Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Internet elektrivõrgu kaudu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 03.05.2018 14:09:02 vasta tsitaadiga

Oleks kena täpsustada milliste kiirusklassi seadmetega tegu oli, muidu pole eelnevast postitusest kuigi kasu. Peaks olema vahe kas tegu 200 või 1200 klassi adapteritega. Ja ka ühe klassi seadmetel on tegelikult erinevusi läbilaskes ja üle faaside kandumises.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2018 15:46:16 vasta tsitaadiga

Mismõttes - ribalaius on endiselt ju jagatud, vahet pole mis tootja ja kiirusega adapterid on? Jagatavus oligi mu posti mõte. Igaüks vaatab ise oma seadme dokumentatsioonist, mitu adapterit max võrku võib panna ja teeb peast kiire arvutuse, kui palju siis teoreetilist kiirust järgi jääb. See adapteritega lahendus sobib pigem mingi ühe lõigu lahendamiseks, kui kogu võrgu välja ehitamiseks, minu meelest.

Mul oli 4 Trendneti AV1200 seadet tol hetkel. TPL-420E, kui ma nüüd õigesti mäletan. Lõpuks leidsin enamvähem viisaka meetodi teisele korrusele kaabli vedamiseks ja hetkel seisabki 2 adapterit niisama.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 03.05.2018 16:10:37 vasta tsitaadiga

Jagatavusega on kõik õige, aga kui silmas pidada et enamik ei võrguta faile, vaid kasutab seda tehnoloogiat näiteks mingi 50Mbits neti viimiseks eri arvutiteni, siis on mingi skaala mille suhtes vaadata kas EoP klotside jagatav ribalaius kukub nii ära et hakkab häirima netikasutust.

Ma olen ka sellega päri et EoP ei sobi kõige paremini võrgu väljaehituseks, isegi mitte WAN lõigu sissetoomiseks eriolukorras - ping on kohatult suur ka kahe adapteri ja umbes 100jm lõigu korral näiteks. Mingi konkreetse (vähenõudliku) seadme võrku laskmiseks küll (mul on teemas olnud Zyxelid maja ja tööhoone vahel).
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2018 20:46:55 vasta tsitaadiga

Eks ta selline hädatapp on jah, aga tõele au andes siis telekale Netflixi ja YouTube toob ilusti sisse ära, rohkem ma talt ei küsigi.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Internet elektrivõrgu kaudu mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.