb fake puhul loomulikult see test kindlasti läbi teha, kas triiki täis kirjutades andmed pärast kätte ka saab.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 20.11.2018 12:50:24 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Amazoni ja smartposti teema on eraldi olemas? Mõni mode võiks vast õigesse kohta tõsta ali ja hiinaga pole ju mingit pistmist.

Kõige parem on see, et pakki suunata kuhugi saab siis, kui pakk juba eestis on, ehk peab koguaeg peale passima.

Tuli kaks dhl pakki, palusin suunata, vastati et kirjutage siis kui eestis on.

Õhtul 23.00 eestis, hommikul 7.40 on juba bussis.

Teisele sain jaole, kuigi see vist polnud eestis vaid seikles kuskil soomes.

Lisaks tundub, et viitsita enam laupäeviti siin käia, saadetakse juba teist nädalat järjest sõnum, et teie saadetis hilineb.


Sorry, oleks äkki paremini mujale sobinud tõesti. Samas kumba teemasse siis - Amazon või Smartpost icon_smile.gif Ehket see siin on otsapidi ju ka natuke selline üldisem välismaalt tellimise teema, sest Hiinast tellides võib kaup teele asuda kust iganes. Lisaks mu Amazoni kaupmees oli Hiinast nagunii icon_smile.gif


Näiteks on mul nüüd tekkinud küsimust USAst tuleva paki ja UPS-iga, aga selle jaoks ju pole ka spetsiaalset teemat võtta. Juba viis päeva näitab "Package arrived at international carrier". On see tavapärane või mitte?

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2018 13:04:59 vasta tsitaadiga

Enne väitsin, et sain jaole teisele pakile, tegelikult mitte. Järelepärimise peale, et olite ju ära suunanud paki öeldi, vabandust.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Will91
HV vaatleja

liitunud: 31.05.2007




sõnum 23.11.2018 12:28:22 vasta tsitaadiga

Aliexpress saatis teate, et "Teie ostetud tooted ei jõua kohapealse kulleri ülekoormuse tõttu prognoositud ajaks kohale", pakid juba 2 nädalat väidetavalt Eestis. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 23.11.2018 12:32:12 vasta tsitaadiga

mulle tulevad e-malilid, et teie kaup saabus sihtkoha maasse. Aga postkontorisse ei jõua kuidagi icon_rolleyes.gif
Omniva sucks thumbs_down.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003




sõnum 23.11.2018 12:37:09 vasta tsitaadiga

11.11 ostsin Alist telefoni. Alis olev pood munes ise 5 päeva. 16.11 läks asi UPS kätte ja see pani ka pange. Pakk läks ümbermaailmareisile ja jõudis inglismaale läbi USA lääne ja idaranniku 22.11. Nüüd UK-s DHL muneb rõõmsalt pakiga edasi ja pole 24h suutnud peale paki ülekorjamise midagi teha sellega. Alis oli 10 päeva transport guarantee, peaks dispute tegema ja raha tagasi küsima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004




sõnum 23.11.2018 15:52:53 vasta tsitaadiga

Aliexpressis ikka mõned hiinlased on rämedad emmid icon_evil.gif Tahtsin musta reede alega ühe toote osta... Saadaval Hiina, US, UK ja Rossija laos... Eestisse saadab Hiina ja UK ladu, Hiinast tänu transale kallim hind. Küsisin veel hiinlaselt üle, et kas UK laos olev toode on EUsse sisse tollitud - pidavat olema. Aga kui algas musta reede ale, oli tore üllatus - UK laost saatmine on kinni keeratud icon_evil.gif Hiina laost ei tasu tänu postikulule Eestisse telllimine kuidagi ära.
Eks siis ootan musta reede lõppemist ja ehk UK lao jälle lahti, vast saab normaalse hinnagagi...

_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2018 18:06:02 vasta tsitaadiga

eshopwedrop ei ole mõeldav?
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 23.11.2018 20:05:13 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
... Alis oli 10 päeva transport guarantee, peaks dispute tegema ja raha tagasi küsima icon_biggrin.gif
On seal garantii, et lubatud päevade jooksul kohal või raha tagasi ...
Just olin juba raha tagasi saamas , kui pakk lõpuks jõudis, 3 päeva (vist) ületas lubatud aja , AliExpress' Judgement munes otsustamise ja raha tagasikandmisega, müüja nägi , et pakk hakkas sihtriigis liikuma (Seller made a new proposal).

Niiet kui pakk liigub kuskil (pole kadunud) , siis mulle tundub, et lubadused lastakse üle (Seller Guarantees: On-time Delivery)
Samas peab aru saama , et müüjast mitteolenevatel põhjustel paki viibimisel ei sobi müüjat karistada ...

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003




sõnum 23.11.2018 20:17:30 vasta tsitaadiga

Ega ma nii muna ei ole. Trackingu järgi ikka liigub kuskil Uk-s.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 23.11.2018 20:41:25 vasta tsitaadiga

Mul on halb üllatus täna aliekspressist. Olen sealt tänaseks teinud üle 200 tellimuse, aga sellist nalja nägin esimest korda. Ostsin 6 päeva tagasi suure allahindlusega kauba. 3 päeva tagasi, vahetult enne tähtaja lõppemist sättis müüja paki staatuse postitatuks ja pani väidetavalt ka DHL träkingu, mis muidugi ütles "not found". Täna kirjutas mulle, et canceldas omalt poolt orderi ja lubas hiljemalt 14päeva jooksul raha tagasi kanda.
Suht pahaseks teeb küll selline emmi mängimine... Andsin 20 päevaks tasuta laenu poistele.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2018 12:53:51 vasta tsitaadiga

Minu kolm pakki on nüüd kõik toppama jäänud.

1. Shipment accepted by airline- viimane teade 10 päeva tagasi
2. Despatched to OverSeas Postal Admin (From SG/SIN to FI/HEL)- viimane teade 7 päeva tagasi
3. Departed country of origin- viimane teade 9 päeva tagasi

Package information
Due to the busy holiday season, packages to your country might have been delayed. Please be patience waiting for the package.

Huvitav, kus need nii pikad pühad on?


viimati muutis macc 27.11.2018 18:35:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2018 13:05:44 vasta tsitaadiga

macc, jõulud
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2018 18:58:57 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Mul on halb üllatus täna aliekspressist. Olen sealt tänaseks teinud üle 200 tellimuse, aga sellist nalja nägin esimest korda. Ostsin 6 päeva tagasi suure allahindlusega kauba. 3 päeva tagasi, vahetult enne tähtaja lõppemist sättis müüja paki staatuse postitatuks ja pani väidetavalt ka DHL träkingu, mis muidugi ütles "not found". Täna kirjutas mulle, et canceldas omalt poolt orderi ja lubas hiljemalt 14päeva jooksul raha tagasi kanda.
Suht pahaseks teeb küll selline emmi mängimine... Andsin 20 päevaks tasuta laenu poistele.

Ega nad seda raha vist oma kontole kohe ei saa ka...Aliexpress hoiab mingi aja seda kinni, ilmselt seni kuni teine pool kauba kätte on saanud või tehinguga rahul on. (Sama süsteem on ka eBays)

Kui sul 200-st tehingust ainult üks niimoodi ebaõnnestunud on, siis on küll väga hästi läinud.

Kui see "laenu andmine" on märkimist väärt ja tegemist on DHL transpordiga, siis on tõenäoliselt tegu natuke suurema esemega. Vähegi suuremad või väärtuslikumad asjad tavaliselt tulevad DHL-iga, isegi kui algselt pole seda valitud või pole isegi valikus. (Minu kogemusel on ka absoluutselt kõik DHL pakid läinud tollikontrolli, praegugi üks deklaratsioon pooleli icon_smile.gif )
Hiina tüübid seal tihti alles saatmisel avastavad, et nad ei tule oma saatekuludega välja kui tehing on tehtud "free shipping" või mõne eurose transpordiga. Siis lõpuks tühistavadki ära (heal juhul).

Ma kemplen juba mitu kuud Aliexpressis ühe müüjaga kes ei suuda mulle väiksemat sorti "FM raadio/audiopleier/võimendi" tükki teele panna.
Nüüdseks olen 3x sama asja tellinud ning õnneks õigel ajal meelde tulnud, et pole jälle pakki kätte saanud...Avan siis jälle Dispute ja saan lõpuks raha tagasi.
Müüja nüüdseks kõigil kolmel korral mulle andnud kellegi teise tracking koodi ning mingid suva pakid jõuavad suva kohtadesse kuni mina rõõmsalt oma raadiot ootan.
Kui jälle kisa tõstan siis ütleb, et sorri...ma olevat remote area-l ja tal vaja 20 USD juurde.
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005




sõnum 27.11.2018 19:11:23 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
macc, jõulud

Jõulud ei alga novembrist, küll aga on erinevad protestid, seisakud, ja ettevõtete saamatused jms. sattunud kobarasse. Pole vaja eksitada!

"Due to the busy holiday season" on neutraalne kokkuvõte kristlikule läänemaailmale
Mul Hiinast pole välja läinud päris mitu pakki erinevatel põhjustel. Sama lugu sihtriiki jõudnud saadetistega. Vabandused on seinast seina, kuid "pühad" on nende summeerimiseks kõige mugavam pakkumine.

edit: nüüd on 10-st pakist kolmel selline icon_lol.gif


viimati muutis tiirP 29.11.2018 17:29:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 27.11.2018 20:36:26 vasta tsitaadiga

Iga-aastane teema, nt otsige eelmise-üleeelmise aasta postitused siit teemast. Pole te ainukesed kavalad, kes kuu kaks varem tellimuse sisse andnud. Märtsis rahuneb.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2018 12:30:31 vasta tsitaadiga

PostNL kaudu tulev pakk. Mida tähendab järngnev väide "The item has arrived in the country of destination" ?
Kaks nädalat möödas sellest märkest, tellimisest kuu aega möödas.

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 242, 243, 244  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.