Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Rauafoorum »  Pildi viskab mustaks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
lauripoiss
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2004




sõnum 26.02.2014 10:38:01 Pildi viskab mustaks vasta tsitaadiga

Mure selline, et masin viskab vahepeal pildi mustaks. Sisuliselt lükkab mõlemad monitoridel signaali välja. Videokaardil on taga kaks monitori. Nii palju olen suutnud tuvastada, et enamasti juhtub seda browseris video mängimisel ... webi background video, youtube, vimeo need on olnud juhused, kus video mängib ja on pildi mustaks visanud. Browseriks Chrome. Heli jääb samal ajal aga mängima. Aga kuna pilti ees pole siis ainuke asi mis ma teha olen saanud on külm reset. Kahtlustanud olen et tegu videokaardi jamaga samas kõiki muid videosi näitab ta probleemivabalt. Samuti ei esine seda viga mängude ajal.

Videkaart on AMD Radeon HD 6800

Mis ma vahepeal teinud olen kuid probleem on jäänud:

- seose väikse upgradega läksin win7-lt üle win8-le ja SSD kettale.
- teinud korraliku kõvaketta ja videokaarti testid siis pilti mustaks ei visanud.

Äkki keegi oskab juhendada kuidas kasvõi seda viga kuidagi träkkida. icon_smile.gif Või on muid paremaid nõuandeid.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 27.02.2014 11:05:38 vasta tsitaadiga

Tihti on põhjuseks ülekuumenev videochip, tavaoludes on koormus väike ja kivi toodab sooja vähe, niipea kui viskad räige video peale, kooleb pilt minutitega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011




sõnum 27.02.2014 11:26:01 vasta tsitaadiga

Kahtlane, et browseri video rohkem koormust tekitab, kui normaalne PC mäng. Samas, mis mänge sellega mänginud oled?
_________________
pWn
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonis454
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2010




sõnum 27.02.2014 11:35:05 vasta tsitaadiga

Kunagi oli samasugune probleem, reinstallisin drivereid 2-3 korda ja imekombel probleem kadus.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauripoiss
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2004




sõnum 09.07.2014 16:43:51 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt tänase seisuga on lugu nii, et olen Win 7-selt läinud üle Win 8 peale ... mure pole kadunud. Suva hetkel ikka pilt lendab lampi mustaks... monitorid justkui lükkavad signaali välja... muss jääb mängima klaviatuur ei reageeri ühelegi nupule. Ainult reset aitab. Ma hea meelega ostaks uue graafikakaarti... aga kahtlustan hullemat, et selle asja tingib ikkagi emaplaat.

Hetkel on emaplaat muidu Gigabyte GA-Z68X-UD3-B3 ja graafika AMD Radeon 6800 HD ... oskab keegi soovitada sellele emaplaadile sobivat graafikakaarti mis oleks kas siis parem või samaväärne. icon_smile.gif Ühendused võiks olla 1-DP ja 1-DVI või siis 1-HDMI ja 1-DVI icon_smile.gif Tänud!

Leidsin ka sarnase mure aga lahendust väga seal välja ei pakuta. Lisaks mu kaart pole overclockitud.
http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-1647214/amd-radeon-6800-randomly-crashes-black-screen-wonky-sound-reproduceable-error.html
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fortran
HV kasutaja
Fortran

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2014 01:32:22 vasta tsitaadiga

Aga kas oled veendunud, et viga pole ülekuumenemises (nagu eespool pakuti)? Tegu on kaardiga, millel on aktiivjahutus, seega üritaksin esimese variandina vaadata, kas kaardi ümbrus vajab tolmupuhastust.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2014 01:43:08 vasta tsitaadiga

tuttav mure...endal oli ati 6870 ja pmst sama jama...mängud ja filmide vaatamisega probleeme praktiliselt ei esinenud aga youtube jms browseris videod panid tihti pildi tasku...heli oli edasi,võid proovida youtubis hardware acceleration-i disablebist,võibolla on kasu

endal lõppeski jama sellega et müüsin selle poolpiduse ati 6870-ne maha ja panin asemele nvidia gaardi ja jamad kadusid

ise ülekuumenemise välistaksin,tundub vägagi sarnane jama selle seeria ati kaartidele,muidugi võiksid täpsustada millise tootja jms kaart sul on icon_wink.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauripoiss
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2004




sõnum 10.07.2014 08:13:51 vasta tsitaadiga

Ülekuumenemine see olla ei saa jah... olen käivitanud 10 kordi mingeid eriti hard testes sellele kaardile... seal probleemi ei esinenud. Samas mängude ajal pole kordagi ka kaart saba andnud. Aga sain enda jaoks pildi selgemaks. Oskab keegi aga soovitada mõnd samaväärset või paremat graafika kaarti. Emaplaat siis Gigabyte GA-Z68X-UD3-B3 ... läheks täna endale uut kaarti vaatama sest tööd teha on juba pea võimatu. icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2014 23:50:42 vasta tsitaadiga

flashi arendus käib juba aastaid nii ,et võetakse bugid ning pannakse peoga juurde.. mul on igapäevaseks kasutamiseks vana masin kus p4 3ghz + pci s LE6200. muidu on masin vaikne ja rahulik aga kui avada brauser, kus on vähemalt paar flashi hüpikut, täitb ruum väga kiirelt ventilaatorimürinaga..
hardware acceleration võib kohati abiks olla.

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Rauafoorum »  Pildi viskab mustaks
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.