Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Vana kõvaketas uude arvuti,windows 7 crashib laadimisel,abi ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LauriMae
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2011




sõnum 09.02.2014 14:25:09 Vana kõvaketas uude arvuti,windows 7 crashib laadimisel,abi ? vasta tsitaadiga

Tervist
Selline mure et sai kõvem ja võimsam lauaarvuti sebitud(ilma kettata) ja sai vana kõvaketas sisse visatud,aga kui windows laadima hakkab crashib ja arvuti teeb restarti(windows 7)
Peale restarti on valik,kas start windows in normal mode,ehk normal mode panna crashib,ja teine võimalus mis arvuti annab on et disk restore või mingi muu asi,ja see viskab ka errori ette,unknown error.

Seega on keegi targem ja oskaks aidata ? Kas tuleb format teha ja puhas windows peale lasta ? Mida ise eriti teha ei tahaks kuna kettal on palju minule hindmatuid faile,pilte jne asju.

Ehk on mõni muu võimalus,oleks väga väga tänulik kes oskaks aidata. icon_smile.gif

_________________
The best revenge is massive success.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 09.02.2014 14:41:59 vasta tsitaadiga

Ega väga ei ole.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2014 15:09:30 vasta tsitaadiga

Oleks ju võimalik arvuti restart välja lülitada.



Ja kui probleem on täpsemalt teada, siis W7 installiplaadi abil käsurealt see konkreetne draiver (võimisiganes) välja lülitada.
Võib abi olla, võib mitte abi olla, lihtsam oleks ilmselt tõesti windows uuesti installida.

Aga need "hindamatud" failid võib ju kuhugi vasakule kopeerida näiteks CD-plaadi-Linuxi abil, mida saab edukalt kasutada ka USB pulgalt.
Kui ketta lõpus on piisavalt ruumi, saab lausa sinna teha eraldi partitsiooni nende päästmist vajavate failide jaoks.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2014 15:11:18 vasta tsitaadiga

Windowsi install on seotud selle riistvaraga, mille peale ta installitud on. Restartide väljalülitamised kasu ei too, kui sul on uus arvuti, siis pead ka windowsi uuesti peale laskama. (saab ka teisiti, aga kuna sa sellist asja juba ise ei tea, siis selle tegemine oleks eeldatavasti keeruline)
Hindamatud failid saab ümber kopeerida kõvakettalt, on vaja ainult leida laenuks kas ketas või arvuti.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 183
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriMae
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2011




sõnum 09.02.2014 21:49:19 vasta tsitaadiga

Aitäh abi eest kõigile kes nägid vaevu aidata icon_smile.gif ,ega muud üle ei jäänud jah kui format ja uus install.
_________________
The best revenge is massive success.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2014 12:41:07 vasta tsitaadiga

Format ei pea tingimata tegema. On valik Upgrade Install. Vanad failid lükatakse Windows.old kausta. Üldiselt ma seda ei soovita, kuna clean install on parem valik, aga kui on ainult üks ketas ja pole ruumi andmeid ajutiselt kuhugi mujale tõsta, siis ajab asja ära.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Vana kõvaketas uude arvuti,windows 7 crashib laadimisel,abi ?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.