Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 242, 243, 244  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ja kuidas mõjutab teie ostuotsuseid 1.juulist lõppev käibemaksuvabastus alla 22€ kaupadele?
Tellin vähem.
75%
 75%  [ 657 ]
Tellin rohkem.
6%
 6%  [ 57 ]
Ei lase end sellest häirida.
13%
 13%  [ 115 ]
Tellin endiselt neid kaupu, mida Eesti müüjad ei paku.
5%
 5%  [ 47 ]
hääli kokku : 876

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 17:09:58 vasta tsitaadiga

Nüüd siis müüja palus, et tühistaksin tellimuse kuna kaup pole niipea saadaval. Mina kaotan jälle pea 5 eur ülekannete eest? Eelmine tehing katkes ka minust mitteolenevatel põhjustel. Raha kanti tagasi, kuid pea 5 eur. oli vähem.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 12.11.2018 17:17:06 vasta tsitaadiga

Miks sa pangas ei vaidlusta? Saad 100% tagasi...
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 17:22:56 vasta tsitaadiga

Äkki saigi kõik tagasi, aga kuna maksis usd siis läks valutaavahetus tasu korstnasse?
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 19:16:40 vasta tsitaadiga

hinnad olid ikka EUR.
Kuidas pangas vaidlustamine käib?

väljavõte:

S-PANKKI

22.10.2018 +123,91 KORTTIOSTON KORJAUS WWW.ALIEXPRESS.COM
22.10.2018 -128,61 KORTTIOSTO WWW.ALIEXPRESS.COM


Kui nüüd avan ülekande sisu, siis seal on:



Viitenumero - Kirjauspäivä 23.10.2018 Summa -128,61 EUR -144,49 USD Kurssi 0,890096


Viitenumero - Kirjauspäivä 26.10.2018 Summa +123,91 EUR +144,49 USD Kurssi 0,857568

Kui lähen Aliexpressi lehele, siis ostud on EUR.
..................................................................

Nüüd vaatasin selle ostu üle. Seal ongi USD. Mis hetkel on nüüd seal USD tekkinud, ei oska öelda. Kas sellel hetkel, kui hinda muudeti ja maksmise ajal errori sain ei tea. Aga nüüd saan aru küll kuskohas tünga sain.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 19:20:18 vasta tsitaadiga

Aliexpressis on arveldamine koguaeg USD käinud. Lihtsalt saab valida, et kuvaks hindasi sobivas valutaas aga maksad ikka USD.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 12.11.2018 19:27:56 vasta tsitaadiga

Kas konverteerimistasu võetakse igas pangas, kui makse on välisvaluutas? Kus pangas on see kõige soodsam?
_________________
Kulli või kirja... Iso kulli
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 20:04:44 vasta tsitaadiga

Et siis ikka võetakse raha maha? Kui nüüd uus tagastus tuleb, siis on näha. Kui on maha läinud, siis ka viimane kord kui ostan.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.11.2018 20:12:08 vasta tsitaadiga

Valuutakurssidel on alati nii ostu- kui müügikurss. Kusjuures nende vahe ehk spread on teinekord ka kellaajati erinev. Tööajal väiksem, muul ajal suurem.

macc, keegi ei võta ekstra midagi maha, tavapärane kursside kõikumine. Võib juhtuda et saad hoopis tublisti juurde. Sel juhul sa ju siia kurtma ei tuleks?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 21:19:10 vasta tsitaadiga

Pealegi täna oli raadios uudis, et euro nõrgenes tunduvalt tänu inglismaa jamadele. Ehk sealt ka tuli vahe miks said vähem raha tagasi. Ma olen teinekord vastupidi saanud. Maha läks 120€ tagasi sain 124€. Kõik oleneb kuidas kurss kõigub.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 22:11:32 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Pealegi täna oli raadios uudis, et euro nõrgenes tunduvalt tänu inglismaa jamadele. Ehk sealt ka tuli vahe miks said vähem raha tagasi. Ma olen teinekord vastupidi saanud. Maha läks 120€ tagasi sain 124€. Kõik oleneb kuidas kurss kõigub.

Jup, usd tugevnes.
Ma olen ka rohkem tagasi saanud korra

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 22:59:09 vasta tsitaadiga

Uus skeem kuidas hakata endale raha juurde "trükkima"? icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 23:45:04 vasta tsitaadiga

22.10.2018 21:28

macc kirjutas:
Ma ei saa aru, mis nad selle hinnaga jobutavad. Oli 130 eur. kui ostma hakkasin. Niikaua kui pankade vahel ülekandeid tegin ja ülekanne kohale jõudis vajalikule arvele oli hind muutunud 150 eur. Tühistasin tellimuse aga seda ei teadnud, et maksmisel saatanas oli broneerinud selle raha (kuigi viskas errori) mis oli just arvele pandud. Hakkasin uut tellimust tegema, sest kauba hind oli jälle 130 eur. ja mõtlesin, et ostan ära. Maksmisel selgus, et pole vahendeid. Netipangast vaadates selgus, et bronn peal.


Ostsin 11.11 uuesti. Nüüd siis müüja teatas, et kaup pole saadaval (lubas 2 kuu pärast). Palus kirjas tellimus tühistada.
Kui vaatan sama kaupa samalt müüjalt, siis on müügis küll aga kallima hinnaga. Nüüd olen küll kindel, et huiavad hinnaga. Loodavad, et ostan kallimalt.


.............
Dear customer
Thanks for your order.
So sorry to qualify you that we regret that this item didn't pass the quality inspection , we informed supplier to replace them with others ,new items will restock 2 months later. would you like to wait for 2 months?

If not, Would you please apply cancellation for this order and choose cancel reason into "buyer do not want to buy "or "others" ? we can email you as new replacement arrived ,also offer discount to your new order as compensation .We've withdrawn this kind produce already .
Sorry for the inconvenience again.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2018 02:18:24 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Uus skeem kuidas hakata endale raha juurde "trükkima"? icon_lol.gif


Seda skeemi täitsa kasutatakse. Selleks pole üldse vaja kuskilt midagi tellida ja pärast raha tagasi nõuda, võid niisama ka USD või muud valuutat osta ja pärast eurodeks tagasi vahetada. Aga alati ei pruugi nii raha "trükkimine" õnnestuda, mõnikord lased mõned kupüürid hoopis paberihunti.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shushlik
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2014




sõnum 13.11.2018 12:26:14 vasta tsitaadiga

Päris hea diil icon_eek.gif

tsitaat:
Dear friend, congratulations!
Your order xxxxxxxx is our 11th order during the 11.11 sale! You can buy one get one!
Here are the steps to get the prize:
1. Order xxxxxxx, but don't pay
2. Inform us
3. We will adjust the price to $0.01


Aga eks neil endal ka kasud sees, kuna tegemist oli lisaseadmega, mis töötab ainult nende olulisemalt kallima tootega. Aga maha saab selle ikka müüa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 17.11.2018 12:23:34 vasta tsitaadiga

Krt see DHLi ja Smartposti teema on ikka veits lambikas. icon_rolleyes.gif

Oli üks pakk Amazonist tulemas. Tracking näitas, et jääb hiljaks, aga seda infot, et kus pakk viibib nagu ei näidatudki. Siis ühel suvalisel hetkel tuli Smartposti sõnum, et mind ootab pakk. Ja mitte mu kodule kõige lähemas, tavapärases kohas, vaid veidi kaugemalt. Alguses mõtlesin, et mingi viga tehtud vms, aga näedsa oligi seal mu poolt tellitud asi. icon_lol.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.11.2018 12:33:13 vasta tsitaadiga

Mulle topib ka Smartpost Amazoni pakid Muugale, võib-olla on see tõesti 100m lähemal kui Pirita Selver aga viimane jääb koduteele, teise pean ekstra sõitma. Huvitav kui Itellat teavitada, kas nad muudaks on andmebaasi?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2018 12:35:22 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
...et kus pakk viibib nagu ei näidatudki.

Kui asi on Smartposti kätte antud, siis nende oma lehelt peaks mingil määral saama ju vaadata?
Ehk siis algul
https://www.dhl.de/en/privatkunden/pakete-empfangen/verfolgen.html?piececode=xxxxxxxxxxxx
ja hiljem
http://www.itella.ee/english/tracking/dhl-shipments/#/lahetys/xxxxxxxxxxxx?lang=et
Või nii ei saa?
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2018 14:21:07 vasta tsitaadiga

Mulle on kaks pakki nüüd järjest tulnud Smartposti kappi. Ja seda kohe üldse mitte kodule lähimasse. Kolm masinat on kaardilt vaadates hulga lähemad mulle. Ja ka paremini ligipääsetavad.

Neljapäeva õhtul mõtlesin peale 20 oma pakile siis järele minna - aga oh üllatust - 1,5km jalutuskäik oli täiesti asjata. Sest keskus kus pakk asus suleti juba tükk maad varem icon_neutral.gif
Eile siis helistasin ka Smartposti, et mis toimub. miks mu pakid sinna saadetakse. Selle peale öeldi, et saadetakse aadressile lähimasse bla-bla. No see ei ole kuidagi lähim kapp... Igal juhul palve peale, et pangu see sellisesse kappi mis mu liikumisteedele kuidagi ette jäävad lubati seda teha. Täna tuli ka sõnum.
Aga küsimuse peale kas tulevikus ei saaks kõik pakid normaalsesse kappi panna öeldi, et see on võimatu. Pean iga paki puhul spetsiaalselt neile helistama ja täpsustama millisesse kappi pannakse. Muul juhul paneb automaatika "aadressile lähimasse" e. siis reaalsuses küll tükk maad kaugemale,


A.S. kirjutas:
namstoop kirjutas:
...et kus pakk viibib nagu ei näidatudki.

Kui asi on Smartposti kätte antud, siis nende oma lehelt peaks mingil määral saama ju vaadata?
Ehk siis algul
https://www.dhl.de/en/privatkunden/pakete-empfangen/verfolgen.html?piececode=xxxxxxxxxxxx
ja hiljem
http://www.itella.ee/english/tracking/dhl-shipments/#/lahetys/xxxxxxxxxxxx?lang=et
Või nii ei saa?
 
Mul viimase pakiga see täitsa kenasti toimis
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2018 15:22:57 vasta tsitaadiga

1 pakk saadeti teise smartposti automaati viimati. Aga ses suhtes ilusti oli kirjas, et õige automaat kahjuks täis blablabla, saatsime teise.
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 17.11.2018 15:30:08 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Krt see DHLi ja Smartposti teema on ikka veits lambikas. icon_rolleyes.gif

Oli üks pakk Amazonist tulemas. Tracking näitas, et jääb hiljaks, aga seda infot, et kus pakk viibib nagu ei näidatudki. Siis ühel suvalisel hetkel tuli Smartposti sõnum, et mind ootab pakk. Ja mitte mu kodule kõige lähemas, tavapärases kohas, vaid veidi kaugemalt. Alguses mõtlesin, et mingi viga tehtud vms, aga näedsa oligi seal mu poolt tellitud asi. icon_lol.gif


17track näitab. Kui DHL annab andmed üle Itellale, tuleb käitlejaks valida Posti. Siis saad lõpuni jälgida.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2018 17:51:50 vasta tsitaadiga

Amazoni ja smartposti teema on eraldi olemas? Mõni mode võiks vast õigesse kohta tõsta ali ja hiinaga pole ju mingit pistmist.

Kõige parem on see, et pakki suunata kuhugi saab siis, kui pakk juba eestis on, ehk peab koguaeg peale passima.

Tuli kaks dhl pakki, palusin suunata, vastati et kirjutage siis kui eestis on.

Õhtul 23.00 eestis, hommikul 7.40 on juba bussis.

Teisele sain jaole, kuigi see vist polnud eestis vaid seikles kuskil soomes.

Lisaks tundub, et viitsita enam laupäeviti siin käia, saadetakse juba teist nädalat järjest sõnum, et teie saadetis hilineb.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 17.11.2018 20:04:03 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Amazoni ja smartposti teema on eraldi olemas? Mõni mode võiks vast õigesse kohta tõsta ali ja hiinaga pole ju mingit pistmist.

Minu meelest ka. Teema algatajana ma esimest posti saan muuta, ei enamat.
Iseenesest oleks ma mingitel tingimustel isegi teema piires nõus jõudumööda rookimist korraldama, kui sellised õigused oleks.

Hiina pakkidega on vahel nii ka, et pakk on juba tegelikult eestimaa pinna peal, kuigi Omniva system seda ei näita.
Kui on selline jälgimisnumber, mis sisestatakse eesti posti süsteemi juba siis, kui see hiinamaal registreeritakse, siis saadab hiinamaa ärimees oma systemi kaudu meili, et arrived jne..
Omniva ei tea sest saabumisest veel midagi, aga te proovige see nummer siis sisestada post11 veebilehel!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2018 20:11:23 vasta tsitaadiga

tcumen kirjutas:

Hiina pakkidega on vahel nii ka, et pakk on juba tegelikult eestimaa pinna peal, kuigi Omniva system seda ei näita.
Kui on selline jälgimisnumber, mis sisestatakse eesti posti süsteemi juba siis, kui see hiinamaal registreeritakse, siis saadab hiinamaa ärimees oma systemi kaudu meili, et arrived jne..
Omniva ei tea sest saabumisest veel midagi, aga te proovige see nummer siis sisestada post11 veebilehel!


Sa oled täpselt sama juttu juba 2 aastat tagasi siia kirjutanud. See et hiina ärimees saadab teate et arrived at destination country või post11 näitab mingi kuupäeva ja tallinn, ei tähenda et see saadetis reaalselt tallinnas oleks.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2018 21:44:59 vasta tsitaadiga

Terane mälukaart 36$ icon_eek.gif It cant be real.. Keegi julge ja rikas proovib ehk ära? icon_biggrin.gif
https://www.gearbest.com/action-cameras/pp_009607327473.html?wid=1433363#goodsDetail

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2018 21:47:08 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Terane mälukaart 36$ icon_eek.gif It cant be real.. Keegi julge ja rikas proovib ehk ära? icon_biggrin.gif
https://www.gearbest.com/action-cameras/pp_009607327473.html?wid=1433363#goodsDetail

Julgus on aga vajadus puudub. Oleks mul auto videoregistraator või valvekaamera, siis oleks asi täitsa omal kohal, aga mul pole neid esemeid kahjuks. icon_sad.gif
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 261
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 242, 243, 244  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.