Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Elite: Dangerous märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Laiakas
HV vaatleja
Laiakas

liitunud: 17.01.2015




sõnum 11.12.2015 15:04:19 vasta tsitaadiga

Ahh, las see trahv sitsib seal siis icon_smile.gif Mul on sama jama olnud. Nonde pagunitega polegi mitte midagi teha icon_razz.gif Elites pole rangelt võttes mitte millegagi midagi teha. Ma olen ka mõtelnud, et krt ma seda toksin.. ja ei tea. Kui Praegu see ASP millega rillerdan, upgradetan ta viimase vindini ära ja siis võtan ümberGalaktika reisi ette. Keskele on juba suht paljud lennanud. Ilusaid kordumatud vaated on garanteeritud ja kindlasti saan natsa süsteeme ka oma nimele. Sõdimistega ei tegele, kui ise kallale ei tulda. Sa võid ju mõne impeeriumi või föderatsiooniga ühinedes seal ülesandeid täita aga peale pagunite ja lambist kasvava sissetuleku midagi ei saa. Seal makstakse sulle iga nädal vastavalt pagunile pappi ja suurtel kuppudel on see miljonites.. Niiet laias laastus on mõttetu mäng aga mind võlub icon_smile.gif Ja musuguseid tainaid on natsa veel icon_smile.gif Pealegi on ju planeetidele laskumine ka äge ja seal omad ülesanded. Kogu mäng areneb ju pidevat. Minu jaoks maailma parim icon_smile.gif
_________________
Elite on Elite
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nasty
HV vaatleja
nasty

liitunud: 15.06.2011




sõnum 11.12.2015 21:06:20 vasta tsitaadiga

On siin CQC huvilisi? icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laiakas
HV vaatleja
Laiakas

liitunud: 17.01.2015




sõnum 11.12.2015 21:22:38 vasta tsitaadiga

äkää: mina mitte icon_smile.gif Täna joppas hunnik magusaid pakkumisi: ports tavalisi 150K, natsa 250 K-sid ja üks 680K-d. Miljon pole Elites just eriline raha ka muidugi kui me vaatame Anakonda või Phytoni hindasid ja mis nende apgreiditamised veel maksavad icon_smile.gif Mu ASP-le on vaja veel 20 milli juurde kruttida ja siis läheb mu Galaktikavallutus käima icon_smile.gif Ma ise pakun, et see tiir ümber Galaktika võib .. tegelt ei paku ka, krt teab kui kaua, aega võtta icon_biggrin.gif Siven: mis su nimi Elites on? Ma toksin su sõpsiks: palju meid eestlasi ikka seal on. Kris´i olen vahel seal loperdamas näinud icon_razz.gif Saad asju küsida realis siis. Kui tahd icon_razz.gif
_________________
Elite on Elite
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2015 01:11:45 vasta tsitaadiga

nimi mul saku original või siis sakuoriginal
kuidas aru saada mis tähelt fuel scoopida saab.
2x jäin hätta õnneks fuel rats aitab see ikka räige pull seltskond proovige kindlalt:D
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laiakas
HV vaatleja
Laiakas

liitunud: 17.01.2015




sõnum 12.12.2015 06:26:39 vasta tsitaadiga

Kõigilt tavalistelt tähtedele icon_smile.gif Lilladelt icon_razz.gif ei saa, need on nagu rohkem meie Jupiteri moodi ehk pole kunagi väikse massi tõttu tähena "tööle hakanudki" icon_smile.gif Tähe atmosfääris peab vesinikku olema mida Fuel Scoop õgida saaks, Siis ei saa liiga valgetelt, need on oma vesiniku ära põletanud. Kui on kollast või punast tooni siis saad. Oma laeva apgreiditad siis osta korraliku mahuga paak peale. Mina ei viitsi tsiviliseeritud osas üldse fuel scoopida, kütus ei maksa ju midagi. See on teema rohkem siis, kui kuskil Galaktikat avastamas oled. Seal pole lihtsalt baase, kust osta.
_________________
Elite on Elite
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2015 13:56:28 vasta tsitaadiga

Laiakas kirjutas:
Kõigilt tavalistelt tähtedele icon_smile.gif Lilladelt icon_razz.gif ei saa, need on nagu rohkem meie Jupiteri moodi ehk pole kunagi väikse massi tõttu tähena "tööle hakanudki" icon_smile.gif Tähe atmosfääris peab vesinikku olema mida Fuel Scoop õgida saaks, Siis ei saa liiga valgetelt, need on oma vesiniku ära põletanud. Kui on kollast või punast tooni siis saad. Oma laeva apgreiditad siis osta korraliku mahuga paak peale. Mina ei viitsi tsiviliseeritud osas üldse fuel scoopida, kütus ei maksa ju midagi. See on teema rohkem siis, kui kuskil Galaktikat avastamas oled. Seal pole lihtsalt baase, kust osta.


probleem oligi ,et tahtsin minna planeedile mis oli 27 jumpi kaugel... tee peal sai 2x kütus otsa ja mingi 5 hüpet järjest polnud selline täht kus scoopida saab:S
võiks olla vähemalt et upgradid mingi parda arvuti ära ja kui paned galaktika mapil route siis vaatab ikka nii ,et sa kohale jõuad arvestades kütuse kulu ja kust võimalik scoopida... see oli ilge üllatus ,et ta lihtsalt ütleb ,et sa saad sinna minna .mis aga tegelikus võimatu olemasolva kütusega.
samas see mäng on jah suht kitsi õpetuste ja hoiatustega koguaeg on nagu teistes mängudes survival mode peal ja kergemaks võimalik panna pole:D

keegi expansioni ka ostab päris kallis 37 euri... kas toob siis nii palju uut ja huvitavt on väärt ostmist?
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 12.12.2015 16:33:06 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
võiks olla vähemalt et upgradid mingi parda arvuti ära ja kui paned galaktika mapil route siis vaatab ikka nii ,et sa kohale jõuad arvestades kütuse kulu ja kust võimalik scoopida... see oli ilge üllatus ,et ta lihtsalt ütleb ,et sa saad sinna minna .mis aga tegelikus võimatu olemasolva kütusega.

See kui paned mingi teekonna kuhugi kaugesse sihtpunkti ta näitabki ära kui kaugele selle kütusekogusega jõuad (sealt kus algab punktiirjoon on piir kuhu olemasoleva kütusekogusega jõuab). Lisaks saab galaxy mapilt panna eraldi valiku kus saad ise valida tähti (spektraalklassi järgi) mida kaardil näidatakse (siis peaks teekonna planeerimine automaatselt neid süsteeme kasutama, aga pole kunagi seda testinud - mulle meeldib kui näen kõiki tähesüsteeme).

Ja väike õpetus veel mis pole kütuse võtmisega seotud - galaxy mapi menüüdest vali alati Fastest Routes (valib maksimaalse pikkusega hüpped), ja mitte Economical Routes (valib kõige lühemad hüpped, sest need kõige kütusesäästlikumad). Päris võimalik et oled sellest teadlik, aga on juhtumeid kus mängijad avastavad selle alles peale kümneid mängutunde. icon_smile.gif Kui valid saad pärast linnukese nende valikute eest ka ära võtta, ta jätkab selle valiku kasutust kuskohas linnuke oli - nii on kaart igasugustest joontest puhtam.

siven kirjutas:
keegi expansioni ka ostab päris kallis 37 euri... kas toob siis nii palju uut ja huvitavt on väärt ostmist?

Elites tulevad expansionid hooaegade kaupa - ja teise hooaja (mis algab järgmine teisipäev 15.dets) expansion kannab nime Horizons.

Horizons ei tule kõik korraga, vaid terve hooaja (aasta 2016) vältel. Neist esimene väljalase, mida võib nimetada alapealkirjaga Planetary Landing (kui versiooninumbritesse panna siis 2.0), tuleb 15.detsembril. Horizons hooajal saab maanduda ainult atmosfäärita taevakehadele* - teised planeedid tulevad kaugemas tulevikus. Planeetidel omad jaamad (nii nagu kosmoses on kosmosejaamad), koos oma kaubanduse ja missioonidega. Veel on planeetidel igasugused baasid mille ümber missioonid käivad (a'la midagi teha seal vmt), ja erinevad nn. Point of Interestid (a'la nagu baasmängus on kosmoses erinevad sinaalpunktid) kus võib erinevaid asju olla (mahajäetud vrakid jne). Planeetidel saab sõita masinatega mida nimetatakse SRVks, ja neist esimene on Scarab. Lisaks saab planeetidelt korjata erinevaid väiksemaid maake (mida kokku 25 erinevat sorti, ja kuna nende kaasaskantav kogus pole suur läheb eraldi arvestusse kui kosmoselaeva Cargo) mida nimetatakse Materials, ja nendest saab eraldi kombineerida (omamoodi crafting) erinevaid boonuseid (a'la lisakütust SRVle, või kosmoselaevale ajutist hüppekauguse suurendamist)

Mis terve hooaja jooksul oodata saab hea ülevaate siit. Ise ootan peale esimese planeetidele maandumise kõige rohkem Crafting süsteemi kus saab ise erinevaid mooduleid ja relvi teha. Need on kõik suuremad asjad mida oodata, olen kindel et iga uuendusega (mis tulevad iga paari kuu tagant) tuleb ka robikond väikseid. Näiteks on räägitud et Horizons hooaja jooksul tahetakse planeetidele sissa tuua ka vulkanismi. Lisaks on mainitud et osad uuendused mis tulevad on Horizons hooajale, kuid osad asjad ka neile kellel Horizons expansionit pole.

On Horizons hea ost või mitte? Seda igaüks ise hindab. Mind ennast huvitab planeetidele maandumine väga, ja oleksin selle ostnud isegi siis kui Premium Beta kasutajana mul seda juba poleks olnud.

* ja kes arvab et see väike arv, siis on arvutatud et Elite galaktikas moodustavad need kuskil 60% kogu planeetidest (ja kuudest). Ehk siis mitmeid sadu miljardeid (ja rohkemgi veel) erinevaid täissuuruses planeete ja kuid kuhu võimalik maanduda. Planeetidel on erinev gravitatsioon (kõige väiksem mis mina olen proovinud on midagi 0,05g ja kõige suurem mis mul ette tulnud on üle 3.0g), ja on püütud jälgida erinevaid pinnavormide tekkimist.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2015 16:52:58 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
god sake ma arvasin ,et ma olen suht decent mängur aga no wow see mäng!!!
eile mängisin 6h ja ma ei saa endiselt mitte midagi aru.... see on kõige raske ja kõige infovaesem mäng üldse....
tekib küsimus kuidas nad uusi mängijaid juurde meelitavad nad ei õpeta ju absoluutselt midagi...
üritad midagi proovida ja selle käigus tekib 5 uut küsimust millele sa vastust ei saa:S
ainuke asi mida teha oskan on neid super mõttetud trade runnid.... üritasin eile ka mingeid pirate leida aga jah lendasin seni kuni kütus ostsa sai ja ikka ei leidnud neid:D
kas keegi oleks nii hea ja viitsiks aidata mind? sooviks kuskil tund aega koos teadja vennaga mängida , kindlasti võiks teha ka voice chati.
kel huvi aidata NOOBI lisage siv3neesti steami
Ma ei jaganud ka mitte muhvigi ja lõpuks läksin YT-sse abi otsima icon_razz1.gif
Lisaks teistele võimalikele tegelastele sain sellelt tüübilt kõvasti visuaalset infot, kuidas miski käib: https://www.youtube.com/user/KompaniLingeWoT

Nüüd üritan Powerplay'ga tutvust teha. Loomulikult ühinesin tegelastega, kes on teiselpool galaktikat, nüüd üritan sinna jõuda oma väikse Viperiga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2015 19:21:53 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
siven kirjutas:
god sake ma arvasin ,et ma olen suht decent mängur aga no wow see mäng!!!
eile mängisin 6h ja ma ei saa endiselt mitte midagi aru.... see on kõige raske ja kõige infovaesem mäng üldse....
tekib küsimus kuidas nad uusi mängijaid juurde meelitavad nad ei õpeta ju absoluutselt midagi...
üritad midagi proovida ja selle käigus tekib 5 uut küsimust millele sa vastust ei saa:S
ainuke asi mida teha oskan on neid super mõttetud trade runnid.... üritasin eile ka mingeid pirate leida aga jah lendasin seni kuni kütus ostsa sai ja ikka ei leidnud neid:D
kas keegi oleks nii hea ja viitsiks aidata mind? sooviks kuskil tund aega koos teadja vennaga mängida , kindlasti võiks teha ka voice chati.
kel huvi aidata NOOBI lisage siv3neesti steami
Ma ei jaganud ka mitte muhvigi ja lõpuks läksin YT-sse abi otsima icon_razz1.gif
Lisaks teistele võimalikele tegelastele sain sellelt tüübilt kõvasti visuaalset infot, kuidas miski käib: https://www.youtube.com/user/KompaniLingeWoT

Nüüd üritan Powerplay'ga tutvust teha. Loomulikult ühinesin tegelastega, kes on teiselpool galaktikat, nüüd üritan sinna jõuda oma väikse Viperiga icon_biggrin.gif


lol ma täpselt samas paadis viperiga . just sai tehtud mingi 46 hüpet:D 2x jäin teepeale kütus otsas aitas fuel rat:D
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2015 00:28:00 vasta tsitaadiga

Fuel Scoop on äärmiselt kasulik asi.
Aga väikse põiega peab hirmus tihti laadima päikese ümber ja galaktika teise otsa saamine läheb hullult pikaks.
Sellegi poolest olen läinud seda teed ja kütuse pealt hoian siis oma sandikopikaid kokku.

Ja üks huvitav kõrvalnäht mu valitud factioni valimisega on ka see, et ma olen nüüd territooriumil, kus ma alustasin, hostile icon_biggrin.gif

---
Ega seal regioonidel ometi mingeid piire pole icon_question.gif Ma üritan oma HQ-sse jõuda, aga kõik waypoindid, mis on selle ala sees, ütlevad, et ei saa määrata waypointi vms.. või oli route unavailable. Kõlab ebaloogiliselt.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laiakas
HV vaatleja
Laiakas

liitunud: 17.01.2015




sõnum 16.12.2015 00:56:16 vasta tsitaadiga

Horizons peal ja Lihtsalt ÜliPro icon_smile.gif Panin vägisi kinni, muidu näpin hommikuni icon_razz.gif

_________________
Elite on Elite
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrogenum
HV vaatleja
Nitrogenum

liitunud: 31.08.2007




sõnum 16.12.2015 14:28:51 vasta tsitaadiga

Alustan täna mängimist - soovitusi?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laiakas
HV vaatleja
Laiakas

liitunud: 17.01.2015




sõnum 16.12.2015 14:38:13 vasta tsitaadiga

Juutuubik ja õppevideod. Siis õppetsenaariumid. Hästi palju kannatlikust. Midagi ruttu ja kergelt ei saavuta icon_smile.gif Kris1 just jagas natsa ülalpool korraliku portsu soovitusi.
_________________
Elite on Elite
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-day
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2015 14:54:57 vasta tsitaadiga

Alustasin paar päeva tagasi. Ei ütleks et midagi keerulist on, ise jäin hätta dormant bounty eemaldamisega(7 päeva), google aitas. Vulture sain kätte mingi 10 tunniga, järgmiseks tuleb fer der lance vms. Sõtuvust tekitav mäng, soovitan. Mängus olen Rigid Carpace, kes tahab see lisab
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2015 15:07:07 vasta tsitaadiga

Ma leidsin ka endale sihi.. kuna mäng ise ei paku ühtegi icon_razz1.gif
Tahan Imperial Clipperi kunagi soetada.
Kuna mu standingud on aeglased tõusma, siis väga palju midagi unlockinud pole, sõidan endiselt Viperiga ringi, mida timmin aeg-ajalt. Nav beaconite juures käin raha teenimas.

Nimi on Commander Darklight.. fail nimi, kuna ma ei teadnud, et iga lendur on Cmdr nagunii icon_confused.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laiakas
HV vaatleja
Laiakas

liitunud: 17.01.2015




sõnum 16.12.2015 19:27:15 vasta tsitaadiga

Nagu päkapikud käiksid icon_biggrin.gif No kas pole magusa hinnaga? icon_razz.gif

_________________
Elite on Elite
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 04.04.2002



Online

sõnum 16.12.2015 19:39:26 vasta tsitaadiga

Laiakas, nagu jackpot icon_lol.gif Saan ise ka lõpuks vast Horizons-i ära laetud, Elioni 12/1 ühendusega kulub terve igavik selleks, siis saab uudistada.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laiakas
HV vaatleja
Laiakas

liitunud: 17.01.2015




sõnum 17.12.2015 22:08:22 vasta tsitaadiga

Päris laheda väljanägemisega planeet. Panin pinna poole natsa suure vungiga ja pühkis protsendi kaitset maha icon_razz.gif
Kes teeb targaks? Rescue Mission. Noh, et mingi Hiero vedeleb päästekapsliga kuskil planeedil ja otsi ta üles. Juutuubikus normaalset videot ka ei leia. Seal lendlevad baasist natsa eemale siis potsatavad suvalt maha ja bagiga sõidavad, jälle suvalt, kuni radari peal päästekapsel pinisema hakkab. Täpselt sama tegin. Bagitasin ennast siniseks, peale igasugu asteroidide ja muu sellise prügi, ei pinise mu radar millegi peale. No kuidas seda Rescue Bod´i leida?

_________________
Elite on Elite
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2015 14:20:55 vasta tsitaadiga

Läks mul see alguse tuhin üle ja rohkem ei paku huvi. Mingit sisu minu jaoks pole sel mängul.
Tegemist esimese mänguga, kus sain oma X52 Pro'd täies mahus kasutada, mis oli väga äge, aga puht selle pärast mängima ei jää.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2015 16:46:14 vasta tsitaadiga

sirius4k, äkki räägiksid lähemalt, siis teavad teised ka, millega nad võivad ühel hetkel silmitsi seista. Minul endal on hetkel kuri plaan see mäng soetada.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2015 17:11:53 vasta tsitaadiga

Mäng näeb väga hea välja. Esialgu selle wow-effekti õnge läksingi icon_razz1.gif
Parima mängu elamuse saad HOTAS-st kasutades. Joystickuga ei pruugi päris sama olla. Endale on Saiteki X52 Pro ja äärmiselt äge on lennata sellega. Nüansid jäävad mingi aeg käppa, mis peale läheb veel paremaks.
Hullult suur galaktika

Aga esiteks on see äärmiselt algajavaenulik mäng (Selle vastu aitavad loendamatul hulgal YouTube videosid ja rahvas siin). Ma arvasin, et EVE Online on kirves, aga selle kõrval oli see täitsa mõistlik. X seeria on siiski veel omakorda hullem Elite'st selles suhtes.
Teiseks, kuna sellel storyt ei ole, millega alguses halvem osa selle najal ära teha, siis on mäng nullist kohe räme grind. Ma olen harjunud ja ka meeldib, et see tuleb hiljem, kui mul juba midagi olemas on.
Missioonid on täitsa suvalised, mis ei vii sind kuhugile. Progressi mõistes, kuna seda ei ole. Küll saad factioni gaini, või lossi. Siin on jälle see, et kui just siuke konkreetne transa missioon ei ole, siis tõenäosus, et algaja piloot oma targeti üles leiab kosmosest, ei ole just ülemäära suur.
Räägivad, et player driven universe.. Tegelikult on see suht nõrk. Power Play featuur on mängus, kus sa, mingi factioniga liitudes, saad mõjutada mingil mikroskoopilisel määral, mängus esinevate factionite edu ja allakäiku KUI sa üldse oma factioni HQ-sse jõuad.
Kui sa alguses oma algaja laevas, Sidewinderis, ringi kihutad, siis on võimalik, et mõni päris kõva NPC interceptib sind ja laseb puruks. Materiaalselt sellest väga palju kahju ei ole, kuna saad uue samasuguse laeva alla 20 krediidi, aga ikkagi. Rikub mänguisu ära alguses.
Laevade kogus on võrdlemisi piiratud ja kuna kõige parem laev on jutu järgi Viper, mille saab väga lihtsalt kätte, kui sa oled aru saanud, kuidas raha saada, siis sa saadki oma hea laeva kohe kätte ja siis on.. mis nüüd ? See maksab midagi üle 130k vist + moodulid ja järgmised, suuremad, laevad on juba paarikümnetes millides. Mulle ei istunud see, et kui olin oma Viperi ära kitinud ja siis peaksin lampi asju tegema, et näiteks 54m kokku saada.

Ise maksin mängu eest mingi ale ajal ainult 10€, seega ma ei ütleks, et see maha visatud raha on. Täis raha ei maksaks ja ammugi ei maksaks uue expansioni eest ~54€ icon_eek.gif
Mingi diiliga saad selle mängu, siis soovitan ära proovida.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2015 17:31:25 vasta tsitaadiga

mängu parim laev pole kindlalt viper.... pigem vulture mis on 4,5 milli ja upgraded 10 milli.
aga siiski ise ostsin pythoni mis 55 milli ja upgraded kuskil 70milli mis on veel funnim ja sulatab ikka korralikult teisi...
paljudele meeldib ka anaconda mis maksab juba 150 milli ja upgraded 100 milli...
storyt tõesti ei ole ja misioonid on suht lamp. kui trade ja mining ka ei huvita siis jääb üle ainult bounty hunt mida isegi teen koguaeg.
mäng on tõesti nii raske alguses et ma olin 2x äärepealt quitimas esimese 10h jooksul. jumal tänatud ,et ma seda ei teinud nüüd naudin täiega. peagi 100h täis tiksund:)
mäng maksab g2a mingi 19 euri seda on ta väärt kindlalt... kuumaksu ju ka pole mängid nii kuidas jaksad.
arvan ,et üksi muutub vb tõesti ruttu igavaks kellegagi koos teisi tappa on küll suht decent fun.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2015 21:37:41 vasta tsitaadiga

Steami jõulumüük suhteliselt hale, aga Elite: Dangerous on vähemalt -50% (hiljuti vist anti veel odavamalt ära, aga siis ma magasin maha). Selle raha eest on seal mängu küll nagu ma aru sain - ostan ära.
_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2015 11:23:16 vasta tsitaadiga

Seda puhku -50% jah, eelmine kord oli -75%. Ma siis otsustasingi ära võtta. -50% kärab kah.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2015 15:02:56 vasta tsitaadiga

Ma saan paari kuu pärast alles mängida seda, on mõtet hetkel ära võtta või on lootust mingi kampaania korras isegi odavamalt saada kui 13,50€?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Elite: Dangerous mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.