Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Hp pavilion dv6500 heli probleem! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
deferender
HV vaatleja

liitunud: 27.09.2009




sõnum 17.03.2014 18:45:35 Hp pavilion dv6500 heli probleem! vasta tsitaadiga

Inimene pöördus minu poole probleemiga, et ei tule laptopist heli. Laptopiks Hp Pavilion DV6500! Ma arvasin kohe, et kindlasti heli draiverid puuduvad või vigased, täpselt nii oligi puudus helidraiver. Sai siis need peale pandud ja windowsiks on vista 32 bit. Driver võetud siit audio alt http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/s...roduct=3380544 ja nimetus Realtek High-Definition Audio Driver 2008-03-31 , Version6.0.1.5548 A, 18.28M! Ei tule heli kõlaritest, panin kõrvaklapid ka järgi ja ikka ei tule heli. Ja avastasin, kui ma helistasin skypes sinna arvutisse, siis mina oma lauaarvutist läbi mikri klappide kuulen kuidas selles laptopis inimene räägib minuga läbi mikri.Aga tema mind ei kuule. Ja samal ajal, kui kõne kestab ja laptopist panna muusika käima, siis ma kuulen seda muusikat oma klappides aga laptopi kõlaritest ei tule muusikat.On kellelgi old sama mure ja ehk oskab keegi aidata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 18.03.2014 02:06:48 vasta tsitaadiga

Lõhnab riistvaralise probleemi järgi. Ilma arvutit laboris laiali lammutamata ei oska midagi öelda.

Mis ma teeks, ma lammutaks arvuti laiali ja uuriks ostsilloskoobiga, kas helikivi pealt tuleb helisignaal välja.

Parem proovi mõne usb helikaardi jullaga. Selliseid mõtlen: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Helikaardid/219475/
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Hp pavilion dv6500 heli probleem!
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.