Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Reegleid rikkunud kasutajale neutraalse või negatiivse kommentaari andmise õigus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003




sõnum 15.01.2015 01:32:09 vasta tsitaadiga

Ka pooldaks neutraalselt, milleks negatiivsega kohe karistada. Omalgi juhus kus kuulutuses pakkusin nati alla alghinna (just eelmisest kuulutusest, lõppes samal päeval või eelmisel, sai ta alghinnaga millega ise müüb kauba kätte) ja vend katkestas kuulutuse ja tegi uue. Pakkusin sinna, katkestas selle jälle ja siis tabas negatiivsete laviin. Lõpuks müüdi üldse antud kaup ostas maha, nagu hiljem nägin, ja samal ajal oli siin ka kuulutus üleval...
Negatiivne peaks ikka jah jääma julmema rikkumise pärusmaaks...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2015 10:54:33 vasta tsitaadiga

Kui teemas on olemas AH ja OK hind. Teemas keegi OK hinda ei paku, virelevad 1€ kaupa AHst ülespoole ja nüüd keegi pakub OK hinna ära kuskil kommunikatsiooni kanalis, siis miks viriseda?
Kui asja vastu oli huvi nii suur, oleks võinud ju OK hinna ära pakkuda. Osad ostjad võibolla ei tahagi avalikult teada anda, et nad midagi ostavad?

Samamoodi võiks hakata siis ju neutraalseid laduma neile, kes alla AH pakuvad, oli ju AH paika sätitud. Üldiselt tundub minujaoks olevat suuresti tegu üle modereerimise/reguleerimisega.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 15.01.2015 15:27:44 vasta tsitaadiga

täpp.
vaja teema arengul pilku peal hoida.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005




sõnum 15.01.2015 17:16:48 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Ikkagi jääb võimalus, et "tuttav tänavalt" võtab OK hinnaga enne ära kui teemat külastad. Selle eest negatiivne pauk saada on põhjendamatu. Erinevaid olukordi võib ette tulla, näiteks müüja avastab, et kaup on siiski praak ja seda müüa ei saa jms.

Aga siis ole hea ja selgita vähemalt. Seda vähest võlgned sa ikka inimestele, kes on su kauba vastu huvi tundnud ja sulle mingi kindluse või vähemalt hinnaskaala ette andnud.[/quote]
thumbs_up.gif
Pooldan õigust "kehva suhtumisega müüja/ostja" profiil neutraalse kommentaariga ära märkida. Seda siis selgitusega miks ja viidet nt reeglile mille vastu eksiti. Paraku on siinne praktika selline, et kui tehakse kellegi kohta "Seadusega pahuksis" alafoorumis teema siis ujub ka teisigi kasutajaid pinnale kel nahk üle kõrvade tõmmatud kuid petturi profiilis pole ühtegi negatiivset! Neutraalsest rääkimata...

Ärikultuur pole kunagi must-valge, "piiri peal" nihverdajaid jääb alati. Näiteks võib tuua ka "kohustuse alghinnaga müüa" kuid pole reguleeritud aeg mille jooksul tuleb ese müüa. Päris palju pannakse ärifoorumites selline AH millega reaalselt müüa ei soovita (viidates sellele, et aja limiiti pole, ehk keegi tahab veel pakkuda). Heal juhul tiksutatakse teemaga kuid ja siis "ostab keegi mujalt ära" või teema lihtsalt katkestatakse ilma selgitusteta. Ma ei mõista hukka mujal müümist aga võiks selle ka teema alguses ära märkida (päris tihti on seda siiski ka tehtud thumbs_up.gif ) .

E: eShelobik, kui teema on "soiku jäänud" siis olen alati müüjalt üle küsinud kas võin sellise ja sellise pakkumise alla AH teha ja loa saamise korral selle ka teemas ära märkinud (a'la "Müüja lahkel loal teen järgneva pakkumise:..."). Tavaliselt on lubatud pakkumine postitada ja tihti on peale seda ka AH teiste kasutajate poolt ära pakutud. Ei poolda lahmimist (kus lihtsalt lampi pool AH pakutakse).

Cyberlordiga kokku puutumistest tean, et tegu on ühega HV vastutulelikumatest, sõbralikumatest ja ausamatest kasutajatest kellega mul on olnud au tehing sooritada. Saan aru, et vanadel olijatel ei tohiks olla rohkem õigusi kui "rohelistel" kuid ennast tõestanud härrade(ka preilide/prouade) sõnal võiks olla pisut rohkem kaalu.

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2015 12:59:03 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Taneliga neid teemasid arutada on sama mis Putini käest Ukraina kohta infot küsida.Tanel avalikult pooldab igasugust ebaviisakust ja ebaõiglust foorumis, miks peaks selline inimene äkki siiralt ärilise ebaaususega võitlema?
Unustage ära, inimene kas on üdini aususe ja õigluse poolt või tal sellest savi.Ei saa olla "natuke" rase.Inimene pole selles ise süüdi, see on kaasasündinud, nagu inetu välimus nii ka inetu hing.

Pole Tanelil häda midagi. Ma olen peaaegu katsuda saanud, täitsa harju keskmine noormees. Läheks luurele küll, nii palju kui mina inimesi tunnen (alatu tõpraga ei läheks).

Kui kellelegi (eriti meelega) saba peale astud, saad esimese reaktsioonina alati hambad säärde. Mõistlik ka, kuna muidu astutakse järgmisena pähe. Kõiki meid hoiab elus alalhoiuinstinkt.

Masside juhtimine on omaette teadus ja see eeldab teataval määral autoritaarset käitumist. Muidu (loe ülaltpoolt) astutakse jällegi pähe. Algul proovib üks ja siis juba vajub terve kari selga.

PS. Ei ürita kellegi ees pugeda, pole kunagi modeka koha vastu huvi tundnud jms.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 31.07.2015 13:44:45 vasta tsitaadiga

Kas siin foorumis on üldse põhjalik teema kommenteerimisest ja selle reeglitest? Ei leia. Mind huvitavad ostjate kommenteerimise reeglid, viimasel ajal massiliselt tehakse katteta pakkumisi.
See on mingi viiruslik nähtus siin. Ma ei leia, et ostjal oleks suurem õigus kokkuleppest taganemiseks, kui müüjal.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 31.07.2015 15:14:30 vasta tsitaadiga

soodent, oskad mõne näite tuua oma kogemustest?
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2015 15:31:00 vasta tsitaadiga

Seoses AH ja OK kohta.

Ma hakkan vist aina rohkem neid negatiivseid ja neutraalseid saama.

Teadupärast koosneb ost-müük pakkumusest ning müügi hinna määrab nõudlus. Kui ostja on määranud AH, mis on idiootne, siis väga tihti teen mina omapoolse pakkumise talle, mis on alla AH. Seda puhtalt sellepärast, et mina olen valmis selle toote eest just seda summat maksma. Kui ta arvab, et saab selle eest rohkem - ärgu vaadaku mu pakkumist ja võtku kui teema upitamist. See, et teemaalgataja paneb AH ja alla selle ei tohi pakkuda on ka minu arust natuke mööda...

NB! Tahtsin ka suu märjaks teha siin teemas, tundub olevat põnev arutelu.

_________________
www.internetikaubamaja.ee - Müüa LIIVAKASTE ja PEENRAKASTE!
www.xdalys.lt -> üle 20 miljoni kasutatud varuosa!
Kommentaarid: 417 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 337
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 31.07.2015 15:49:39 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
soodent, oskad mõne näite tuua oma kogemustest?


Ma võiks umbes kümme näidet tuua 3 kuu jooksul, kus lubatakse osta ja sinna see teema jääbki.
Viimase 40 päeva "ostjaid" merku, Ins, McPemile, bondionu, Erko90

Ühele kasutajale panin negatiivse ka hiljuti, sest "ostis" protsessorit ja poolteist kuud ma pakkusin 3 erinevat tema ostuhinnaga ja mul oli ainukesena sobiv hind ja ei suvatsenud isegi teadet saata.
Ebaausate müüjate nõiajahi käigus on ebaausad ostjad hakanud vohama.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2015 15:54:52 vasta tsitaadiga

Kui ma panen ostukuulutuse, siis sa võid mulle seda kasvõi 6 kuud pakkuda, ostuotsus on ikka ostja teha. Selle eest negatiivset küll ei tohiks panna.

Olen isegi teinud läpaka ostmise teema, pakutud erinevaid ja lausa privaatselt pinda käidud. Lõpuks ei ostnudki, rikuti tuju ära...võtsin poest uue. Keegi ei käinud pinda.
Ehk siis pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad.

_________________
www.internetikaubamaja.ee - Müüa LIIVAKASTE ja PEENRAKASTE!
www.xdalys.lt -> üle 20 miljoni kasutatud varuosa!
Kommentaarid: 417 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 337
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 31.07.2015 15:59:48 vasta tsitaadiga

hentz sa kirjutad ma ei tea millest, süvene vms.

Kui ostja teatab mulle privas, et ostab kauba ära, siis on ta ka kohustatud asja lõpuni viima.
See protsessori "ostja" pani ostakohe hinna nendele protsessoritele mida ma pakkusin selle hinnaga.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2015 16:01:42 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
beastbeats kirjutas:
soodent, oskad mõne näite tuua oma kogemustest?


...

Ühele kasutajale panin negatiivse ka hiljuti, sest "ostis" protsessorit ja poolteist kuud ma pakkusin 3 erinevat tema ostuhinnaga ja mul oli ainukesena sobiv hind ja ei suvatsenud isegi teadet saata.
Ebaausate müüjate nõiajahi käigus on ebaausad ostjad hakanud vohama.


Mulle tundus, et ostja tegi teema, ostmaks endale protsessorit. Ja siis pakkusid sa talle 3 tükki, hinnavahemikus mis talle sobis aga ta ei ostnudki ühtegi ära.

Niimoodi loen välja, aga sain vist valesti aru

_________________
www.internetikaubamaja.ee - Müüa LIIVAKASTE ja PEENRAKASTE!
www.xdalys.lt -> üle 20 miljoni kasutatud varuosa!
Kommentaarid: 417 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 337
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 31.07.2015 16:03:47 vasta tsitaadiga

Jumal jumal... ta soovis üht protsessorit ja ma pakkusin, siis oli vaikus ja soovis odavamat ja ma pakkusin, siis soovis veel odavamat ja ma pakkusin ja siis oli kõik.
Iga kord kirjutas hinna millega on nõus ostma ja ma viimase pakkumise tegin 8€ ja tema ostakohe oli 10€.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2015 16:05:53 vasta tsitaadiga

ja jälle tulevad asja reguleerima need, kes ei müü, osta, ega vaheta. kui on kindel soov kolakat omale saada, tuleb teha pakkumine, millest keelduda ei saa mitte hakata tähte närima, et 2 aga temal oli ahhh ja temal ohh aga minu ahh oli enne.. tramaeivõi.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 31.07.2015 17:32:00 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ja jälle tulevad asja reguleerima need, kes ei müü, osta, ega vaheta. kui on kindel soov kolakat omale saada, tuleb teha pakkumine, millest keelduda ei saa mitte hakata tähte närima, et 2 aga temal oli ahhh ja temal ohh aga minu ahh oli enne.. tramaeivõi.



Sul on süstal veenis või, kuskil .ru keskkonnas võiksid selliseid avaldusi teha.
Klassikaline teemaarendus, Tanel võib uhke olla foorumi kasutajate vaimsuse üle.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2015 13:08:05 vasta tsitaadiga

Aga sa võiksid äkki oma toimetamistega kusagile mujale müügikeskkonda kolida, kui sulle siinne keskkond, selle tingimused ja kasutajad ei sobi? 17 negatiivset, hunnik AM-e - kisub nagu sinnapoole, et viga on pigem sinus, mitte teistes. 13+ aastat kannatusi. Ega sa masohhist pole? icon_rolleyes.gif
Igal võimalusel teed HV Foorumit maha. Isegi siis, kui teema sind ei puuduta, lendad oma süüdistuste ja vingumistega letti. Pole siiani aru saanud, miks Tanel sind nagu s*tta pilpa peal hoiab ja sulle foorumist kinga pole andnud.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 01.08.2015 18:03:12 vasta tsitaadiga

Ma kirjeldasin täpselt mis asjaolud on ja sinusugused tulevad ju tatti pritsima, ma ei saa aru miks Tanel sind modena hoiab, sa oled ju täiesti ebaadekvaatne ja ebaviisakas.
Loe Taneli negatiivsed ka üle.... Mode peaks olema kohtunik, siin keskkonnas provokaator ja solvaja.
Ma kirjutasin faktiliselt tõestatavalt kuidas suur hulk ostjaid tuimalt kokkuleppeid ei pea ja siis tehakse minust pätt...
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2015 18:49:54 vasta tsitaadiga

Kes sust nüüd päti tegi? Ära pinguta enda haletsemisega üle icon_lol.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2015 09:06:12 vasta tsitaadiga

no aga hakka negatiivseid laduma siis. teavad kõik, et vanad ajavad vahtu. vanade heade tavade järgi pole enne äri tehtud kui kolakas ja rahapakk vastastikku üle antud on. mis sa arvad, et mul pole kõvatatud, et "ohjee, ostan kasti ära blabla"..? ma ei saa teda kohustada ostma, ta peab ise tahtma osta.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 03.08.2015 01:58:46 vasta tsitaadiga

See kordub siin juba üle kümne aasta, kirjelda ja argumenteeri kuidas tahad ja ikka suur hulk reageerib vaid emotsioonide najal lihtsalt solvab.
Ma kaldun arvama, et osa inimesi pole suutelised analüüsima detaile ja kujundama üldist pilti, kui teema veidigi väljub tavapärasest siis emotsioonid keevad üle.
"Mis õigus on ühel tavakasutajal kirjutada asjadest mida enamus ei kirjuta, tehku nii nagu kõik teevad, mis õigus on teistest erineda" - umbes selline või midagi sarnast veel madalamat emotsioon.
Ma kunagi töötasin ühes tuntud eesti asutusese kus kõikide astmete juhid pugesid endast kõrgema astmete juhtidele ja samamoodi ülbitsesid endast madalamatega, sama toimus ka tööliste mikrohierarhias.
Pole uut päikese all.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2015 11:17:12 vasta tsitaadiga

Tuleb vahet teha - tegemist pole osta.ee laadse oksjonikeskkonnaga, vaid pigem teadetetahvliga, kus on omad reeglid, kuid pole selget müügi/ostukohustust. Vähemalt mitte rahaliselt sanktsioneeritud kohustust, a'la inkassod jne.
Ühed soovivad rangemaid reegleid ja sanktsioone, teised jälle kiruvad seniseid reegleid, pidades neid ahistatavateks - argumendid on seinast seina.
IMO on praeguseks saavutatud mõistlik kompromiss (mis foorumist üldse võtta võib) ja selle lõdvendamine/rangemaks tegemine vajaks selget konsensust, mida ma praegu ei näe.
Mingit tegutsemiskohustust siin pole ja kellelgi püssitoru meelekohal ei hoita. Kui siinsed reeglid ei ole aktsepteerivad, tuleks lihtsalt mujal siis äritseda.
Me ei saa iga kasutaja soovi järgi hakata reegleid muutma. Kasutajaskonna hoiaku ja eetikataseme kujundavad eelkõige ikka kasutajad ise.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 04.08.2015 19:26:40 vasta tsitaadiga

Ma rääkisin algselt sellest, et ostjad ei täida lubadusi ja see peaks olema samaväärne müüjatega kes kokkuleppeid ei austa.
Siis sekkusid foorumi lugupeetud kasutajad/moded tavapärase ülbusega. Ma saan siis aru, et foorumi reeglite järgi võib ostja lubada ja kokkuleppida mida tahes, ta ei pea oma lubadusi pidama, aga müüja on siis kohustatud igatpidi reegleid järgima. Huvitav nüanss siin foorumis jälle vastupidine loogika ja muu maailma praktikaga.
Hale seltsimehed. Paistab, et midagi loogilist ei saa siin eeldada.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2015 19:28:36 vasta tsitaadiga

Miks sa end piinad küll? icon_biggrin.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2015 19:30:22 vasta tsitaadiga

Aga mis oleks sinu meelest lahendus siis?
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2015 19:37:01 vasta tsitaadiga

Mõlemat head (ülirange ja kallis või vabam ja pooltasuta äritsemine) ei saa kombineerida nii lihtsalt.
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Reegleid rikkunud kasutajale neutraalse või negatiivse kommentaari andmise õigus mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.