Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  ei pääse hotmaili kontole ligi. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 22.07.2014 19:21:54 ei pääse hotmaili kontole ligi. vasta tsitaadiga

Probleem ilmnes täna kui kui avastasin et origins ei taha mind MP-sse lasta. Kahtlustasin et konto läinud, kiirelt lasin uue originsi key genereerida. ja hakkasin sisse logima hotmaili, tekkis kohe probleem.

Saadab mind mind suvalisele lehele ja ütleb :


Võite pidada meid liialt ettevaatlikuks...
...kuid peame veenduma, et saate vastu võtta turbekoodi, kui teil kaob juurdepääs sellele kontole.


Probleem selles et ei oma rohkem meili kontosi ja muid võimalusi pole. (Kui omakski siis ei seokski)

Kõige huvitavam see et kui helistasid nende eesti infotelefoonile siis vajutasid numbreid, kuni järku saadetakse mind mingile neti lehele.
Seda ei saa vist klinditeeninduseks nimetada icon_biggrin.gif

andke head nõu kuidas enda hotmaili kontot tagasi saada kui need kaks ülalmainitud. (skype saadab mind samuti sinna lehele)

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2014 19:46:10 vasta tsitaadiga

https://account.live.com/acsr siit ei saa?

Viimane kord taastades polnud mul mingit teist meilikontot ega helistamist vaja.

Edit: Oot, mis kontole sa juurdepääsu praegu siis taastada tahad? Origini või hotmaili?


viimati muutis The_Boss 22.07.2014 19:49:21, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 22.07.2014 19:47:48 vasta tsitaadiga

Tervist. Nagu ma aru saan, siis veebileht tahab saata turbekoodi sellele hotmaili aadressile, millele te ligi ei p22se ? Kui nii, siis sellel samal lehel on allpool sinise v2rviga link '' I cant use these anymore" v6i "ma ei kasuta neid enam" vms eestikeelsena. Kui seda linki kasutada siis veebileht annab v6imaluse too email ( millele koodi saata taheti ) 2ra vahetada mingi uue emaili vastu. Peale seda ytleb ta sulle, et selline vahetus võtab 30 p2eva aega et uus info kasutaja peale lukku l2heks, kuid hotmaili konto peaks peale seda uuesti kasutamisvalmis olema, et Originis tagasi online saada.

Juhul kui see ei toimi, siis v6iksite mulle PM`i saata t2psema kirjeldusega ja ma proovin aidata nii palju kui v6imalik. Seoses t66ga tegelen ma igap2evaselt selliste muredega ja tean, et need mured on kindlasti lahendatavad ka omal k2el.

_________________
Salamander
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 22.07.2014 20:44:56 vasta tsitaadiga

Ütleb kenasti ära et teist meiliaadressi vaja !

Sisestage meiliaadress, mis erineb sellest, mida üritate taastada.

EDIT:

tra
We are currently experiencing troubles with logins and game launch. We are working on fixing the problem

seda siis originsis icon_biggrin.gif MP-se minne ütles et mäng töötab praegu.
Ajasid ikka nii pöördesse icon_biggrin.gif Vähe sellest et steami enam ei saa siis see ka...

Aga hotmaili konto ikka kinni, loodan siis kuu pärast kätte sada

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  ei pääse hotmaili kontole ligi.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.