Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Android L tuleb - ja uued tahvlid-telefonid koos sellega märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003




sõnum 23.10.2014 20:19:04 vasta tsitaadiga

OLED vaieldamatult parem kui IPS on jälle üks tore ilma tõestuseta arvamus. Galaxy S2 on mul hetkel laua peal koos Nexus 5-a. Nexuse ekraan on ikka tiba asjalikum, ka kõik testid tõestavad Nexus 5 ekaani paremust. Ja mis võrdlusmoment on 2011 a flagship? Kui otse päike peale särab, siis S2 ekraanilt ei loe muhvigi. Ja kirkad värvid on SAMOLEDile kohane värvide üleküllastatuse tehnika (mis tähendab, et värvid ei ole õiged), millest juba kordi siin räägitud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 23.10.2014 20:34:02 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Valest otsast jahute.

L = RAW! FTW
Mida see minu kui fotograafi jaoks tähendab, on midagi ligilähedast kompromissitusetusele e mul on on-demand taskus võimekas aparaat, mis kiire workflow korral ajab sellist pilti välja, et oi oi.
Full manual controls + raw.

Kiire test öises keskkonnas (muidugi päevavalgus on teine tera, aga et anda aimdu, mis on raw ja mitte..) @ G2 @ Mi2raw:
Vasak RAW ISO 100 exposure pushed +5
Keskmine JPEG ISO 800
Parem JPEG ISO 100 lol ?

http://www.upload.ee/image/4319084/IMG_20141021_191706.jpg




asi mida mina ootan, et samuti manuaalse kontrolli saamine pildistamisele. Eriti tunnen hetkel puudust säriaja muutmise võimalusest.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.10.2014 07:26:40 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
OLED vaieldamatult parem kui IPS on jälle üks tore ilma tõestuseta arvamus. Galaxy S2 on mul hetkel laua peal koos Nexus 5-a. Nexuse ekraan on ikka tiba asjalikum, ka kõik testid tõestavad Nexus 5 ekaani paremust. Ja mis võrdlusmoment on 2011 a flagship? Kui otse päike peale särab, siis S2 ekraanilt ei loe muhvigi. Ja kirkad värvid on SAMOLEDile kohane värvide üleküllastatuse tehnika (mis tähendab, et värvid ei ole õiged), millest juba kordi siin räägitud. icon_smile.gif

Ok, võibolla hõljusin pilvedes, viimati sai just LG UHD telereid kõrvuti vaadatud, OLED ja IPS.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Android L tuleb - ja uued tahvlid-telefonid koos sellega mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.