Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  LG G3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2016 18:44:36 vasta tsitaadiga

Vot sellesama ajuvaba probleemi pärast jääb g3 viimaseks lg telefoniks minujaoks.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2016 21:54:40 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Vot sellesama ajuvaba probleemi pärast jääb g3 viimaseks lg telefoniks minujaoks.


Kõikidel tootjatel omad kalad.
Tuleb uus ja hullem
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2016 11:14:10 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, või on ehk samasugust probleemi olnud, miks arvuti mu G3 ära ei tunne, peal on lollipop, olen proovinud erinevaid kaableid ja erinevaid arvuteid erinevaid drivereid, no ei connecti ära, olen proovinud ka selle lg pc suite programmiga see ka ei leia üles. Tahaks mõne uuema androidi peale lasta aga no ei saa ühendatud. USB tethering on ka koguaeg hall ehk siis ei saa valida, usb debugging on developer optionitest peal. Kuskilt seda USB mode ei saa ka valida. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 20.11.2016 23:20:28 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, on sul ekraan mõne lukuga kaitstud? Kui jah, siis enne tuleb see avada, muidu ei tekigi arvuti jaoks telefoni.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranno549
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 24.11.2016 17:13:00 LG G3 küsimus vasta tsitaadiga

Tere!

Kas keegi oskab öelda kus oleks kvaliteetne ja usaldusväärne teha LG G3 sim-kaardi pesa vahetus, hooldustöö Tartus?
kellelgi kogemusi?

Aitäh
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2016 22:38:48 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
pots4t4j4, on sul ekraan mõne lukuga kaitstud? Kui jah, siis enne tuleb see avada, muidu ei tekigi arvuti jaoks telefoni.


proovisin nii ekraanilukkudega kui ka ilma, ei connecti mingit moodi ära arvutiga, device manageris on kollase märgiga unknown device ka peale erinevate driverite installimist, lgpcsuite abil ka ei saa, muidu kasutaks telefoni rahus edasi, aga tahaks uuemat androidi peale panna lollipop tundub kuidagi uimane.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 07.12.2016 23:21:48 vasta tsitaadiga

File transfer ka ei tööta vaid kohe telefoniga ühendades tekib unknown device? Kui nii, siis ilmselt USB pesa pekkis või siis mõni klemm mingi sodiga koos ja ei anna hästi ühendust. Väga midagi muud nagu olla ei saa, kui erinevate arvutite ja kaablitega proovitud.

Ise mõnda aega tagasi uuendasin ühe G3 selle driveripaki ja LG flash tooliga MM peale ja ei mäleta küll, et midagi erilist oleks pidanud tegema, et PC telefoni ära tunneks.

LP on võrreldes MM-ga uimane küll jah. Peale MM paigaldamist tundub nagu oleks täitsa uus telefon käes.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xenover
HV kasutaja
xenover

liitunud: 09.12.2008




sõnum 18.12.2016 22:57:49 vasta tsitaadiga

Mul tekkis telefonil selline probleem, et see hakkas kasutamise ajal lambist kokku jooksma ja restarte tegema. Vahepeal teeb restardi ära ja saan edasi kasutada, vahepeal jääb bootloopi ja LG logost edasi ei lähe mitu minutit.

Olen proovinud A) Hard reseti B) Aku vahetust C) Nullist V30B Marshmellow KDZ'd flashida aga tutkit. Vahet pole kas SIM kaart sees või ei - probleem tuleb mõne aja jooksul tagasi. Tundub nagu riistvaraline viga.

Kõige nõmedam on see, et garantii sai äsja oktoobris läbi, seega parandusse pole mõtet ilmselt viia kuna kardan, et kulud tulevad vana telefoni kohta mõttetult kõrged. Lihtsam uus telefon osta. Saaks kasvõi varuosadeks müüa oleks õnnelik kuna muidu on telefon tip-top.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HunabKu
HV kasutaja
HunabKu

liitunud: 15.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2016 16:34:04 vasta tsitaadiga

xenover kirjutas:
Mul tekkis telefonil selline probleem, et see hakkas kasutamise ajal lambist kokku jooksma ja restarte tegema. Vahepeal teeb restardi ära ja saan edasi kasutada, vahepeal jääb bootloopi ja LG logost edasi ei lähe mitu minutit.

Olen proovinud A) Hard reseti B) Aku vahetust C) Nullist V30B Marshmellow KDZ'd flashida aga tutkit. Vahet pole kas SIM kaart sees või ei - probleem tuleb mõne aja jooksul tagasi. Tundub nagu riistvaraline viga.

Kõige nõmedam on see, et garantii sai äsja oktoobris läbi, seega parandusse pole mõtet ilmselt viia kuna kardan, et kulud tulevad vana telefoni kohta mõttetult kõrged. Lihtsam uus telefon osta. Saaks kasvõi varuosadeks müüa oleks õnnelik kuna muidu on telefon tip-top.


Peetis jah, mingi tüüpviga. Endal ja ühel tuttaval veel sama anomaalia. Tegin järelduse et ei osta kunagi ühtegi LG-d(loe:pesumasinat) enam. Kuskilt nagu varemgi kuulnud, et pesumasinad ei pea hästi vastu. Optimus G oli mingi tüüpveaga ja G2 samamoodi. G4-l mäletan et ka mingi defekt küljes.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2016 18:20:40 vasta tsitaadiga

sama siin, ei ühtegi lg telefoni enam, liiga palju probleeme
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xenover
HV kasutaja
xenover

liitunud: 09.12.2008




sõnum 20.12.2016 15:33:06 vasta tsitaadiga

HunabKu kirjutas:

Peetis jah, mingi tüüpviga. Endal ja ühel tuttaval veel sama anomaalia. Tegin järelduse et ei osta kunagi ühtegi LG-d(loe:pesumasinat) enam. Kuskilt nagu varemgi kuulnud, et pesumasinad ei pea hästi vastu. Optimus G oli mingi tüüpveaga ja G2 samamoodi. G4-l mäletan et ka mingi defekt küljes.


No mul õnneks LG pesumasin juba 3 aastat vastu pidanud, hoian pöialt et peaks 3 veel icon_cool.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rein113
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2008




sõnum 28.12.2016 18:25:00 vasta tsitaadiga

xenover kirjutas:
Mul tekkis telefonil selline probleem, et see hakkas kasutamise ajal lambist kokku jooksma ja restarte tegema. Vahepeal teeb restardi ära ja saan edasi kasutada, vahepeal jääb bootloopi ja LG logost edasi ei lähe mitu minutit.

Olen proovinud A) Hard reseti B) Aku vahetust C) Nullist V30B Marshmellow KDZ'd flashida aga tutkit. Vahet pole kas SIM kaart sees või ei - probleem tuleb mõne aja jooksul tagasi. Tundub nagu riistvaraline viga.

Kõige nõmedam on see, et garantii sai äsja oktoobris läbi, seega parandusse pole mõtet ilmselt viia kuna kardan, et kulud tulevad vana telefoni kohta mõttetult kõrged. Lihtsam uus telefon osta. Saaks kasvõi varuosadeks müüa oleks õnnelik kuna muidu on telefon tip-top.


Aku on peetis. Mul oli sama asi, uue akuga pole kordagi olnud.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P1nts3L
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2013




sõnum 29.12.2016 00:24:07 vasta tsitaadiga

rein113 kirjutas:
xenover kirjutas:
Mul tekkis telefonil selline probleem, et see hakkas kasutamise ajal lambist kokku jooksma ja restarte tegema. Vahepeal teeb restardi ära ja saan edasi kasutada, vahepeal jääb bootloopi ja LG logost edasi ei lähe mitu minutit.

Olen proovinud A) Hard reseti B) Aku vahetust C) Nullist V30B Marshmellow KDZ'd flashida aga tutkit. Vahet pole kas SIM kaart sees või ei - probleem tuleb mõne aja jooksul tagasi. Tundub nagu riistvaraline viga.

Kõige nõmedam on see, et garantii sai äsja oktoobris läbi, seega parandusse pole mõtet ilmselt viia kuna kardan, et kulud tulevad vana telefoni kohta mõttetult kõrged. Lihtsam uus telefon osta. Saaks kasvõi varuosadeks müüa oleks õnnelik kuna muidu on telefon tip-top.


Aku on peetis. Mul oli sama asi, uue akuga pole kordagi olnud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xenover
HV kasutaja
xenover

liitunud: 09.12.2008




sõnum 01.01.2017 13:17:37 vasta tsitaadiga

P1nts3L kirjutas:
rein113 kirjutas:
xenover kirjutas:
Mul tekkis telefonil selline probleem, et see hakkas kasutamise ajal lambist kokku jooksma ja restarte tegema. Vahepeal teeb restardi ära ja saan edasi kasutada, vahepeal jääb bootloopi ja LG logost edasi ei lähe mitu minutit.

Olen proovinud A) Hard reseti B) Aku vahetust C) Nullist V30B Marshmellow KDZ'd flashida aga tutkit. Vahet pole kas SIM kaart sees või ei - probleem tuleb mõne aja jooksul tagasi. Tundub nagu riistvaraline viga.

Kõige nõmedam on see, et garantii sai äsja oktoobris läbi, seega parandusse pole mõtet ilmselt viia kuna kardan, et kulud tulevad vana telefoni kohta mõttetult kõrged. Lihtsam uus telefon osta. Saaks kasvõi varuosadeks müüa oleks õnnelik kuna muidu on telefon tip-top.


Aku on peetis. Mul oli sama asi, uue akuga pole kordagi olnud.


Ma juba proovisin täiesti tutikat akut - ei aidanud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piper_
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2017




sõnum 10.05.2017 11:14:13 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on selle mudeliga esinenud sarnast probleemi: ekraan tumeneb ja veidi vilgub, kuni lõpuks pimeneb täielikult. Sisse lülitamisel võtab ka hetkeks pildi ette, kuid siis vilgub hetkeks ja pimeneb. Telefon on olnud kasutuses ca 3 aastat.
Leidsin igasugu lahendusi alates kuumutamisest, müntidest ja paberiritükkidest, aga ei oska/julge ise neist ühtegi katsetada.
Kellel on olnud sarnane probleem, palun abi!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2017 18:11:22 vasta tsitaadiga

piper_ kirjutas:
Kas kellelgi on selle mudeliga esinenud sarnast probleemi: ekraan tumeneb ja veidi vilgub, kuni lõpuks pimeneb täielikult. Sisse lülitamisel võtab ka hetkeks pildi ette, kuid siis vilgub hetkeks ja pimeneb. Telefon on olnud kasutuses ca 3 aastat.
Leidsin igasugu lahendusi alates kuumutamisest, müntidest ja paberiritükkidest, aga ei oska/julge ise neist ühtegi katsetada.
Kellel on olnud sarnane probleem, palun abi!


ilmselt ekraan läbi ja vajab vahetust

_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piper_
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2017




sõnum 11.05.2017 19:14:27 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
piper_ kirjutas:
Kas kellelgi on selle mudeliga esinenud sarnast probleemi: ekraan tumeneb ja veidi vilgub, kuni lõpuks pimeneb täielikult. Sisse lülitamisel võtab ka hetkeks pildi ette, kuid siis vilgub hetkeks ja pimeneb. Telefon on olnud kasutuses ca 3 aastat.
Leidsin igasugu lahendusi alates kuumutamisest, müntidest ja paberiritükkidest, aga ei oska/julge ise neist ühtegi katsetada.
Kellel on olnud sarnane probleem, palun abi!


ilmselt ekraan läbi ja vajab vahetust


Viisin parandusse, alguses öeldi, et telefon on vett saanud ja vajab keemilist puhastust ja võib-olla ka ekraani vahetamist. Hiljem selgus, et emaplaat on läbi, aga selle vahetamist tõenäoliselt ette ei võta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TPGBlue
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2017




sõnum 12.05.2017 21:10:10 LG G3 ekraan ei reageeri vasta tsitaadiga

Viimastel päevadel on telefon muutunud väga aeglaseks ning ei vasta minu käsklustele, mõnikord jookseb ekraan kokku,
kuid telefon ise töötab ning mõnikord jooksevad mõlemad kokku. Lisaks sellele lülitub telefon mitte eriti jaheda ilmaga välja.
Olen teinud tehase seadete taastamise, kuid see ei andnud tulemusi.

Ette tänades, TPGBlue
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 10.11.2017 17:46:31 LG G3, Kui helistada läheb ekraan mustaks. vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel androidiga selline probleem esineb?

Kui helistada läheb ekraan mustaks ja alustatud kõnet saab katkestada vaid akut ära võttes. See ekraan, kus katkestuse nupud on ilmub aint sekundi murdosaks.

Sama pull on ka kõnet vastuvõttes. võtad sisse tulnud kõne vastu, plaks ekraan must. Telefoni ekraan hakkab helendama alles siis kui teine ots lõpetab kõne.

Androidi versioon on viimane võimalik.

kuskil lugesin, et seda tekitab lähedussensor, kuidas seda välja lülitada?
tagasi üles
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2017 17:59:17 vasta tsitaadiga

... Android ei puutu asjasse, Goolge järgi tundub selle telefoni tüüpilise probleemina:
https://www.reddit.com/r/LGG3/comments/4fgti4/proximity_sensor_fix_black_screen_mid_call/

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 10.11.2017 18:31:55 Re: LG G3, Kui helistada läheb ekraan mustaks. vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
Kas kellelgi veel androidiga selline probleem esineb?

Kui helistada läheb ekraan mustaks ja alustatud kõnet saab katkestada vaid akut ära võttes. See ekraan, kus katkestuse nupud on ilmub aint sekundi murdosaks.

Sama pull on ka kõnet vastuvõttes. võtad sisse tulnud kõne vastu, plaks ekraan must. Telefoni ekraan hakkab helendama alles siis kui teine ots lõpetab kõne.

Androidi versioon on viimane võimalik.

kuskil lugesin, et seda tekitab lähedussensor, kuidas seda välja lülitada?


korda sain, kasutades koodi *#546368#*855# ja avanevas menüüs olevaid riistvara teste.
tagasi üles
rein113
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2008




sõnum 18.12.2017 18:06:45 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, mis op-süsteem sul on?

piper_ , mul on telefonil sama viga. See on tõenäoliselt tingitud prose ülekuumenemisest. Alguses kasutasin prose ja selle taga oleva kuldse kuumusejaotamisplaadi vahel fooliumit, eile aga asendasin selle termopastaga. Nüüd pole kordagi enam vilkunud, ptüi x 3 icon_smile.gif.
Edit: siiski, siiski, paar korda on displei jälle fade out teinud. Nüüd aga lisasin ka displei kontaktide survestamiseks sellele ühenduskohale killukese paberit ja seni on telefon toiminud vigadeta.
Huvitav, et internet on täis õpetusi, kuidas midagi häkkida prose piirkonnas, aga displei kontaktidest ei räägi keegi...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paola
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2017




sõnum 15.04.2018 12:35:09 LG G3 Tarkvara vasta tsitaadiga

LG G3 D855 peal android 6.0. Sooviks tagasi 5.0. Oskab keegi nõu anda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 15.04.2018 15:00:51 vasta tsitaadiga

Ja selle mõte on?
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Paola
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2017




sõnum 16.04.2018 15:22:15 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Ja selle mõte on?


Vanaga töötab paremini
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  LG G3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.