Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Mobiilis interneti kiirus 1 Mbps: kas see on piisav? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rein113
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2008




sõnum 31.01.2014 21:21:45 Mobiilis interneti kiirus 1 Mbps: kas see on piisav? vasta tsitaadiga

Kuna mul reaalselt on interneti kiirus ca 5 Mbps, ei saa ma madala kiiruse võlusid kontrollida, siis kas keegi oskab kommenteerida, kas üldse on mõtet võtta 1 Mbps allalaadimiskiirusega mobiilse interneti paketti, kas sellega tänapäeval saab normaalselt netti sirvida?

Kas keegi kasutab sellist, ja kuidas on muljed?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004




sõnum 31.01.2014 21:25:08 vasta tsitaadiga

Sellest on küll ja küll..muidugi kui mingit full hd videot läbi youtube ei hakka vaatama.. icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 31.01.2014 22:09:25 vasta tsitaadiga

Elisa ZEN-i 1-megast kiirust olen kasutanud aeg-ajalt nii telefonis kui ka arvutis.
Ja kui superkiirelt faile kätte pole vaja ja netielu piirdub neti-ajalehtedega ning ainult raadio kuulamisega (mul tavapäraselt Vikerraadio) või ainult tava-kvaliteediga neti-tv (mul tavapäraselt ETV või ETV2), siis probleeme pole olnud, et kiirus liialt aeglane.

Aga kui midagi suurt hädavajalikku, suuremat, "tirida", siis on tihti kaval panna arvuti ööseks tirima ning ise samal ajal magada. icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 01.02.2014 02:37:40 vasta tsitaadiga

Kui skype kõnesid teha ei kavatse või voip'i kasutada, pilte üles laadida, siis on piisav. Ja alati saab ju hiljem parema paketi tellida, kui sellest väheks jääb.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 01.02.2014 02:39:18 vasta tsitaadiga

Mul oli alguses telefonis 1Mbit paket, kõik hädapärased asjad said aetud, aga kuna nüüd pakett läks natuke soodsamaks ja sain 3,5mbit paketi asemele. icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 01.02.2014 12:07:55 vasta tsitaadiga

Ma benchisin eile 18,5mbs...viska või elion minema. Tegemist 3aastat vana like paketiga, eeliseks piiramata kiiruse ülemine ots vs praegused handycapid.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2014 12:49:36 vasta tsitaadiga

1-megane on sobiv siis, kui kasutada vaid e-posti või mingit chatti. Veebi osas jääb tänapäeval juba väheks, kuna suur osa veebilehti on igasugu tilulilu täis topitud ega oma kõigele lisaks (normaalseid) mobiilseid versioone.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.02.2014 13:13:10 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
1-megane on sobiv siis, kui kasutada vaid e-posti või mingit chatti. Veebi osas jääb tänapäeval juba väheks, kuna suur osa veebilehti on igasugu tilulilu täis topitud ega oma kõigele lisaks (normaalseid) mobiilseid versioone.

Kõik sõltub sellest, kas ISP aeglase, 1-2mbit kiirusega paketi korral töötab ka lühiajaline (a 3-4sek.) SpeedBoost või mitte. icon_cool.gif
Näiteks Elisal töötab SpeedBoost nii 1Mbit kiirusega ZEN-i korral ja on nii 3-4Mbit kiirusega ja 2 megase Mint Lighti korral on see SpeedBoost kiirusega nii 7-8Mbit. Ehk siis koduleht laetakse arvutisse juba selle SpeedBoosti jooksul, mitte selle hilisema aeglase kiirusega. icon_wink.gif
Ja EMT-i Simpeli 1,5Mbit kiirusega töötas ka varasemalt selline SpeedBoost. Võib-olla töötab see praegugi. icon_cool.gif
---------------------------
PS: Sellised SpeedBoostid on graafilise analüüsi korral täiesti ilusti-kenasti näha.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rein113
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2008




sõnum 01.02.2014 13:15:31 vasta tsitaadiga

Hmm, kas see speedboost on teenusepakkuja nö tehniline soodustus? icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannp
HV kasutaja
jannp

liitunud: 07.06.2009




sõnum 01.02.2014 17:08:55 vasta tsitaadiga

Mul on ka EMT 1 megane mobiilne nett ja speedtesti tehes on pool testi 3-4 mega peal ja siis langeb 1 peale tagasi.. See 1 megane on muidugi ajast ja arust kuid YouTube saab rahulikult vaadata ja uued paketid on liiga väikse mahuga.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 01.02.2014 18:22:16 vasta tsitaadiga

Ise olin aastaid Elioni 1/1 megase neti taga. Ajas asja ära alguses. Torrenteid sai kasutatud, samuti Emule, Kazaa, Limewire ja muudki. Rääkimata netis käimisest ja ka chattimisest. Lõpupoole jäi see 1 megane nett minu jaoks ikka üliaeglaseks. Sai vahetatud 12/1 Elioni neti vastu. Sellel on pudelikaelaks saanud 1 megane üleslaadimiskiirus.
Tulles teema juurde: omal telefonil ka 1 megane Elisa nett. Siiani ajab asja ära. Netis saab käia, lehti saab lugeda. Kannatab ka Youtube videosid mängida. Lisaks ka Google+ piltide üleslaadimine toimib kenasti. Siiani olen rahul.
Põhinetiks jääb 1 megane nett kindlasti väheseks tänapäeval.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rein113
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2008




sõnum 03.02.2014 20:54:08 vasta tsitaadiga

Mis hinna eest te 1Mbps netti saate? Kas keegi on ka äriklient? Ise olen hetkel Elisas, firmana.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Mobiilis interneti kiirus 1 Mbps: kas see on piisav?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.