Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Opencart - eestikeelne ja inglisekeelne pood märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ort2
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010




sõnum 24.09.2014 12:08:36 Opencart - eestikeelne ja inglisekeelne pood vasta tsitaadiga

Olen otsinud infot igalt poolt netist, kuid tulemuseni pole veel jõudnud. Ja minu mõistus on praeguseks hetkeks otsas, sest rohkem ei oska ma midagi teha ehk siis mure järgmine.
Soovin teha oma poodi kahekeelseks - eestikeelne ja inglise keelne. Olemas on ka kaks domeeni - minudomeen.eu ja minudomeen.com
Minu eesmärk on see, et plaanin oma tooteid müüa nii eestis kui ka välismaal - minudomeen.eu pood oleks siis Eesti ja eestlaste jaoks ning minudomeen.com oleks välisriikidele suunatud.
Aga kuidas teha nii, et minudomeen.com domeen maanduks inglise keelsele lehele ja minudomeen.eu maanduks eestikeelsele lehele.
Hetkel mul on küll pood seatud nii, et lehe päises saab keelt vahetada, aga ideaalis ma kujutan ette, et seda keeleriba lehe päises enam ei oleks, vaid tulemus jääkski nii, et inimene välismaalt(Ameerika, Euroopa, Austraalia jne) näeks minudomeen.com poodi inglisekeelsena ja toodete hindasid dollarites ja eestlane näeks minudomeen.eu poodi eestikeelsena ja toodete hindasid eurodes. Kõik muu(kujundus, tooted, logod jne) jääks samaks.

Seega ootan Teie ideid, kas nii üldse on võimalik teha. Olgu veel mainitud, et igasugused teadmised, mul php-st ja html-st puuduvad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Donald
HV kasutaja
Donald

liitunud: 25.03.2003




sõnum 24.09.2014 16:50:06 vasta tsitaadiga

Mis moodulit sa kasutad hetkel, et lehte mitmekeelseks teha?

Aga üldiselt on vastus, et ilma php teadmisteta seda nii lihtsalt lahendada ei saa. Kõige kergem oleks ehk 2 erineval domeenil 2 erinevat OpenCart installi ja siis neid eraldi hallata. Mõlemala lehele lihtsalt lisada lingid, et on olemas sama pood, aga teises keeles/teisel domeenil.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ort2
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010




sõnum 24.09.2014 17:54:35 vasta tsitaadiga

Moodulit mul hetkel ei ole installitud ekstra mitmekeelse poe tarbeks.

Mul tekkis ka see mõte, et installida juurde teine opencart, kuid selle variandi ma heameelega jätaksin kõige viimaseks või võimalusel ei kasutaks üldse, sest minu jaoks tähendab see lisakoormust. Just see installimise osa ja kõik muud vidinad sinna juurde installeerida, et mõlemad poed oleksid identsed. Ainukese vahega, et keel ja domeen on erinevad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Donald
HV kasutaja
Donald

liitunud: 25.03.2003




sõnum 25.09.2014 12:10:05 vasta tsitaadiga

2 erineva OpenCarti install on Sinu jaoks kindlasti kergem kui ükskõik mis muu lahendus. Kui sulle muidugi sobib see variant, et 2 eraldiseisvat admini paneeli hallata.

Identseks saad sa need nõnda, kui kopeerid nii failid, kui ka vajalikud andmebaasid uude serveri üles, kindlasti on lisaconfimist veel, aga kõike käsitsi tegema ei pea.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ort2
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010




sõnum 26.09.2014 23:59:20 vasta tsitaadiga

Ma heameelega ei tekitaks kahte eraldiseisvat poodi. Sooviksin siiski, et nad koos oleksid ja saan neid ühest admin paneelist hallata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdanx
HV kasutaja
djdanx

liitunud: 12.08.2004




sõnum 01.10.2014 17:56:06 vasta tsitaadiga

kui tüli ei tekita siis kolida magento peale, seal saab ilusti teha.
_________________
teostan töid : magento
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003




sõnum 04.10.2014 03:21:16 vasta tsitaadiga

Pole OpenCarti juba pikka aega kasutanud, aga minu meelest peaks see olema tehtav nii, kui sul on üks OpenCarti sait ja sa lisad selles lihtsalt juurde uue "poe". Ehk siis Multi-store on selle funktsiooni nimi. Peaks toimima ka erinevate domeenidega ning neid peaks saama panna ka erinevaid keeli näitama. Mingi juhendi leiad siit. Ehk on abiks ja aitab lahenduse otsa kätte saada. icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Opencart - eestikeelne ja inglisekeelne pood
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.