Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 197, 198, 199 ... 242, 243, 244  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ja kuidas mõjutab teie ostuotsuseid 1.juulist lõppev käibemaksuvabastus alla 22€ kaupadele?
Tellin vähem.
75%
 75%  [ 657 ]
Tellin rohkem.
6%
 6%  [ 57 ]
Ei lase end sellest häirida.
13%
 13%  [ 115 ]
Tellin endiselt neid kaupu, mida Eesti müüjad ei paku.
5%
 5%  [ 47 ]
hääli kokku : 876

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 27.01.2021 15:11:56 vasta tsitaadiga

Pole kunagi ükski pakk tulemata jäänud. Trackingust ei hooli. A noh ma vaid napilt 1000 eur eest umbes asju kokku tellinud ka, kõige kallim asi 180, pole mingi international businessman, et peaks pakki jälgima ja põnevusega ootama. Tellid ära ja 3-4 nädala pärast tuleb postiautomaadi sõnum, et pakk kohal.
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.01.2021 15:45:05 vasta tsitaadiga

Mul esimene pakk jäigi kohale tulemata, tellimusi on aja jooksul olnud vast paarkümmend ehk teab mis aktiivne ali-st tellija ma pole. https://parcelsapp.com/en/tracking/RA113463013LV
õnneks mingit huiamist polnud ja dispute lahendati kiiresti.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 27.01.2021 15:59:29 vasta tsitaadiga

Mul enamasti alla 10$ vidinad. Ja kui palju vaja tellin need eraldi anyway.
Suht pohh see jälgimine. Kui vaja kiiremini, tellin sama asja mitmelt erinevalt müüjalt. Jälgimisega tuleks ühte tellides lõppkokkuvõttes ju kokku sama hind aga saan mitme asemel ainult ühe.
Kui kallim 50$+ asi, siis enamasti ilma trackinguta shippingut eriti ei pakugi.
1$ pakid - who cares!
Euroopa ladu ka enamasti ei aita. Tuleb ikka samakaua kui Hiinast.
Üks ~80€ Poolast pakk jäigi tulemata - refund.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 27.01.2021 17:50:15 vasta tsitaadiga

7.01 tellitud iPadi cover jõudis täna, peal kirjas, et lätist icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 27.01.2021 18:00:12 vasta tsitaadiga

Mul enamus pakid Latvia post LV LV ja LV. Vaheladu?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.01.2021 18:15:53 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Mul enamus pakid Latvia post LV LV ja LV. Vaheladu?


Pigem mingi optimeerimine. Ilmselt saab Läti posti kaudu odavamalt siis saata. Mõned postid ülevalpool andsin ühe lingi, LV lõpuga aga tuli Hiinast.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.01.2021 18:23:08 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
7.01 tellitud iPadi cover jõudis täna, peal kirjas, et lätist icon_razz.gif

Kas selle iPadi oma, mille su laps katki kukutas?
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 27.01.2021 18:24:15 vasta tsitaadiga

jep icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2021 18:47:17 vasta tsitaadiga

tuli teade TNT lt, et on vaja tollida aga emtas deklaratsioon faili lisamisest kaugemale ei lähe ning uuesti sisse lopgides pole deklaratsioon pooleli ka. emtale kiri saadetud.

tundub, et FF on ennast emta koha pealt pekki uuendanud. 25.01 deklareerisin. eile samast arvutist ei saa faili manustada, kurdan emtale. tuleb kõne, et " õu, aga prooovige internet eksplooreriga.. " noh, nüüd tegin ie ga ära. vahepeal on FF il mingi uuendus tulnud. proovosin eile kolmest ffga arvutist teha, sain iga arvutiga samale maale.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hents3
HV vaatleja
Hents3

liitunud: 05.09.2009




sõnum 03.02.2021 00:36:58 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Ca aasta tagasi hakkas kontol järsku summasid maha minema aliexpressi kaudu.Kui jälile sain oli umbes 100 euro eest tellimusi tehtud minu andmetega.Panin kaardi kinni.Aga turvaauk oli ilmselt sellest kui kruiisilaeval korra avalikku wifi võrku logisin.Niiet olge ettevaatlikud. Praegu on kaartidel internetiostud keelatud,kui midagi vaja,lülitan korra sisse,ostan ära ja lülitan uuesti välja.

Ostan paljudest kahtlastest aukudest ja ostuhetkeks keeran kaardi piisava päeva- ja kuulimiidi võrra lahti. Vahepeal sai isegi Ott Speegile sedamoodi enda kaardi andmeid tasu eest antud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 03.02.2021 13:53:55 vasta tsitaadiga

Tere.

Paistab, et siin ei ole veel seda teemat lahatud, kuidas Aliexpressi müüjad uue skeemi välja mõtlesid, et raha juurde küsida. Mul on viimase paari nädala jooksul järjest kolm müüjat kirjutanud mingisuguse haleda kirja, et transpordi hind on ootamatult tõusnud ja kas ma oleksin nii hea ja maksaksin 2$ juurde. Kusjuures kolmest on vaid üks müüja pannud juurde ka lingi, mille kaudu transpordi eest juurde saaks maksta. Siiani pole ma neist ühelegi olnud nõus raha juurde maksma. Kahel juhul olen valinud, et soovin pakist loobuda, millest ühel juhul valisin menüüst muu põhjuse ja teisel, et müüja tõstis hinda. Üks juhtumitest oli keerulisem. Algul näitas, et pakk on välja saadetud ja mingi aja pärast, et on ka Eestis. Nädala jooksul ei tulnud mulle aga ühtegi teavitust Omnvalt selle kohta, et võiks pakile järgi minna. Helistasin siis ise Omnivasse ja selgus, et selle jälgimiskoodiga oli hoopis teisele inimesele pakk, kes elab Narvas. Avasin siis dispute ja põhjuseks valisin, et pole pakki kätte saanud. Ma loodan, et läheb läbi, sest jälgimiskood näitab, et pakk on Eestis. Kopp on juba ees nendest piludest. Nii palju on aega tänu sellele raisatud ja kaupa pole ikka saanud tellida, sest need pilud n*ssivad ajusid icon_evil.gif
Kas kellelgi on kogemusi sellega, et kui kaubast loobuda enne selle saatmist, kas siis kantakse kogu summa tagasi? Endal pole varem olnud põhjust nii teha.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 03.02.2021 15:55:35 vasta tsitaadiga

Ali Läks kehvaks ja peale koronni tulekut tihti on juba eestist odavam osta. Õnneks mul vanast ajast poet jälgimise all ainult nendest ostangi kes saatnud, postiga skalpivad kuid pole veel hull kui peaks veel suvest paarkümmend prossa otsa lendama siis jah aliga pole enam midagi teha. 1 asi kas teenusele lisandub teatud raha otsa.
Kui vajamineva kraami saab eestis odavamalt kätte või sama hinnaga siis jah eelistaks juba kohalikku.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 03.02.2021 16:12:55 vasta tsitaadiga

Kust neid 2€ BMSe eestist saab? Või silikoonjuhet?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2021 17:36:21 vasta tsitaadiga

See saatmiskulu juurdeküsimine on väga vana teema. Aga see on tavaliselt nendega, kes tasuta saatmist või väga olematu hinnaga saatmist pakuvad. Minu kuldne reegel on viimasel ajal olnud mitte osta kõige odavamalt müüjalt ehk ei hakka senti saagima. Maksan toote ja posti eest lõppkokkuvõttes paar eurot rohkem kui nendel skeemitajatel reklaamitud, aga vähemalt ei pea mingi keberniidi ja ajaraiskamisega tegelema.
Samuti see jälgimiskoodi asi. Kunagi oli mul samamoodi, et jälgimiskood näitas mu paki puhul, et oli kusagile Otepääle läinud ja juba väljagi võetud.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 03.02.2021 18:18:06 vasta tsitaadiga

juhtmed ja bmsid neid jah eestist ei saa kuid isolatsooni paberid on peaegu sama hinnaga mis alis kui kohe vaja võib ka juba eestist võtta ja nikkel samuti.
Mina alist ostan jah ,et ei hakka viimast senti maksma kui alistandard 3 euri siis olen nõus veel kui nad pidevalt kola juba saatnud siis ei hakka mõtlema. Suur kogus tasub veel alist võtta. Kuid alis on hinnad lakke läinud võrreldes eelmise aastaga. Juba see 3 euri post igale asjale ja kui peaks käieve ka tulema otsa suvest see paneb varsti mõtlema. BMS ja juhtmed nikkel ja muu kraam kõike sealt osta varsti ei tasu. Tegelikult on hetkelgi hinnad skayrocketit teinud võrreldes varasemaga.
2p nikkel 5 meetrit 16eur + 3 eur otsa juba tasuks osta kilone rull 50euri alist sama 1p 0.15 8mm nikkel ei tasu meetritega enam saadavad terve rulli 25euri eest 3 eur post.

Positivse otsa isolatsooni paber 1 leht 100tk 2.2eur leht e5.ee saad üle 100tk 4x26 1.80 eest leht post küll otsa siis mina ei näe pointi oodata üle kuu. Kui peaks käive otsa tulema alis siis 100tk leht pole 2.2 siin hakkad juba kaotama. Kui alis veel 3 euri post juurde siis ali polegi mõne asjaga lilleline enam.
Ali miinus on see ,et mingist hetkest suurema kogusega hakkab tõusma ka posti hind kui 5tk on tasuta siis 6tk on post juba 3 euri kui võtad veel 10tk on mitmekordne shipping juba. Ja tundmatust kohast kah ei julge kes pole veel ennem saatnud.
Siis ongi tilgutad natuke saad küll kätte kuid tohutult mitukorda pead ostma ühte ja sama asja ja põdema kas saad 80 päevaga kätte.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 03.02.2021 18:35:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hents3
HV vaatleja
Hents3

liitunud: 05.09.2009




sõnum 03.02.2021 18:20:37 vasta tsitaadiga

Kui müüja hakkab mingit ila ajama, et maksa juurde, sest transa on kallinenud, siis ma olen talle iga kord öelnud, et see on tema probleem ja kui ta palub avada ostjal dispute siis olen saatnud selle venna samuti pikalt, sest sellised ostja poolsed pretensioonide esitamised tekitavad olukorra, kus Aliexpressini taolised skeemitamised ei jõua.

Pikalt saatmise tulemuseks on neli erinevat varianti: pakk jõuab hoolimata juurdemaksmisest kohale; pakk jõuab Eestisse, kuid mitte Teieni (vanasti, kui andmekaitseinspektsioon Omniva jälgimissüsteemi ei trukkinud, sai iga mats näha, kelle nimele pakk tuli, nüüd peab helistama); pakk pannakse teele, kuid kiirelt canceldatakse ära ja viimaks ostja ei pane etteantud ajaks pakki teele, mis päädib automaatse refundiga.

Kui pakk pole lubatud ajaks kohale jõudnud olen valinud - Dispute Reason: Purchase Protection is running out, but package is still in transit ja Comments: Item is not delivered within the Buyer Protection period.
Kui canceldati ära olen valinud - Dispute Reason: Package was returned to seller by shipping company ja Comments: According to tracking information shipment has been cancelled.
Üldjuhul mingeid tõendeid esitama ei pea, sest nii müüjal kui Aliexpressil on tracking info olemas (vanasti, kui ainult Omniva süsteem näitas saaja nime, siis tegin selle inglise keelsest versioonist kuvatõmmise ja lisasin tõenditesse). Siiamaani on taolise lakoonilise refundi success rate 100%, lihtsalt nõme ajakulu nusperdamise peale.


viimati muutis Hents3 03.02.2021 20:20:42, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 03.02.2021 18:30:39 vasta tsitaadiga

Ma ei loegi neid müüjate kirju. Ei jõua otsida mis tähtis mis mitte. Kui pakki pole, dispute ja kõik.
Nikliga veel see riskiteema, et ikka 99% pure oleks. 1m jne jupid enamasti lihtsalt nikkelkattega teras.
1kg rulle tasub võtta. Mul pole veel tolli ka need jäänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 03.02.2021 18:55:57 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Ma ei loegi neid müüjate kirju. Ei jõua otsida mis tähtis mis mitte. Kui pakki pole, dispute ja kõik.
Nikliga veel see riskiteema, et ikka 99% pure oleks. 1m jne jupid enamasti lihtsalt nikkelkattega teras.
1kg rulle tasub võtta. Mul pole veel tolli ka need jäänud thumbs_up.gif


Vabalt võid kasutada nikeldatud rauda kah ei juhtu midagi 99% pure on nendel lihtsalt väksema takistusega metall mis ei roosteta ja pehmem on ka nikkel ei ole pehme. Kilowatistesse akudesse vahet pole mida paned seal on suur P ja kadu olematu. 36v akudes seal vahet pole kas on nikkel või nikeldatud raud. Praktikas vahet ei näe.
Kiloseid rulle tasub osta jah. 8mm lai neid rulle jah tasub võtta selle laiusega sobib igalepoole.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 03.02.2021 19:11:12 vasta tsitaadiga

Teras juhib 2x kehvemini elektrit. Ehk 2x rohkem kihte peab panema (rohkem tööd) ja otsad lähevad ikka roostetama. A/€ ei võida ka.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 03.02.2021 19:39:10 vasta tsitaadiga

eks ta ole jah pildilt vaatad kui läigib siis on teras, kui tuhm on nikkli segu. Kuid puhas teras kõliseb vastu kui vastu rauda visata. Mul oli 1 rull sattunud terast see oli kunagi 18 euri rulll. Vaikselt on 3 aastaga väiksemaks jäänud mingid väikesed akud seal kasutan. Kuid jah pead teadma mida osta.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2021 00:08:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ca aasta tagasi hakkas kontol järsku summasid maha minema aliexpressi kaudu.Kui jälile sain oli umbes 100 euro eest tellimusi tehtud minu andmetega.Panin kaardi kinni.Aga turvaauk oli ilmselt sellest kui kruiisilaeval korra avalikku wifi võrku logisin.Niiet olge ettevaatlikud. Praegu on kaartidel internetiostud keelatud,kui midagi vaja,lülitan korra sisse,ostan ära ja lülitan uuesti välja.

kas kasutasid päris krediitkaarti või kasutasid nagu seb pakub turvaline krediitkaart otse kaardimakse sama kaardiga millega poes maksad? Küsib veel seb kaudu autentimist üle kui esimest korda uues seadmes maksad, hiljem samas seadmes enam ei küsi. Virtuaalkaart täiesti mõttetu asi, maksad mitu eurot selle avamise eest.

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joosep.M
HV vaatleja
Joosep.M

liitunud: 10.02.2021




sõnum 10.02.2021 11:47:11 vasta tsitaadiga

Hei,

Eelmine aasta oli mingi suur "teema" ja käis meediast oma jagu läbi jutt.. et selle aasta algusest peaks olema kõik hiinast (aliexpressist) tuelvad pakid maksustatud nüüd...

Kas siis on ka nüüd? igal ajsale +20%?

Ja kui on, siis kuidas see nagu reaalselt välja näeb?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 10.02.2021 12:35:56 vasta tsitaadiga

Kus elanud oled? Neid uudiseid ja arutelusid siin mitu tk olnud. Viimatine uudis miskipärast kustutatud.
Aga reaalselt välja hakkab see nägema nii, et: "cannot deliver to Estonia" alates 1. juulist.
Seepärast ostlen juba pikemat aega nagu segane, et elulõpuni oleks kõik olemas icon_biggrin.gif
Eestis samad asjad ~10x kallimad.
Nt tellid 1000€ eest asju, sääst 9000€.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 10.02.2021 13:16:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga reaalselt välja hakkab see nägema nii, et: "cannot deliver to Estonia" alates 1. juulist.

Miks?
Normaalne pood lisab maksud jms. juba kauba hinnale - sinul jääb vaid otsustada, kas oled nõus selle hinnaga ostma.
Just oli analoogne kogemus ühe UK rattapoega thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 10.02.2021 13:19:35 vasta tsitaadiga

See ei täidaks eesmärki. Bürokraatia on sihilikult hiinlaste jaoks nii keeruliseks tehtud, et nad loobuksid.
Eks näeb kuidas läheb.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 197, 198, 199 ... 242, 243, 244  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.