Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Tänasest saavad EMT kliendid tellida oma internetipaketile lisamahtu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 06.09.2013 16:40:33 vasta tsitaadiga

Ärge nüüd kaklema selle väikse asja pärast kah minge icon_smile.gif . Kus on olemas kaabel ja on olemas kaablivõimalus, eks seal on kaabel. Kus aga kaablivõimalust pole, siis seal elatakse "läbi õhu", nimetagem seda siis mobiilseks netiks, WiFi-ks või WiMaxiks või veel moodsamalt, 24GHz-i peal töötavaks P2P Air Fiber-iks. icon_cool.gif

PS: Mina ise iseklikult kaablit ei taha seetõttu, et mul pole mingit tahtmist seinu-põrandaid lõhkuda icon_smile.gif , et siis sinna sisse kaablikarpe ja kaableid laduda ning siis korterit remontima hakata icon_smile.gif . icon_cool.gif Tegelikult paljude moodsate majade probleem - ilma lõhkumata ja remontimata ei vea mitte mingit kaablit kusagile.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.09.2013 19:05:33 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Ärge nüüd kaklema selle väikse asja pärast kah minge icon_smile.gif . Kus on olemas kaabel ja on olemas kaablivõimalus, eks seal on kaabel. Kus aga kaablivõimalust pole, siis seal elatakse "läbi õhu", nimetagem seda siis mobiilseks netiks, WiFi-ks või WiMaxiks või veel moodsamalt, 24GHz-i peal töötavaks P2P Air Fiber-iks. icon_cool.gif

PS: Mina ise iseklikult kaablit ei taha seetõttu, et mul pole mingit tahtmist seinu-põrandaid lõhkuda icon_smile.gif , et siis sinna sisse kaablikarpe ja kaableid laduda ning siis korterit remontima hakata icon_smile.gif . icon_cool.gif Tegelikult paljude moodsate majade probleem - ilma lõhkumata ja remontimata ei vea mitte mingit kaablit kusagile.


No sellepeale peaksid mõtlema siis kui on tulekult kapitaal remont et seinad voolikuid täis toppida kust siis juhtmetega möllata.
Mul käis kõik päranda ja seina vahelt või siis põranda alt kodus. Sõber mustamäel sai korteri ja tegi kapitaal remondi, kus siis lasi kõik juhtmed ümber vahetada ja läbi plastik torude. Juhul kui on vaja uuesti juhet vedada siis on see järgminekord lihtsam.

Mul kodus on see kuni 12mb elioni kaabel aga kuna mul ei olnud arvutit vahepeal siis sai läbi mobiili asju ajatud ja asju tiritud.

Mu emti paketis on aint internet mis on mingi XS ehk siis kõige madalam mis olla saab ja kõned ja sms tulevad arvele juurde. 54mb Net on küll liiga vähe ja ma siis ka juba mõtlesin sellepeale , aga kuna ma tõesti ei kasuta netti telefonil palju ja enamusajast saand ma naguinii wifi-le ligi siis otsustasin selle peale. Nüüd aga peaks minema õiendama kui sellise uudisega välja tuldi kus aint 2 euro eest saab 4000 korda rohkem andmemantu ja ma maksan 5 euri selle eest ka veel.

Üldjuhul võiks Elion mul ka koduse netti 50mb peale panna kuna hind on sama mis mu sellel kuni 12mb aga ma ei saa aru nende põhjusest miks nad ei suuda seda panna. Kui mul tuleb see kuni 12mb väga stabiilselt nende vanade kaablite läbi mis majas sees on, siis miks kiiremini ei saa tulla ? Pealegi mul on 2 uut maja, maja kõrval milles on sees see 100mb, siis veel minu maja kõrval on üks vanem maja mille vahe minu majaga on miski 10cm maks ja on minu majast oma 2 korda vanem ja seal on sees see 100mb. Pluss pisut kaugemal on veel vanem maja kus on ka see 100mb ühendus sees. Ei saa nagu olla kinni selles, et mu majas on vana süsteem ja ei lase kiiremat läbi vms. Kui on miski alajaama teema siis on ju see ka nende keiss see süsteem ära vahetada kuna eraisikud ei tohi näppida neid süsteemi karpe. Maja ühistu ju ka ei tohi iseseisvalt midagi näppida neis elioni karpides. Mul on kodus cat5 kaabel ja tuttavad elektrikud kes mul hetkel just vedasid ühe elektri juhtme tuppa rääkisid ka et peaks nagu see 50mb tulema läbi ilma probleemideta.

See kõik ajab nii närvi kuidas lihtinimesi üle lastakse. Just sellepärast et ma pean maksma oma ühenduse eest hinda mille eest peaks saama 50mb alla ja 10 üless. Mind see alla kiirus väga ei huvitagi, kuid oleks tore kui saaks üless laadimis kiirust juurde, mis peaks oluliselt paremaks tegema netis mänge mängida nagu bf3 ja muud mängud kus ping peaks paranema sellega.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 06.09.2013 19:25:13 vasta tsitaadiga

lopes39: Vaata, kapitaalremont ja kaablivärk on tore värk küll, aga pole veel näinud ehituspoodi, kes mulle igasugu ehituskraami tasuta näppu annaks. icon_smile.gif Ja kui hakata ainult mingi mõne kiirema biti pärast mingeid sajalisi eurosid kulutama kapitaalremondiks, siis selle neti-biti maksumus lendab mõttetult kõrgele taevasse. icon_smile.gif

Ja veel, võib ju planeerida neid kaableid kuidas tahes, alati jääb üks - see kõige olulisem puudu ja siis veetakse ikka mööda tuba mingit kaablikera. icon_smile.gif Reaalne elu ja väga paljude tuttavate juures ära nähtud, et teeks korteris mõne väikse muudatuse, aga ei saa, mingi kaablipesa asub mittesobivas seinas. icon_smile.gif Ja siis sebitakse poodi, et järjekordset pikenduskaablit osta ja siis rallitakse mööda kapipealseid ja voodialuseid, et kuhugile see kaabel ära paigutada. icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klf
HV vaatleja

liitunud: 08.03.2005




sõnum 06.09.2013 21:12:12 vasta tsitaadiga

Oli ennem uudis EMT ja Elion samas kontoris vms. Loogiline oleks, kui mobiilioperaatorid hakkaks pakkuma teenust üle vase, s.t. network extender või misiganes nimetusega karbike koju. Kasutaja jaoks pole ju vahet kas toru on üle mobiili või wifi AP. Selle asemel, et stagneeruda mingil gigabait/euro tasemel, saaks arendada orgaanilise tugivõrgu tarbija kulul ja soovidest lähtuvalt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 06.09.2013 22:50:23 vasta tsitaadiga

Üks pisike tibatilluke asi veel, kui jutt juba läks igasugu kaablikarbikute ja kaablitorude paigaldamisele - nimelt see, et tihti unustatakse suures tööhasardis ära selline asi nagu ehitustolm ja siis hiljem imestatakse, et miks küll moodne tehnika seda ehitustolmu paksult täis on ja siis tehnika ei saa korralikult töötada. icon_razz1.gif

Viimatinähtu oli siis monitor-televiisor mis isegi seest oli ehitustolmust paksult valge ja näitas selgelt, et taas oli tehtud ehitus-remonditöid korteris kus tehnika juba ees olemas oli. beer_yum.gif
---------------
PS: Mul pole keeblite vastu midagi, küll olen ma arvamusel, et kaabel oli tegija aastal 2003 icon_smile.gif , kuid aastal 2013 on tegijad juba juhtmevabad ühendused.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaNeT
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004




sõnum 06.09.2013 22:56:00 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:

---------------
PS: Mul pole keeblite vastu midagi, küll olen ma arvamusel, et kaabel oli tegija aastal 2003 icon_smile.gif , kuid aastal 2013 on tegijad juba juhtmevabad ühendused.


See on küll natukene lühinägelik, niipea need kaablid ei kao kusagile, näiteks kortermajas wifi levimise probleemidega maadeldes selgus tõik et ees on ootamas juba 30 erinevat wifivõrku, selge on see et need segavad üksteist. Seega tuleks alati kui vahetatakse välja näiteks elektrikaablid paigaldada ka uued võrgukaablid.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2013 07:31:31 vasta tsitaadiga

Kuskile pead ikkagi juhtmevaba ülemineku tekitama, sest tahvel või telefon CAT5 otsas näeb suht kummaline välja. Pigem olgu ta siis juba tõesti otse masti küljes ja las operaator tegeleb infraga.

Arvestades kunagist 40-eegust megabaidihinda on 2€/2GB päris mõistlik. Eks tulevik selles suunas lähebki, et vajadusel ostad need ära ja tarbid ilma mingit paketti lisaks võtmata. Konkurents teeb oma töö.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 07.09.2013 22:23:23 vasta tsitaadiga

tahanteada, pmst. sa oled seda tüüpi inimene kes elab eluaeg ühes peldikus. Asjad lagunevad ja pleegivad. Ma teen umbes iga 10 aasta tagant mingilmääral remonti. Vahetan tapeeti või värvin seinu.

Kaabli vahetus oli mul oluline, kuna mul oli varem net vase peal mis koguaeg mädanes ja net ei olnud stabiilne. vahetasin eelmine aasta suvel cat5 peale ja nüüd on probleemi vabalt selle taga istutud. Mul on ka wifi ruuter mille taga on vahest läppar. Telekas ja telefon on ka wifi ruuteris.

Emt helistas mulle miski paar nädalat tagasi ja pakkus mulle seda kiiret 150mb netti 20 eurot kuus aga ma ütlesin ära, kuna see ei too mulle digitv pilti koju ja milleks mulle teist netti vaja lisa kuluks kui elion rahuldab allalaadimis kiirusega mu vajadusi. Jah üleslaadimis kiirus ei ole rahuldav. Kuna elionis on 50mb alla ja 10mb üless sama kuumaksega mis on kuni 12mb alla ja kuni 1mb üless, siis see ärritab mind küll, et ma pean maksma kuus seda sama summat aeglasema kiiruse eest ja kiiremat mulle ei anta.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2013 19:10:06 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Ärge nüüd kaklema selle väikse asja pärast kah minge icon_smile.gif . Kus on olemas kaabel ja on olemas kaablivõimalus, eks seal on kaabel. Kus aga kaablivõimalust pole, siis seal elatakse "läbi õhu", nimetagem seda siis mobiilseks netiks, WiFi-ks või WiMaxiks või veel moodsamalt, 24GHz-i peal töötavaks P2P Air Fiber-iks. icon_cool.gif
Katus on juba täitsa ära sõitnud?

Näita mulle, mis kuradi pidi peaks 24GHz signaal levima linnas, metsas jne?
Kui juba 2.1GHz (3.5G) peal on vahe kas puudel on lehed küljes või mitte, siis see heal juhul talvel vaid levib.

Või hakkame igasse hoovi 80m kõrgust masti püsti ajama?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 08.09.2013 19:11:56 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Ärge nüüd kaklema selle väikse asja pärast kah minge icon_smile.gif . Kus on olemas kaabel ja on olemas kaablivõimalus, eks seal on kaabel. Kus aga kaablivõimalust pole, siis seal elatakse "läbi õhu", nimetagem seda siis mobiilseks netiks, WiFi-ks või WiMaxiks või veel moodsamalt, 24GHz-i peal töötavaks P2P Air Fiber-iks. icon_cool.gif
Katus on juba täitsa ära sõitnud?

Näita mulle, mis kuradi pidi peaks 24GHz signaal levima linnas, metsas jne?
Kui juba 2.1GHz (3.5G) peal on vahe kas puudel on lehed küljes või mitte, siis see heal juhul talvel vaid levib.

Või hakkame igasse hoovi 80m kõrgust masti püsti ajama?
jah. Otsenähtavus on võtmesõnaks
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2013 01:58:41 vasta tsitaadiga

imelikud uudised. olin emtis, vajasin telefoni + neti paketti taskukohase hinnaga (teadsin juba ette, et hakkan seda netti kasutama läbi telefoni arvutis umbes 10päeva per kuu). emt hinnakiri ja tingimused olid täielik mäda, elisa aga pakkus täpselt kõike seda, mida mul vaja oli ning veel tükkmaad odavamalt ka. ei mingit idiootset piirangut, kiirus koguaeg nagu lubatud ja levi üle siiani pole pidanud kurtma. ühesõnaga, vähe naljakas lugeda seda lisamahu müümise uudist.
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
Kreisi kasutaja
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2013 09:44:00 vasta tsitaadiga

Endal moblas EMT 4G 10GB mahu piiranguga ja 100% kindel pole kas iga kuu ikka veab välja icon_biggrin.gif Elisa paketid on selles mõttes vähe kasutaja sõbralikumad.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 09.09.2013 11:05:02 vasta tsitaadiga

Saage aru, levi ja koormus on erinevatel operaatoritel kohati erinev. Mul näiteks Elisa 3G õhtuti täiesti koomas. EMT 3G sama kohapeal aga alati ~2mbit/s stabiilne nagu püsiühendus. EMT 4G aga 15mbit üles ja alla.
Selle põhjal, et ühes kohas levib üks paremini kui teine ei saa kohe operaatorit lõplikult maha kanda.


viimati muutis DVDRW 09.09.2013 11:11:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
Kreisi kasutaja
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2013 11:06:54 vasta tsitaadiga

Paraku operaatorid ei kontrolli takistusi mis jäävad masti ja kliendi vahele. Tuleb suur metallist konteiner või mitu ühe operaatori masti ette ja ongi mooz. Endal on EMT 3G ühendus kodus kiirem kui 4G. Vastavalt 13Mb/s vs 10.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 11.02.2014 11:07:41 vasta tsitaadiga

Krt mingi lambi process tõmbas mul downloadiga ühe ööga interneti mahu 30GB täis icon_eek.gif
NSA toimetab? icon_lol.gif
Katsetasin siis seda lisamahu ostu.
Modemi tarkvarasse saabus ka SMS, et limiit täis ja saada sõnum LISAMAHT 2GB, siis tuleb juurde.
Proovisin järgi, sekunditega oli nett jälle kiire ilma et peaks üldse disconnectimagi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2014 11:31:45 vasta tsitaadiga

NSA tekitaks ju ikka upload'i. Kui sind just hädasti inkrimineerida vaja pole.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.02.2014 11:42:04 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Krt mingi lambi process tõmbas mul downloadiga ühe ööga interneti mahu 30GB täis icon_eek.gif
NSA toimetab? icon_lol.gif
Katsetasin siis seda lisamahu ostu.
Modemi tarkvarasse saabus ka SMS, et limiit täis ja saada sõnum LISAMAHT 2GB, siis tuleb juurde.
Proovisin järgi, sekunditega oli nett jälle kiire ilma et peaks üldse disconnectimagi thumbs_up.gif

On täiesti võimalik, et mingid protsessid on tööle jäänud ning siis toimub pidev download edasi. Ning kestab senini, kuni keegi selle reaalselt ära katkestab. Kas siis omanik ise või siis ISP poolt.

OT: Selles suhtes on arvuti küljes olev USB-modem kindlam lahendus, kui ühenduse loomise (Dial-Up) proramm on kinni pandud, siis seda ühendust kuidagi jätkuda ei saa.
Ning EMT-i ka ei huvitanud, et seanss oleks lõpetatud ja siis nad vaatasid rõõmuga, kuidas su maht "täis tiksus" ning said sinu käest lisaraha endale juurde küsida. icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 11.02.2014 15:01:28 vasta tsitaadiga

Huvitav kuda need lisamahtu juurde tellivad kel pulk ruuteri küljes? Ruuteriga saab SMS-e saata/vastuvõtta?
Pulk ongi arvuti küljes kuna ruuteriga kehvem levi. Tegin korra disconnect ja reconnect aga download (upload 0kb/s) pani kohe täie rauaga edasi. ~15 mindiga oleks old see 2GB juba otsas. icon_razz1.gif
Panin ???dll.exe-le tulemüüris bloki peale, rahu majas.
Nad võiks selle mahu vaatamise kuidagi mugavaks teha. Päris tüütu on igakord EMT lehel mingit päringut selleks tellima hakata icon_rolleyes.gif
Mingi äpp mis näitaks palju veel jäänud on?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.02.2014 15:07:26 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Huvitav kuda need lisamahtu juurde tellivad kel pulk ruuteri küljes? Ruuteriga saab SMS-e saata/vastuvõtta?
Pulk ongi arvuti küljes kuna ruuteriga kehvem levi. Tegin korra disconnect ja reconnect aga download (upload 0kb/s) pani kohe täie rauaga edasi. ~15 mindiga oleks old see 2GB juba otsas. icon_razz1.gif
Panin ???dll.exe-le tulemüüris bloki peale, rahu majas.
Nad võiks selle mahu vaatamise kuidagi mugavaks teha. Päris tüütu on igakord EMT lehel mingit päringut selleks tellima hakata icon_rolleyes.gif
Mingi äpp mis näitaks palju veel jäänud on?

Surfport näitab, muide, seda, palju veel on järgi jäänud.
Ning osavamad "häkkijad-progejad" oskavad miskitmoodi ka arvuti abil seda SurfPordi näitu näha.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2014 17:33:53 vasta tsitaadiga

See teavitus, et maht täis, tuleb muidugi IGA päev saata icon_evil.gif
Jaanuari kuus tuli mul sõnum näiteks 24, 26, 27, 27, 28, 29 ja 30- kokku siis 7 sõnumit icon_neutral.gif

_________________
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011




sõnum 11.02.2014 17:49:34 vasta tsitaadiga

Mul mingi vana 500mb ja u 5 euri maksab. Vaatasin seal uuemaid pakette ja 1,5 gb maht on alla 7 euri, aga kiirused on jube aeglased, 3 alla ja 1 üles. Praegu saan alla üle 7 mb/s, kui hea levi. Teab keegi midagi kommenteerida?
_________________
pWn
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Tänasest saavad EMT kliendid tellida oma internetipaketile lisamahtu mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.