praegune kellaaeg 19.06.2025 00:37:05
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
autor |
|
warkriss
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.05.2007
|
24.08.2014 14:28:04
Uue tahvelarvuti kõlarid popsuvad ja kragisevad |
|
|
Selline mure, et ostsin kolmapäeval tahvelarvuti (Lenovo miix 2 10). Juba teisel päeval oli kuulda kõlaritest väikest praksumist ning popsumist. Kummaline on aga see, et need efektid on vaid madalal volüümitasemel. Popsub ta siis kui helikanal avatakse (enne on vait, siis pops ja heli tuleb läbi) ning praksumine on selline nagu lõke põleks. Need efektid esinevad vaid siis, kui helitase on küllaltki madal (windowsis alla 10%), samuti siis kui heli on mutetud.
Need pole samuti kõvad, kuid siiski igaks juhuks küsin siin, et kas on põhjust muretseda? Garantiisse ei tahaks ka teda kuuks ajaks selle pärast ära kaotada.
Proovisin juba draivereid uuesti installida, kuid tulutult.
|
|
Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
tagasi üles |
|
 |
|
lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|