Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Kaevuritele vajalikud lisakomponendid/tarvikud märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 23.05.2014 14:45:27 vasta tsitaadiga

Need on kallimad hinnad kui Charger, poolt välja reklaamitud hinnad. icon_smile.gif

Nö hinna-kiiruse suhtest võiks need ju etemad olla:
https://www.mining-asics-technologies.com/product/excalibur-4-asic-scrypt-miner-250-mhs-2-x-125-mhs/
http://www.bitminers.com/product/litecoin-miners/litecoin-ltm-x1-200mhs-rack-mount-miner-4u/

Shipping dated ja asjad peaks ka kenasti klappima. Iseasi, kas need lehed mitte scam ei ole.. pole ju reaalsest tootest ühtegi pärispilti, kõik on mingid arvutis valmis nikerdatud pildid..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannuest
HV vaatleja
sannuest

liitunud: 18.03.2006




sõnum 23.05.2014 15:28:12 vasta tsitaadiga

Minu poolt välja reklaamitud hinnad on reaalsed, e. odavamalt neid ei saa (kui just hulgi ei osta).
yerba kirjutas:
Need on kallimad hinnad kui Charger, poolt välja reklaamitud hinnad. icon_smile.gif

Hinna-kiiruse valemisse tuleks lisada veel difficulty ning kes kaevab rohkem münte, kas esimesed Zeusid, mis reaalselt kätte toimetatakse veel "madala" difficulty-ga või teadmata ajal välja tulevad excaliburid 50k+ difficultyga icon_smile.gif

yerba kirjutas:
Nö hinna-kiiruse suhtest võiks need ju etemad olla:
https://www.mining-asics-technologies.com/product/excalibur-4-asic-scrypt-miner-250-mhs-2-x-125-mhs/
http://www.bitminers.com/product/litecoin-miners/litecoin-ltm-x1-200mhs-rack-mount-miner-4u/

Shipping dated ja asjad peaks ka kenasti klappima. Iseasi, kas need lehed mitte scam ei ole.. pole ju reaalsest tootest ühtegi pärispilti, kõik on mingid arvutis valmis nikerdatud pildid..


Väljavõte Sinu jagatud lehelt, mis minus sügavat kahtlust tekitab (arvestamata minu huvisid Zeus-ide müügiga). TV shop? icon_biggrin.gif
tsitaat:
Buy one Excalibur Scrypt Asic miner and get the same Excalibur Scrypt Asic miner for free



Kahjuks tegeletakse väga palju scammimisega. Tean isegi ühte juhtumit, kus paluti eestis valmistada koduleht, mis petaks inimestelt raha välja kaevurite eest, mida pole olemas.

Offtopic: Ma ei ole müügiinimene, st. seda, et ma ei aja kägu, et selle arvelt ebaausalt teenida. Krüptovaluuta on minu jaoks fight-the-power meetod, millesse ma usun, seega on mul südametunnistus ka õhtuti magama minnes puhas, kui soovitan ASIC scrypt kaevureid osta A.S.A.P., et omandada tänasel päeval suurim reaalne eelis GPU kaevurite ees.
Hetkel on hinnad ka tõusutrendis nii, et kõik langeb huvitavalt kokku icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 23.05.2014 15:43:09 vasta tsitaadiga

Kogu austuse juures - kuidas siis Chargeri hinnad saavad odavamad olla - need ju on ka reaalsed hinnad siiski?

sannuest kirjutas:
Minu poolt välja reklaamitud hinnad on reaalsed, e. odavamalt neid ei saa (kui just hulgi ei osta).
yerba kirjutas:
Need on kallimad hinnad kui Charger, poolt välja reklaamitud hinnad. icon_smile.gif

Hinna-kiiruse valemisse tuleks lisada veel difficulty ning kes kaevab rohkem münte, kas esimesed Zeusid, mis reaalselt kätte toimetatakse veel "madala" difficulty-ga või teadmata ajal välja tulevad excaliburid 50k+ difficultyga icon_smile.gif

yerba kirjutas:
Nö hinna-kiiruse suhtest võiks need ju etemad olla:
https://www.mining-asics-technologies.com/product/excalibur-4-asic-scrypt-miner-250-mhs-2-x-125-mhs/
http://www.bitminers.com/product/litecoin-miners/litecoin-ltm-x1-200mhs-rack-mount-miner-4u/

Shipping dated ja asjad peaks ka kenasti klappima. Iseasi, kas need lehed mitte scam ei ole.. pole ju reaalsest tootest ühtegi pärispilti, kõik on mingid arvutis valmis nikerdatud pildid..


Väljavõte Sinu jagatud lehelt, mis minus sügavat kahtlust tekitab (arvestamata minu huvisid Zeus-ide müügiga). TV shop? icon_biggrin.gif
tsitaat:
Buy one Excalibur Scrypt Asic miner and get the same Excalibur Scrypt Asic miner for free



Kahjuks tegeletakse väga palju scammimisega. Tean isegi ühte juhtumit, kus paluti eestis valmistada koduleht, mis petaks inimestelt raha välja kaevurite eest, mida pole olemas.

Offtopic: Ma ei ole müügiinimene, st. seda, et ma ei aja kägu, et selle arvelt ebaausalt teenida. Krüptovaluuta on minu jaoks fight-the-power meetod, millesse ma usun, seega on mul südametunnistus ka õhtuti magama minnes puhas, kui soovitan ASIC scrypt kaevureid osta A.S.A.P., et omandada tänasel päeval suurim reaalne eelis GPU kaevurite ees.
Hetkel on hinnad ka tõusutrendis nii, et kõik langeb huvitavalt kokku icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannuest
HV vaatleja
sannuest

liitunud: 18.03.2006




sõnum 23.05.2014 15:51:08 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Kogu austuse juures - kuidas siis Chargeri hinnad saavad odavamad olla - need ju on ka reaalsed hinnad siiski?


Kõige lihtsam vastus on, et ei ole. Seetõttu ma ka rõhutasin enda esimeses postituses sõna "reaalsed" icon_smile.gif

Täiendavalt, oskan eeldada, et Charger tegutses oletatavate hindadega.

Kogu lugupidamine ka minu poolt bow.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Charger
HV kasutaja

liitunud: 12.08.2004




sõnum 26.05.2014 00:42:01 vasta tsitaadiga

Tere,

Jah, väike hinnakorrigeerimine oli. Sannuest hinnad on need millega klient neid kätte Eestis saama hakkab.

_________________
Respect,Please....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillZ
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2013




sõnum 26.05.2014 18:31:23 vasta tsitaadiga

Kel huvi GPUde või kaevuri vastu, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8165665#8165665
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 01.10.2002




sõnum 29.05.2014 12:33:58 vasta tsitaadiga

sannuest kirjutas:

....
Nädalapäevade jooksul jõuab teadaolevalt esimene Lightning Eestimaa pinnale ning siis on kõik reaalsed huvilised oodatud imeriista kaema icon_smile.gif
....


Kas homme saab siis juba näha? Nädal saab täis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2014 15:48:49 vasta tsitaadiga

keegi serveri toidet ka kasutab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 01.10.2002




sõnum 31.05.2014 15:54:18 vasta tsitaadiga

Mask kirjutas:
keegi serveri toidet ka kasutab?


http://www.spondoolies-tech.com/ oma ASIC kaevuritel juba sünnist saati. Nii 1x , kui 2x varianti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2014 16:26:27 vasta tsitaadiga

mõtlesin videokaartide toitmiseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 04.06.2014 13:24:25 vasta tsitaadiga

Kas see lightning töötab ning õigustab end igati nüüdseks?



sannuest kirjutas:
Tere!

Samuti pakkuda kõiki Zeus ASIC tooteid. Reaalsed hinnad on:

Blizzard | 1.2Mh/s 170
Cyclone | 18Mh/s 1400
Thunder | 36Mh/s 2600
Lightning | 72Mh/s 4800 - Hetkelise firmwarega kiirused 50Mhashi. Kodulehe andmed uuendatakse peatselt.

Eelised eestist tellimisel:
Hind sisaldab transporti ning tolli, USA-st tellides lisandub min. 20% hinnale veel otsa ning aega läheb vähemalt 2x kauem.
Kõikidele ostjatele 1 kuu konsultatsiooni ning juhendamist hinna sees.
Lisaks pakun soodsat majutust, fikseeritud kuludega, puhtas ning ventileeritud ruumis.

Lightning tarbib ca. 1kW/h. 24x1=24 / 24x30 = 720 / 720x12=8640kW/h aastas 8640x0,10€= 864€ aastane minimaalne voolukulu.

Nädalapäevade jooksul jõuab teadaolevalt esimene Lightning Eestimaa pinnale ning siis on kõik reaalsed huvilised oodatud imeriista kaema icon_smile.gif

ASIC-utega saab minu hinnangul väga tulusalt kaevandada kuni 6 kuud, kiirustage!

Sander 583 66 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3nthal
HV kasutaja
M3nthal

liitunud: 08.02.2003




sõnum 04.06.2014 21:27:47 vasta tsitaadiga

Mask kirjutas:
mõtlesin videokaartide toitmiseks.


Vaata scrypt masinate piltide alaosa, seal mõned on.

_________________
oooo
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 01.10.2002




sõnum 20.06.2014 18:47:35 vasta tsitaadiga

Väikse vaheuudisena, et KNC on suutnud esimesed 5 boksiga 3TH/s NEPTUNE mudelid ostjateni saata.
Pilti näeb ka siit


Kas nüüd see konstruktor kunagi makstud 10000 dollarit ja lisaks pstikulu ja euroopas ka käibemaksu täna väärt on, on juba iseasi. Soovitab ju tootja 2x1200W või 3x850W toiteplokki , seega veel lisaks umbes 500 eurot.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 20.06.2014 19:30:47 vasta tsitaadiga

Zeus asicutest juba mitu nädalat enam mitte kirjaridagi siin.. tekib tunne, et see oli üks paras Scam asicute värk.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2014 22:19:58 vasta tsitaadiga

Kellelgi siit oli antminer s2 400$ kupongi üle? Oleks huvitatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 01.10.2002




sõnum 24.06.2014 01:34:45 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
Kellelgi siit oli antminer s2 400$ kupongi üle? Oleks huvitatud.


Need mis kasutajal pmq üle olid, on tänaseks juba aegunud.

Ostsin täna ise https://bitcointalk.org/index.php foorumist 0.05BTC eest ja eelmise tuttava jaoks ebayst 50USD eest, sest bitmaintech jagab neid ostude eest kuidagi väga hilise nihkega.
Arvatavasti ma S2 omi uusi enam ei saagi ja tulevad kohe hoopis S3 kupongid, kuna S2 on müügis viimase partiina ja postitatakse neid ainult kuni selle kuu lõpuni.
S2 viimased kupongid peaksid kõik aeguma 27 juuni õhtuks , seega pead kiirustama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Charger
HV kasutaja

liitunud: 12.08.2004




sõnum 25.06.2014 14:07:32 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Zeus asicutest juba mitu nädalat enam mitte kirjaridagi siin.. tekib tunne, et see oli üks paras Scam asicute värk.


Tunne ei ole alati õige icon_smile.gif

Meie enda masin (Thunder) nüüdseks käes ja kõige rohkem oleme välja võlunud 32 Mh/s´i. Toiteid on 2x850w, miks just need, kuna need jäid eelmistest komplektidest üle.


_________________
Respect,Please....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 01.10.2002




sõnum 25.06.2014 14:37:20 vasta tsitaadiga

Charger kirjutas:

Tunne ei ole alati õige icon_smile.gif

Meie enda masin (Thunder) nüüdseks käes ja kõige rohkem oleme välja võlunud 32 Mh/s´i. Toiteid on 2x850w, miks just need, kuna need jäid eelmistest komplektidest üle.



Pildil kohe tuttav tunne, kruvikas pihku ja lahti kruvima, nagu iga hiina masinaga ikka enne kasutama hakkamist teha tuleb.

Sama olen teinud iga Antminer S2 kastiga, peale esimese polnud ühtegi, mis kohe kaevama läheks ja 100% korras oleks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Charger
HV kasutaja

liitunud: 12.08.2004




sõnum 25.06.2014 14:47:13 vasta tsitaadiga

Õnneks meil seda probleemi polnud, lahti tuli võtta, et saaks ühendada toiteploki.
_________________
Respect,Please....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 25.06.2014 15:10:38 vasta tsitaadiga

Charger kirjutas:
yerba kirjutas:
Zeus asicutest juba mitu nädalat enam mitte kirjaridagi siin.. tekib tunne, et see oli üks paras Scam asicute värk.


Tunne ei ole alati õige icon_smile.gif

Meie enda masin (Thunder) nüüdseks käes ja kõige rohkem oleme välja võlunud 32 Mh/s´i. Toiteid on 2x850w, miks just need, kuna need jäid eelmistest komplektidest üle.



See tunne tekib siis, kui nagu peaks kohe-kohe hea olema aga on nädalaid vaikus. Andnud siis teada. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 29.06.2014 15:18:06 vasta tsitaadiga

On siis praegu mõtet ASIC Scrypte kaevureid osta, või on rong juba läinud pidevalt suurema raskusastmega Litecoinis? Või on pigem X11 parem variant?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 29.06.2014 15:35:49 vasta tsitaadiga

Kõik oleneb sellest, mis Asic ja mis hinnaga.

Minul 5chip Gridseedid töötavad mai algusest. Kasumlikkus langeb iga päevaga. Ostu tehes oli tasuvust alla 150päeva. Nüüdseks tasuvus ehk ligemale 250 päeva. Ja see number on pidevas tõusus. Ilmselt väikese õnne korral saab aastaga tasutud.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 29.06.2014 16:24:12 vasta tsitaadiga

Aavo kirjutas:
On siis praegu mõtet ASIC Scrypte kaevureid osta, või on rong juba läinud pidevalt suurema raskusastmega Litecoinis? Või on pigem X11 parem variant?


Minu nägemus asjast: totaalselt läinud. Kulutatud summa tagasiteenimine pikeneb päris karmilt iga paari päevaga. Vt: https://bitcoinwisdom.com/litecoin/difficulty
Okei, üks asi on see, et kaevureid tuleb juurde nagu seeni peale vihma. Isegi rohkem. Teine kurvem tõsiasi on see, et näiteks LTC hind on üsna kenas langustrendis viimased kuud juba.. loogiline ka - mida rohkem kaevureid juurde tuleb, seda rohkem inimesi tahab oma kaevandatu võimalikult kiirelt rahaks teha, et investeering kaevurisse tagasi teenida.
Täiesti mõeldav, et sügise lõpuks on LTC Hashrate 10 GH/s juures ja hind dollari ringis. Sama ka teiste scrypt altcoinidega. Pole neil siiski tulevikku muuks, kui vahetuseks BTC vastu või müügiks.
Kaua selline eelmise aasta talve alguses alanud rahapaja hullus kesta ei saagi..
Olid head ja kenad ajad, kui veel videokaart au sees oli kaevandamisel. Nüüd aga - arvestades seda, et pole üldse keerukas soetada 10 000 eur omades riistapuud, mis teeb ära 200-300-400 videokaardi töö, siis on tõesti kaevandamise kasumlikkusega - nägemist..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 29.06.2014 16:49:32 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Kõik oleneb sellest, mis Asic ja mis hinnaga.

Minul 5chip Gridseedid töötavad mai algusest. Kasumlikkus langeb iga päevaga. Ostu tehes oli tasuvust alla 150päeva. Nüüdseks tasuvus ehk ligemale 250 päeva. Ja see number on pidevas tõusus. Ilmselt väikese õnne korral saab aastaga tasutud.

Ma ei ole veel aru saanud, mis vahet tavalisel ASIC Scrypt kaevuril ning gridseedil on?

Kasumlikkuse poolest on see päris suhteline ma ütleks, kuna müntide hinnad võivad ju alati tõusta, seejuures kasumlikkus samuti tõuseb.

Ennast huvitab Zeusi ASIC kaevurid, kuid kaalun hetkel kas neid on mõtet osta või pigem osta kohe mündid ning hoida neid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 29.06.2014 20:05:19 vasta tsitaadiga

Hea küll, minu mõtted selles osas:

1) Minerite ostmine - ei oma mõtet, kuna väga tõenäoliselt sa ei teeni seda minerit enam kunagi tagasi. Mündi hinnad võivad tõusta? Muidugi. Aga mõeldes sellele, et järjest rohkem minereid läheb töösse ning nende omanikud tahavad oma investeeringut tagasi teenida, siis müntide müügipool on ikka väga võimsalt ostupoole pealt üle ning tänu sellele ongi see hind langustrendis juba pikemat aega. Kirkade müüjad saavad rikkaks, muud midagi. Ja - selle kirkaga, mis Sulle end tagasi ei teeni, pole mitte midagi peale ka hakata. Erinevalt videokaardist, mille saad vähemalt poole hinnagagi tagasi müüa...

2) Müntide ostmine - ei oma mõtet, kuna ühtegi nö head uudist, mis müntide hinda tõsta võiks, ei ole siiski tulnud. Kõik on mitu kuud juba nö pika vinnaga alla käinud. Juhtoinas BTC-st eesotsas. Senikaua, kuni midagi hea pole tulnud, siis ei tasuks ka osta. Loogiline, et kui hea uudis tuleb, siis on müntide hind ka hüppe võrra ülespoole liikunud. Aga las ta olla - nii kaotad siiski kordades vähem, kui täna kuhja ostes ja vaikselt nende hääbumist vaadates. Kuna hääbumisega on seotud veel üks tõik: mida allapoole hind kukub, seda rohkem tahaks juurde osta, kuna nii saad oma keskmise ostuhinna ka allapoole viia. Saadki. Üks hea vastus küsimusele, et kui alla võib üks hind (aktsia, münt vms) langeda, on aus vastus - nullini. Miinustesse ta tõesti enam ei kuku.
Minu arvates tasub osta tõesti siis, kui mõni asjalik uudis on tulnud ning hind on tõusuteele asunud.

Selline pessimistlik vaade asjale kokkuvõttes. Arvan, et kaevandamise kuldaeg on möödas ning kuna asi on muutunud väga massiliseks, siis nüüd ongi see hetk käes, kus järgmised kaevandajad-ostjad muutuvad siiski püramiidi alumiseks osaks. Tipuks jäävad siiski need, kes on mõne mündi välja mõelnud või kaevurmasinaid kokku pannud ja müünud.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Kaevuritele vajalikud lisakomponendid/tarvikud mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.