Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Uncharted 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007




sõnum 10.09.2021 23:48:47 Uncharted 4 vasta tsitaadiga

link :: Uncharted: Legacy of Thieves Collection brings A Thief's End and Lost Legacy remasters to both PC and PS5

Uncharted 4: A Thief's End and spinoff Uncharted: The Lost Legacy are getting a remaster, bundled together as a pair in a new Legacy of Thieves Collection that's coming to PC as well as PS5.


Link


https://kotaku.com/the-uncharted-series-is-coming-to-pc-1847646607
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 02.01.2022 21:26:36 vasta tsitaadiga

On keegi kuulnud, et millal siis pc launch peaks olema?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rain69
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2002




sõnum 02.01.2022 23:17:11 vasta tsitaadiga

Sharing the news in a new trailer, PlayStation has revealed that Uncharted: Legacy of Thieves will be available on PS5 from January 28, 2022, with a PC release due at an unspecified date later that same year.https://screenrant.com/uncharted-legacy-thieves-ps5-pc-release-date/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010




sõnum 19.10.2022 15:07:17 vasta tsitaadiga

Täna pidi välja tulema tuli siis või mitte icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2022 18:57:20 vasta tsitaadiga

ju ta vist tuli. Thief's endi tegin läbi pc peal, eile lõpetasin. Mulle igatahes meeldis ja profiilimasinaga jooksis väga kenasti.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 25.12.2022 12:06:12 vasta tsitaadiga

See Uncharted seeria on ikka selline jama. Peaks poole lühem olema. See algas tugevalt selle vangla teemaga ja päris hea ajend stoorid l6puni teha. Aga kuskil poole peal tegi see k6ik 180 pöörde. Ja k6ik muutus jamaks. Ja l6puks naasevad tühjade kättega nagu kolm eelmist osa.
Tegelased ka k6ik palju vanemad. Üks vist isegi seal 70 kandis. Ja see vana peer ronib sama moodi mööda seinu ja s6rmede pealt hüppab meetri kagusele. Ja siis see rambona ka veel v6itleb, tulistab ja ronib nagu peategelane.
Klaveri ja hiirega tegin läbi. Ja tulistamine tundus väga vilets, mingi rändom möödalaskmis sitt sisse progetud. thumbs_down.gif
Reviividest lugesin et see pidi nagu teistsugune olema kui eelmised osad. Aga ma ei näinud midagi. Jah stoori algas tugevalt aga see kukkus kolinal ja mihkel bay jobu äktsion hakkas pihta. Ja liiga palju seda k6ike, pidanuks max 10 chapterid olema. thumbs_down.gif

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 27.12.2022 20:16:27 vasta tsitaadiga

Võtsin ka ette. Piraadi temaatika ja aardejaht jne tundub iseenesest väga huvitav. Esimesed 10 chapterit tehtud ja ausalt Madagascar tundus jubedalt venima. Sõida pikalt mingite tornide vahet, peatu, tapa hunnik mobe ja sõida edasi.
Hiirega sihtimine on tõepoolest suhteliselt kohutav. Kohati on väga raske kellelegi pihta saada ja see rikub tohutult üldist mänguelamist. thumbs_down.gif

Frame pacing vms tundub ka kohati kahtlane. Vaatad küll, et mäng jookseb ~120fps aga pilt pole nagu sujuv. Võib-olla selles, et taustal käib mingi laadimine. Veider igatahes.

Üldiselt siiski mänguga hetkel rahul. Eks vaatab, mis arvamus lõpus on. Pole kunagi ühtegi Unchartedit mänginud ja ei tea sellest mitte midagi peale nime (ah jaa, filmi olen ka näinud icon_smile.gif )
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Uncharted 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.