Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Elite: Dangerous märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 06.11.2018 01:16:00 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:
matrix, teed midagi ikka kardinaalselt valesti. Vanilla mäng toimib nagu kulda. Vaata mõned youtube tutorialid ära ja proovi uuesti.


Ma sain nüüd asjad selgeks, dokkimisel tuleb trampliin alati selja taha jätta, sest angaaris keeratakse laev 180 kraadi ümber ja supercruisi jaks tuleb jälgida neid Kris1 viidatud asju. Tänud.

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 15.12.2018 01:29:00 vasta tsitaadiga

Uuendus 3.3 (ehk siis suur Q4 update) on alates tänasest live serverites väljas. Olen ainult korra saanud proovida, serverid täna päris piiksus. Aga mul niikuinii Pillars of Eternity 2 praegu pooleli - lõpetan selle koos lisadega ära, siis uuesti Elite juurde tagasi.

Aga vahepeal soojenduseks (viimastel nädalatel) natuke kaevandmist uuesti proovinud - ei aja max kasumit taga, ja niiviisi päris mõnus jantimine, ning kui mingi 1-1.5 tunni järel mõni miljon juurde tuleb pole ka üldse paha. Distant World 2 alguskuupäev on 13.jaanuar ja olengi mõelnud kas kaasa teha või mitte. Oleks päris huvitav osaleda, näha huvitavaid paiku midagi galaktikas leitud ja kogeda neid koos teistega (igasugused waypointid mida rännaku planeerijad leidnud on), ja nende vahepeatuste vahel siis ise ringi seigelda. Aga tegemist päris pika sõiduga - olen aru saanud et alles 6 kuu pärast on plaanis galaktika teise otsa jõuda. Muidugi ei keela ka keegi vahepeal asja pooleli jätta ja omale rännakule asuda.

Kui DW2 ei osale siis võtan suuna teisele poole sest püsib ka tahtmine üks jääplaneet (või -kuu) ette võtta ja ring peale teha (nii nagu kevadel ühele tavalisele kuule tegin). Loen teiste sarnaseid ettevõtmisi (mida viimaselajal päris palju olnud) ja isu suureneb. Olen otsinud kuid pole sobivat taevakeha leidnud. Eks paistab.

--

edit. 14.dets.

Sai natuke reedeõhtust kaevandamist tehtud (vahelduseks PoE2'le). Enda soorituses parandamist küllaga, ja mõtlen kas mitte Krait mkII vahetada Asp Exploreri vastu ära (mõte on Krait jätta galaktika avastamiseks seega osad moodulid nagu FSD lihtsalt laevade vahel ümber tõsta). Just kuna Asp on vähemalt minu jaoks palju parema manööverdamisvõimega mis just uuendenud kaevandusmehaanikate juures vajalik. Mõned pildid ka (kõik samast "kivist"):
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 16.01.2019 20:20:51 vasta tsitaadiga

Kas keegi on seal Beagle Pointis kunagi käinud? Mingi suurem kampaania on jälle käimas, tuhanded laevad on sinna suundumas.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 17.01.2019 01:00:06 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Kas keegi on seal Beagle Pointis kunagi käinud? Mingi suurem kampaania on jälle käimas, tuhanded laevad on sinna suundumas.

Mina mitte, ning kahtlen kas kunagi jõuan Beagle Pointini. Tundub nii kauge. Eelmisel nädalavahetusel algas Distant Worlds 2, mis suur ekspeditsioon Colonia kaudu SagA ja sealt edasi Beagle Pointi.

Ise valisin teise suuna, ning olen hetkel päiksesüsteemist kuskil 25k valgusaasta kaugusel (mis minu rekord). Põhieesmärk leida huvitavaid väikseid jääplaneete (ja kuid). Hetkel olen sellise juures:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 21.01.2019 12:32:59 vasta tsitaadiga

Sebisin endale Asp Explorersi ja olen vähe kaugemal ka ringi vaadanud. Kas ma saan õigesti aru, et mujal kui paarisaja va. raadiuses LHS 3447-st, elu ei ole?
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 21.01.2019 18:23:01 vasta tsitaadiga

Jah paarisaja valgusaasta raadiusega "mull" päikesesüsteemi ümber on põhiliseks inimkonna asustatud süsteemideks. Lisaks veel nn. Colonia mis päikesesüsteemist kuskil 22k va kaugusel. Ja lisaks mõned nn. deepspace kosmosejaamad, peaks olema põhiliste lähimate udukogude sees (ja ka teekonnal Coloniasse).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 05.02.2019 23:15:02 vasta tsitaadiga

Kolistasin S171 juurde musti auke vaatama ja poolel teel teatas, sa oled 0,47% mängijate hulgas kes on Orioni regioonist välja saanud. Mäng on üle 4 aasta vana ja 99,53% mängijatest pole Orioni regioonist väljas käinud icon_eek.gif


Lendan nüüd Anacondaga, aga planeedile maandudes vigastasin laeva, moodulid on kõik terved 100%, ilmselt siis kere sai viga, ja nüüd ei lasta mind enam ühtegi docki sisse. Mida teha?

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 06.02.2019 07:59:25 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Lendan nüüd Anacondaga, aga planeedile maandudes vigastasin laeva, moodulid on kõik terved 100%, ilmselt siis kere sai viga, ja nüüd ei lasta mind enam ühtegi docki sisse. Mida teha?

See ei tohiks küll põhjus olla miks dockida ei lasta. Arvan et mingi bounty/fine seal süsteemis kus ei saa.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 10.03.2019 21:56:10 vasta tsitaadiga

Asi lahenes täna, aga kokkuvõttes ei saanudki selle Anacondaga sina peale, jube kobakas, pöörderaadius tänu pikale ninale ilmselt mitu valgusaastat:D Ronisin tagasi Asp Exploreri peale, cockpit on küll nagu traktoril, aga vähemalt istud ninas ja saab korralikult manööverdada.

Aga taevas, nagu ka Maa peal, on omad turistilõksud icon_lol.gif
https://edastro.com/mapcharts/visited-systems-regions.jpg

Hakkasin inseneeride abil oma laeva tuunima, et need lubatud max hüppepikkused kätte saada ja... see mis toimuma hakkas on kõige haigem asi üldse mis ma mõnes mängus kohanud olen. Kelleks need arendajad mängijaid peavad? Mingiteks idiootideks ilmselt. Hea mäng on täielikult peesse keeratud. Kui võimalik oleks küsiks oma raha kohe tagasi. icon_evil.gif

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 10.03.2019 22:45:06 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Hakkasin inseneeride abil oma laeva tuunima, et need lubatud max hüppepikkused kätte saada ja... see mis toimuma hakkas on kõige haigem asi üldse mis ma mõnes mängus kohanud olen. Kelleks need arendajad mängijaid peavad? Mingiteks idiootideks ilmselt. Hea mäng on täielikult peesse keeratud. Kui võimalik oleks küsiks oma raha kohe tagasi. icon_evil.gif

Hüppepikkuse tuunimine käib küllaltki lihtsalt, osad teised asjad on keerulisemad (ja nõuavad rohkem aega).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 10.03.2019 23:27:33 vasta tsitaadiga

Oskad sa öelda kas seda keberniiti tuleb iga laeva puhul uuesti teha või kui see ükskord läbi teha, siis kehtib kõigi laevade kohta?
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 11.03.2019 01:14:04 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Oskad sa öelda kas seda keberniiti tuleb iga laeva puhul uuesti teha või kui see ükskord läbi teha, siis kehtib kõigi laevade kohta?

Iga laeva puhul uuesti. Kui maksimumi taga ajada siis võib see päris grindiks minna, aga olen ise teinud niipalju kui lihtsasti kätte saada on.

Õnneks hüppepikkuse tuunimine kõige lihtsam.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 11.03.2019 09:34:29 vasta tsitaadiga

Kunagi Helme kirjutas ühes oma mänguarvustuses, et see mäng on üks kõige mõttetumaid mänge mis ta kunagi ostnud on. Siis ma mõtlesin, et see mäng on just mulle, aga täna olen ma Helmega ühel meelel. Miks osta omale mäng kus tuleb teha päevade ja nädalate kaupa tuima tööd, et midagi saavutada või kuhugi jõuda? Ja oleks siis veel tuim töö, iga pisemagi asja tegemiseks pead foorumitest abi otsima. Et see mäng nauditav oleks, peaks max jump olema 1000Ly.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kasutaja36
HV vaatleja
Kasutaja36

liitunud: 10.08.2011




sõnum 04.05.2019 23:10:25 vasta tsitaadiga

Oota vaid kuni tuleb isu Guardian techi unlockida... icon_biggrin.gif Nendega muidugi lihtsam, korra unlockid ära ja on kõik suurused hiljem ostetavad, ei pea teist korda grindima, ainult ostutasu. Engineeridega jah kohati tüütum, aga need ongi mõeldud ennekõike minmaxeritele, galaktika teises otsas käidi ammu enne kui engineerid üldse mängu tulid. Ei ole vajalikud aga teevad elu lihtsamaks/mängu kiiremaks/huvitavamaks.

Ise juba sihin VR'i, arvuti koos aga headset veel soetamata, loosi läheb kas Rift või Rift S.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 06.05.2019 20:13:41 vasta tsitaadiga

Ma just täna mõtlesin seda Guardiani asja uurima hakata icon_biggrin.gif
Engineeringu materjalide jaoks leidsin ma sellise koha nagu Dav's Hope, oma 20-30 korda tuli seal käia ja kogu mant kokku korjata, nii et lõpuks muutus asi täiesti rutiiniks, aga see-eest sai suht kiiresti kaelast ära.

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kasutaja36
HV vaatleja
Kasutaja36

liitunud: 10.08.2011




sõnum 12.05.2019 16:27:41 vasta tsitaadiga

Paar asja siit teemast silma jäänud, see väljaspool algusregiooni käimise % (eeldan et platvormiks xbox one ja achievement protsenti mõtled) ei arvesta eelnevaid rännakuid, vähemalt xboxi peal küll. Arvutil võibolla ehk kui on kasutatud logger programme või muid companion appe. Ise olin mitu piirkonda eemal käinud aga sain ka selle achievementi DW'ga seoses alles hiljuti.

Anacondaga dokki võtmise keeldumise põhjuseks võis ka olla sobiva padi puudumine. Suur laev ja tahab large landing padi, igas jaamas seda polegi või on limiteeritud kogus.

Väljaspool nö. ''mulli'' on elu küll teatud mõttes, läheduses on erinevaid asteroidibaase ja Colonia ning mulli vahel on neid samuti. DW raames ehitati minut teada ka community goal näol Saggitarius A* süsteemi (galaktiline kese) mingi jaam isegi. eddb.io ja inara on abiks jaamade ja ka muude ressursside/moodulite leidmisel.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 29.09.2020 22:46:16 vasta tsitaadiga

Lisapakk Odyssey tuleb eeldatavalt 2021 aasta alguses (pidi tulema selle aasta lõpus aga Covid lükkas plaanid sassi), mis annab võimaluse oma kosmoselaevast välja minnes üksiktegelast kontrollida. Pole veel täpselt teada mida saame teha, teame et oma kosmoselaevas ringi käia ei saa (ei nuta seda taga, ühe korraga ehk liiga suur tükk, las keskenduvad teistele mänguelementidele).

Augusti lõpus tuli esimene Dev Diary mis rääkis uuendustest planeetide genereerimises:

Link

Elite pole just graafiliselt kõige muljetavaldavam mäng (aga pole ka midagi viga) seega väga hea meel et planeedid saavad (graafilise) uuenduse. Eriti just jääplaneedid nagu videost näha. Tundub olevat selge hüpe võrreldes praegusega. Skänneri asi ka päris huvitav - loodan et asi ei piirdu ainult Codexisse skännimisega.

Ja täna (29.09) tuli teine Dev Diary mis näitab meile kosmosejaamade sisu:

Link

Pole paha. Ei näidatud küll üleliiga palju, aga pole paha (3:46 on hea lõik). Pole just Star Citizen graafiline detail, aga ei ootagi et oleks. Loodan et missioonide gameplay ka täiendanud, aga eks sellest kuuleme tulevikus.

Odyssey tundub päris suur uuendus, ja see mida näidatud (mida pole just palju) meeldib päris hästi, olen positiivselt meelestatud. Praegu need Dev Diary'd on olnud korra kuus, ehk järgmine millalgil Oktoobri lõpus või Novemberi alguses.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2020 10:39:07 vasta tsitaadiga

27.10 saab Elite Dangerous: Horizonsi tasuta kellel Elite Dangerous olemas ja kellel Elite Dangerous: Horizons juba olemas, saab AZURE värviteema laevale...
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KRIS-TAL
HV vaatleja
KRIS-TAL

liitunud: 16.10.2020




sõnum 16.10.2020 08:19:12 vasta tsitaadiga

Tervitused.

Olen juba paar-kolm päeva otsinud mingisugust ED eestlaste kommuuni/gängi/foorumit jne jne. Ausalt öeldes on HinnaVaatluse foorum ainukene koht, kus veel mingisugune elu käib. Selle foorumigi leidsin juhuslikult 5 min enne antud postituse kirjutamist. Või on ED eestlaste seas ikka nii niššikas?
Ühesõnaga, kas teadjamad ja kauem mänginud kodanikud (isiklikult mõned kuud alla aasta) on kursis sellega, et kas taoline platvorm kuskil eksisteerib koos aktiivsete postitustega ja teemaarendustega? Nt Discord, Fb jne.

CMDR KRIS-TAL
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2020 10:10:36 vasta tsitaadiga

Vaevalt küll...
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 16.10.2020 10:14:03 vasta tsitaadiga

Eks nišši teema pigem jah. Discordi gruppi vms ei ole küll midagi kuulda olnud või siit läbi käinud.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2020 10:34:10 vasta tsitaadiga

Ise üle 3 aasta mänginud, aga vahest viskab mõni asi ikka üle küll icon_biggrin.gif Sattusin inseneri pärast Siriuse juurde ja tegin seal inseneri jura kõik ära, lõpuks võtsin mingi tobeda Planetary scan missi ja peetis krt No ei scanni srv seda kuradi data posti, tee mida sa tahad, aru ma ei saa mis viga on, tõstsin seda scanneri nupu parema, vasaku nupu alla ei midagi ja tegemata see jäigi krt
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KRIS-TAL
HV vaatleja
KRIS-TAL

liitunud: 16.10.2020




sõnum 16.10.2020 11:13:36 vasta tsitaadiga

m8markus kirjutas:
Ise üle 3 aasta mänginud, aga vahest viskab mõni asi ikka üle küll icon_biggrin.gif Sattusin inseneri pärast Siriuse juurde ja tegin seal inseneri jura kõik ära, lõpuks võtsin mingi tobeda Planetary scan missi ja peetis krt No ei scanni srv seda kuradi data posti, tee mida sa tahad, aru ma ei saa mis viga on, tõstsin seda scanneri nupu parema, vasaku nupu alla ei midagi ja tegemata see jäigi krt
Mõned päevad tagasi oli just sama robleem. SRV ei suutnud nagu midagi skännida. Olin just teinud enne seda mõne nädalase pausi kah mängust. Võttis uuesti aega, et aru saada kuidas skänner töötab. icon_biggrin.gif

Kahju samas, et sellist eestlaste kommuuni pole. Saaks mingi ülevaate, palju üldse eestlastest mängijaid on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2020 00:41:30 vasta tsitaadiga

KRIS-TAL kirjutas:
m8markus kirjutas:
Ise üle 3 aasta mänginud, aga vahest viskab mõni asi ikka üle küll icon_biggrin.gif Sattusin inseneri pärast Siriuse juurde ja tegin seal inseneri jura kõik ära, lõpuks võtsin mingi tobeda Planetary scan missi ja peetis krt No ei scanni srv seda kuradi data posti, tee mida sa tahad, aru ma ei saa mis viga on, tõstsin seda scanneri nupu parema, vasaku nupu alla ei midagi ja tegemata see jäigi krt
Mõned päevad tagasi oli just sama robleem. SRV ei suutnud nagu midagi skännida. Olin just teinud enne seda mõne nädalase pausi kah mängust. Võttis uuesti aega, et aru saada kuidas skänner töötab. icon_biggrin.gif

Kahju samas, et sellist eestlaste kommuuni pole. Saaks mingi ülevaate, palju üldse eestlastest mängijaid on.


Sõidad posti juurde ja see aktiveerub, targetitad ja lähed SRV turret mode ja peaks ise hakkama skannima aga ei midagi, äkki see oli mingi bug? kolmapäeval ma jamasin sellega, neid jamasid ennegi olnud...

https://www.epicgames.com

ED tasuta kuni 19.11-26.11
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kasutaja36
HV vaatleja
Kasutaja36

liitunud: 10.08.2011




sõnum 21.11.2020 20:40:30 vasta tsitaadiga

Ise ikka mänginud, kuigi viimasel aja pole suht pikalt sattunud, xboxil vaja BPst tagasi rännata veel, arvutil suht vähe mänginud, seal rohkem VRiga võimaluse korral.

Eks ta nišikas ole, tundub et Star Citizenil rohkem baasi isegi siinmail.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Elite: Dangerous mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.